Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Centrum Augustów 0000000
2UKS IFLO ZAKŁAD KARNY BIAŁA PODLASKA 0000000
1 2017-03-25 UKS Centrum Augustów - UKS IFLO ZAKŁAD KARNY BIAŁA PODLASKA 0:0
2 2017-03-26 UKS Centrum Augustów - UKS IFLO ZAKŁAD KARNY BIAŁA PODLASKA 0:0
3 2017-04-01 UKS IFLO ZAKŁAD KARNY BIAŁA PODLASKA - UKS Centrum Augustów 0:0
4 2017-04-02 UKS IFLO ZAKŁAD KARNY BIAŁA PODLASKA - UKS Centrum Augustów 0:0
5 2017-04-05 UKS Centrum Augustów - UKS IFLO ZAKŁAD KARNY BIAŁA PODLASKA 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Czołg AZS Uniwersytet Warszawski 0000000
2MUKS HURAGAN WOŁOMIN 0000000
1 2017-03-25 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski 0:0
2 2017-03-26 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski 0:0
3 2017-04-01 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski - MUKS HURAGAN WOŁOMIN 0:0
4 2017-04-02 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski - MUKS HURAGAN WOŁOMIN 0:0
5 2017-04-05 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1SPS Dragon Dobre 0000000
2ULKS MOSiR Sieradz 0000000
1 2017-03-25 ULKS MOSiR Sieradz - SPS Dragon Dobre 0:0
2 2017-03-25 ULKS MOSiR Sieradz - SPS Dragon Dobre 0:0
3 2017-04-01 SPS Dragon Dobre - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
4 2017-04-02 SPS Dragon Dobre - ULKS MOSiR Sieradz 0:0
5 2017-04-05 ULKS MOSiR Sieradz - SPS Dragon Dobre 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BTS Elektros Bolesławiec 0000000
2UKS Volley Żarów 0000000
1 2017-03-11 BTS Elektros Bolesławiec - UKS Volley Żarów 0:0
2 2017-03-12 BTS Elektros Bolesławiec - UKS Volley Żarów 0:0
3 2017-03-18 UKS Volley Żarów - BTS Elektros Bolesławiec 0:0
4 2017-03-19 UKS Volley Żarów - BTS Elektros Bolesławiec 0:0
5 2017-03-23 BTS Elektros Bolesławiec - UKS Volley Żarów 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS AZS Rafako Racibórz 0000000
2MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0000000
3SK Górnik Radlin 0000000
1 2017-03-24 SK Górnik Radlin - KS AZS Rafako Racibórz 0:0
2 2017-03-25 KS AZS Rafako Racibórz - MKS Winner Czechowice-Dziedzice 0:0
3 2017-03-26 MKS Winner Czechowice-Dziedzice - SK Górnik Radlin 0:0

Etap 2

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Olimpia Sulęcin 0000000
2UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg 0000000
1 2017-03-04 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - Olimpia Sulęcin 0:0
2 2017-03-05 Olimpia Sulęcin - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg 0:0

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LUKS WILKI Wilczyn 0000000
2Womix NTS Trójka Nakło 0000000
1 2017-03-04 Womix NTS Trójka Nakło - LUKS WILKI Wilczyn 0:0
2 2017-03-11 LUKS WILKI Wilczyn - Womix NTS Trójka Nakło 0:0

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0000000
2GKS Stoczniowiec Gdańsk 0000000
1 2017-03-04 GKS Stoczniowiec Gdańsk - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0:0
2 2017-03-11 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - GKS Stoczniowiec Gdańsk 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Stal Grudziądz 0000000
2Trefl Lębork 0000000
1 2017-03-04 Stal Grudziądz - Trefl Lębork 0:0
2 2017-03-11 Trefl Lębork - Stal Grudziądz 0:0

Grupa 5

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Lesan Halinów 0000000
2UMKS MOS Wola Warszawa 0000000
1 2017-03-04 Lesan Halinów - UMKS MOS Wola Warszawa 0:0
2 2017-03-11 UMKS MOS Wola Warszawa - Lesan Halinów 0:0

Grupa 6

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Energa OMNIS Ostrołęka 0000000
2KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 0000000
1 2017-03-04 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - Energa OMNIS Ostrołęka 0:0
2 2017-03-11 Energa OMNIS Ostrołęka - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski 0:0

Grupa 7

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1BAS BIAŁYSTOK 0000000
2KS Metro Warszawa 0000000
1 2017-03-04 KS Metro Warszawa - BAS BIAŁYSTOK 0:0
2 2017-03-11 BAS BIAŁYSTOK - KS Metro Warszawa 0:0

Grupa 8

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS UWM Olsztyn 0000000
2Legia Warszawa 0000000
1 2017-03-04 Legia Warszawa - AZS UWM Olsztyn 0:0
2 2017-03-11 AZS UWM Olsztyn - Legia Warszawa 0:0

Grupa 9

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS Uniwersytet Łódzki 0000000
2KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 0000000
1 2017-03-04 AZS Uniwersytet Łódzki - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:0
2 2017-03-11 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS Uniwersytet Łódzki 0:0

Grupa 10

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1LKS Czarni Wirex Rząśnia 0000000
2MKS Bzura Ozorków 0000000
1 2017-03-04 MKS Bzura Ozorków - LKS Czarni Wirex Rząśnia 0:0
2 2017-03-11 LKS Czarni Wirex Rząśnia - MKS Bzura Ozorków 0:0

Grupa 11

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Kalisz 0000000
2UKS Mickiewicz Kluczbork 0000000
1 2017-03-04 MKS Kalisz - UKS Mickiewicz Kluczbork 0:0
2 2017-03-11 UKS Mickiewicz Kluczbork - MKS Kalisz 0:0

Grupa 12

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1CARO Team Opoczno 0000000
2LKPS Borowno 0000000
1 2017-03-04 LKPS Borowno - CARO Team Opoczno 0:0
2 2017-03-11 CARO Team Opoczno - LKPS Borowno 0:0

Grupa 13

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Gwardia Wrocław 0000000
2MKST Astra Nowa Sól 0000000
1 2017-03-04 KS Gwardia Wrocław - MKST Astra Nowa Sól 0:0
2 2017-03-11 MKST Astra Nowa Sól - KS Gwardia Wrocław 0:0

Grupa 14

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 0000000
2SPS Chrobry Głogów 0000000
1 2017-03-04 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - SPS Chrobry Głogów 0:0
2 2017-03-11 SPS Chrobry Głogów - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego 0:0

Grupa 15

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Bielawianka Bester Bielawa 0000000
2KU AZS UAM Poznań 0000000
1 2017-03-04 KU AZS UAM Poznań - KS Bielawianka Bester Bielawa 0:0
2 2017-03-11 KS Bielawianka Bester Bielawa - KU AZS UAM Poznań 0:0

Grupa 16

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS Olavia Oława 0000000
2WKS "SobieskI-Arena" Żagań 0000000
1 2017-03-04 MKS Olavia Oława - WKS "SobieskI-Arena" Żagań 0:0
2 2017-03-11 WKS "SobieskI-Arena" Żagań - MKS Olavia Oława 0:0

Grupa 17

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra 0000000
2MKS w Andrychowie 0000000
1 2017-03-04 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - MKS w Andrychowie 0:0
2 2017-03-11 MKS w Andrychowie - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra 0:0

Grupa 18

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0000000
2TS Volley Rybnik 0000000
1 2017-03-04 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik 0:0
2 2017-03-11 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel 0:0

Grupa 19

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MCKiS Jaworzno 0000000
2UKS Strzelce Opolskie 0000000
1 2017-03-04 UKS Strzelce Opolskie - MCKiS Jaworzno 0:0
2 2017-03-11 MCKiS Jaworzno - UKS Strzelce Opolskie 0:0

Grupa 20

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Juve Wakmet Głuchołazy 0000000
2TKS Tychy 0000000
1 2017-03-04 Juve Wakmet Głuchołazy - TKS Tychy 0:0
2 2017-03-11 TKS Tychy - Juve Wakmet Głuchołazy 0:0

Grupa 21

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1ASPS AVIA Świdnik 0000000
2KROSNO GLASS KARPATY AZS PWSZ MOSiR 0000000
1 2017-03-04 ASPS AVIA Świdnik - KROSNO GLASS KARPATY AZS PWSZ MOSiR 0:0
2 2017-03-11 KROSNO GLASS KARPATY AZS PWSZ MOSiR - ASPS AVIA Świdnik 0:0

Grupa 22

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1AKS V LO Rzeszów 0000000
2LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 0000000
1 2017-03-04 AKS V LO Rzeszów - LKPS Politechnika Pszczółka Lublin 0:0
2 2017-03-11 LKPS Politechnika Pszczółka Lublin - AKS V LO Rzeszów 0:0

Grupa 23

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KKS Kozienice 0000000
2KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0000000
1 2017-03-04 KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec - KKS Kozienice 0:0
2 2017-03-11 KKS Kozienice - KS SMS Neobus Raf-Mar Niebylec 0:0

Grupa 24

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Błękitni Ropczyce 0000000
2SKPS Dunajec Nowy Sącz 0000000
1 2017-03-04 SKPS Dunajec Nowy Sącz - KS Błękitni Ropczyce 0:0
2 2017-03-11 KS Błękitni Ropczyce - SKPS Dunajec Nowy Sącz 0:0

Etap 1