II Liga Mężczyzn

Grupa A

  • Legia Warszawa
  • BAS Białystok
  • LUK Politechnika Lublin
A-1 2019-04-24 Legia Warszawa - LUK Politechnika Lublin I Cieślik Benedykt II Nowicki Robert KW Baniak Jan
A-2 2019-04-25 BAS Białystok - Legia Warszawa I Taroń Adam II Wojtunik Krzysztof KW Baniak Jan
A-3 2019-04-26 LUK Politechnika Lublin - BAS Białystok I Myszkowska Agnieszka II Szymańczak Luiza KW Dietrich Ryszard

Grupa B

  • SPS Chrobry Głogów
  • Trefl Lębork
  • ZAKSA Strzelce Opolskie
B-1 2019-04-24 SPS Chrobry Głogów - ZAKSA Strzelce Opolskie I Nowicki Robert II Cieślik Benedykt KW Baniak Jan
B-2 2019-04-25 Trefl Lębork - SPS Chrobry Głogów I Wojtunik Krzysztof II Taroń Adam KW Baniak Jan
B-3 2019-04-26 ZAKSA Strzelce Opolskie - Trefl Lębork I Szymańczak Luiza II Myszkowska Agnieszka KW Dietrich Ryszard

Grupa C

C-1 2019-04-27 pauzuje - pauzuje I Kasprzyk Piotr II Habel Piotr KW Dietrich Ryszard
C-2 2019-04-27 pauzuje - pauzuje I Habel Piotr II Kasprzyk Piotr KW Dietrich Ryszard
C-3 2019-04-28 pauzuje - pauzuje I Krupski Marek II Skowroński Grzegorz KW Baniak Jan
C-4 2019-04-28 pauzuje - pauzuje I Skowroński Grzegorz II Krupski Marek KW Baniak Jan

Grupa 1

  • SPS Chrobry Głogów
  • Trefl Lębork
  • GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz
  • MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
1-1 2019-04-05 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - Trefl Lębork I Dobrzański Marcin II Bober Bogusław KW
1-2 2019-04-05 SPS Chrobry Głogów - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Bober Bogusław II Dobrzański Marcin KW
1-3 2019-04-06 Trefl Lębork - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Dobrzański Marcin II Bober Bogusław KW
1-4 2019-04-06 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - SPS Chrobry Głogów I Bober Bogusław II Dobrzański Marcin KW
1-5 2019-04-07 SPS Chrobry Głogów - Trefl Lębork I Dobrzański Marcin II Bober Bogusław KW
1-6 2019-04-07 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Bober Bogusław II Dobrzański Marcin KW

Grupa 2

  • Legia Warszawa
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • BAS Białystok
  • LKS Czarni Rząśnia
2-1 2019-04-05 BAS Białystok - LKS Czarni Rząśnia I Hryniewicz Jakub II Kajko Adam KW
2-2 2019-04-05 Legia Warszawa - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kajko Adam II Hryniewicz Jakub KW
2-3 2019-04-06 LKS Czarni Rząśnia - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Hryniewicz Jakub II Kajko Adam KW
2-4 2019-04-06 BAS Białystok - Legia Warszawa I Kajko Adam II Hryniewicz Jakub KW
2-5 2019-04-07 Legia Warszawa - LKS Czarni Rząśnia I Hryniewicz Jakub II Kajko Adam KW
2-6 2019-04-07 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - BAS Białystok I Kajko Adam II Hryniewicz Jakub KW

Grupa 3

  • MKS Andrychów
  • LUK Politechnika Lublin
  • MKS AVIA Świdnik
  • ZAKSA Strzelce Opolskie
3-1 2019-04-05 MKS AVIA Świdnik - ZAKSA Strzelce Opolskie I Lemiech Łukasz II Pasterz Michał KW
3-2 2019-04-05 LUK Politechnika Lublin - MKS Andrychów I Pasterz Michał II Lemiech Łukasz KW
3-3 2019-04-06 ZAKSA Strzelce Opolskie - MKS Andrychów I Lemiech Łukasz II Pasterz Michał KW
3-4 2019-04-06 MKS AVIA Świdnik - LUK Politechnika Lublin I Pasterz Michał II Lemiech Łukasz KW
3-5 2019-04-07 LUK Politechnika Lublin - ZAKSA Strzelce Opolskie I Lemiech Łukasz II Pasterz Michał KW
3-6 2019-04-07 MKS Andrychów - MKS AVIA Świdnik I Pasterz Michał II Lemiech Łukasz KW

Grupa I E

  • GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz
  • KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
I E-1 2019-03-09 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Kaczmarek Hubert II Saładziak Mateusz KW
I E-2 2019-03-10 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Ulita Norbert II Stępińska Magdalena KW
I E-3 2019-03-23 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Saładziak Mateusz II Stępińska Magdalena KW

Grupa I F

  • GKS Stoczniowiec
  • Trefl Lębork
I F-1 2019-03-09 GKS Stoczniowiec - Trefl Lębork I Glinkowski Michał II Fibor Agnieszka KW
I F-2 2019-03-10 GKS Stoczniowiec - Trefl Lębork I Awiżeń Adam Jan II Minczewski Jarosław KW
I F-3 2019-03-23 Trefl Lębork - GKS Stoczniowiec I Nosal Piotr II Arentowicz Mirosław KW
I F-4 2019-03-24 Trefl Lębork - GKS Stoczniowiec I Dominiak Łukasz II Mizgała Maciej KW

Grupa II E

  • BAS Białystok
  • AZS UWM Olsztyn
II E -1 2019-03-09 BAS Białystok - AZS UWM Olsztyn I Rymko Michał II Papież Leszek KW
II E -2 2019-03-10 BAS Białystok - AZS UWM Olsztyn I Sędkowski Kamil II Sokołowska Małgorzata KW
II E -3 2019-03-23 AZS UWM Olsztyn - BAS Białystok I Sosnowski Paweł II Błażejewski Marek KW

Grupa II F

  • KS Metro Warszawa
  • Legia Warszawa
II F-1 2019-03-09 Legia Warszawa - KS Metro Warszawa I Mizgała Maciej II Krzyżanowski Sebastian KW
II F-2 2019-03-10 Legia Warszawa - KS Metro Warszawa I Szewczuk-Kozioł Olga II Marciniak Szymon KW
II F-3 2019-03-23 KS Metro Warszawa - Legia Warszawa I Papuda Paweł II Kaznowski Andrzej KW
II F-4 2019-03-24 KS Metro Warszawa - Legia Warszawa I Sokołowska Małgorzata II Kosiacki Piotr KW

Grupa III E

  • LUKS WILKI Wilczyn
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
III E-1 2019-03-09 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS WILKI Wilczyn I Lenart Piotr II Nowicka Anna KW
III E-2 2019-03-10 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS WILKI Wilczyn I Pędrys Justyna II Targosz Wojciech KW
III E-3 2019-03-23 LUKS WILKI Wilczyn - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Frąckiewicz Patryk II Orzechowski Krystian KW

Grupa III F

  • MKS Bzura Ozorków
  • LKS Czarni Rząśnia
III F-1 2019-03-09 MKS Bzura Ozorków - LKS Czarni Rząśnia I Targosz Wojciech II Pędrys Justyna KW
III F-2 2019-03-10 MKS Bzura Ozorków - LKS Czarni Rząśnia I Nowicka Anna II Lenart Piotr KW
III F-3 2019-03-23 LKS Czarni Rząśnia - MKS Bzura Ozorków I Chudzik Maciej II Kilijański Bartosz KW
III F-4 2019-03-24 LKS Czarni Rząśnia - MKS Bzura Ozorków I Kilijański Bartosz II Chudzik Maciej KW
III F-5 2019-03-27 MKS Bzura Ozorków - LKS Czarni Rząśnia I Jabłoński Bartosz II Kryda Paweł KW

Grupa IV E

  • MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
  • WKS Sobieski ARENA Żagań
IV E -1 2019-03-09 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - WKS Sobieski ARENA Żagań I Kolan Mateusz II Żebrowski Łukasz KW
IV E -2 2019-03-10 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - WKS Sobieski ARENA Żagań I Żerdzińska Arleta II Dębski Piotr KW
IV E -3 2019-03-23 WKS Sobieski ARENA Żagań - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Mischke Łukasz II Karbowiak Piotr KW

Grupa IV F

  • SPS Chrobry Głogów
  • MKST Astra Nowa Sól
IV F -1 2019-03-09 SPS Chrobry Głogów - MKST Astra Nowa Sól I Dębski Piotr II Żerdzińska Arleta KW
IV F -2 2019-03-10 SPS Chrobry Głogów - MKST Astra Nowa Sól I Żebrowski Łukasz II Kolan Mateusz KW
IV F -3 2019-03-23 MKST Astra Nowa Sól - SPS Chrobry Głogów I Kaczmarek Hubert II Ulita Norbert KW
IV F -4 2019-03-24 MKST Astra Nowa Sól - SPS Chrobry Głogów I Stępińska Magdalena II Saładziak Mateusz KW

Grupa V E

  • MKS Andrychów
  • TKS Auto Partner Tychy
V E -1 2019-03-09 MKS Andrychów - TKS Auto Partner Tychy I Mencel Katarzyna II Olszycka Aneta KW
V E -2 2019-03-10 MKS Andrychów - TKS Auto Partner Tychy I Chudy Patrycja II Wanecki Dawid KW
V E -3 2019-03-23 TKS Auto Partner Tychy - MKS Andrychów I Ludera Mirosław II Kielar Tomasz KW

Grupa V F

  • ZAKSA Strzelce Opolskie
  • UMKS Kęczanin Kęty
V F-1 2019-03-09 ZAKSA Strzelce Opolskie - UMKS Kęczanin Kęty I Herlender Justyna II Pawluk Konrad KW nieobsadzony
V F-2 2019-03-10 ZAKSA Strzelce Opolskie - UMKS Kęczanin Kęty I Pakuła Barbara II Drzazga Marek KW nieobsadzony
V F-3 2019-03-23 UMKS Kęczanin Kęty - ZAKSA Strzelce Opolskie I Wierzbowicz Patryk II Lew Marcin KW

Grupa VI E

  • MKS AVIA Świdnik
  • PWSZ Karpaty Krosno Glass
VI E -1 2019-03-09 MKS AVIA Świdnik - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Nowakowski Jacek II Pajączkowski Paweł KW
VI E -2 2019-03-10 MKS AVIA Świdnik - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Drab Bohdan II Ferenczak Mariusz KW
VI E -3 2019-03-23 PWSZ Karpaty Krosno Glass - MKS AVIA Świdnik I Kot Adam II Olszanecki Marek KW

Grupa VI F

  • LUK Politechnika Lublin
  • Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
VI F-1 2019-03-09 LUK Politechnika Lublin - Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec I Ferenczak Mariusz II Drab Bohdan KW
VI F-2 2019-03-10 LUK Politechnika Lublin - Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec I Pajączkowski Paweł II Nowakowski Jacek KW
VI F-3 2019-03-23 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - LUK Politechnika Lublin I Rybicki Zbigniew II Pierucki Bogusław KW

Grupa III G

  • LUMKS Kasztelan Rozprza
  • PGE Skra Bełchatów 2
III G-1 2019-03-09 LUMKS Kasztelan Rozprza - PGE Skra Bełchatów II I Kryda Paweł II Brzeziński Michał KW
III G-2 2019-03-10 LUMKS Kasztelan Rozprza - PGE Skra Bełchatów II I Olszycka Aneta II Bilkowski Piotr KW
III G-3 2019-03-23 PGE Skra Bełchatów II - LUMKS Kasztelan Rozprza I Józefowski Paweł II Bober Bogusław KW

Grupa IV G

  • BTS Elektros Bolesławiec
  • MKS Ikar Legnica
IV G-1 2019-03-09 BTS Elektros Bolesławiec - MKS Ikar Legnica I Mikołajczyk Jakub II Puchalski Maciej KW
IV G-2 2019-03-10 BTS Elektros Bolesławiec - MKS Ikar Legnica I Herlender Justyna II Pełech Paulina KW
IV G-3 2019-03-23 MKS Ikar Legnica - BTS Elektros Bolesławiec I Józefowicz Agata II Magiera Radosław KW

Grupa V G

  • WIE-DRUK MKS Będzin
  • BBTS Bielsko Biała 2
V G-1 2019-03-09 WIE-DRUK MKS Będzin - BBTS Bielsko Biała II I Dobrzański Marcin II Chudzik Maciej KW
V G-2 2019-03-10 WIE-DRUK MKS Będzin - BBTS Bielsko Biała II I Bober Bogusław II Józefowski Paweł KW
V G-3 2019-03-23 BBTS Bielsko Biała II - WIE-DRUK MKS Będzin I Szczepankiewicz Łukasz II Wulczyńska Monika KW nieobsadzony
V G-4 2019-03-24 BBTS Bielsko Biała II - WIE-DRUK MKS Będzin I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Lenart Piotr KW nieobsadzony

Grupa I G

  • MKS Noteć Czarnków
  • Womix NTS Trójka Nakło
I G-1 2019-03-09 MKS Noteć Czarnków - Womix NTS Trójka Nakło I Biernaczyk Marcin II Ulita Norbert KW
I G-2 2019-03-10 MKS Noteć Czarnków - Womix NTS Trójka Nakło I Markowski Michał II Cichoń Justyna KW
I G-3 2019-03-23 Womix NTS Trójka Nakło - MKS Noteć Czarnków I Maciejewski Maciej II II Dzikuć Jakub KW

Grupa I H

  • KS Stal Grudziądz
  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg
I H-1 2019-03-09 KS Stal Grudziądz - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Arentowicz Mirosław II Dominiak Łukasz KW
I H-2 2019-03-10 KS Stal Grudziądz - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Błażejewski Marek II Sosnowski Paweł KW
I H-3 2019-03-23 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - KS Stal Grudziądz I Noga Natalia II Zieliński Karol KW

Grupa VI G

  • KKS Kozienice
  • PZL Sędziszów
VI G -1 2019-03-09 KKS Kozienice - PZL Sędziszów I Marciniak Szymon II Czuryłowski Sławomir KW
VI G -2 2019-03-10 KKS Kozienice - PZL Sędziszów I Pokusa Karolina II Kowalski Piotr KW
VI G -3 2019-03-23 PZL Sędziszów - KKS Kozienice I Szypuła Kamil II Pajączkowski Paweł KW

Grupa VI H

  • AKS V LO Rzeszów
  • KS Błękitni Ropczyce
VI H-1 2019-03-09 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce I Pierucki Bogusław II Rybicki Zbigniew KW
VI H-2 2019-03-10 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce I Surdej Ryszard II Kozioł Piotr KW
VI H-3 2019-03-23 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów I Kozioł Piotr II Leśniak Krzysztof KW

Grupa I I

  • KS Stal Grudziądz
  • Womix NTS Trójka Nakło
I I-1 2019-03-30 KS Stal Grudziądz - Womix NTS Trójka Nakło I Noga Natalia II Błażejewski Marek KW Mianowski Marek
I I-2 2019-03-31 KS Stal Grudziądz - Womix NTS Trójka Nakło I Armknecht Małgorzata II Fibor Agnieszka KW Łygoński Krzysztof
I I-3 2019-04-06 Womix NTS Trójka Nakło - KS Stal Grudziądz I Szymański Rafał II Markowski Michał KW Nowaczyński Jan

Grupa VI I

  • PZL Sędziszów
  • AKS V LO Rzeszów
VI I-1 2019-03-30 AKS V LO Rzeszów - PZL Sędziszów I Śliwiński Artur II Czuryłowski Sławomir KW Jacher Stanisław
VI I-2 2019-03-31 AKS V LO Rzeszów - PZL Sędziszów I Wulczyńska Monika II Szynczewska Monika KW Waleriańczyk Jarosław
VI I-3 2019-04-06 PZL Sędziszów - AKS V LO Rzeszów I Drab Bohdan II Pajączkowski Paweł KW Kaliński Janusz

Grupa I A

  • GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz
  • Womix NTS Trójka Nakło
I A-1 2019-02-16 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Womix NTS Trójka Nakło I Stępińska Magdalena II Kaczmarek Hubert KW
I A-2 2019-02-17 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Womix NTS Trójka Nakło I Dębski Piotr II Żebrowski Łukasz KW
I A-3 2019-03-02 Womix NTS Trójka Nakło - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Błażejewski Marek II Mizgała Maciej KW

Grupa I B

  • KS Stal Grudziądz
  • Trefl Lębork
I B-1 2019-02-16 KS Stal Grudziądz - Trefl Lębork I Hryniewicz Jakub II Kajko Adam KW
I B-2 2019-02-17 KS Stal Grudziądz - Trefl Lębork I Kajko Adam II Hryniewicz Jakub KW
I B-3 2019-03-02 Trefl Lębork - KS Stal Grudziądz I Kaczmarek Hubert II Biernaczyk Marcin KW

Grupa I C

  • GKS Stoczniowiec
  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg
I C-1 2019-02-16 GKS Stoczniowiec - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Orzechowski Krystian II Frąckiewicz Patryk KW nieobsadzony
I C-2 2019-02-17 GKS Stoczniowiec - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Frąckiewicz Patryk II Orzechowski Krystian KW
I C-3 2019-03-02 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - GKS Stoczniowiec I Trafankowski Dawid II Karbowiak Piotr KW
I C-4 2019-03-03 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - GKS Stoczniowiec I Karbowiak Piotr II Trafankowski Dawid KW

Grupa I D

  • KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
  • MKS Noteć Czarnków
I D-1 2019-02-16 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKS Noteć Czarnków I Wanecki Dawid II Bartłomiejczak Marcin KW
I D-2 2019-02-17 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKS Noteć Czarnków I Bartłomiejczak Marcin II Wanecki Dawid KW
I D-3 2019-03-02 MKS Noteć Czarnków - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Bors Jakub II Jabłoński Bartosz KW
I D-4 2019-03-03 MKS Noteć Czarnków - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Mencel Katarzyna II Bilkowski Piotr KW
I D-5 2019-03-06 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKS Noteć Czarnków I Biernaczyk Marcin II Saładziak Mateusz KW Czajkowski Zenon

Grupa II A

  • BAS Białystok
  • MUKS HURAGAN WOŁOMIN
II A-1 2019-02-16 BAS Białystok - MUKS HURAGAN WOŁOMIN I Szewczuk-Kozioł Olga II Romanek Paweł KW
II A-2 2019-02-17 BAS Białystok - MUKS HURAGAN WOŁOMIN I Romanek Paweł II Szewczuk-Kozioł Olga KW
II A-3 2019-02-23 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - BAS Białystok I Skórka Łukasz II Bilkowski Piotr KW Kułak Zbigniew

Grupa II B

  • Legia Warszawa
  • UKS Centrum Augustów
II B-1 2019-02-16 Legia Warszawa - UKS Centrum Augustów I Sosnowski Paweł II Mizgała Maciej KW
II B-2 2019-02-17 Legia Warszawa - UKS Centrum Augustów I Mizgała Maciej II Sosnowski Paweł KW Michlic Agnieszka
II B-3 2019-03-02 UKS Centrum Augustów - Legia Warszawa I Kikul Bartosz II Kajko Adam KW
II B-4 2019-03-03 UKS Centrum Augustów - Legia Warszawa I Minczewski Jarosław II Hryniewicz Jakub KW
II B-5 2019-03-06 Legia Warszawa - UKS Centrum Augustów I Szewczuk-Kozioł Olga II Czuryłowski Sławomir KW Kułak Zbigniew

Grupa II C

  • KS Metro Warszawa
  • KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
II C-1 2019-02-16 KS Metro Warszawa - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski I Pokusa Karolina II Witkowski Rafał KW
II C-2 2019-02-17 KS Metro Warszawa - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski I Witkowski Rafał II Pokusa Karolina KW
II C-3 2019-03-02 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - KS Metro Warszawa I Stachnik Jerzy II Nobis Marcin KW
II C-4 2019-03-03 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - KS Metro Warszawa I Nobis Marcin II Stachnik Jerzy KW

Grupa II D

  • AZS UWM Olsztyn
  • UMKS MOS Wola Warszawa
II D-1 2019-02-16 AZS UWM Olsztyn - UMKS MOS Wola Warszawa I Łukaszewicz Michał II Sztulc Patryk KW
II D-2 2019-02-17 AZS UWM Olsztyn - UMKS MOS Wola Warszawa I Sztulc Patryk II Łukaszewicz Michał KW
II D-3 2019-03-02 UMKS MOS Wola Warszawa - AZS UWM Olsztyn I Brzeziński Michał II Olszycka Aneta KW

Grupa III A

  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
III A-1 2019-02-16 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Magiera Radosław II Pakuła Barbara KW
III A-2 2019-02-17 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Wieruszewski Jarosław II Pawluk Konrad KW
III A-3 2019-03-02 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Kosiacki Piotr II Papuda Paweł KW

Grupa III B

  • MKS Bzura Ozorków
  • Wkręt-Met LKPS Borowno
III B-1 2019-02-16 MKS Bzura Ozorków - Wkręt-Met LKPS Borowno I Fibor Agnieszka II Glinkowski Michał KW
III B-2 2019-02-17 MKS Bzura Ozorków - Wkręt-Met LKPS Borowno I Makowski Łukasz II Papież Leszek KW
III B-3 2019-03-02 Wkręt-Met LKPS Borowno - MKS Bzura Ozorków I Magiera Radosław II Mikołajczyk Jakub KW

Grupa III C

  • LKS Czarni Rząśnia
  • SPS Konspol Słupca
III C-1 2019-02-16 LKS Czarni Rząśnia - SPS Konspol Słupca I Kosiacki Piotr II Wieczorek Piotr KW
III C-2 2019-02-17 LKS Czarni Rząśnia - SPS Konspol Słupca I Glinkowski Michał II Fibor Agnieszka KW
III C-3 2019-03-02 SPS Konspol Słupca - LKS Czarni Rząśnia I Saładziak Mateusz II Ulita Norbert KW
III C-4 2019-03-03 SPS Konspol Słupca - LKS Czarni Rząśnia I Ulita Norbert II Saładziak Mateusz KW
III C-5 2019-03-06 LKS Czarni Rząśnia - SPS Konspol Słupca I Gałka Grzegorz II Józefowicz Agata KW Adamczyk Ryszard

Grupa III D

  • SMS PZPS Spała 2
  • LUKS WILKI Wilczyn
III D-1 2019-02-16 SMS PZPS Spała II - LUKS WILKI Wilczyn I Papież Leszek II Makowski Łukasz KW
III D-2 2019-02-17 SMS PZPS Spała II - LUKS WILKI Wilczyn I Krawczyk Małgorzata II Malinowski Michał KW
III D-3 2019-03-02 LUKS WILKI Wilczyn - SMS PZPS Spała II I Nosal Piotr II Krzyżanowski Sebastian KW
III D-4 2019-03-03 LUKS WILKI Wilczyn - SMS PZPS Spała II I Krzyżanowski Sebastian II Nosal Piotr KW
III D-5 2019-03-06 SMS PZPS Spała II - LUKS WILKI Wilczyn I Kapusta Krzysztof II Jeżyna Paweł KW Czerwiński Andrzej

Grupa IV A

  • MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
  • Juve Wakmet Głuchołazy
IV A-1 2019-02-15 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - Juve Wakmet Głuchołazy I Szymański Rafał II Flis Piotr KW
IV A-2 2019-02-17 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - Juve Wakmet Głuchołazy I Flis Piotr II Szymański Rafał KW
IV A-3 2019-03-02 Juve Wakmet Głuchołazy - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Ferenczak Mariusz II Nowakowski Jacek KW

Grupa IV B

  • SPS Chrobry Głogów
  • KS Bielawianka Bester
IV B-1 2019-02-16 SPS Chrobry Głogów - KS Bielawianka Bester I Karbowiak Piotr II Manszewski Tomasz KW
IV B-2 2019-02-17 SPS Chrobry Głogów - KS Bielawianka Bester I Kaczmarek Hubert II Stępińska Magdalena KW
IV B-3 2019-03-02 KS Bielawianka Bester - SPS Chrobry Głogów I Dębski Piotr II Kolan Mateusz KW

Grupa IV C

  • MKST Astra Nowa Sól
  • MKS Olavia Oława
IV C-1 2019-02-16 MKST Astra Nowa Sól - MKS Olavia Oława I Żerdzińska Arleta II Świst Bartosz KW
IV C-2 2019-02-17 MKST Astra Nowa Sól - MKS Olavia Oława I Świst Bartosz II Żerdzińska Arleta KW
IV C-3 2019-03-02 MKS Olavia Oława - MKST Astra Nowa Sól I Lenart Piotr II Wulczyńska Monika KW

Grupa IV D

  • WKS Sobieski ARENA Żagań
  • MUKS Ziemia Milicka Milicz
IV D-1 2019-02-16 WKS Sobieski ARENA Żagań - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Biernat Adam II Głodek Marek KW
IV D-2 2019-02-17 WKS Sobieski ARENA Żagań - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Manszewski Tomasz II Mischke Łukasz KW
IV D-3 2019-03-02 MUKS Ziemia Milicka Milicz - WKS Sobieski ARENA Żagań I Józefowski Paweł II Szczepankiewicz Łukasz KW

Grupa V A

  • MKS Andrychów
  • AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra
V A-1 2019-02-16 MKS Andrychów - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra I Mencel Katarzyna II Skórka Łukasz KW
V A-2 2019-02-17 MKS Andrychów - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra I Skórka Łukasz II Mencel Katarzyna KW
V A-3 2019-03-02 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - MKS Andrychów I Pędrys Justyna II Targosz Wojciech KW

Grupa V B

  • ZAKSA Strzelce Opolskie
  • SMS PZPS Spała
V B-1 2019-02-15 ZAKSA Strzelce Opolskie - SMS PZPS Spała I Wulczyńska Monika II Szynczewska Monika KW
V B-2 2019-02-16 ZAKSA Strzelce Opolskie - SMS PZPS Spała I Targosz Wojciech II Szczepankiewicz Łukasz KW Baniak Jan
V B-3 2019-03-02 SMS PZPS Spała - ZAKSA Strzelce Opolskie I Puchalski Maciej II Wieruszewski Jarosław KW

Grupa V C

  • UMKS Kęczanin Kęty
  • TS Volley Rybnik
V C-1 2019-02-16 UMKS Kęczanin Kęty - TS Volley Rybnik I Bilkowski Piotr II Jabłoński Bartosz KW
V C-2 2019-02-17 UMKS Kęczanin Kęty - TS Volley Rybnik I Brzeziński Michał II Kryda Paweł KW Baniak Jan
V C-3 2019-03-02 TS Volley Rybnik - UMKS Kęczanin Kęty I Szydło Katarzyna II Wierzbowicz Patryk KW
V C-4 2019-03-03 TS Volley Rybnik - UMKS Kęczanin Kęty I Drzazga Marek II Gębarzewski Robert KW
V C-5 2019-03-06 UMKS Kęczanin Kęty - TS Volley Rybnik I Kielar Tomasz II Lew Marcin KW Darocha Henryk

Grupa V D

  • TKS Auto Partner Tychy
  • Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
V D-1 2019-02-16 TKS Auto Partner Tychy - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I Nowicka Anna II Wulczyńska Monika KW
V D-2 2019-02-17 TKS Auto Partner Tychy - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I Szczepankiewicz Łukasz II Kilijański Bartosz KW nieobsadzony
V D-3 2019-03-02 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - TKS Auto Partner Tychy I Gębarzewski Robert II Drzazga Marek KW

Grupa VI A

  • MKS AVIA Świdnik
  • PZL Sędziszów
VI A-1 2019-02-16 MKS AVIA Świdnik - PZL Sędziszów I Papuda Dorota II Rymko Michał KW
VI A-2 2019-02-17 MKS AVIA Świdnik - PZL Sędziszów I Sokołowska Małgorzata II Papuda Paweł KW
VI A-3 2019-03-02 PZL Sędziszów - MKS AVIA Świdnik I Leśniak Krzysztof II Surdej Ryszard KW

Grupa VI B

  • LUK Politechnika Lublin
  • KS Błękitni Ropczyce
VI B-1 2019-02-16 LUK Politechnika Lublin - KS Błękitni Ropczyce I Papuda Paweł II Sokołowska Małgorzata KW Kileński Andrzej
VI B-2 2019-02-17 LUK Politechnika Lublin - KS Błękitni Ropczyce I Rymko Michał II Papuda Dorota KW Kileński Andrzej
VI B-3 2019-03-02 KS Błękitni Ropczyce - LUK Politechnika Lublin I Szypuła Kamil II Pierucki Bogusław KW

Grupa VI C

  • Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
  • AKS V LO Rzeszów
VI C-1 2019-02-16 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - AKS V LO Rzeszów I Nowakowski Jacek II Kozioł Piotr KW Kaliński Janusz
VI C-2 2019-02-17 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - AKS V LO Rzeszów I Pajączkowski Paweł II Leśniak Krzysztof KW Litwiński Marek
VI C-3 2019-03-02 AKS V LO Rzeszów - Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec I Marciniak Szymon II Szewczuk-Kozioł Olga KW

Grupa VI D

  • KKS Kozienice
  • PWSZ Karpaty Krosno Glass
VI D-1 2019-02-16 KKS Kozienice - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Szypuła Kamil II Olszanecki Marek KW
VI D-2 2019-02-17 KKS Kozienice - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Olszanecki Marek II Szypuła Kamil KW
VI D-3 2019-03-02 PWSZ Karpaty Krosno Glass - KKS Kozienice I Kot Adam II Rybicki Zbigniew KW
VI D-4 2019-03-03 PWSZ Karpaty Krosno Glass - KKS Kozienice I Leśniak Krzysztof II Surdej Ryszard KW
VI D-5 2019-03-06 KKS Kozienice - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Śliwiński Artur II Romanek Paweł KW Strzylak Sylwester

II liga Mężczyzn - runda zasadnicza

Grupa 1

  • GKS Stoczniowiec
  • GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz
  • Trefl Lębork
  • KS Stal Grudziądz
  • Womix NTS Trójka Nakło
  • KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
  • SMS Police
  • MKS Noteć Czarnków
  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg
N/A 2018-09-29 KS Stal Grudziądz - pauzuje I II KW
1 2018-09-29 GKS Stoczniowiec - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Dzięcielski Artur II Saładziak Mateusz KW
2 2018-09-29 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - MKS Noteć Czarnków I Glinkowski Michał II Fibor Agnieszka KW nieobsadzony
3 2018-09-29 Trefl Lębork - SMS Police I Orzechowski Krystian II Frąckiewicz Patryk KW Łygoński Krzysztof
4 2018-09-29 Womix NTS Trójka Nakło - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Karbowiak Piotr II Mischke Łukasz KW
N/A 2018-10-06 pauzuje - Womix NTS Trójka Nakło I II KW
5 2018-10-06 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Gębarzewski Robert II Herlender Justyna KW Hamulski Zdzisław
6 2018-10-06 SMS Police - KS Stal Grudziądz I Kocieł Przemysław II Kurowska Aleksandra KW nieobsadzony
7 2018-10-06 MKS Noteć Czarnków - Trefl Lębork I Ulita Norbert II Stępińska Magdalena KW Mianowski Marek
8 2018-10-06 GKS Stoczniowiec - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Armknecht Małgorzata II Fibor Agnieszka KW Łygoński Krzysztof
N/A 2018-10-13 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - pauzuje I II KW
9 2018-10-13 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Mikołajczyk Jakub II Puchalski Maciej KW Wolski Dariusz
10 2018-10-13 Trefl Lębork - GKS Stoczniowiec I Nosal Piotr II Błażejewski Marek KW
11 2018-10-13 KS Stal Grudziądz - MKS Noteć Czarnków I Minczewski Jarosław II Kajko Adam KW
12 2018-10-13 Womix NTS Trójka Nakło - SMS Police I Maciejewski Maciej II II Szymański Rafał KW Mianowski Marek
N/A 2018-10-20 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - pauzuje I II KW
13 2018-10-20 SMS Police - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Pogoda-Błaziak Katarzyna II Biernaczyk Marcin KW
14 2018-10-20 MKS Noteć Czarnków - Womix NTS Trójka Nakło I Skórka Łukasz II Brzeziński Michał KW Nowaczyński Jan
15 2018-10-20 GKS Stoczniowiec - KS Stal Grudziądz I Karbowiak Piotr II Biernat Adam KW Łygoński Krzysztof
16 2018-10-20 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Trefl Lębork I Józefowicz Agata II Mikołajczyk Jakub KW Hamulski Zdzisław
N/A 2018-10-27 pauzuje - SMS Police I II KW
17 2018-10-27 Trefl Lębork - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Kolan Mateusz II Głodek Marek KW Łygoński Krzysztof
18 2018-10-27 KS Stal Grudziądz - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Minczewski Jarosław II Hryniewicz Jakub KW
19 2018-10-28 Womix NTS Trójka Nakło - GKS Stoczniowiec I Stępińska Magdalena II Kaczmarek Hubert KW Mianowski Marek
20 2018-10-27 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - MKS Noteć Czarnków I Nosal Piotr II Zieliński Karol KW
N/A 2018-11-03 MKS Noteć Czarnków - pauzuje I II KW
21 2018-11-14 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - SMS Police I Józefowicz Agata II Mikołajczyk Jakub KW
22 2018-11-18 GKS Stoczniowiec - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Glinkowski Michał II Armknecht Małgorzata KW Łygoński Krzysztof
23 2018-11-03 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - Womix NTS Trójka Nakło I Saładziak Mateusz II Ulita Norbert KW Sokół Katarzyna
24 2018-11-03 Trefl Lębork - KS Stal Grudziądz I Kolan Mateusz II Karbowiak Piotr KW
N/A 2018-11-10 pauzuje - GKS Stoczniowiec I II KW
25 2018-11-10 KS Stal Grudziądz - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Biernat Adam II Żebrowski Łukasz KW Łygoński Krzysztof
26 2018-11-10 Womix NTS Trójka Nakło - Trefl Lębork I Kaczmarek Hubert II Saładziak Mateusz KW
27 2018-11-10 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Krzyżanowski Sebastian II Arentowicz Mirosław KW
28 2018-11-11 SMS Police - MKS Noteć Czarnków I Glinkowski Michał II Armknecht Małgorzata KW Maciejewski Maciej
N/A 2018-11-17 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - pauzuje I II KW
29 2018-11-17 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - MKS Noteć Czarnków I Pogoda-Błaziak Katarzyna II Biernaczyk Marcin KW
30 2018-11-17 GKS Stoczniowiec - SMS Police I Wieczorek Piotr II Makowski Łukasz KW
31 2018-11-17 Trefl Lębork - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Manszewski Tomasz II Mischke Łukasz KW Łygoński Krzysztof
32 2018-11-17 KS Stal Grudziądz - Womix NTS Trójka Nakło I Noga Natalia II Nosal Piotr KW Michlic Agnieszka
N/A 2018-11-24 pauzuje - Trefl Lębork I II KW
33 2018-11-24 Womix NTS Trójka Nakło - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Żerdzińska Arleta II Świst Bartosz KW Łygoński Krzysztof
34 2018-11-24 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - KS Stal Grudziądz I Mizgała Maciej II Nosal Piotr KW
35 2018-11-24 SMS Police - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Żebrowski Łukasz II Kolan Mateusz KW
36 2018-11-24 MKS Noteć Czarnków - GKS Stoczniowiec I Stępińska Magdalena II Pogoda-Błaziak Katarzyna KW
N/A 2018-12-01 pauzuje - KS Stal Grudziądz I II KW
37 2018-12-01 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - GKS Stoczniowiec I Świst Bartosz II Manszewski Tomasz KW
38 2018-12-01 MKS Noteć Czarnków - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Orzechowski Krystian II Frąckiewicz Patryk KW
39 2018-12-01 SMS Police - Trefl Lębork I Cichoń Justyna II Markowski Michał KW
40 2018-12-01 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - Womix NTS Trójka Nakło I Sosnowski Paweł II Arentowicz Mirosław KW Michlic Agnieszka
N/A 2018-12-08 Womix NTS Trójka Nakło - pauzuje I II KW
41 2018-12-08 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Zieliński Karol II Noga Natalia KW
42 2018-12-08 KS Stal Grudziądz - SMS Police I Mischke Łukasz II Żerdzińska Arleta KW Łygoński Krzysztof
43 2018-12-08 Trefl Lębork - MKS Noteć Czarnków I Hryniewicz Jakub II Kajko Adam KW
44 2018-12-08 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - GKS Stoczniowiec I Wieruszewski Jarosław II Pełech Paulina KW Wolski Dariusz
N/A 2018-12-15 pauzuje - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I II KW
45 2018-12-18 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Żebrowski Łukasz II Głodek Marek KW Maciejewski Maciej
46 2019-01-17 GKS Stoczniowiec - Trefl Lębork I Dominiak Łukasz II Błażejewski Marek KW
47 2018-12-15 MKS Noteć Czarnków - KS Stal Grudziądz I Stępińska Magdalena II Pogoda-Błaziak Katarzyna KW
48 2018-12-15 SMS Police - Womix NTS Trójka Nakło I Szymański Rafał II Dzikuć Jakub KW
N/A 2018-12-22 pauzuje - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I II KW
49 2018-12-22 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - SMS Police I Morawski Paweł II Broński Mateusz KW Dietrich Ryszard
50 2018-12-22 Womix NTS Trójka Nakło - MKS Noteć Czarnków I Kaczmarek Hubert II Ulita Norbert KW
51 2018-12-22 KS Stal Grudziądz - GKS Stoczniowiec I Biernat Adam II Trafankowski Dawid KW
52 2018-12-15 Trefl Lębork - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Orzechowski Krystian II Frąckiewicz Patryk KW
N/A 2019-01-05 SMS Police - pauzuje I II KW
53 2019-01-05 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Trefl Lębork I Kaczmarek Hubert II Saładziak Mateusz KW Sokół Katarzyna
54 2019-01-05 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - KS Stal Grudziądz I Pełech Paulina II Wieruszewski Jarosław KW Hamulski Zdzisław
55 2019-01-05 GKS Stoczniowiec - Womix NTS Trójka Nakło I Awiżeń Adam Jan II Kajko Adam KW Michlic Agnieszka
56 2019-01-05 MKS Noteć Czarnków - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Szymański Rafał II Dzikuć Jakub KW Mianowski Marek
N/A 2019-01-12 pauzuje - MKS Noteć Czarnków I II KW
57 2019-01-12 SMS Police - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Manszewski Tomasz II Kolan Mateusz KW
58 2019-01-12 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - GKS Stoczniowiec I Armknecht Małgorzata II Orzechowski Krystian KW
59 2019-01-12 Womix NTS Trójka Nakło - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I Saładziak Mateusz II Biernaczyk Marcin KW Mianowski Marek
60 2019-01-12 KS Stal Grudziądz - Trefl Lębork I Wieczorek Piotr II Jakubowska Martyna KW Bajorek Leszek
N/A 2019-01-19 GKS Stoczniowiec - pauzuje I II KW
61 2019-01-19 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - KS Stal Grudziądz I Gałka Grzegorz II Puchalski Maciej KW Hamulski Zdzisław
62 2019-01-27 Trefl Lębork - Womix NTS Trójka Nakło I Żebrowski Łukasz II Karbowiak Piotr KW Łygoński Krzysztof
63 2019-01-19 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Kolan Mateusz II Mischke Łukasz KW
64 2019-01-27 MKS Noteć Czarnków - SMS Police I Sosnowski Paweł II Zieliński Karol KW nieobsadzony
N/A 2019-01-26 pauzuje - GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz I II KW
65 2019-01-26 MKS Noteć Czarnków - KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego I Kaczmarek Hubert II Ulita Norbert KW Mianowski Marek
66 2019-01-26 SMS Police - GKS Stoczniowiec I Maciejewski Maciej II II Markowski Michał KW
67 2019-01-26 UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg - Trefl Lębork I Karbowiak Piotr II Żebrowski Łukasz KW Maciejewski Maciej
68 2019-01-26 Womix NTS Trójka Nakło - KS Stal Grudziądz I Mizgała Maciej II Nowak Jakub KW
N/A 2019-02-02 Trefl Lębork - pauzuje I II KW
69 2019-02-02 KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego - Womix NTS Trójka Nakło I Stępińska Magdalena II Biernaczyk Marcin KW
70 2019-02-02 KS Stal Grudziądz - UKS OPP Powiat Kołobrzeski Kołobrzeg I Rymko Michał II Papuda Paweł KW Bajorek Leszek
71 2019-01-24 GBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz - SMS Police I Dębski Piotr II Żerdzińska Arleta KW
72 2019-02-02 GKS Stoczniowiec - MKS Noteć Czarnków I Fibor Agnieszka II Glinkowski Michał KW Łygoński Krzysztof

Grupa 2

  • BAS Białystok
  • UKS Centrum Augustów
  • Legia Warszawa
  • AZS UWM Olsztyn
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • MUKS HURAGAN WOŁOMIN
  • KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski
  • Czołg AZS Uniwersytet Warszawski
  • KS Metro Warszawa
N/A 2018-09-29 BAS Białystok - pauzuje I II KW
1 2018-09-30 UKS Centrum Augustów - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski I Kajko Adam II Minczewski Jarosław KW Błażewicz Albert
2 2018-09-29 Legia Warszawa - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski I Sztulc Patryk II Aneszko Marta KW Bajorek Leszek
3 2018-09-29 AZS UWM Olsztyn - MUKS HURAGAN WOŁOMIN I Błażejewski Marek II Dominiak Łukasz KW nieobsadzony
4 2018-09-30 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa I Kosiacki Piotr II Papież Leszek KW Kileński Andrzej
N/A 2018-10-06 pauzuje - KS Metro Warszawa I II KW
5 2018-10-06 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - UMKS MOS Wola Warszawa I Romanek Paweł II Śliwiński Artur KW Darocha Henryk
6 2018-10-06 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - AZS UWM Olsztyn I Aneszko Marta II Sztulc Patryk KW
7 2018-10-06 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski - Legia Warszawa I Sokołowska Małgorzata II Rymko Michał KW Kileński Andrzej
8 2018-10-06 BAS Białystok - UKS Centrum Augustów I Zieliński Karol II Sosnowski Paweł KW Błażewicz Albert
N/A 2018-10-13 UKS Centrum Augustów - pauzuje I II KW
9 2018-10-13 Legia Warszawa - BAS Białystok I Kilijański Bartosz II Szynczewska Monika KW Kułak Zbigniew
10 2018-10-13 AZS UWM Olsztyn - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski I Skalimowski Karol II Łukaszewicz Michał KW Bajorek Leszek
11 2018-10-13 UMKS MOS Wola Warszawa - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski I Bilkowski Piotr II Jabłoński Bartosz KW
12 2018-10-20 KS Metro Warszawa - MUKS HURAGAN WOŁOMIN I Aneszko Marta II Skalimowski Karol KW nieobsadzony
N/A 2018-10-20 pauzuje - MUKS HURAGAN WOŁOMIN I II KW
13 2018-10-07 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - KS Metro Warszawa I Janiszewska Agnieszka II Skalimowski Karol KW
14 2018-10-20 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski - UMKS MOS Wola Warszawa I Kapusta Krzysztof II Jeżyna Paweł KW
15 2018-10-20 BAS Białystok - AZS UWM Olsztyn I Papież Leszek II Sędkowski Kamil KW Tadej Zbigniew
16 2018-10-20 UKS Centrum Augustów - Legia Warszawa I Hryniewicz Jakub II Awiżeń Adam Jan KW Błażewicz Albert
N/A 2018-10-27 Legia Warszawa - pauzuje I II KW
17 2018-10-27 AZS UWM Olsztyn - UKS Centrum Augustów I Wieczorek Piotr II Jakubowska Martyna KW Kileński Andrzej
18 2018-10-27 UMKS MOS Wola Warszawa - BAS Białystok I Arentowicz Mirosław II Nowak Jakub KW
19 2018-10-27 KS Metro Warszawa - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Chudzik Maciej KW Kułak Zbigniew
20 2018-10-27 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski I Mizgała Maciej II Krzyżanowski Sebastian KW Błażewicz Albert
N/A 2018-11-03 pauzuje - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski I II KW
21 2018-11-13 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski - MUKS HURAGAN WOŁOMIN I Łukaszewicz Michał II Skalimowski Karol KW Bajorek Leszek
22 2018-11-03 BAS Białystok - KS Metro Warszawa I Awiżeń Adam Jan II Maciejewski Maciej II KW
23 2018-11-03 UKS Centrum Augustów - UMKS MOS Wola Warszawa I Minczewski Jarosław II Kikul Bartosz KW Błażewicz Albert
24 2018-11-03 Legia Warszawa - AZS UWM Olsztyn I Aneszko Marta II Sztulc Patryk KW Tadej Zbigniew
N/A 2018-11-10 AZS UWM Olsztyn - pauzuje I II KW
25 2018-11-10 UMKS MOS Wola Warszawa - Legia Warszawa I Błażejewski Marek II Dominiak Łukasz KW Błażewicz Albert
26 2018-11-10 KS Metro Warszawa - UKS Centrum Augustów I Kikul Bartosz II Hryniewicz Jakub KW Michlic Agnieszka
27 2018-11-10 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - BAS Białystok I Mencel Katarzyna II Brzeziński Michał KW
28 2018-11-10 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski I Stachnik Jerzy II Kielar Tomasz KW
N/A 2018-11-17 pauzuje - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski I II KW
29 2018-11-17 BAS Białystok - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski I Awiżeń Adam Jan II Hryniewicz Jakub KW Błażewicz Albert
30 2018-11-17 UKS Centrum Augustów - MUKS HURAGAN WOŁOMIN I Kajko Adam II Minczewski Jarosław KW
31 2018-11-17 Legia Warszawa - KS Metro Warszawa I Kapusta Krzysztof II Jeżyna Paweł KW Bajorek Leszek
32 2018-11-17 AZS UWM Olsztyn - UMKS MOS Wola Warszawa I Skalimowski Karol II Janiszewska Agnieszka KW Tadej Zbigniew
N/A 2018-11-24 UMKS MOS Wola Warszawa - pauzuje I II KW
33 2018-11-25 AZS UWM Olsztyn - KS Metro Warszawa I Arentowicz Mirosław II Nowak Jakub KW Błażewicz Albert
34 2018-11-24 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - Legia Warszawa I Sztulc Patryk II Aneszko Marta KW Tadej Zbigniew
35 2018-11-24 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - UKS Centrum Augustów I Jeżyna Paweł II Kapusta Krzysztof KW
36 2018-11-24 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski - BAS Białystok I Kryda Paweł II Bors Jakub KW Kułak Zbigniew
N/A 2018-12-01 pauzuje - BAS Białystok I II KW
37 2018-12-01 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski - UKS Centrum Augustów I Nowak Jakub II Mizgała Maciej KW Błażewicz Albert
38 2018-12-01 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - Legia Warszawa I Skalimowski Karol II Sztulc Patryk KW
39 2018-12-01 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - AZS UWM Olsztyn I Olszycka Aneta II Skórka Łukasz KW
40 2018-11-30 KS Metro Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Makowski Łukasz II Kosiacki Piotr KW Bajorek Leszek
N/A 2018-12-08 KS Metro Warszawa - pauzuje I II KW
41 2018-12-08 UMKS MOS Wola Warszawa - MUKS HURAGAN WOŁOMIN I Kapusta Krzysztof II Jeżyna Paweł KW
42 2018-12-08 AZS UWM Olsztyn - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski I Papuda Dorota II Rymko Michał KW Tadej Zbigniew
43 2018-12-08 Legia Warszawa - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski I Papuda Paweł II Wieczorek Piotr KW Bajorek Leszek
44 2018-12-06 UKS Centrum Augustów - BAS Białystok I Janiszewska Agnieszka II Aneszko Marta KW
N/A 2018-12-15 pauzuje - UKS Centrum Augustów I II KW
45 2018-12-15 BAS Białystok - Legia Warszawa I Minczewski Jarosław II Kajko Adam KW
46 2018-12-15 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski - AZS UWM Olsztyn I Skórka Łukasz II Jabłoński Bartosz KW
47 2018-12-15 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - UMKS MOS Wola Warszawa I Janiszewska Agnieszka II Łukaszewicz Michał KW Tadej Zbigniew
48 2018-12-15 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - KS Metro Warszawa I Makowski Łukasz II Papuda Paweł KW Kileński Andrzej
N/A 2018-12-22 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - pauzuje I II KW
49 2018-12-22 KS Metro Warszawa - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski I Łukaszewicz Michał II Sztulc Patryk KW
50 2018-12-19 UMKS MOS Wola Warszawa - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski I Jeżyna Paweł II Kapusta Krzysztof KW Tadej Zbigniew
51 2018-12-22 AZS UWM Olsztyn - BAS Białystok I Nosal Piotr II Zieliński Karol KW Błażewicz Albert
52 2018-12-22 Legia Warszawa - UKS Centrum Augustów I Brzeziński Michał II Jabłoński Bartosz KW
N/A 2019-01-05 pauzuje - Legia Warszawa I II KW
53 2019-01-05 UKS Centrum Augustów - AZS UWM Olsztyn I Rymko Michał II Sokołowska Małgorzata KW Tadej Zbigniew
54 2019-01-05 BAS Białystok - UMKS MOS Wola Warszawa I Dominiak Łukasz II Sosnowski Paweł KW
55 2019-01-05 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski - KS Metro Warszawa I Krzyżanowski Sebastian II Noga Natalia KW Błażewicz Albert
56 2019-01-05 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - MUKS HURAGAN WOŁOMIN I Sztulc Patryk II Łukaszewicz Michał KW
N/A 2019-01-12 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - pauzuje I II KW
57 2019-01-12 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski I Jeżyna Paweł II Kapusta Krzysztof KW Kileński Andrzej
58 2019-01-12 KS Metro Warszawa - BAS Białystok I Zieliński Karol II Noga Natalia KW
59 2019-01-12 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Centrum Augustów I Krzyżanowski Sebastian II Mizgała Maciej KW
60 2019-01-12 AZS UWM Olsztyn - Legia Warszawa I Sosnowski Paweł II Błażejewski Marek KW Błażewicz Albert
N/A 2019-01-19 pauzuje - AZS UWM Olsztyn I II KW
61 2019-01-19 Legia Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa I Dominiak Łukasz II Nosal Piotr KW Błażewicz Albert
62 2019-01-19 UKS Centrum Augustów - KS Metro Warszawa I Awiżeń Adam Jan II Minczewski Jarosław KW
63 2019-01-19 BAS Białystok - MUKS HURAGAN WOŁOMIN I Bors Jakub II Mencel Katarzyna KW
64 2019-01-19 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski I Skalimowski Karol II Janiszewska Agnieszka KW Kileński Andrzej
N/A 2019-01-26 Czołg AZS Uniwersytet Warszawski - pauzuje I II KW
65 2019-01-26 KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski - BAS Białystok I Jakubowska Martyna II Papuda Paweł KW
66 2019-01-26 MUKS HURAGAN WOŁOMIN - UKS Centrum Augustów I Olszycka Aneta II Kryda Paweł KW Kułak Zbigniew
67 2019-01-26 KS Metro Warszawa - Legia Warszawa I Sokołowska Małgorzata II Kaznowski Andrzej KW Tadej Zbigniew
68 2019-01-26 UMKS MOS Wola Warszawa - AZS UWM Olsztyn I Janiszewska Agnieszka II Skalimowski Karol KW
N/A 2019-02-02 pauzuje - UMKS MOS Wola Warszawa I II KW
69 2019-02-02 KS Metro Warszawa - AZS UWM Olsztyn I Wulczyńska Monika II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW Kułak Zbigniew
70 2019-02-02 Legia Warszawa - MUKS HURAGAN WOŁOMIN I Kapusta Krzysztof II Jeżyna Paweł KW Kileński Andrzej
71 2019-02-02 UKS Centrum Augustów - KS MOSiR Huragan Międzyrzec Podlaski I Wieczorek Piotr II Jakubowska Martyna KW Tadej Zbigniew
72 2019-02-02 BAS Białystok - Czołg AZS Uniwersytet Warszawski I Hryniewicz Jakub II Awiżeń Adam Jan KW

Grupa 3

  • SMS PZPS Spała 2
  • LUKS WILKI Wilczyn
  • Wkręt-Met LKPS Borowno
  • SPS Konspol Słupca
  • LKS Czarni Rząśnia
  • Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa
  • MKS Bzura Ozorków
  • LUMKS Kasztelan Rozprza
  • Tubądzin Volley MOSiR Sieradz
  • PGE Skra Bełchatów 2
1 2018-09-29 SMS PZPS Spała II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Kot Adam II Nowakowski Jacek KW
2 2018-09-29 LUKS WILKI Wilczyn - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Krzyżanowski Sebastian II Mizgała Maciej KW
3 2018-09-29 Wkręt-Met LKPS Borowno - LUMKS Kasztelan Rozprza I Wieruszewski Jarosław II Herlender Justyna KW Adamczyk Ryszard
4 2018-09-29 SPS Konspol Słupca - MKS Bzura Ozorków I Puchalski Maciej II Pakuła Barbara KW
5 2018-09-29 LKS Czarni Rząśnia - PGE Skra Bełchatów II I Jabłoński Bartosz II Olszycka Aneta KW
6 2018-10-06 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - PGE Skra Bełchatów II I Puchalski Maciej II Magiera Radosław KW Adamczyk Ryszard
7 2018-10-06 MKS Bzura Ozorków - LKS Czarni Rząśnia I Trafankowski Dawid II Karbowiak Piotr KW Czerwiński Andrzej
8 2018-10-06 LUMKS Kasztelan Rozprza - SPS Konspol Słupca I Kaznowski Andrzej II Papuda Paweł KW
9 2018-10-06 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Wkręt-Met LKPS Borowno I Dębski Piotr II Mischke Łukasz KW
10 2018-10-06 SMS PZPS Spała II - LUKS WILKI Wilczyn I Krawczyk Małgorzata II Malinowski Michał KW
11 2018-10-13 LUKS WILKI Wilczyn - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Glinkowski Michał II Orzechowski Krystian KW
12 2018-10-11 SMS PZPS Spała II - Wkręt-Met LKPS Borowno I Gębarzewski Robert II Drzazga Marek KW Adamczyk Ryszard
13 2018-10-13 SPS Konspol Słupca - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Frąckiewicz Patryk II Armknecht Małgorzata KW
14 2018-10-13 LKS Czarni Rząśnia - LUMKS Kasztelan Rozprza I Mencel Katarzyna II Skórka Łukasz KW
15 2018-10-13 PGE Skra Bełchatów II - MKS Bzura Ozorków I Brzeziński Michał II Kryda Paweł KW
16 2018-10-20 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - MKS Bzura Ozorków I Kozioł Piotr II Leśniak Krzysztof KW
17 2018-10-20 LUMKS Kasztelan Rozprza - PGE Skra Bełchatów II I Bors Jakub II Mencel Katarzyna KW
18 2018-10-20 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LKS Czarni Rząśnia I Żerdzińska Arleta II Kolan Mateusz KW Czerwiński Andrzej
19 2018-10-20 SMS PZPS Spała II - SPS Konspol Słupca I Rymko Michał II Wieczorek Piotr KW
20 2018-10-20 LUKS WILKI Wilczyn - Wkręt-Met LKPS Borowno I Fibor Agnieszka II Frąckiewicz Patryk KW
21 2018-10-27 Wkręt-Met LKPS Borowno - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Pawluk Konrad II Gałka Grzegorz KW Adamczyk Ryszard
22 2018-10-27 SPS Konspol Słupca - LUKS WILKI Wilczyn I Kryda Paweł II Bors Jakub KW Nowaczyński Jan
23 2018-10-27 LKS Czarni Rząśnia - SMS PZPS Spała II I Skórka Łukasz II Brzeziński Michał KW
24 2018-10-27 PGE Skra Bełchatów II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Olszycka Aneta II Żerdzińska Arleta KW
25 2018-10-27 MKS Bzura Ozorków - LUMKS Kasztelan Rozprza I Armknecht Małgorzata II Glinkowski Michał KW Czerwiński Andrzej
26 2018-11-03 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - LUMKS Kasztelan Rozprza I Bartłomiejczak Marcin II Chudy Patrycja KW Adamczyk Ryszard
27 2018-11-03 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - MKS Bzura Ozorków I Głodek Marek II Trafankowski Dawid KW Czerwiński Andrzej
28 2018-10-30 SMS PZPS Spała II - PGE Skra Bełchatów II I Olszycka Aneta II Jabłoński Bartosz KW
29 2018-11-03 LUKS WILKI Wilczyn - LKS Czarni Rząśnia I Józefowski Paweł II Kilijański Bartosz KW Nowaczyński Jan
30 2018-11-03 Wkręt-Met LKPS Borowno - SPS Konspol Słupca I Kaznowski Andrzej II Sokołowska Małgorzata KW
31 2018-11-10 SPS Konspol Słupca - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Jabłoński Bartosz II Kryda Paweł KW Nowaczyński Jan
32 2018-11-10 LKS Czarni Rząśnia - Wkręt-Met LKPS Borowno I Józefowicz Agata II Pawluk Konrad KW Adamczyk Ryszard
33 2018-11-10 PGE Skra Bełchatów II - LUKS WILKI Wilczyn I Kilijański Bartosz II Szczepankiewicz Łukasz KW
34 2018-11-10 MKS Bzura Ozorków - SMS PZPS Spała II I Dębski Piotr II Mischke Łukasz KW Czerwiński Andrzej
35 2018-11-10 LUMKS Kasztelan Rozprza - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Pokusa Karolina II Krawczyk Małgorzata KW
36 2018-11-17 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Pakuła Barbara II Gębarzewski Robert KW Adamczyk Ryszard
37 2018-11-17 SMS PZPS Spała II - LUMKS Kasztelan Rozprza I Kolan Mateusz II Biernat Adam KW
38 2018-11-17 LUKS WILKI Wilczyn - MKS Bzura Ozorków I Szczepankiewicz Łukasz II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW Nowaczyński Jan
39 2018-11-17 Wkręt-Met LKPS Borowno - PGE Skra Bełchatów II I Leśniak Krzysztof II Kozioł Piotr KW
40 2018-11-17 SPS Konspol Słupca - LKS Czarni Rząśnia I Kurowska Aleksandra II Kocieł Przemysław KW
41 2018-11-24 LKS Czarni Rząśnia - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Karbowiak Piotr II Biernat Adam KW Czerwiński Andrzej
42 2018-11-24 PGE Skra Bełchatów II - SPS Konspol Słupca I Kosiacki Piotr II Papuda Dorota KW
43 2018-11-24 MKS Bzura Ozorków - Wkręt-Met LKPS Borowno I Noga Natalia II Krzyżanowski Sebastian KW
44 2018-11-24 LUMKS Kasztelan Rozprza - LUKS WILKI Wilczyn I Mikołajczyk Jakub II Pełech Paulina KW Adamczyk Ryszard
45 2018-11-18 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SMS PZPS Spała II I Dobrzański Marcin II Wolszczyniak Ireneusz KW
46 2018-12-01 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - SMS PZPS Spała II I Chudy Patrycja II Wanecki Dawid KW Adamczyk Ryszard
47 2018-12-01 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUKS WILKI Wilczyn I Glinkowski Michał II Fibor Agnieszka KW Czerwiński Andrzej
48 2018-12-01 LUMKS Kasztelan Rozprza - Wkręt-Met LKPS Borowno I Sędkowski Kamil II Papuda Dorota KW
49 2018-12-01 MKS Bzura Ozorków - SPS Konspol Słupca I Lenart Piotr II Dobrzański Marcin KW Nowaczyński Jan
50 2018-11-30 PGE Skra Bełchatów II - LKS Czarni Rząśnia I Bors Jakub II Bilkowski Piotr KW
51 2018-12-08 PGE Skra Bełchatów II - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Kolan Mateusz II Głodek Marek KW Czerwiński Andrzej
52 2018-12-08 LKS Czarni Rząśnia - MKS Bzura Ozorków I Nowicka Anna II Wolszczyniak Ireneusz KW
53 2018-12-08 SPS Konspol Słupca - LUMKS Kasztelan Rozprza I Dzikuć Jakub II Maciejewski Maciej II KW Mianowski Marek
54 2018-12-08 Wkręt-Met LKPS Borowno - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Magiera Radosław II Mikołajczyk Jakub KW Adamczyk Ryszard
55 2018-12-08 LUKS WILKI Wilczyn - SMS PZPS Spała II I Frąckiewicz Patryk II Glinkowski Michał KW
56 2018-12-15 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - LUKS WILKI Wilczyn I Herlender Justyna II Puchalski Maciej KW Adamczyk Ryszard
57 2018-12-15 Wkręt-Met LKPS Borowno - SMS PZPS Spała II I Szydło Katarzyna II Pragłowski Rafał KW Waleriańczyk Jarosław
58 2018-12-15 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - SPS Konspol Słupca I Targosz Wojciech II Nowicka Anna KW Nowaczyński Jan
59 2018-12-15 LUMKS Kasztelan Rozprza - LKS Czarni Rząśnia I Szczepankiewicz Łukasz II Kilijański Bartosz KW Kułak Zbigniew
60 2018-12-15 MKS Bzura Ozorków - PGE Skra Bełchatów II I Bors Jakub II Bilkowski Piotr KW
61 2018-12-22 MKS Bzura Ozorków - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Jakubowska Martyna II Kaznowski Andrzej KW
62 2018-12-21 PGE Skra Bełchatów II - LUMKS Kasztelan Rozprza I Bilkowski Piotr II Brzeziński Michał KW
63 2018-12-22 LKS Czarni Rząśnia - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Skórka Łukasz II Mencel Katarzyna KW
64 2018-12-22 SPS Konspol Słupca - SMS PZPS Spała II I Szymański Rafał II Cichoń Justyna KW
65 2018-12-22 Wkręt-Met LKPS Borowno - LUKS WILKI Wilczyn I Papuda Dorota II Makowski Łukasz KW
66 2019-01-05 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - Wkręt-Met LKPS Borowno I Drzazga Marek II Pakuła Barbara KW Adamczyk Ryszard
67 2019-01-05 LUKS WILKI Wilczyn - SPS Konspol Słupca I Żerdzińska Arleta II Biernat Adam KW Maciejewski Maciej
68 2019-01-05 SMS PZPS Spała II - LKS Czarni Rząśnia I Kosiacki Piotr II Jakubowska Martyna KW
69 2019-01-05 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - PGE Skra Bełchatów II I Mischke Łukasz II Manszewski Tomasz KW Czerwiński Andrzej
70 2019-01-05 LUMKS Kasztelan Rozprza - MKS Bzura Ozorków I Papuda Paweł II Wieczorek Piotr KW
71 2019-01-12 LUMKS Kasztelan Rozprza - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Drab Bohdan II Pajączkowski Paweł KW Kaliński Janusz
72 2019-01-12 MKS Bzura Ozorków - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Mencel Katarzyna II Skórka Łukasz KW
73 2019-01-12 PGE Skra Bełchatów II - SMS PZPS Spała II I Sokołowska Małgorzata II Papuda Dorota KW
74 2019-01-12 LKS Czarni Rząśnia - LUKS WILKI Wilczyn I Nowicka Anna II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW Baniak Jan
75 2019-01-12 SPS Konspol Słupca - Wkręt-Met LKPS Borowno I Nowak Jakub II Dominiak Łukasz KW
76 2019-01-19 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - SPS Konspol Słupca I Jakubowska Martyna II Sędkowski Kamil KW
77 2019-01-17 Wkręt-Met LKPS Borowno - LKS Czarni Rząśnia I Papuda Dorota II Kosiacki Piotr KW
78 2019-01-19 LUKS WILKI Wilczyn - PGE Skra Bełchatów II I Noga Natalia II Arentowicz Mirosław KW
79 2019-01-19 SMS PZPS Spała II - MKS Bzura Ozorków I Nowicka Anna II Dobrzański Marcin KW Kułak Zbigniew
80 2019-01-19 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - LUMKS Kasztelan Rozprza I Józefowicz Agata II Pełech Paulina KW
81 2019-01-26 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz - Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa I Frąckiewicz Patryk II Orzechowski Krystian KW Czerwiński Andrzej
82 2019-01-26 LUMKS Kasztelan Rozprza - SMS PZPS Spała II I Skórka Łukasz II Bors Jakub KW
83 2019-01-26 MKS Bzura Ozorków - LUKS WILKI Wilczyn I Błażejewski Marek II Krzyżanowski Sebastian KW
84 2019-01-26 PGE Skra Bełchatów II - Wkręt-Met LKPS Borowno I Pajączkowski Paweł II Szypuła Kamil KW
85 2019-01-26 LKS Czarni Rząśnia - SPS Konspol Słupca I Bober Bogusław II Szczepankiewicz Łukasz KW
86 2019-01-31 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa - LKS Czarni Rząśnia I Wierzbowicz Patryk II Lew Marcin KW
87 2019-02-02 SPS Konspol Słupca - PGE Skra Bełchatów II I Dominiak Łukasz II Błażejewski Marek KW
88 2019-02-02 Wkręt-Met LKPS Borowno - MKS Bzura Ozorków I Krawczyk Małgorzata II Burzyński Lech KW
89 2019-02-02 LUKS WILKI Wilczyn - LUMKS Kasztelan Rozprza I Arentowicz Mirosław II Nowak Jakub KW
90 2019-02-02 SMS PZPS Spała II - Tubądzin Volley MOSiR Sieradz I Brzeziński Michał II Olszycka Aneta KW

Grupa 4

  • MKS Ikar Legnica
  • MUKS Ziemia Milicka Milicz
  • MKST Astra Nowa Sól
  • WKS Sobieski ARENA Żagań
  • KS Bielawianka Bester
  • BTS Elektros Bolesławiec
  • Juve Wakmet Głuchołazy
  • MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych
  • SPS Chrobry Głogów
  • MKS Olavia Oława
1 2018-09-30 MKS Ikar Legnica - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Gałka Grzegorz II Pełech Paulina KW
2 2018-09-29 MUKS Ziemia Milicka Milicz - SPS Chrobry Głogów I Drzazga Marek II Magiera Radosław KW
3 2018-09-29 MKST Astra Nowa Sól - Juve Wakmet Głuchołazy I Dębski Piotr II Biernat Adam KW
4 2018-09-29 WKS Sobieski ARENA Żagań - BTS Elektros Bolesławiec I Manszewski Tomasz II Żebrowski Łukasz KW
5 2018-09-29 KS Bielawianka Bester - MKS Olavia Oława I Mikołajczyk Jakub II Gębarzewski Robert KW
6 2018-10-06 MKS Ikar Legnica - MKS Olavia Oława I Markowski Michał II Cichoń Justyna KW Łukowicz Andrzej
7 2018-10-06 BTS Elektros Bolesławiec - KS Bielawianka Bester I Pakuła Barbara II Wieruszewski Jarosław KW
8 2018-10-06 Juve Wakmet Głuchołazy - WKS Sobieski ARENA Żagań I Bober Bogusław II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW
9 2018-10-06 MUKS Ziemia Milicka Milicz - MKST Astra Nowa Sól I Głodek Marek II Żebrowski Łukasz KW
10 2018-10-06 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - SPS Chrobry Głogów I Bartłomiejczak Marcin II Wanecki Dawid KW
11 2018-10-13 SPS Chrobry Głogów - MKS Ikar Legnica I Pełech Paulina II Pawluk Konrad KW
12 2018-10-13 MKST Astra Nowa Sól - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Świst Bartosz II Żerdzińska Arleta KW
13 2018-10-13 WKS Sobieski ARENA Żagań - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Saładziak Mateusz II Pogoda-Błaziak Katarzyna KW
14 2018-10-13 KS Bielawianka Bester - Juve Wakmet Głuchołazy I Ulita Norbert II Kaczmarek Hubert KW Łukowicz Andrzej
15 2018-10-13 MKS Olavia Oława - BTS Elektros Bolesławiec I Biernaczyk Marcin II Stępińska Magdalena KW Sokół Katarzyna
16 2018-10-20 MKS Ikar Legnica - BTS Elektros Bolesławiec I Dzikuć Jakub II Kurowska Aleksandra KW Sokół Katarzyna
17 2018-10-20 Juve Wakmet Głuchołazy - MKS Olavia Oława I Lenart Piotr II Kilijański Bartosz KW
18 2018-10-20 MUKS Ziemia Milicka Milicz - KS Bielawianka Bester I Magiera Radosław II Pakuła Barbara KW
19 2018-10-20 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - WKS Sobieski ARENA Żagań I Bartłomiejczak Marcin II Chudy Patrycja KW
20 2018-10-20 SPS Chrobry Głogów - MKST Astra Nowa Sól I Mischke Łukasz II Świst Bartosz KW
21 2018-10-27 MKST Astra Nowa Sól - MKS Ikar Legnica I Saładziak Mateusz II Pogoda-Błaziak Katarzyna KW
22 2018-10-27 WKS Sobieski ARENA Żagań - SPS Chrobry Głogów I Żebrowski Łukasz II Manszewski Tomasz KW
23 2018-10-27 KS Bielawianka Bester - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Herlender Justyna II Gębarzewski Robert KW
24 2018-10-27 MKS Olavia Oława - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Drzazga Marek II Puchalski Maciej KW
25 2018-10-27 BTS Elektros Bolesławiec - Juve Wakmet Głuchołazy I Ulita Norbert II Biernaczyk Marcin KW Sokół Katarzyna
26 2018-11-03 MKS Ikar Legnica - Juve Wakmet Głuchołazy I Flis Piotr II Mroczkowski Paweł KW
27 2018-11-03 MUKS Ziemia Milicka Milicz - BTS Elektros Bolesławiec I Pawluk Konrad II Puchalski Maciej KW
28 2018-10-31 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - MKS Olavia Oława I Gębarzewski Robert II Drzazga Marek KW
29 2018-11-03 SPS Chrobry Głogów - KS Bielawianka Bester I Magiera Radosław II Herlender Justyna KW
30 2018-11-03 MKST Astra Nowa Sól - WKS Sobieski ARENA Żagań I Cichoń Justyna II Szymański Rafał KW Łukowicz Andrzej
31 2018-11-10 WKS Sobieski ARENA Żagań - MKS Ikar Legnica I Chudy Patrycja II Wanecki Dawid KW Hamulski Zdzisław
32 2018-11-10 MKST Astra Nowa Sól - KS Bielawianka Bester I Biernaczyk Marcin II Ulita Norbert KW
33 2018-11-10 MKS Olavia Oława - SPS Chrobry Głogów I Dzikuć Jakub II Maciejewski Maciej II KW Łukowicz Andrzej
34 2018-11-10 BTS Elektros Bolesławiec - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Szynczewska Monika II Targosz Wojciech KW
35 2018-11-10 Juve Wakmet Głuchołazy - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Rybicki Zbigniew II Ferenczak Mariusz KW
36 2018-11-18 MKS Ikar Legnica - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Kaczmarek Hubert II Stępińska Magdalena KW Łukowicz Andrzej
37 2018-11-17 Juve Wakmet Głuchołazy - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Kilijański Bartosz II Pędrys Justyna KW
38 2018-11-17 SPS Chrobry Głogów - BTS Elektros Bolesławiec I Mikołajczyk Jakub II Józefowicz Agata KW
39 2018-11-17 MKST Astra Nowa Sól - MKS Olavia Oława I Wanecki Dawid II Bartłomiejczak Marcin KW Hamulski Zdzisław
40 2018-11-17 WKS Sobieski ARENA Żagań - KS Bielawianka Bester I Saładziak Mateusz II Ulita Norbert KW
41 2018-11-24 KS Bielawianka Bester - MKS Ikar Legnica I Drzazga Marek II Magiera Radosław KW Hamulski Zdzisław
42 2018-11-24 WKS Sobieski ARENA Żagań - MKS Olavia Oława I Biernaczyk Marcin II Kaczmarek Hubert KW
43 2018-11-24 BTS Elektros Bolesławiec - MKST Astra Nowa Sól I Głodek Marek II Manszewski Tomasz KW
44 2018-11-24 Juve Wakmet Głuchołazy - SPS Chrobry Głogów I Kurowska Aleksandra II Flis Piotr KW
45 2018-11-24 MUKS Ziemia Milicka Milicz - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Markowski Michał II Mroczkowski Paweł KW Łukowicz Andrzej
46 2018-12-01 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - MKS Ikar Legnica I Pełech Paulina II Pawluk Konrad KW
47 2018-12-01 SPS Chrobry Głogów - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Herlender Justyna II Wieruszewski Jarosław KW
48 2018-12-01 Juve Wakmet Głuchołazy - MKST Astra Nowa Sól I Chudzik Maciej II Wulczyńska Monika KW Baniak Jan
49 2018-12-01 BTS Elektros Bolesławiec - WKS Sobieski ARENA Żagań I Mischke Łukasz II Bartłomiejczak Marcin KW
50 2018-12-02 MKS Olavia Oława - KS Bielawianka Bester I Drzazga Marek II Mikołajczyk Jakub KW
51 2018-12-08 MKS Olavia Oława - MKS Ikar Legnica I Gałka Grzegorz II Gębarzewski Robert KW
52 2018-12-08 KS Bielawianka Bester - BTS Elektros Bolesławiec I Pawluk Konrad II Drzazga Marek KW
53 2018-12-08 WKS Sobieski ARENA Żagań - Juve Wakmet Głuchołazy I Puchalski Maciej II Józefowicz Agata KW Hamulski Zdzisław
54 2018-12-08 MKST Astra Nowa Sól - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Biernaczyk Marcin II Saładziak Mateusz KW Łukowicz Andrzej
55 2018-12-08 SPS Chrobry Głogów - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Świst Bartosz II Dębski Piotr KW
56 2018-12-15 MKS Ikar Legnica - SPS Chrobry Głogów I Flis Piotr II Kurowska Aleksandra KW Łukowicz Andrzej
57 2018-12-15 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - MKST Astra Nowa Sól I Wolszczyniak Ireneusz II Chudy Patrycja KW
58 2018-12-15 MUKS Ziemia Milicka Milicz - WKS Sobieski ARENA Żagań I Żerdzińska Arleta II Głodek Marek KW
59 2018-12-15 Juve Wakmet Głuchołazy - KS Bielawianka Bester I Lenart Piotr II Szynczewska Monika KW Baniak Jan
60 2018-12-15 BTS Elektros Bolesławiec - MKS Olavia Oława I Gałka Grzegorz II Magiera Radosław KW
61 2018-12-22 BTS Elektros Bolesławiec - MKS Ikar Legnica I Wieruszewski Jarosław II Pakuła Barbara KW
62 2018-12-13 MKS Olavia Oława - Juve Wakmet Głuchołazy I Kocieł Przemysław II Dzikuć Jakub KW Łukowicz Andrzej
63 2018-12-22 KS Bielawianka Bester - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Magiera Radosław II Gałka Grzegorz KW
64 2018-12-22 WKS Sobieski ARENA Żagań - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Dębski Piotr II Kolan Mateusz KW
65 2018-12-22 MKST Astra Nowa Sól - SPS Chrobry Głogów I Żebrowski Łukasz II Karbowiak Piotr KW
66 2019-01-05 MKS Ikar Legnica - MKST Astra Nowa Sól I Trafankowski Dawid II Świst Bartosz KW
67 2019-01-05 SPS Chrobry Głogów - WKS Sobieski ARENA Żagań I Ulita Norbert II Stępińska Magdalena KW
68 2019-01-05 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - KS Bielawianka Bester I Kurowska Aleksandra II Flis Piotr KW Łukowicz Andrzej
69 2019-01-05 MUKS Ziemia Milicka Milicz - MKS Olavia Oława I Pędrys Justyna II Szynczewska Monika KW Nowaczyński Jan
70 2019-01-05 Juve Wakmet Głuchołazy - BTS Elektros Bolesławiec I Surdej Ryszard II Kozioł Piotr KW
71 2019-01-12 Juve Wakmet Głuchołazy - MKS Ikar Legnica I Szczepankiewicz Łukasz II Józefowski Paweł KW
72 2019-01-12 BTS Elektros Bolesławiec - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Cichoń Justyna II Dzikuć Jakub KW
73 2019-01-12 MKS Olavia Oława - MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych I Szymański Rafał II Markowski Michał KW Łukowicz Andrzej
74 2019-01-12 KS Bielawianka Bester - SPS Chrobry Głogów I Kurowska Aleksandra II Kocieł Przemysław KW
75 2019-01-12 WKS Sobieski ARENA Żagań - MKST Astra Nowa Sól I Gałka Grzegorz II Magiera Radosław KW Wolski Dariusz
76 2019-01-19 MKS Ikar Legnica - WKS Sobieski ARENA Żagań I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Józefowski Paweł KW
77 2019-01-19 KS Bielawianka Bester - MKST Astra Nowa Sól I Pędrys Justyna II Targosz Wojciech KW
78 2019-01-19 SPS Chrobry Głogów - MKS Olavia Oława I Wieruszewski Jarosław II Herlender Justyna KW
79 2019-01-19 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - BTS Elektros Bolesławiec I Maciejewski Maciej II II Kocieł Przemysław KW Łukowicz Andrzej
80 2019-01-19 MUKS Ziemia Milicka Milicz - Juve Wakmet Głuchołazy I Bober Bogusław II Olszycka Aneta KW Nowaczyński Jan
81 2019-01-26 MUKS Ziemia Milicka Milicz - MKS Ikar Legnica I Gębarzewski Robert II Pełech Paulina KW
82 2019-01-26 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - Juve Wakmet Głuchołazy I Kocieł Przemysław II Flis Piotr KW Sokół Katarzyna
83 2019-01-26 BTS Elektros Bolesławiec - SPS Chrobry Głogów I Herlender Justyna II Drzazga Marek KW
84 2019-01-26 MKS Olavia Oława - MKST Astra Nowa Sól I Biernat Adam II Dębski Piotr KW
85 2019-01-26 KS Bielawianka Bester - WKS Sobieski ARENA Żagań I Chudzik Maciej II Nowicka Anna KW
86 2019-02-02 MKS Ikar Legnica - KS Bielawianka Bester I Gębarzewski Robert II Józefowicz Agata KW
87 2019-02-02 MKS Olavia Oława - WKS Sobieski ARENA Żagań I Saładziak Mateusz II Ulita Norbert KW Łukowicz Andrzej
88 2019-02-02 MKST Astra Nowa Sól - BTS Elektros Bolesławiec I Manszewski Tomasz II Świst Bartosz KW
89 2019-02-02 SPS Chrobry Głogów - Juve Wakmet Głuchołazy I Karbowiak Piotr II Kolan Mateusz KW
90 2019-02-02 MKS Aqua-Zdrój Wałbrzych - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Pakuła Barbara II Mikołajczyk Jakub KW

Grupa 5

  • SMS PZPS Spała
  • TS Volley Rybnik
  • ZAKSA Strzelce Opolskie
  • TKS Auto Partner Tychy
  • MKS Andrychów
  • WIE-DRUK MKS Będzin
  • BBTS Bielsko Biała 2
  • AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra
  • Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel
  • UMKS Kęczanin Kęty
1 2018-09-29 SMS PZPS Spała - WIE-DRUK MKS Będzin I Drab Bohdan II Pajączkowski Paweł KW
2 2018-09-29 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I Chudzik Maciej II Józefowski Paweł KW
3 2018-09-29 ZAKSA Strzelce Opolskie - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra I Chudy Patrycja II Bartłomiejczak Marcin KW
4 2018-09-29 TKS Auto Partner Tychy - BBTS Bielsko Biała II I Wolszczyniak Ireneusz II Dobrzański Marcin KW
5 2018-09-29 MKS Andrychów - UMKS Kęczanin Kęty I Targosz Wojciech II Nowicka Anna KW
6 2018-10-06 WIE-DRUK MKS Będzin - UMKS Kęczanin Kęty I Boś Paulina II Witkowski Rafał KW Cieślik Wiesław
7 2018-10-06 BBTS Bielsko Biała II - MKS Andrychów I Jabłoński Bartosz II Kryda Paweł KW
8 2018-10-06 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - TKS Auto Partner Tychy I Brzeziński Michał II Olszycka Aneta KW Baniak Jan
9 2018-10-06 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Strzelce Opolskie I Szydło Katarzyna II Pragłowski Rafał KW
10 2018-10-06 SMS PZPS Spała - TS Volley Rybnik I Sędkowski Kamil II Papież Leszek KW
11 2018-10-13 TS Volley Rybnik - WIE-DRUK MKS Będzin I Dobrzański Marcin II Wolszczyniak Ireneusz KW
12 2018-10-13 SMS PZPS Spała - ZAKSA Strzelce Opolskie I Targosz Wojciech II Lenart Piotr KW Baniak Jan
13 2018-10-13 TKS Auto Partner Tychy - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I Józefowski Paweł II Szczepankiewicz Łukasz KW
14 2018-10-13 MKS Andrychów - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra I Pragłowski Rafał II Lemiech Łukasz KW
15 2018-10-13 UMKS Kęczanin Kęty - BBTS Bielsko Biała II I Kowalski Piotr II Burzyński Lech KW Cieślik Wiesław
16 2018-10-20 WIE-DRUK MKS Będzin - BBTS Bielsko Biała II I Szczepankiewicz Łukasz II Szynczewska Monika KW
17 2018-10-20 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - UMKS Kęczanin Kęty I Wulczyńska Monika II Pędrys Justyna KW Baniak Jan
18 2018-10-20 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - MKS Andrychów I Pokusa Karolina II Malinowski Michał KW Cieślik Wiesław
19 2018-10-20 SMS PZPS Spała - TKS Auto Partner Tychy I Makowski Łukasz II Kosiacki Piotr KW
20 2018-10-20 TS Volley Rybnik - ZAKSA Strzelce Opolskie I Stachnik Jerzy II Nobis Marcin KW Darocha Henryk
21 2018-10-27 ZAKSA Strzelce Opolskie - WIE-DRUK MKS Będzin I Mencel Katarzyna II Bilkowski Piotr KW Baniak Jan
22 2018-10-27 TKS Auto Partner Tychy - TS Volley Rybnik I Nowicka Anna II Bober Bogusław KW
23 2018-10-27 MKS Andrychów - SMS PZPS Spała I Lemiech Łukasz II Wierzbowicz Patryk KW Darocha Henryk
24 2018-10-27 UMKS Kęczanin Kęty - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I Witkowski Rafał II Pokusa Karolina KW
25 2018-10-27 BBTS Bielsko Biała II - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra I Leśniak Krzysztof II Kozioł Piotr KW
26 2018-11-03 WIE-DRUK MKS Będzin - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra I Rymko Michał II Sędkowski Kamil KW
27 2018-11-03 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - BBTS Bielsko Biała II I Leśniak Krzysztof II Kozioł Piotr KW Cieślik Wiesław
28 2018-10-30 UMKS Kęczanin Kęty - SMS PZPS Spała I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Lenart Piotr KW
29 2018-10-31 TS Volley Rybnik - MKS Andrychów I Wierzbowicz Patryk II Pasterz Michał KW
30 2018-11-03 ZAKSA Strzelce Opolskie - TKS Auto Partner Tychy I Bilkowski Piotr II Skórka Łukasz KW Baniak Jan
31 2018-11-10 TKS Auto Partner Tychy - WIE-DRUK MKS Będzin I Surdej Ryszard II Drab Bohdan KW Cieślik Wiesław
32 2018-11-10 MKS Andrychów - ZAKSA Strzelce Opolskie I Śliwiński Artur II Marciniak Szymon KW Darocha Henryk
33 2018-11-10 UMKS Kęczanin Kęty - TS Volley Rybnik I Puchalski Maciej II Wieruszewski Jarosław KW
34 2018-11-10 BBTS Bielsko Biała II - SMS PZPS Spała I Herlender Justyna II Gałka Grzegorz KW
35 2018-11-10 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I Olszycka Aneta II Bors Jakub KW Baniak Jan
36 2018-11-17 WIE-DRUK MKS Będzin - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I Pajączkowski Paweł II Pierucki Bogusław KW
37 2018-11-17 SMS PZPS Spała - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra I Żerdzińska Arleta II Karbowiak Piotr KW
38 2018-11-17 TS Volley Rybnik - BBTS Bielsko Biała II I Kot Adam II Olszanecki Marek KW Cieślik Wiesław
39 2018-11-17 ZAKSA Strzelce Opolskie - UMKS Kęczanin Kęty I Szynczewska Monika II Dobrzański Marcin KW Baniak Jan
40 2018-11-17 TKS Auto Partner Tychy - MKS Andrychów I Pragłowski Rafał II Ludera Mirosław KW Darocha Henryk
41 2018-11-24 MKS Andrychów - WIE-DRUK MKS Będzin I Krawczyk Małgorzata II Pokusa Karolina KW Cieślik Wiesław
42 2018-11-24 UMKS Kęczanin Kęty - TKS Auto Partner Tychy I Szydło Katarzyna II Pragłowski Rafał KW
43 2018-11-24 BBTS Bielsko Biała II - ZAKSA Strzelce Opolskie I Nobis Marcin II Stachnik Jerzy KW
44 2018-11-24 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - TS Volley Rybnik I Pierucki Bogusław II Olszanecki Marek KW
45 2018-11-24 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - SMS PZPS Spała I Pasterz Michał II Lemiech Łukasz KW Darocha Henryk
46 2018-12-01 WIE-DRUK MKS Będzin - SMS PZPS Spała I Ferenczak Mariusz II Pajączkowski Paweł KW Cieślik Wiesław
47 2018-12-01 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - TS Volley Rybnik I Pędrys Justyna II Bober Bogusław KW
48 2018-12-01 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - ZAKSA Strzelce Opolskie I Szypuła Kamil II Kot Adam KW
49 2018-12-01 BBTS Bielsko Biała II - TKS Auto Partner Tychy I Leśniak Krzysztof II Surdej Ryszard KW
50 2018-12-01 UMKS Kęczanin Kęty - MKS Andrychów I Rybicki Zbigniew II Nowakowski Jacek KW
51 2018-12-08 UMKS Kęczanin Kęty - WIE-DRUK MKS Będzin I Burzyński Lech II Kowalski Piotr KW
52 2018-12-08 MKS Andrychów - BBTS Bielsko Biała II I Ludera Mirosław II Nobis Marcin KW Jacher Stanisław
53 2018-12-08 TKS Auto Partner Tychy - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra I Nowakowski Jacek II Rybicki Zbigniew KW Cieślik Wiesław
54 2018-12-07 ZAKSA Strzelce Opolskie - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I Kryda Paweł II Mencel Katarzyna KW Baniak Jan
55 2018-12-08 TS Volley Rybnik - SMS PZPS Spała I Pierucki Bogusław II Kot Adam KW
56 2018-12-15 WIE-DRUK MKS Będzin - TS Volley Rybnik I Ludera Mirosław II Kielar Tomasz KW Darocha Henryk
57 2018-12-15 ZAKSA Strzelce Opolskie - SMS PZPS Spała I Kot Adam II Drab Bohdan KW
58 2018-12-15 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - TKS Auto Partner Tychy I Bober Bogusław II Chudzik Maciej KW
59 2018-12-15 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - MKS Andrychów I Malinowski Michał II Boś Paulina KW
60 2018-12-15 BBTS Bielsko Biała II - UMKS Kęczanin Kęty I Wierzbowicz Patryk II Pasterz Michał KW
61 2018-12-22 BBTS Bielsko Biała II - WIE-DRUK MKS Będzin I Szynczewska Monika II Wulczyńska Monika KW
62 2018-12-22 UMKS Kęczanin Kęty - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra I Józefowski Paweł II Kilijański Bartosz KW Baniak Jan
63 2018-12-22 MKS Andrychów - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I Wanecki Dawid II Bartłomiejczak Marcin KW Adamczyk Ryszard
64 2018-12-22 TKS Auto Partner Tychy - SMS PZPS Spała I Szydło Katarzyna II Pragłowski Rafał KW Darocha Henryk
65 2018-12-21 ZAKSA Strzelce Opolskie - TS Volley Rybnik I Szypuła Kamil II Pierucki Bogusław KW
66 2019-01-05 WIE-DRUK MKS Będzin - ZAKSA Strzelce Opolskie I Szypuła Kamil II Kot Adam KW Cieślik Wiesław
67 2019-01-05 TS Volley Rybnik - TKS Auto Partner Tychy I Mikołajczyk Jakub II Puchalski Maciej KW
68 2019-01-05 SMS PZPS Spała - MKS Andrychów I Pokusa Karolina II Kowalski Piotr KW Kaliński Janusz
69 2018-12-09 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - UMKS Kęczanin Kęty I Pragłowski Rafał II Szydło Katarzyna KW
70 2019-01-05 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - BBTS Bielsko Biała II I Jabłoński Bartosz II Brzeziński Michał KW Baniak Jan
71 2019-01-12 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - WIE-DRUK MKS Będzin I Pawluk Konrad II Drzazga Marek KW
72 2018-12-16 BBTS Bielsko Biała II - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I Pakuła Barbara II Józefowicz Agata KW
73 2019-01-12 SMS PZPS Spała - UMKS Kęczanin Kęty I Sędkowski Kamil II Kosiacki Piotr KW
74 2019-01-12 MKS Andrychów - TS Volley Rybnik I Stachnik Jerzy II Pragłowski Rafał KW Jacher Stanisław
75 2019-01-12 TKS Auto Partner Tychy - ZAKSA Strzelce Opolskie I Nobis Marcin II Pasterz Michał KW Darocha Henryk
76 2019-01-19 WIE-DRUK MKS Będzin - TKS Auto Partner Tychy I Czuryłowski Sławomir II Romanek Paweł KW Darocha Henryk
77 2019-01-19 ZAKSA Strzelce Opolskie - MKS Andrychów I Szynczewska Monika II Szczepankiewicz Łukasz KW
78 2019-01-19 TS Volley Rybnik - UMKS Kęczanin Kęty I Burzyński Lech II Boś Paulina KW Cieślik Wiesław
79 2019-01-19 SMS PZPS Spała - BBTS Bielsko Biała II I Rybicki Zbigniew II Pierucki Bogusław KW
80 2019-01-20 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra I Lew Marcin II Ludera Mirosław KW
81 2019-01-23 Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel - WIE-DRUK MKS Będzin I Olszanecki Marek II Surdej Ryszard KW Cieślik Wiesław
82 2019-01-26 AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra - SMS PZPS Spała I Manszewski Tomasz II Żerdzińska Arleta KW
83 2019-01-26 BBTS Bielsko Biała II - TS Volley Rybnik I Kilijański Bartosz II Józefowski Paweł KW
84 2019-01-26 UMKS Kęczanin Kęty - ZAKSA Strzelce Opolskie I Targosz Wojciech II Pędrys Justyna KW
85 2019-01-26 MKS Andrychów - TKS Auto Partner Tychy I Wierzbowicz Patryk II Stachnik Jerzy KW Darocha Henryk
86 2019-02-02 WIE-DRUK MKS Będzin - MKS Andrychów I Kryda Paweł II Jabłoński Bartosz KW
87 2019-02-02 TKS Auto Partner Tychy - UMKS Kęczanin Kęty I Kowalski Piotr II Witkowski Rafał KW
88 2019-02-02 ZAKSA Strzelce Opolskie - BBTS Bielsko Biała II I Pełech Paulina II Pawluk Konrad KW
89 2019-02-02 TS Volley Rybnik - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra I Pragłowski Rafał II Szydło Katarzyna KW
90 2019-02-02 SMS PZPS Spała - Akademia Talentów Żory Jastrzębski Węgiel I Boś Paulina II Malinowski Michał KW

Grupa 6

  • PWSZ Karpaty Krosno Glass
  • MKS AVIA Świdnik
  • LUK Politechnika Lublin
  • Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec
  • KS Błękitni Ropczyce
  • PZL Sędziszów
  • AKS V LO Rzeszów
  • KKS Kozienice
N/A 2018-09-29 MKS AVIA Świdnik - pauzuje I II KW
N/A 2018-09-29 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - pauzuje I II KW
1 2018-09-29 PWSZ Karpaty Krosno Glass - PZL Sędziszów I Lew Marcin II Kielar Tomasz KW Jacher Stanisław
2 2018-09-29 LUK Politechnika Lublin - AKS V LO Rzeszów I Malinowski Michał II Burzyński Lech KW
3 2018-09-29 KS Błękitni Ropczyce - KKS Kozienice I Kowalski Piotr II Krawczyk Małgorzata KW Kaliński Janusz
N/A 2018-10-06 pauzuje - KS Błękitni Ropczyce I II KW
N/A 2018-10-06 pauzuje - LUK Politechnika Lublin I II KW
4 2018-10-06 PZL Sędziszów - KKS Kozienice I Marciniak Szymon II Czuryłowski Sławomir KW Waleriańczyk Jarosław
5 2018-10-06 AKS V LO Rzeszów - Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec I Nobis Marcin II Stachnik Jerzy KW Jacher Stanisław
6 2018-10-06 MKS AVIA Świdnik - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Olszanecki Marek II Drab Bohdan KW Kaliński Janusz
N/A 2018-10-13 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - pauzuje I II KW
N/A 2018-10-13 KKS Kozienice - pauzuje I II KW
7 2018-10-13 MKS AVIA Świdnik - PZL Sędziszów I Ferenczak Mariusz II Rybicki Zbigniew KW
8 2018-10-13 LUK Politechnika Lublin - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Nowakowski Jacek II Pierucki Bogusław KW
9 2018-10-13 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów I Pasterz Michał II Szydło Katarzyna KW Waleriańczyk Jarosław
N/A 2018-10-20 PZL Sędziszów - pauzuje I II KW
N/A 2018-10-20 pauzuje - KS Błękitni Ropczyce I II KW
10 2018-10-20 KKS Kozienice - AKS V LO Rzeszów I Burzyński Lech II Kowalski Piotr KW Litwiński Marek
11 2018-10-20 PWSZ Karpaty Krosno Glass - Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec I Lemiech Łukasz II Wierzbowicz Patryk KW Jacher Stanisław
12 2018-10-20 MKS AVIA Świdnik - LUK Politechnika Lublin I Czuryłowski Sławomir II Marciniak Szymon KW Waleriańczyk Jarosław
N/A 2018-10-27 KKS Kozienice - pauzuje I II KW
N/A 2018-10-27 pauzuje - AKS V LO Rzeszów I II KW
13 2018-10-27 LUK Politechnika Lublin - PZL Sędziszów I Papuda Paweł II Sokołowska Małgorzata KW
14 2018-10-27 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - MKS AVIA Świdnik I Szypuła Kamil II Pajączkowski Paweł KW Litwiński Marek
15 2018-10-27 PWSZ Karpaty Krosno Glass - KS Błękitni Ropczyce I Pragłowski Rafał II Ludera Mirosław KW Waleriańczyk Jarosław
N/A 2018-11-03 pauzuje - pauzuje I II KW
16 2018-11-14 PZL Sędziszów - AKS V LO Rzeszów I Kielar Tomasz II Stachnik Jerzy KW Waleriańczyk Jarosław
17 2018-11-03 KKS Kozienice - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Ferenczak Mariusz II Rybicki Zbigniew KW Kaliński Janusz
18 2018-11-03 MKS AVIA Świdnik - KS Błękitni Ropczyce I Kowalski Piotr II Boś Paulina KW
19 2018-11-03 LUK Politechnika Lublin - Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec I Pokusa Karolina II Malinowski Michał KW
N/A 2018-11-10 PWSZ Karpaty Krosno Glass - pauzuje I II KW
N/A 2018-11-10 AKS V LO Rzeszów - pauzuje I II KW
20 2018-11-10 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - PZL Sędziszów I Olszanecki Marek II Szypuła Kamil KW Litwiński Marek
21 2018-11-10 KS Błękitni Ropczyce - LUK Politechnika Lublin I Malinowski Michał II Boś Paulina KW Kaliński Janusz
22 2018-11-10 KKS Kozienice - MKS AVIA Świdnik I Pędrys Justyna II Nowicka Anna KW Kułak Zbigniew
N/A 2018-11-17 PZL Sędziszów - pauzuje I II KW
N/A 2018-11-17 MKS AVIA Świdnik - pauzuje I II KW
23 2018-11-17 PWSZ Karpaty Krosno Glass - AKS V LO Rzeszów I Krawczyk Małgorzata II Pokusa Karolina KW Kaliński Janusz
24 2018-11-17 LUK Politechnika Lublin - KKS Kozienice I Boś Paulina II Witkowski Rafał KW Litwiński Marek
25 2018-11-17 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - KS Błękitni Ropczyce I Pasterz Michał II Lew Marcin KW Jacher Stanisław
N/A 2018-11-24 pauzuje - LUK Politechnika Lublin I II KW
N/A 2018-11-24 pauzuje - PWSZ Karpaty Krosno Glass I II KW
26 2018-11-24 KS Błękitni Ropczyce - PZL Sędziszów I Czuryłowski Sławomir II Szewczuk-Kozioł Olga KW Jacher Stanisław
27 2018-11-24 KKS Kozienice - Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec I Pajączkowski Paweł II Rybicki Zbigniew KW
28 2018-11-24 AKS V LO Rzeszów - MKS AVIA Świdnik I Drab Bohdan II Kozioł Piotr KW Litwiński Marek
29 2018-12-01 PZL Sędziszów - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Lemiech Łukasz II Romanek Paweł KW Waleriańczyk Jarosław
30 2018-12-01 MKS AVIA Świdnik - AKS V LO Rzeszów I Papież Leszek II Kaznowski Andrzej KW
31 2018-12-01 KKS Kozienice - LUK Politechnika Lublin I Józefowski Paweł II Targosz Wojciech KW Kułak Zbigniew
32 2018-12-01 KS Błękitni Ropczyce - Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec I Kielar Tomasz II Lew Marcin KW
33 2018-12-08 PZL Sędziszów - KS Błękitni Ropczyce I Lew Marcin II Szydło Katarzyna KW
34 2018-12-08 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - KKS Kozienice I Marciniak Szymon II Szewczuk-Kozioł Olga KW Darocha Henryk
35 2018-12-08 AKS V LO Rzeszów - LUK Politechnika Lublin I Kozioł Piotr II Surdej Ryszard KW
36 2018-12-08 PWSZ Karpaty Krosno Glass - MKS AVIA Świdnik I Pajączkowski Paweł II Szypuła Kamil KW Kaliński Janusz
37 2018-12-15 PZL Sędziszów - MKS AVIA Świdnik I Surdej Ryszard II Ferenczak Mariusz KW
38 2018-12-15 PWSZ Karpaty Krosno Glass - LUK Politechnika Lublin I Witkowski Rafał II Olszanecki Marek KW
39 2018-12-15 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - AKS V LO Rzeszów I Stachnik Jerzy II Nobis Marcin KW
40 2018-12-15 KKS Kozienice - KS Błękitni Ropczyce I Marciniak Szymon II Romanek Paweł KW
41 2018-12-22 KKS Kozienice - PZL Sędziszów I Śliwiński Artur II Czuryłowski Sławomir KW Jacher Stanisław
42 2018-12-22 AKS V LO Rzeszów - KS Błękitni Ropczyce I Nobis Marcin II Stachnik Jerzy KW
43 2018-12-22 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Kielar Tomasz II Wierzbowicz Patryk KW
44 2018-12-22 LUK Politechnika Lublin - MKS AVIA Świdnik I Wolszczyniak Ireneusz II Dobrzański Marcin KW
45 2019-01-19 PZL Sędziszów - LUK Politechnika Lublin I Kozioł Piotr II Leśniak Krzysztof KW Kaliński Janusz
46 2019-01-19 MKS AVIA Świdnik - Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec I Surdej Ryszard II Olszanecki Marek KW Litwiński Marek
47 2019-01-18 KS Błękitni Ropczyce - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Kielar Tomasz II Lemiech Łukasz KW Jacher Stanisław
48 2019-01-19 AKS V LO Rzeszów - KKS Kozienice I Szewczuk-Kozioł Olga II Śliwiński Artur KW Waleriańczyk Jarosław
49 2019-01-25 AKS V LO Rzeszów - PZL Sędziszów I Nobis Marcin II Kielar Tomasz KW Waleriańczyk Jarosław
50 2019-01-26 PWSZ Karpaty Krosno Glass - KKS Kozienice I Rybicki Zbigniew II Kot Adam KW Kaliński Janusz
51 2019-01-26 KS Błękitni Ropczyce - MKS AVIA Świdnik I Witkowski Rafał II Krawczyk Małgorzata KW
52 2019-01-26 Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec - LUK Politechnika Lublin I Ferenczak Mariusz II Nowakowski Jacek KW Litwiński Marek
53 2019-02-02 PZL Sędziszów - Neobus Raf-Mar Sołek Cars Niebylec I Ludera Mirosław II Pasterz Michał KW
54 2019-02-02 LUK Politechnika Lublin - KS Błękitni Ropczyce I Pierucki Bogusław II Ferenczak Mariusz KW
55 2019-02-02 MKS AVIA Świdnik - KKS Kozienice I Nowakowski Jacek II Drab Bohdan KW
56 2019-02-02 AKS V LO Rzeszów - PWSZ Karpaty Krosno Glass I Romanek Paweł II Marciniak Szymon KW