Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina 25263210189
2SPS 4 CV Garwolin 24153176157
3UKS Triumf Nakło Śląskie 20016134174
2017-05-19 SPS 4 CV Garwolin - pauzuje0:0
1 2017-05-19 UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina - UKS Triumf Nakło Śląskie 3:1 (24:26, 25:21, 25:21, 25:20)
2017-05-20pauzuje- UKS Triumf Nakło Śląskie 0:0
2 2017-05-20 SPS 4 CV Garwolin - UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina 2:3 (25:21, 15:25, 25:22, 26:28, 10:15)
2017-05-21 UKS Zielone Wzgórza Murowana Goślina - pauzuje0:0
3 2017-05-21 UKS Triumf Nakło Śląskie - SPS 4 CV Garwolin 0:3 (12:25, 18:25, 16:25)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1UMKS Kęczanin Kęty 38393277249
2KPS Olsztyn 35276301280
3MUKS Ziemia Milicka Milicz 34166273257
4Bronek Koszalin 31029199264
1 2017-05-19 KPS Olsztyn - UMKS Kęczanin Kęty 1:3 (25:21, 24:26, 23:25, 20:25)
2 2017-05-19 Bronek Koszalin - MUKS Ziemia Milicka Milicz 0:3 (14:25, 16:25, 25:27)
3 2017-05-20 UMKS Kęczanin Kęty - MUKS Ziemia Milicka Milicz 3:2 (25:23, 27:25, 19:25, 19:25, 15:9)
4 2017-05-20 KPS Olsztyn - Bronek Koszalin 3:2 (25:9, 23:25, 24:26, 25:21, 15:13)
5 2017-05-21 Bronek Koszalin - UMKS Kęczanin Kęty 0:3 (19:25, 13:25, 18:25)
6 2017-05-21 MUKS Ziemia Milicka Milicz - KPS Olsztyn 1:3 (22:25, 25:22, 20:25, 22:25)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Galeria Ciepła Effector Kielce 26260150106
2SPS Słupca 26261170125
3LKS LUKS Dobroń 20016125169
4Wena Kostrzyn nad Odrą 20006106151
1 2017-05-19 SPS Słupca - Wena Kostrzyn nad Odrą 3:0 (26:24, 25:18, 25:12)
2 2017-05-19 LKS LUKS Dobroń - Galeria Ciepła Effector Kielce 0:3 (15:25, 18:25, 21:25)
3 2017-05-20 Wena Kostrzyn nad Odrą - Galeria Ciepła Effector Kielce 0:3 (14:25, 19:25, 19:25)
4 2017-05-20 SPS Słupca - LKS LUKS Dobroń 3:1 (25:17, 19:25, 25:15, 25:14)
5 2017-05-21 LKS LUKS Dobroń - Wena Kostrzyn nad Odrą 0:0
6 2017-05-21 Galeria Ciepła Effector Kielce - SPS Słupca 0:0

Grupa 4

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1Klima Błażowa 39391255212
2Stowarzyszenie UKS 9 Leszno 35275260252
3LUKS Kasztelan Rozprza 34157269266
4MUKS Michałkowice 30019196250
1 2017-05-19 Stowarzyszenie UKS 9 Leszno - MUKS Michałkowice 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)
2 2017-05-19 LUKS Kasztelan Rozprza - Klima Błażowa 0:3 (28:30, 26:28, 22:25)
3 2017-05-20 MUKS Michałkowice - Klima Błażowa 0:3 (25:27, 12:25, 20:25)
4 2017-05-20 Stowarzyszenie UKS 9 Leszno - LUKS Kasztelan Rozprza 3:2 (21:25, 20:25, 25:19, 25:17, 15:9)
5 2017-05-21 LUKS Kasztelan Rozprza - MUKS Michałkowice 3:1 (25:13, 23:25, 25:21, 25:18)
6 2017-05-21 Klima Błażowa - Stowarzyszenie UKS 9 Leszno 3:1 (25:11, 20:25, 25:23, 25:20)

Etap 8

Grupa 1

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 26261170122
2Olimpia Sulęcin 23143144151
3KU AZS UAM Poznań 20006109150
1 2017-05-04 KU AZS UAM Poznań - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:3 (14:25, 18:25, 21:25)
2 2017-05-05 Olimpia Sulęcin - KU AZS UAM Poznań 3:0 (25:22, 25:11, 25:23)
3 2017-05-06 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Sulęcin 3:1 (25:14, 25:18, 20:25, 25:12)

Grupa 2

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1MKS w Andrychowie 24154211189
2KROSNO GLASS KARPATY AZS PWSZ MOSiR 23155213215
3Energa OMNIS Ostrołęka 22145186206
1 2017-05-04 Energa OMNIS Ostrołęka - KROSNO GLASS KARPATY AZS PWSZ MOSiR 3:2 (21:25, 20:25, 25:22, 25:21, 15:11)
2 2017-05-05 MKS w Andrychowie - Energa OMNIS Ostrołęka 3:1 (25:21, 27:29, 25:13, 25:17)
3 2017-05-06 KROSNO GLASS KARPATY AZS PWSZ MOSiR - MKS w Andrychowie 3:2 (21:25, 18:25, 25:18, 26:24, 19:17)

Grupa 3

Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 131307551
2Olimpia Sulęcin 131319381
3MKS w Andrychowie 100138193
4KROSNO GLASS KARPATY AZS PWSZ MOSiR 100035175
1 2017-05-07 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - KROSNO GLASS KARPATY AZS PWSZ MOSiR 3:0 (25:14, 25:18, 25:19)
2 2017-05-07 MKS w Andrychowie - Olimpia Sulęcin 1:3 (18:25, 25:18, 18:25, 20:25)

Etap 7