Puchar Polski Mężczyzn

Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 6

  • ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
  • ONICO Warszawa
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • Jastrzębski Węgiel
23 2019-01-26 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie I nieobsadzony II nieobsadzony KW
24 2019-01-26 ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel I nieobsadzony II nieobsadzony KW
25 2019-01-27 finał - finał I nieobsadzony II nieobsadzony KW

Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 5

  • Cerrad Czarni Radom
  • ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
  • zw. 17
  • zw. 18
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • PGE Skra Bełchatów
  • Jastrzębski Węgiel
  • ONICO Warszawa
19 2019-01-23 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - PGE Skra Bełchatów I Pindral Szymon II Twardowski Maciej KW
20 2019-01-23 Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Gadzina Mariusz II Wolski Zbigniew KW
21 2019-01-23 zw. 17 - Jastrzębski Węgiel I Herbik Marcin II Adamczyk Bartłomiej KW
22 2019-01-23 zw. 18 - ONICO Warszawa I Budzik Marek II Fiutek Mariusz KW

Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 4

  • STAL Nysa
  • MKS Ślepsk Suwałki
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • BBTS Bielsko Biała
17 2019-01-16 STAL Nysa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Bzodek Marcin II Kowalski II Piotr KW
18 2019-01-16 MKS Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko Biała I Janik Tomasz II Naduk Jacek KW

Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 3

  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • KPS Siedlce
  • LUK Politechnika Lublin
  • SMS PZPS Spała
  • STAL Nysa
  • MKS Ślepsk Suwałki
  • BBTS Bielsko Biała
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
13 2018-12-13 SMS PZPS Spała - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Rek Marcin II Krawczyk Małgorzata KW
14 2018-12-12 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - STAL Nysa I Janczarek Artur II Szewczuk-Kozioł Olga KW
15 2018-12-20 KPS Siedlce - MKS Ślepsk Suwałki I Kapica Paweł II Wolszczyniak Ireneusz KW
16 2018-12-11 LUK Politechnika Lublin - BBTS Bielsko Biała I Kasprzyk Piotr II Nowakowski Jacek KW

Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 2

  • SMS PZPS Spała
  • SPS Konspol Słupca
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • BBTS Bielsko Biała 2
  • KKS Kozienice
  • KS Stal Grudziądz
  • TKS Auto Partner Tychy
  • LUK Politechnika Lublin
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • APP Krispol Września
  • STAL Nysa
  • KPS Siedlce
  • MKS Ślepsk Suwałki
  • BBTS Bielsko Biała
  • SMS PZPS Spała 2
5 2018-11-28 SMS PZPS Spała - Exact Systems Norwid Częstochowa I Szymańczak Luiza II Papież Leszek KW
6 2018-11-21 SPS Konspol Słupca - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Włodarczyk Marcin II Fibor Agnieszka KW
7 2018-11-21 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - APP Krispol Września I Kowalski II Piotr II Józefowicz Agata KW
8 2018-11-21 BBTS Bielsko Biała II - STAL Nysa I Kasprzyk Piotr II Kot Adam KW
9 2018-11-21 KKS Kozienice - KPS Siedlce I Zajc Paweł II Głód Wojciech KW
10 2018-11-21 KS Stal Grudziądz - MKS Ślepsk Suwałki I Piekarec Adam II Nosal Piotr KW
11 2018-11-21 TKS Auto Partner Tychy - BBTS Bielsko Biała I Skowroński Grzegorz II Szynczewska Monika KW
12 2018-11-21 LUK Politechnika Lublin - SMS PZPS Spała II I Kapłon Leszek II Ludera Mirosław KW

Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 1

  • WIE-DRUK MKS Będzin
  • UKS Herkules Sulejówek
  • KS Powiślak Końskowola
  • SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • SMS PZPS Spała
  • KKS Kozienice
  • LUK Politechnika Lublin
1 2018-10-17 UKS Herkules Sulejówek - SMS PZPS Spała I Marciniak Szymon II Czuryłowski Sławomir KW
2 2018-10-17 WIE-DRUK MKS Będzin - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Herlender Justyna II Pełech Paulina KW
3 2018-10-17 KS Powiślak Końskowola - KKS Kozienice I Pokusa Karolina II Witkowski Rafał KW
4 2018-10-17 SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy - LUK Politechnika Lublin I Aneszko Marta II Łukaszewicz Michał KW

Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 0

  • ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
  • Jastrzębski Węgiel
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • Przeciwnik
N/A 2019-01-26 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Twardowski Maciej II Michlic Agnieszka KW Dietrich Ryszard
N/A 2019-01-26 Jastrzębski Węgiel - Przeciwnik I Burkiewicz Paweł II Kolendowski Maciej KW Dietrich Ryszard
N/A 2019-01-27 finał - Przeciwnik I Maciejewski Maciej II Makowski Jarosław KW Lemek Andrzej