II Liga Kobiet

II liga Kobiet - runda zasadnicza

Grupa 1

  • UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan
  • UKS ZSMS Poznań
  • SKF Forex Politechnika Poznańska
  • Akademia Piłki Siatkowej Rumia
  • Energa MKS Truso Elbląg
  • Gedania Gdańsk
  • SMS Police
  • KS Energetyk Poznań
  • Golden Orzeł Malbork
  • KS Spójnia Stargard
  • KS PAŁAC Bydgoszcz 2
N/A 2018-09-29 pauzuje - Golden Orzeł Malbork I II KW
1 2018-09-29 KS Spójnia Stargard - KS PAŁAC Bydgoszcz II I Cichoń Justyna II Dzikuć Jakub KW
2 2018-09-29 UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan - KS Energetyk Poznań I Żerdzińska Arleta II Świst Bartosz KW
3 2018-09-29 UKS ZSMS Poznań - SMS Police I Markowski Michał II Kocieł Przemysław KW
4 2018-09-29 SKF Forex Politechnika Poznańska - Gedania Gdańsk I Mroczkowski Paweł II Flis Piotr KW
5 2018-09-29 Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Energa MKS Truso Elbląg I Ulita Norbert II Stępińska Magdalena KW
N/A 2018-10-03 KS Spójnia Stargard - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
6 2018-10-03 Energa MKS Truso Elbląg - KS PAŁAC Bydgoszcz II I Noga Natalia II Sosnowski Paweł KW
7 2018-10-03 Gedania Gdańsk - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I Zieliński Karol II Arentowicz Mirosław KW
8 2018-10-03 SMS Police - SKF Forex Politechnika Poznańska I Maciejewski Maciej II II Szymański Rafał KW
9 2018-10-03 KS Energetyk Poznań - UKS ZSMS Poznań I Głodek Marek II Trafankowski Dawid KW Maciejewski Maciej
10 2018-11-11 Golden Orzeł Malbork - UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan I Frąckiewicz Patryk II Orzechowski Krystian KW Łygoński Krzysztof
N/A 2018-10-06 pauzuje - KS PAŁAC Bydgoszcz II I II KW
11 2018-10-06 UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan - KS Spójnia Stargard I Dzikuć Jakub II Maciejewski Maciej II KW
12 2018-10-06 UKS ZSMS Poznań - Golden Orzeł Malbork I Bilkowski Piotr II Mencel Katarzyna KW Nowaczyński Jan
13 2018-10-06 SKF Forex Politechnika Poznańska - KS Energetyk Poznań I Świst Bartosz II Kolan Mateusz KW
14 2018-10-06 Akademia Piłki Siatkowej Rumia - SMS Police I Kajko Adam II Awiżeń Adam Jan KW
15 2018-10-06 Energa MKS Truso Elbląg - Gedania Gdańsk I Frąckiewicz Patryk II Orzechowski Krystian KW
N/A 2018-10-13 pauzuje - UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan I II KW
16 2018-10-13 KS PAŁAC Bydgoszcz II - Gedania Gdańsk I Mischke Łukasz II Dębski Piotr KW
17 2018-10-13 SMS Police - Energa MKS Truso Elbląg I Kurowska Aleksandra II Markowski Michał KW
18 2018-10-13 KS Energetyk Poznań - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I Bartłomiejczak Marcin II Chudy Patrycja KW Hamulski Zdzisław
19 2018-10-13 Golden Orzeł Malbork - SKF Forex Politechnika Poznańska I Awiżeń Adam Jan II Hryniewicz Jakub KW
20 2018-10-13 KS Spójnia Stargard - UKS ZSMS Poznań I Dzikuć Jakub II Flis Piotr KW
N/A 2018-10-17 UKS ZSMS Poznań - pauzuje I II KW
21 2018-10-17 UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan - KS PAŁAC Bydgoszcz II I Drzazga Marek II Józefowicz Agata KW Wolski Dariusz
22 2018-10-17 SKF Forex Politechnika Poznańska - KS Spójnia Stargard I Magiera Radosław II Pawluk Konrad KW Hamulski Zdzisław
23 2018-10-17 Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Golden Orzeł Malbork I Błażejewski Marek II Dominiak Łukasz KW
24 2018-10-17 Energa MKS Truso Elbląg - KS Energetyk Poznań I Nowak Jakub II Noga Natalia KW
25 2018-10-17 Gedania Gdańsk - SMS Police I Glinkowski Michał II Armknecht Małgorzata KW
N/A 2018-10-20 pauzuje - SKF Forex Politechnika Poznańska I II KW
26 2018-10-20 KS PAŁAC Bydgoszcz II - SMS Police I Flis Piotr II Markowski Michał KW Mianowski Marek
27 2018-10-20 KS Energetyk Poznań - Gedania Gdańsk I Saładziak Mateusz II Kaczmarek Hubert KW
28 2018-10-21 Golden Orzeł Malbork - Energa MKS Truso Elbląg I Armknecht Małgorzata II Orzechowski Krystian KW
29 2018-10-20 KS Spójnia Stargard - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I Szymański Rafał II Kocieł Przemysław KW
30 2018-10-20 UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan - UKS ZSMS Poznań I Trafankowski Dawid II Manszewski Tomasz KW
N/A 2018-10-27 Akademia Piłki Siatkowej Rumia - pauzuje I II KW
31 2018-10-27 KS PAŁAC Bydgoszcz II - UKS ZSMS Poznań I Rymko Michał II Papież Leszek KW
32 2018-10-27 SKF Forex Politechnika Poznańska - UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan I Mikołajczyk Jakub II Pełech Paulina KW Hamulski Zdzisław
33 2018-10-27 Energa MKS Truso Elbląg - KS Spójnia Stargard I Błażejewski Marek II Dominiak Łukasz KW
34 2018-10-27 Golden Orzeł Malbork - Gedania Gdańsk I Awiżeń Adam Jan II Kajko Adam KW
35 2018-10-27 SMS Police - KS Energetyk Poznań I Cichoń Justyna II Mroczkowski Paweł KW
N/A 2018-11-03 pauzuje - Energa MKS Truso Elbląg I II KW
36 2018-10-30 KS PAŁAC Bydgoszcz II - KS Energetyk Poznań I Kocieł Przemysław II Kurowska Aleksandra KW Mianowski Marek
37 2018-11-03 Golden Orzeł Malbork - SMS Police I Hryniewicz Jakub II Kajko Adam KW
38 2018-11-03 KS Spójnia Stargard - Gedania Gdańsk I Dębski Piotr II Mischke Łukasz KW Maciejewski Maciej
39 2018-11-03 UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I Pogoda-Błaziak Katarzyna II Biernaczyk Marcin KW
40 2018-11-03 UKS ZSMS Poznań - SKF Forex Politechnika Poznańska I Pakuła Barbara II Gałka Grzegorz KW Hamulski Zdzisław
N/A 2018-11-10 Gedania Gdańsk - pauzuje I II KW
41 2018-11-10 SKF Forex Politechnika Poznańska - KS PAŁAC Bydgoszcz II I Pełech Paulina II Pakuła Barbara KW Wolski Dariusz
42 2018-11-10 Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UKS ZSMS Poznań I Minczewski Jarosław II Awiżeń Adam Jan KW
43 2018-11-10 Energa MKS Truso Elbląg - UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan I Nowak Jakub II Nosal Piotr KW
44 2018-11-10 KS Spójnia Stargard - SMS Police I Kolan Mateusz II Świst Bartosz KW Maciejewski Maciej
45 2018-11-10 KS Energetyk Poznań - Golden Orzeł Malbork I Stępińska Magdalena II Pogoda-Błaziak Katarzyna KW
N/A 2018-11-14 pauzuje - SMS Police I II KW
46 2018-11-14 KS PAŁAC Bydgoszcz II - Golden Orzeł Malbork I Kurowska Aleksandra II Flis Piotr KW Mianowski Marek
47 2018-11-14 KS Energetyk Poznań - KS Spójnia Stargard I Fibor Agnieszka II Glinkowski Michał KW Maciejewski Maciej
48 2018-11-14 UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan - Gedania Gdańsk I Herlender Justyna II Wieruszewski Jarosław KW Wolski Dariusz
49 2018-11-14 Energa MKS Truso Elbląg - UKS ZSMS Poznań I Sosnowski Paweł II Mizgała Maciej KW
50 2018-11-11 Akademia Piłki Siatkowej Rumia - SKF Forex Politechnika Poznańska I Hryniewicz Jakub II Minczewski Jarosław KW
N/A 2018-11-17 KS Energetyk Poznań - pauzuje I II KW
51 2018-11-16 Akademia Piłki Siatkowej Rumia - KS PAŁAC Bydgoszcz II I Bilkowski Piotr II Olszycka Aneta KW
52 2018-11-17 Energa MKS Truso Elbląg - SKF Forex Politechnika Poznańska I Krzyżanowski Sebastian II Nowak Jakub KW
53 2018-11-17 Gedania Gdańsk - UKS ZSMS Poznań I Kaznowski Andrzej II Kosiacki Piotr KW
54 2018-11-17 SMS Police - UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan I Orzechowski Krystian II Frąckiewicz Patryk KW Maciejewski Maciej
55 2018-11-17 Golden Orzeł Malbork - KS Spójnia Stargard I Sokołowska Małgorzata II Rymko Michał KW
N/A 2018-11-24 Golden Orzeł Malbork - pauzuje I II KW
56 2018-11-24 KS PAŁAC Bydgoszcz II - KS Spójnia Stargard I Dominiak Łukasz II Błażejewski Marek KW Michlic Agnieszka
57 2018-11-24 KS Energetyk Poznań - UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan I Wanecki Dawid II Bartłomiejczak Marcin KW Wolski Dariusz
58 2018-11-24 SMS Police - UKS ZSMS Poznań I Cichoń Justyna II Kocieł Przemysław KW Mianowski Marek
59 2018-11-24 Gedania Gdańsk - SKF Forex Politechnika Poznańska I Armknecht Małgorzata II Fibor Agnieszka KW
60 2018-11-24 Energa MKS Truso Elbląg - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I Frąckiewicz Patryk II Glinkowski Michał KW
N/A 2018-12-01 pauzuje - KS Spójnia Stargard I II KW
61 2018-12-01 KS PAŁAC Bydgoszcz II - Energa MKS Truso Elbląg I Kaczmarek Hubert II Pogoda-Błaziak Katarzyna KW
62 2018-12-01 Akademia Piłki Siatkowej Rumia - Gedania Gdańsk I Trafankowski Dawid II Dębski Piotr KW Łygoński Krzysztof
63 2018-12-01 SKF Forex Politechnika Poznańska - SMS Police I Maciejewski Maciej II II Szymański Rafał KW
64 2018-12-01 UKS ZSMS Poznań - KS Energetyk Poznań I Biernat Adam II Karbowiak Piotr KW
65 2018-12-16 UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan - Golden Orzeł Malbork I Stępińska Magdalena II Biernaczyk Marcin KW Łukowicz Andrzej
N/A 2018-12-08 KS PAŁAC Bydgoszcz II - pauzuje I II KW
66 2018-12-08 KS Spójnia Stargard - UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan I Flis Piotr II Kurowska Aleksandra KW
67 2018-12-08 Golden Orzeł Malbork - UKS ZSMS Poznań I Minczewski Jarosław II Awiżeń Adam Jan KW
68 2018-12-08 KS Energetyk Poznań - SKF Forex Politechnika Poznańska I Mroczkowski Paweł II Szymański Rafał KW Sokół Katarzyna
69 2018-12-08 SMS Police - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I Kocieł Przemysław II Cichoń Justyna KW
70 2018-12-08 Gedania Gdańsk - Energa MKS Truso Elbląg I Orzechowski Krystian II Armknecht Małgorzata KW
N/A 2018-12-15 UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan - pauzuje I II KW
71 2018-12-15 Gedania Gdańsk - KS PAŁAC Bydgoszcz II I Awiżeń Adam Jan II Hryniewicz Jakub KW
72 2018-12-15 Energa MKS Truso Elbląg - SMS Police I Noga Natalia II Mizgała Maciej KW
73 2018-12-15 Akademia Piłki Siatkowej Rumia - KS Energetyk Poznań I Glinkowski Michał II Fibor Agnieszka KW
74 2018-12-15 SKF Forex Politechnika Poznańska - Golden Orzeł Malbork I Mroczkowski Paweł II Cichoń Justyna KW Mianowski Marek
75 2018-12-15 UKS ZSMS Poznań - KS Spójnia Stargard I Wieruszewski Jarosław II Drzazga Marek KW Hamulski Zdzisław
N/A 2018-12-22 pauzuje - UKS ZSMS Poznań I II KW
76 2018-12-22 KS PAŁAC Bydgoszcz II - UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan I Markowski Michał II Mroczkowski Paweł KW Mianowski Marek
77 2018-12-22 KS Spójnia Stargard - SKF Forex Politechnika Poznańska I Flis Piotr II Maciejewski Maciej II KW
78 2018-12-21 Golden Orzeł Malbork - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I Krzyżanowski Sebastian II Arentowicz Mirosław KW
79 2018-12-22 KS Energetyk Poznań - Energa MKS Truso Elbląg I Pawluk Konrad II Mikołajczyk Jakub KW Wolski Dariusz
80 2018-12-22 SMS Police - Gedania Gdańsk I Świst Bartosz II Manszewski Tomasz KW Maciejewski Maciej
N/A 2019-01-05 SKF Forex Politechnika Poznańska - pauzuje I II KW
81 2019-01-05 SMS Police - KS PAŁAC Bydgoszcz II I Głodek Marek II Żebrowski Łukasz KW
82 2019-01-05 Gedania Gdańsk - KS Energetyk Poznań I Kikul Bartosz II Hryniewicz Jakub KW
83 2019-01-05 Energa MKS Truso Elbląg - Golden Orzeł Malbork I Papuda Dorota II Makowski Łukasz KW Bajorek Leszek
84 2019-01-05 Akademia Piłki Siatkowej Rumia - KS Spójnia Stargard I Dębski Piotr II Kolan Mateusz KW Łygoński Krzysztof
85 2018-12-11 UKS ZSMS Poznań - UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan I Trafankowski Dawid II Głodek Marek KW
N/A 2019-01-09 pauzuje - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I II KW
86 2018-12-05 UKS ZSMS Poznań - KS PAŁAC Bydgoszcz II I Szymański Rafał II Maciejewski Maciej II KW Sokół Katarzyna
87 2019-01-09 UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan - SKF Forex Politechnika Poznańska I Kolan Mateusz II Mischke Łukasz KW
88 2019-01-09 KS Spójnia Stargard - Energa MKS Truso Elbląg I Manszewski Tomasz II Karbowiak Piotr KW Maciejewski Maciej
89 2019-01-09 Gedania Gdańsk - Golden Orzeł Malbork I Minczewski Jarosław II Kikul Bartosz KW Michlic Agnieszka
90 2019-01-09 KS Energetyk Poznań - SMS Police I Pakuła Barbara II Gałka Grzegorz KW Wolski Dariusz
N/A 2019-01-12 Energa MKS Truso Elbląg - pauzuje I II KW
91 2019-01-12 KS Energetyk Poznań - KS PAŁAC Bydgoszcz II I Herlender Justyna II Gębarzewski Robert KW Hamulski Zdzisław
92 2019-01-12 SMS Police - Golden Orzeł Malbork I Karbowiak Piotr II Dębski Piotr KW
93 2019-01-12 Gedania Gdańsk - KS Spójnia Stargard I Głodek Marek II Trafankowski Dawid KW Łygoński Krzysztof
94 2019-01-12 Akademia Piłki Siatkowej Rumia - UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan I Glinkowski Michał II Fibor Agnieszka KW
95 2019-01-12 SKF Forex Politechnika Poznańska - UKS ZSMS Poznań I Kaczmarek Hubert II Stępińska Magdalena KW
N/A 2019-01-19 pauzuje - Gedania Gdańsk I II KW
96 2019-01-19 KS PAŁAC Bydgoszcz II - SKF Forex Politechnika Poznańska I Biernaczyk Marcin II Saładziak Mateusz KW Mianowski Marek
97 2019-01-19 UKS ZSMS Poznań - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I Armknecht Małgorzata II Frąckiewicz Patryk KW
98 2019-01-19 UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan - Energa MKS Truso Elbląg I Kryda Paweł II Bilkowski Piotr KW
99 2019-01-19 SMS Police - KS Spójnia Stargard I Stępińska Magdalena II Kaczmarek Hubert KW
100 2019-01-19 Golden Orzeł Malbork - KS Energetyk Poznań I Fibor Agnieszka II Orzechowski Krystian KW
N/A 2019-01-26 SMS Police - pauzuje I II KW
101 2019-01-26 Golden Orzeł Malbork - KS PAŁAC Bydgoszcz II I Świst Bartosz II Trafankowski Dawid KW Łygoński Krzysztof
102 2019-01-26 KS Spójnia Stargard - KS Energetyk Poznań I Dzikuć Jakub II Cichoń Justyna KW
103 2019-01-26 Gedania Gdańsk - UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan I Glinkowski Michał II Armknecht Małgorzata KW
104 2019-01-26 UKS ZSMS Poznań - Energa MKS Truso Elbląg I Brzeziński Michał II Bilkowski Piotr KW Nowaczyński Jan
105 2019-01-26 SKF Forex Politechnika Poznańska - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I Pawluk Konrad II Pakuła Barbara KW Hamulski Zdzisław
N/A 2019-02-02 pauzuje - KS Energetyk Poznań I II KW
106 2019-02-02 KS PAŁAC Bydgoszcz II - Akademia Piłki Siatkowej Rumia I II KW
107 2019-02-02 SKF Forex Politechnika Poznańska - Energa MKS Truso Elbląg I II KW
108 2019-02-02 UKS ZSMS Poznań - Gedania Gdańsk I II KW
109 2019-02-02 UKŻPS "COCCODRILLO" Kościan - SMS Police I II KW
110 2019-02-02 KS Spójnia Stargard - Golden Orzeł Malbork I II KW

Grupa 2

  • AZS AWF UKSW Warszawa
  • NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki
  • LTS Legionovia Legionowo
  • BAS Kombinat Budowlani Białystok
  • UKS Siedlce
  • MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki
  • PKMS NIKE Węgrów
  • ESPES Sparta Warszawa
  • UKS Chemik Olsztyn
  • ŁMLKS Łaskovia Łask
  • MUKS Krótka Mysiadło
N/A 2018-09-29 AZS AWF UKSW Warszawa - pauzuje I II KW
1 2018-09-29 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - ŁMLKS Łaskovia Łask I Łukaszewicz Michał II Janiszewska Agnieszka KW
2 2018-09-29 LTS Legionovia Legionowo - UKS Chemik Olsztyn I Mencel Katarzyna II Skórka Łukasz KW Kułak Zbigniew
3 2018-09-29 BAS Kombinat Budowlani Białystok - ESPES Sparta Warszawa I Brzeziński Michał II Bilkowski Piotr KW
4 2018-09-29 UKS Siedlce - PKMS NIKE Węgrów I Makowski Łukasz II Rymko Michał KW
5 2018-09-29 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - MUKS Krótka Mysiadło I Śliwiński Artur II Marciniak Szymon KW
N/A 2018-10-03 pauzuje - MUKS Krótka Mysiadło I II KW
6 2018-10-03 PKMS NIKE Węgrów - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I Czuryłowski Sławomir II Szewczuk-Kozioł Olga KW
7 2018-10-03 ESPES Sparta Warszawa - UKS Siedlce I Sokołowska Małgorzata II Sędkowski Kamil KW
8 2018-10-03 UKS Chemik Olsztyn - BAS Kombinat Budowlani Białystok I Mizgała Maciej II Nowak Jakub KW
9 2018-10-03 ŁMLKS Łaskovia Łask - LTS Legionovia Legionowo I Pawluk Konrad II Herlender Justyna KW
10 2018-10-03 AZS AWF UKSW Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I Papuda Paweł II Kaznowski Andrzej KW
N/A 2018-10-06 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - pauzuje I II KW
11 2018-10-06 LTS Legionovia Legionowo - AZS AWF UKSW Warszawa I Kosiacki Piotr II Jakubowska Martyna KW
12 2018-10-06 BAS Kombinat Budowlani Białystok - ŁMLKS Łaskovia Łask I Arentowicz Mirosław II Krzyżanowski Sebastian KW
13 2018-10-06 UKS Siedlce - UKS Chemik Olsztyn I Skalimowski Karol II Janiszewska Agnieszka KW nieobsadzony
14 2018-10-06 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - ESPES Sparta Warszawa I Dobrzański Marcin II Szczepankiewicz Łukasz KW Kułak Zbigniew
15 2018-10-06 MUKS Krótka Mysiadło - PKMS NIKE Węgrów I Wieczorek Piotr II Makowski Łukasz KW
N/A 2018-10-13 pauzuje - PKMS NIKE Węgrów I II KW
16 2018-10-13 ESPES Sparta Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło I Papież Leszek II Wieczorek Piotr KW
17 2018-10-13 UKS Chemik Olsztyn - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I Sędkowski Kamil II Kaznowski Andrzej KW Kileński Andrzej
18 2018-10-13 ŁMLKS Łaskovia Łask - UKS Siedlce I Manszewski Tomasz II Żebrowski Łukasz KW Czerwiński Andrzej
19 2018-10-13 AZS AWF UKSW Warszawa - BAS Kombinat Budowlani Białystok I Chudzik Maciej II Nowicka Anna KW
20 2018-10-13 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo I Rymko Michał II Papuda Paweł KW
N/A 2018-10-17 LTS Legionovia Legionowo - pauzuje I II KW
21 2018-11-04 BAS Kombinat Budowlani Białystok - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I Kikul Bartosz II Minczewski Jarosław KW
22 2018-10-16 UKS Siedlce - AZS AWF UKSW Warszawa I Jakubowska Martyna II Sędkowski Kamil KW
23 2018-10-17 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - ŁMLKS Łaskovia Łask I Bors Jakub II Kryda Paweł KW
24 2018-10-17 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Chemik Olsztyn I Szewczuk-Kozioł Olga II Romanek Paweł KW
25 2018-10-17 PKMS NIKE Węgrów - ESPES Sparta Warszawa I Kaznowski Andrzej II Papuda Paweł KW Tadej Zbigniew
N/A 2018-10-20 pauzuje - ESPES Sparta Warszawa I II KW
26 2018-10-20 UKS Chemik Olsztyn - PKMS NIKE Węgrów I Janiszewska Agnieszka II Sztulc Patryk KW Bajorek Leszek
27 2018-10-20 ŁMLKS Łaskovia Łask - MUKS Krótka Mysiadło I Wieruszewski Jarosław II Puchalski Maciej KW
28 2018-10-20 AZS AWF UKSW Warszawa - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I Targosz Wojciech II Bober Bogusław KW Kułak Zbigniew
29 2018-10-20 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Siedlce I Jakubowska Martyna II Sokołowska Małgorzata KW
30 2018-10-20 LTS Legionovia Legionowo - BAS Kombinat Budowlani Białystok I Nowicka Anna II Chudzik Maciej KW
N/A 2018-10-27 BAS Kombinat Budowlani Białystok - pauzuje I II KW
31 2018-10-27 UKS Siedlce - LTS Legionovia Legionowo I Jeżyna Paweł II Kapusta Krzysztof KW
32 2018-10-27 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I Fibor Agnieszka II Frąckiewicz Patryk KW
33 2018-10-27 MUKS Krótka Mysiadło - AZS AWF UKSW Warszawa I Makowski Łukasz II Kosiacki Piotr KW
34 2018-10-27 PKMS NIKE Węgrów - ŁMLKS Łaskovia Łask I Łukaszewicz Michał II Skalimowski Karol KW Tadej Zbigniew
35 2018-10-27 UKS Chemik Olsztyn - ESPES Sparta Warszawa I Sosnowski Paweł II Noga Natalia KW nieobsadzony
N/A 2018-11-03 pauzuje - UKS Chemik Olsztyn I II KW
36 2018-11-03 ŁMLKS Łaskovia Łask - ESPES Sparta Warszawa I Lenart Piotr II Wolszczyniak Ireneusz KW
37 2018-11-03 AZS AWF UKSW Warszawa - PKMS NIKE Węgrów I Jakubowska Martyna II Makowski Łukasz KW Kileński Andrzej
38 2018-11-03 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Krótka Mysiadło I Bors Jakub II Olszycka Aneta KW Kułak Zbigniew
39 2018-10-30 LTS Legionovia Legionowo - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I Burzyński Lech II Witkowski Rafał KW
40 2018-11-03 BAS Kombinat Budowlani Białystok - UKS Siedlce I Mencel Katarzyna II Brzeziński Michał KW
N/A 2018-11-10 UKS Siedlce - pauzuje I II KW
41 2018-11-10 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - BAS Kombinat Budowlani Białystok I Kapusta Krzysztof II Jeżyna Paweł KW
42 2018-11-10 MUKS Krótka Mysiadło - LTS Legionovia Legionowo I Janiszewska Agnieszka II Łukaszewicz Michał KW Kileński Andrzej
43 2018-11-10 PKMS NIKE Węgrów - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I Romanek Paweł II Czuryłowski Sławomir KW
44 2018-11-10 ESPES Sparta Warszawa - AZS AWF UKSW Warszawa I Sędkowski Kamil II Papież Leszek KW Bajorek Leszek
45 2018-11-10 UKS Chemik Olsztyn - ŁMLKS Łaskovia Łask I Jakubowska Martyna II Wieczorek Piotr KW Tadej Zbigniew
N/A 2018-11-14 pauzuje - ŁMLKS Łaskovia Łask I II KW
46 2018-11-14 AZS AWF UKSW Warszawa - UKS Chemik Olsztyn I Jabłoński Bartosz II Brzeziński Michał KW Kułak Zbigniew
47 2018-11-14 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - ESPES Sparta Warszawa I Orzechowski Krystian II Frąckiewicz Patryk KW Czerwiński Andrzej
48 2018-11-14 LTS Legionovia Legionowo - PKMS NIKE Węgrów I Kosiacki Piotr II Papuda Dorota KW
49 2018-11-14 BAS Kombinat Budowlani Białystok - MUKS Krótka Mysiadło I Kikul Bartosz II Kajko Adam KW Błażewicz Albert
50 2018-11-14 UKS Siedlce - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I Sztulc Patryk II Łukaszewicz Michał KW
N/A 2018-11-17 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - pauzuje I II KW
51 2018-11-17 MUKS Krótka Mysiadło - UKS Siedlce I Mizgała Maciej II Sosnowski Paweł KW
52 2018-11-17 PKMS NIKE Węgrów - BAS Kombinat Budowlani Białystok I Marciniak Szymon II Szewczuk-Kozioł Olga KW
53 2018-11-17 ESPES Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I Dominiak Łukasz II Błażejewski Marek KW
54 2018-11-17 UKS Chemik Olsztyn - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I Sztulc Patryk II Aneszko Marta KW Kileński Andrzej
55 2018-11-17 ŁMLKS Łaskovia Łask - AZS AWF UKSW Warszawa I Bober Bogusław II Wulczyńska Monika KW Kułak Zbigniew
N/A 2018-11-24 pauzuje - AZS AWF UKSW Warszawa I II KW
56 2018-11-24 ŁMLKS Łaskovia Łask - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I Nowicka Anna II Pędrys Justyna KW Nowaczyński Jan
57 2018-11-24 UKS Chemik Olsztyn - LTS Legionovia Legionowo I Łukaszewicz Michał II Skalimowski Karol KW Kileński Andrzej
58 2018-11-25 ESPES Sparta Warszawa - BAS Kombinat Budowlani Białystok I Hryniewicz Jakub II Minczewski Jarosław KW
59 2018-11-24 PKMS NIKE Węgrów - UKS Siedlce I Śliwiński Artur II Romanek Paweł KW
60 2018-11-24 MUKS Krótka Mysiadło - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I Kajko Adam II Awiżeń Adam Jan KW
N/A 2018-12-01 MUKS Krótka Mysiadło - pauzuje I II KW
61 2018-12-01 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - PKMS NIKE Węgrów I Czuryłowski Sławomir II Śliwiński Artur KW
62 2018-12-01 UKS Siedlce - ESPES Sparta Warszawa I Szewczuk-Kozioł Olga II Marciniak Szymon KW
63 2018-12-01 BAS Kombinat Budowlani Białystok - UKS Chemik Olsztyn I Kapusta Krzysztof II Jeżyna Paweł KW Tadej Zbigniew
64 2018-12-01 LTS Legionovia Legionowo - ŁMLKS Łaskovia Łask I Nosal Piotr II Zieliński Karol KW
65 2018-12-01 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - AZS AWF UKSW Warszawa I Papuda Paweł II Sokołowska Małgorzata KW
N/A 2018-12-08 pauzuje - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I II KW
66 2018-12-08 AZS AWF UKSW Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I Kaznowski Andrzej II Kosiacki Piotr KW Kileński Andrzej
67 2018-12-08 ŁMLKS Łaskovia Łask - BAS Kombinat Budowlani Białystok I Chudzik Maciej II Józefowski Paweł KW Nowaczyński Jan
68 2018-12-08 UKS Chemik Olsztyn - UKS Siedlce I Arentowicz Mirosław II Nosal Piotr KW
69 2018-12-08 ESPES Sparta Warszawa - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I Skalimowski Karol II Sztulc Patryk KW
70 2018-12-08 PKMS NIKE Węgrów - MUKS Krótka Mysiadło I Czuryłowski Sławomir II Śliwiński Artur KW
N/A 2018-12-15 PKMS NIKE Węgrów - pauzuje I II KW
71 2018-12-15 MUKS Krótka Mysiadło - ESPES Sparta Warszawa I Zieliński Karol II Krzyżanowski Sebastian KW Michlic Agnieszka
72 2018-12-15 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - UKS Chemik Olsztyn I Jeżyna Paweł II Kapusta Krzysztof KW
73 2018-12-15 UKS Siedlce - ŁMLKS Łaskovia Łask I Janczarek Artur II Szewczuk-Kozioł Olga KW
74 2018-12-15 BAS Kombinat Budowlani Białystok - AZS AWF UKSW Warszawa I Śliwiński Artur II Czuryłowski Sławomir KW
75 2018-12-15 LTS Legionovia Legionowo - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I Sokołowska Małgorzata II Papuda Dorota KW Bajorek Leszek
N/A 2018-12-22 pauzuje - LTS Legionovia Legionowo I II KW
76 2018-12-22 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - BAS Kombinat Budowlani Białystok I Hryniewicz Jakub II Awiżeń Adam Jan KW
77 2018-12-22 AZS AWF UKSW Warszawa - UKS Siedlce I Papież Leszek II Sędkowski Kamil KW
78 2018-12-22 ŁMLKS Łaskovia Łask - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I Kryda Paweł II Bors Jakub KW
79 2018-12-22 UKS Chemik Olsztyn - MUKS Krótka Mysiadło I Aneszko Marta II Janiszewska Agnieszka KW Bajorek Leszek
80 2018-12-22 ESPES Sparta Warszawa - PKMS NIKE Węgrów I Wieczorek Piotr II Rymko Michał KW
N/A 2019-01-05 ESPES Sparta Warszawa - pauzuje I II KW
81 2019-01-05 PKMS NIKE Węgrów - UKS Chemik Olsztyn I Bilkowski Piotr II Mencel Katarzyna KW Kułak Zbigniew
82 2019-01-05 MUKS Krótka Mysiadło - ŁMLKS Łaskovia Łask I Witkowski Rafał II Burzyński Lech KW
83 2019-01-05 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - AZS AWF UKSW Warszawa I Armknecht Małgorzata II Fibor Agnieszka KW
84 2019-01-05 UKS Siedlce - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I Papież Leszek II Sędkowski Kamil KW Kileński Andrzej
85 2019-01-05 BAS Kombinat Budowlani Białystok - LTS Legionovia Legionowo I Nowak Jakub II Zieliński Karol KW
N/A 2019-01-09 pauzuje - BAS Kombinat Budowlani Białystok I II KW
86 2019-01-09 LTS Legionovia Legionowo - UKS Siedlce I Kosiacki Piotr II Makowski Łukasz KW Tadej Zbigniew
87 2019-01-09 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I Orzechowski Krystian II Glinkowski Michał KW
88 2019-01-09 AZS AWF UKSW Warszawa - MUKS Krótka Mysiadło I Jeżyna Paweł II Kapusta Krzysztof KW Bajorek Leszek
89 2019-01-09 ŁMLKS Łaskovia Łask - PKMS NIKE Węgrów I Bober Bogusław II Dobrzański Marcin KW
90 2019-01-09 ESPES Sparta Warszawa - UKS Chemik Olsztyn I Bors Jakub II Jabłoński Bartosz KW
N/A 2019-01-12 UKS Chemik Olsztyn - pauzuje I II KW
91 2019-01-12 ESPES Sparta Warszawa - ŁMLKS Łaskovia Łask I Burzyński Lech II Witkowski Rafał KW
92 2019-01-12 PKMS NIKE Węgrów - AZS AWF UKSW Warszawa I Makowski Łukasz II Kaznowski Andrzej KW
93 2019-01-12 MUKS Krótka Mysiadło - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I Kowalski Piotr II Malinowski Michał KW
94 2019-01-12 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - LTS Legionovia Legionowo I Żebrowski Łukasz II Żerdzińska Arleta KW Czerwiński Andrzej
95 2019-01-12 UKS Siedlce - BAS Kombinat Budowlani Białystok I Śliwiński Artur II Marciniak Szymon KW
N/A 2019-01-19 pauzuje - UKS Siedlce I II KW
96 2019-01-19 BAS Kombinat Budowlani Białystok - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I Papuda Paweł II Papież Leszek KW Tadej Zbigniew
97 2019-01-19 LTS Legionovia Legionowo - MUKS Krótka Mysiadło I Makowski Łukasz II Jeżyna Paweł KW
98 2019-01-19 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - PKMS NIKE Węgrów I Kaznowski Andrzej II Rymko Michał KW Bajorek Leszek
99 2019-01-19 AZS AWF UKSW Warszawa - ESPES Sparta Warszawa I Kapusta Krzysztof II Sokołowska Małgorzata KW
100 2019-01-19 ŁMLKS Łaskovia Łask - UKS Chemik Olsztyn I Biernat Adam II Świst Bartosz KW Czerwiński Andrzej
N/A 2019-01-26 ŁMLKS Łaskovia Łask - pauzuje I II KW
101 2019-01-26 UKS Chemik Olsztyn - AZS AWF UKSW Warszawa I Noga Natalia II Arentowicz Mirosław KW Błażewicz Albert
102 2019-01-26 ESPES Sparta Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki I Papież Leszek II Sędkowski Kamil KW Bajorek Leszek
103 2019-01-26 PKMS NIKE Węgrów - LTS Legionovia Legionowo I Papuda Dorota II Wieczorek Piotr KW Kileński Andrzej
104 2019-01-26 MUKS Krótka Mysiadło - BAS Kombinat Budowlani Białystok I Kajko Adam II Kikul Bartosz KW
105 2019-01-26 MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki - UKS Siedlce I Marciniak Szymon II Czuryłowski Sławomir KW
N/A 2019-02-02 pauzuje - MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki I II KW
106 2019-02-02 UKS Siedlce - MUKS Krótka Mysiadło I II KW
107 2019-02-02 BAS Kombinat Budowlani Białystok - PKMS NIKE Węgrów I II KW
108 2019-02-02 LTS Legionovia Legionowo - ESPES Sparta Warszawa I II KW
109 2019-02-02 NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Chemik Olsztyn I II KW
110 2019-02-02 AZS AWF UKSW Warszawa - ŁMLKS Łaskovia Łask I II KW

Grupa 3

  • MKS Polonia Świdnica
  • KS Częstochowianka
  • KS Olimpia Jawor
  • Impel #Volley Wrocław
  • PLKS Pszczyna
  • UKS Jedynka Siewierz
  • TKS Ekobet Tychy
  • MKS Dąbrowa Górnicza 2
  • VII LO SMS Amber Kalisz
  • MGLKS Sobieski Oława
  • Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec
N/A 2018-09-29 MKS Polonia Świdnica - pauzuje I II KW
1 2018-09-29 KS Częstochowianka - MGLKS Sobieski Oława I Pierucki Bogusław II Surdej Ryszard KW
2 2018-09-29 KS Olimpia Jawor - VII LO SMS Amber Kalisz I Wulczyńska Monika II Lenart Piotr KW
3 2018-09-29 Impel #Volley Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza II I Kryda Paweł II Bors Jakub KW
4 2018-09-29 PLKS Pszczyna - TKS Ekobet Tychy I Kozioł Piotr II Leśniak Krzysztof KW Cieślik Wiesław
5 2018-09-29 UKS Jedynka Siewierz - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Szynczewska Monika II Pędrys Justyna KW
N/A 2018-10-03 pauzuje - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec I II KW
6 2018-10-03 TKS Ekobet Tychy - UKS Jedynka Siewierz I Bober Bogusław II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW
7 2018-10-03 MKS Dąbrowa Górnicza II - PLKS Pszczyna I Józefowski Paweł II Wulczyńska Monika KW
8 2018-10-03 VII LO SMS Amber Kalisz - Impel #Volley Wrocław I Olszycka Aneta II Jabłoński Bartosz KW Nowaczyński Jan
9 2018-10-03 MGLKS Sobieski Oława - KS Olimpia Jawor I Pakuła Barbara II Gałka Grzegorz KW
10 2018-10-03 MKS Polonia Świdnica - KS Częstochowianka I Chudy Patrycja II Bartłomiejczak Marcin KW
N/A 2018-10-06 KS Częstochowianka - pauzuje I II KW
11 2018-10-06 KS Olimpia Jawor - MKS Polonia Świdnica I Gałka Grzegorz II Pełech Paulina KW
12 2018-10-06 Impel #Volley Wrocław - MGLKS Sobieski Oława I Chudy Patrycja II Drzazga Marek KW
13 2018-10-06 PLKS Pszczyna - VII LO SMS Amber Kalisz I Rybicki Zbigniew II Pierucki Bogusław KW
14 2018-10-06 UKS Jedynka Siewierz - MKS Dąbrowa Górnicza II I Wolszczyniak Ireneusz II Józefowski Paweł KW
15 2018-10-06 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - TKS Ekobet Tychy I Pędrys Justyna II Targosz Wojciech KW
N/A 2018-10-13 pauzuje - TKS Ekobet Tychy I II KW
16 2018-10-13 MKS Dąbrowa Górnicza II - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Kielar Tomasz II Lew Marcin KW Darocha Henryk
17 2018-10-13 VII LO SMS Amber Kalisz - UKS Jedynka Siewierz I Wieruszewski Jarosław II Magiera Radosław KW
18 2018-10-13 MGLKS Sobieski Oława - PLKS Pszczyna I Biernat Adam II Głodek Marek KW
19 2018-10-12 MKS Polonia Świdnica - Impel #Volley Wrocław I Herlender Justyna II Gałka Grzegorz KW
20 2018-10-13 KS Częstochowianka - KS Olimpia Jawor I Olszanecki Marek II Kozioł Piotr KW
N/A 2018-10-17 KS Olimpia Jawor - pauzuje I II KW
21 2018-10-17 KS Częstochowianka - Impel #Volley Wrocław I Trafankowski Dawid II Biernat Adam KW
22 2018-10-17 PLKS Pszczyna - MKS Polonia Świdnica I Nowakowski Jacek II Szypuła Kamil KW
23 2018-10-17 UKS Jedynka Siewierz - MGLKS Sobieski Oława I Kowalski Piotr II Krawczyk Małgorzata KW
24 2018-10-17 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - VII LO SMS Amber Kalisz I Drab Bohdan II Olszanecki Marek KW
25 2018-10-17 TKS Ekobet Tychy - MKS Dąbrowa Górnicza II I Kilijański Bartosz II Wolszczyniak Ireneusz KW
N/A 2018-10-20 pauzuje - MKS Dąbrowa Górnicza II I II KW
26 2018-10-23 VII LO SMS Amber Kalisz - TKS Ekobet Tychy I Gębarzewski Robert II Drzazga Marek KW
27 2018-10-20 MGLKS Sobieski Oława - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Jabłoński Bartosz II Kryda Paweł KW
28 2018-10-20 MKS Polonia Świdnica - UKS Jedynka Siewierz I Głodek Marek II Dębski Piotr KW
29 2018-10-20 KS Częstochowianka - PLKS Pszczyna I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Józefowski Paweł KW
30 2018-10-20 KS Olimpia Jawor - Impel #Volley Wrocław I Gałka Grzegorz II Pawluk Konrad KW
N/A 2018-10-26 Impel #Volley Wrocław - pauzuje I II KW
31 2018-10-27 PLKS Pszczyna - KS Olimpia Jawor I Chudy Patrycja II Bartłomiejczak Marcin KW
32 2018-10-27 UKS Jedynka Siewierz - KS Częstochowianka I Pędrys Justyna II Szynczewska Monika KW
33 2018-10-27 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Polonia Świdnica I Malinowski Michał II Burzyński Lech KW
34 2018-10-27 TKS Ekobet Tychy - MGLKS Sobieski Oława I Kot Adam II Olszanecki Marek KW
35 2018-10-27 MKS Dąbrowa Górnicza II - VII LO SMS Amber Kalisz I Krawczyk Małgorzata II Kowalski Piotr KW
N/A 2018-11-03 pauzuje - VII LO SMS Amber Kalisz I II KW
36 2018-11-03 MGLKS Sobieski Oława - MKS Dąbrowa Górnicza II I Markowski Michał II Dzikuć Jakub KW
37 2018-11-03 MKS Polonia Świdnica - TKS Ekobet Tychy I Żebrowski Łukasz II Żerdzińska Arleta KW
38 2018-11-03 KS Częstochowianka - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Nobis Marcin II Lemiech Łukasz KW
39 2018-11-03 KS Olimpia Jawor - UKS Jedynka Siewierz I Świst Bartosz II Manszewski Tomasz KW
40 2018-11-03 Impel #Volley Wrocław - PLKS Pszczyna I Olszanecki Marek II Drab Bohdan KW
N/A 2018-11-10 PLKS Pszczyna - pauzuje I II KW
41 2018-11-10 UKS Jedynka Siewierz - Impel #Volley Wrocław I Ludera Mirosław II Nobis Marcin KW Waleriańczyk Jarosław
42 2018-11-10 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS Olimpia Jawor I Lew Marcin II Lemiech Łukasz KW
43 2018-11-10 TKS Ekobet Tychy - KS Częstochowianka I Wulczyńska Monika II Bober Bogusław KW
44 2018-11-10 MKS Dąbrowa Górnicza II - MKS Polonia Świdnica I Witkowski Rafał II Kowalski Piotr KW
45 2018-11-10 VII LO SMS Amber Kalisz - MGLKS Sobieski Oława I Pierucki Bogusław II Skórka Łukasz KW
N/A 2018-11-14 pauzuje - MGLKS Sobieski Oława I II KW
46 2018-11-14 MKS Polonia Świdnica - VII LO SMS Amber Kalisz I Kocieł Przemysław II Maciejewski Maciej II KW
47 2018-11-14 KS Częstochowianka - MKS Dąbrowa Górnicza II I Targosz Wojciech II Szynczewska Monika KW
48 2018-11-14 KS Olimpia Jawor - TKS Ekobet Tychy I Karbowiak Piotr II Trafankowski Dawid KW
49 2018-11-14 Impel #Volley Wrocław - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Wanecki Dawid II Chudy Patrycja KW
50 2018-11-14 PLKS Pszczyna - UKS Jedynka Siewierz I Pajączkowski Paweł II Nowakowski Jacek KW Cieślik Wiesław
N/A 2018-11-17 UKS Jedynka Siewierz - pauzuje I II KW
51 2018-11-17 PLKS Pszczyna - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Lenart Piotr II Chudzik Maciej KW
52 2018-11-17 TKS Ekobet Tychy - Impel #Volley Wrocław I Ferenczak Mariusz II Nowakowski Jacek KW
53 2018-11-17 MKS Dąbrowa Górnicza II - KS Olimpia Jawor I Szypuła Kamil II Rybicki Zbigniew KW
54 2018-11-17 VII LO SMS Amber Kalisz - KS Częstochowianka I Fibor Agnieszka II Armknecht Małgorzata KW Czerwiński Andrzej
55 2018-11-17 MKS Polonia Świdnica - MGLKS Sobieski Oława I Mroczkowski Paweł II Cichoń Justyna KW
N/A 2018-11-24 pauzuje - MKS Polonia Świdnica I II KW
56 2018-11-24 MGLKS Sobieski Oława - KS Częstochowianka I Szymański Rafał II Dzikuć Jakub KW
57 2018-11-24 VII LO SMS Amber Kalisz - KS Olimpia Jawor I Szczepankiewicz Łukasz II Bober Bogusław KW Baniak Jan
58 2018-11-24 MKS Dąbrowa Górnicza II - Impel #Volley Wrocław I Wieczorek Piotr II Sokołowska Małgorzata KW
59 2018-11-24 TKS Ekobet Tychy - PLKS Pszczyna I Józefowski Paweł II Targosz Wojciech KW
60 2018-11-24 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - UKS Jedynka Siewierz I Makowski Łukasz II Kaznowski Andrzej KW
N/A 2018-12-01 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - pauzuje I II KW
61 2018-11-30 UKS Jedynka Siewierz - TKS Ekobet Tychy I Pokusa Karolina II Kowalski Piotr KW
62 2018-12-01 PLKS Pszczyna - MKS Dąbrowa Górnicza II I Nowicka Anna II Pierucki Bogusław KW
63 2018-12-01 Impel #Volley Wrocław - VII LO SMS Amber Kalisz I Wolszczyniak Ireneusz II Szczepankiewicz Łukasz KW
64 2018-12-01 KS Olimpia Jawor - MGLKS Sobieski Oława I Józefowicz Agata II Gębarzewski Robert KW
65 2018-12-01 KS Częstochowianka - MKS Polonia Świdnica I Kryda Paweł II Mencel Katarzyna KW
N/A 2018-12-08 pauzuje - KS Częstochowianka I II KW
66 2018-12-08 MKS Polonia Świdnica - KS Olimpia Jawor I Bartłomiejczak Marcin II Herlender Justyna KW
67 2018-12-08 MGLKS Sobieski Oława - Impel #Volley Wrocław I Szynczewska Monika II Lenart Piotr KW
68 2018-12-08 VII LO SMS Amber Kalisz - PLKS Pszczyna I Olszycka Aneta II Bilkowski Piotr KW
69 2018-12-08 MKS Dąbrowa Górnicza II - UKS Jedynka Siewierz I Kilijański Bartosz II Szczepankiewicz Łukasz KW
70 2018-12-08 TKS Ekobet Tychy - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Pędrys Justyna II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW
N/A 2018-12-15 TKS Ekobet Tychy - pauzuje I II KW
71 2019-01-16 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dąbrowa Górnicza II I Chudzik Maciej II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW Baniak Jan
72 2018-12-15 UKS Jedynka Siewierz - VII LO SMS Amber Kalisz I Nowakowski Jacek II Pajączkowski Paweł KW
73 2018-12-15 PLKS Pszczyna - MGLKS Sobieski Oława I Szypuła Kamil II Rybicki Zbigniew KW
74 2018-12-15 Impel #Volley Wrocław - MKS Polonia Świdnica I Józefowicz Agata II Pakuła Barbara KW
75 2018-12-15 KS Olimpia Jawor - KS Częstochowianka I Maciejewski Maciej II II Markowski Michał KW
N/A 2018-12-22 pauzuje - KS Olimpia Jawor I II KW
76 2018-12-22 Impel #Volley Wrocław - KS Częstochowianka I Mischke Łukasz II Głodek Marek KW nieobsadzony
77 2018-12-22 MKS Polonia Świdnica - PLKS Pszczyna I Żerdzińska Arleta II Chudy Patrycja KW
78 2018-12-22 MGLKS Sobieski Oława - UKS Jedynka Siewierz I Kot Adam II Pajączkowski Paweł KW
79 2018-12-22 VII LO SMS Amber Kalisz - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Pełech Paulina II Gębarzewski Robert KW
80 2018-12-22 MKS Dąbrowa Górnicza II - TKS Ekobet Tychy I Szczepankiewicz Łukasz II Nowicka Anna KW
N/A 2019-01-05 MKS Dąbrowa Górnicza II - pauzuje I II KW
81 2018-12-06 TKS Ekobet Tychy - VII LO SMS Amber Kalisz I Ferenczak Mariusz II Drab Bohdan KW
82 2019-01-05 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MGLKS Sobieski Oława I Szydło Katarzyna II Pragłowski Rafał KW
83 2019-01-05 UKS Jedynka Siewierz - MKS Polonia Świdnica I Olszycka Aneta II Skórka Łukasz KW
84 2019-01-05 PLKS Pszczyna - KS Częstochowianka I Bober Bogusław II Kilijański Bartosz KW
85 2019-01-05 Impel #Volley Wrocław - KS Olimpia Jawor I Cichoń Justyna II Kocieł Przemysław KW
N/A 2019-01-09 pauzuje - Impel #Volley Wrocław I II KW
86 2019-01-09 KS Olimpia Jawor - PLKS Pszczyna I Kurowska Aleksandra II Flis Piotr KW
87 2019-01-09 KS Częstochowianka - UKS Jedynka Siewierz I Boś Paulina II Wulczyńska Monika KW
88 2019-01-10 MKS Polonia Świdnica - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Wanecki Dawid II Chudy Patrycja KW
89 2019-01-09 MGLKS Sobieski Oława - TKS Ekobet Tychy I Olszycka Aneta II Kryda Paweł KW
90 2019-01-09 VII LO SMS Amber Kalisz - MKS Dąbrowa Górnicza II I Józefowicz Agata II Pawluk Konrad KW
N/A 2019-01-12 VII LO SMS Amber Kalisz - pauzuje I II KW
91 2019-01-12 MKS Dąbrowa Górnicza II - MGLKS Sobieski Oława I Lemiech Łukasz II Ludera Mirosław KW
92 2019-01-12 TKS Ekobet Tychy - MKS Polonia Świdnica I Surdej Ryszard II Kozioł Piotr KW
93 2019-01-12 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - KS Częstochowianka I Pędrys Justyna II Targosz Wojciech KW
94 2019-01-12 UKS Jedynka Siewierz - KS Olimpia Jawor I Olszanecki Marek II Kot Adam KW
95 2019-01-12 PLKS Pszczyna - Impel #Volley Wrocław I Bartłomiejczak Marcin II Wanecki Dawid KW
N/A 2019-01-19 pauzuje - PLKS Pszczyna I II KW
96 2019-01-19 Impel #Volley Wrocław - UKS Jedynka Siewierz I Flis Piotr II Kurowska Aleksandra KW
97 2019-01-19 KS Olimpia Jawor - Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec I Chudy Patrycja II Wanecki Dawid KW nieobsadzony
98 2019-01-19 KS Częstochowianka - TKS Ekobet Tychy I Kilijański Bartosz II Chudzik Maciej KW
99 2019-01-19 MKS Polonia Świdnica - MKS Dąbrowa Górnicza II I Dzikuć Jakub II Szymański Rafał KW
100 2019-01-19 MGLKS Sobieski Oława - VII LO SMS Amber Kalisz I Skórka Łukasz II Jabłoński Bartosz KW Baniak Jan
N/A 2019-01-26 MGLKS Sobieski Oława - pauzuje I II KW
101 2019-01-26 VII LO SMS Amber Kalisz - MKS Polonia Świdnica I Rymko Michał II Kosiacki Piotr KW
102 2019-01-26 MKS Dąbrowa Górnicza II - KS Częstochowianka I Gałka Grzegorz II Wieruszewski Jarosław KW Adamczyk Ryszard
103 2019-01-26 TKS Ekobet Tychy - KS Olimpia Jawor I Kozioł Piotr II Leśniak Krzysztof KW
104 2019-01-26 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - Impel #Volley Wrocław I Szydło Katarzyna II Pragłowski Rafał KW
105 2019-01-26 UKS Jedynka Siewierz - PLKS Pszczyna I Dobrzański Marcin II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW
N/A 2019-02-02 pauzuje - UKS Jedynka Siewierz I II KW
106 2019-02-02 Asotra MKS-MOS Płomień Sosnowiec - PLKS Pszczyna I II KW
107 2019-02-02 Impel #Volley Wrocław - TKS Ekobet Tychy I II KW
108 2019-02-02 KS Olimpia Jawor - MKS Dąbrowa Górnicza II I II KW
109 2019-02-02 KS Częstochowianka - VII LO SMS Amber Kalisz I II KW
110 2019-02-02 MGLKS Sobieski Oława - MKS Polonia Świdnica I II KW

Grupa 4

  • MKS SAN-Pajda Jarosław
  • TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
  • KPKS Halemba
  • KS Marba Sędziszów Małopolski
  • Silesia Volley MSK Mysłowice
  • SMS PZPS Szczyrk 2
  • Pogoń Proszowice
  • CKiS Maraton Krzeszowice
  • LUK AZS UMCS Lublin
  • MKS Sokół Radzionków
1 2018-09-29 MKS SAN-Pajda Jarosław - SMS PZPS Szczyrk II I Rybicki Zbigniew II Ferenczak Mariusz KW Litwiński Marek
2 2018-09-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - CKiS Maraton Krzeszowice I Wierzbowicz Patryk II Ludera Mirosław KW
3 2018-11-11 KPKS Halemba - LUK AZS UMCS Lublin I Pokusa Karolina II Boś Paulina KW
4 2018-09-29 KS Marba Sędziszów Małopolski - Pogoń Proszowice I Szczepankiewicz Łukasz II Kilijański Bartosz KW
5 2018-09-27 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS Sokół Radzionków I Szypuła Kamil II Wanecki Dawid KW
6 2018-10-06 SMS PZPS Szczyrk II - MKS Sokół Radzionków I Skórka Łukasz II Bors Jakub KW
7 2018-10-06 Pogoń Proszowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Burzyński Lech II Kowalski Piotr KW
8 2018-10-06 KPKS Halemba - KS Marba Sędziszów Małopolski I Pajączkowski Paweł II Kot Adam KW
9 2018-10-06 CKiS Maraton Krzeszowice - LUK AZS UMCS Lublin I Lemiech Łukasz II Kielar Tomasz KW
10 2018-10-06 MKS SAN-Pajda Jarosław - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Leśniak Krzysztof II Surdej Ryszard KW Litwiński Marek
11 2018-10-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - SMS PZPS Szczyrk II I Krawczyk Małgorzata II Pokusa Karolina KW Litwiński Marek
12 2018-10-13 LUK AZS UMCS Lublin - MKS SAN-Pajda Jarosław I Surdej Ryszard II Leśniak Krzysztof KW
13 2018-10-13 KS Marba Sędziszów Małopolski - CKiS Maraton Krzeszowice I Witkowski Rafał II Malinowski Michał KW Kaliński Janusz
14 2018-10-13 Silesia Volley MSK Mysłowice - KPKS Halemba I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Wulczyńska Monika KW
15 2018-10-13 MKS Sokół Radzionków - Pogoń Proszowice I Ludera Mirosław II Wierzbowicz Patryk KW
16 2018-10-20 SMS PZPS Szczyrk II - Pogoń Proszowice I Boś Paulina II Witkowski Rafał KW
17 2018-10-19 KPKS Halemba - MKS Sokół Radzionków I Wolszczyniak Ireneusz II Dobrzański Marcin KW
18 2018-10-20 CKiS Maraton Krzeszowice - Silesia Volley MSK Mysłowice I Lew Marcin II Pasterz Michał KW
19 2018-10-20 MKS SAN-Pajda Jarosław - KS Marba Sędziszów Małopolski I Kot Adam II Nowakowski Jacek KW Kaliński Janusz
20 2018-10-20 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - LUK AZS UMCS Lublin I Szewczuk-Kozioł Olga II Śliwiński Artur KW
21 2018-10-14 LUK AZS UMCS Lublin - SMS PZPS Szczyrk II I Stachnik Jerzy II Nobis Marcin KW
22 2018-10-27 KS Marba Sędziszów Małopolski - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Surdej Ryszard II Ferenczak Mariusz KW Kaliński Janusz
23 2018-10-27 Silesia Volley MSK Mysłowice - MKS SAN-Pajda Jarosław I Pierucki Bogusław II Drab Bohdan KW
24 2018-10-27 MKS Sokół Radzionków - CKiS Maraton Krzeszowice I Nobis Marcin II Lew Marcin KW
25 2018-10-27 Pogoń Proszowice - KPKS Halemba I Szydło Katarzyna II Pasterz Michał KW Jacher Stanisław
26 2018-10-24 SMS PZPS Szczyrk II - KPKS Halemba I Szypuła Kamil II Pierucki Bogusław KW
27 2018-11-03 CKiS Maraton Krzeszowice - Pogoń Proszowice I Romanek Paweł II Śliwiński Artur KW Jacher Stanisław
28 2018-11-03 MKS SAN-Pajda Jarosław - MKS Sokół Radzionków I Nowakowski Jacek II Kot Adam KW Litwiński Marek
29 2018-11-03 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - Silesia Volley MSK Mysłowice I Lew Marcin II Szydło Katarzyna KW Darocha Henryk
30 2018-11-03 LUK AZS UMCS Lublin - KS Marba Sędziszów Małopolski I Papuda Paweł II Papuda Dorota KW
31 2018-11-10 KS Marba Sędziszów Małopolski - SMS PZPS Szczyrk II I Kozioł Piotr II Leśniak Krzysztof KW
32 2018-11-10 Silesia Volley MSK Mysłowice - LUK AZS UMCS Lublin I Pragłowski Rafał II Szydło Katarzyna KW Jacher Stanisław
33 2018-11-10 MKS Sokół Radzionków - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Pasterz Michał II Wierzbowicz Patryk KW
34 2018-11-10 Pogoń Proszowice - MKS SAN-Pajda Jarosław I Dobrzański Marcin II Wolszczyniak Ireneusz KW
35 2018-11-10 KPKS Halemba - CKiS Maraton Krzeszowice I Gębarzewski Robert II Mikołajczyk Jakub KW
36 2018-11-17 SMS PZPS Szczyrk II - CKiS Maraton Krzeszowice I Puchalski Maciej II Wieruszewski Jarosław KW
37 2018-11-17 MKS SAN-Pajda Jarosław - KPKS Halemba I Papuda Dorota II Papież Leszek KW
38 2018-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - Pogoń Proszowice I Stachnik Jerzy II Lemiech Łukasz KW Waleriańczyk Jarosław
39 2018-11-17 LUK AZS UMCS Lublin - MKS Sokół Radzionków I Papuda Paweł II Jakubowska Martyna KW
40 2018-11-17 KS Marba Sędziszów Małopolski - Silesia Volley MSK Mysłowice I Śliwiński Artur II Czuryłowski Sławomir KW
41 2018-11-29 SMS PZPS Szczyrk II - Silesia Volley MSK Mysłowice I Wierzbowicz Patryk II Lew Marcin KW Waleriańczyk Jarosław
42 2018-11-24 MKS Sokół Radzionków - KS Marba Sędziszów Małopolski I Ferenczak Mariusz II Szypuła Kamil KW
43 2018-11-24 Pogoń Proszowice - LUK AZS UMCS Lublin I Boś Paulina II Burzyński Lech KW Kaliński Janusz
44 2018-11-24 KPKS Halemba - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Kielar Tomasz II Ludera Mirosław KW
45 2018-11-24 MKS SAN-Pajda Jarosław - CKiS Maraton Krzeszowice I Bilkowski Piotr II Mencel Katarzyna KW
46 2018-12-01 SMS PZPS Szczyrk II - MKS SAN-Pajda Jarosław I Puchalski Maciej II Magiera Radosław KW
47 2018-12-01 CKiS Maraton Krzeszowice - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Wierzbowicz Patryk II Ludera Mirosław KW Jacher Stanisław
48 2018-12-01 LUK AZS UMCS Lublin - KPKS Halemba I Witkowski Rafał II Malinowski Michał KW Litwiński Marek
49 2018-12-01 Pogoń Proszowice - KS Marba Sędziszów Małopolski I Kowalski Piotr II Krawczyk Małgorzata KW
50 2018-12-01 MKS Sokół Radzionków - Silesia Volley MSK Mysłowice I Drab Bohdan II Olszanecki Marek KW
51 2018-12-08 MKS Sokół Radzionków - SMS PZPS Szczyrk II I Wulczyńska Monika II Targosz Wojciech KW
52 2018-12-08 Silesia Volley MSK Mysłowice - Pogoń Proszowice I Pasterz Michał II Stachnik Jerzy KW
53 2018-12-08 KS Marba Sędziszów Małopolski - KPKS Halemba I Drab Bohdan II Ferenczak Mariusz KW
54 2018-12-08 LUK AZS UMCS Lublin - CKiS Maraton Krzeszowice I Lemiech Łukasz II Pragłowski Rafał KW
55 2018-12-08 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - MKS SAN-Pajda Jarosław I Malinowski Michał II Boś Paulina KW
56 2018-12-15 SMS PZPS Szczyrk II - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Leśniak Krzysztof II Kozioł Piotr KW
57 2018-12-15 MKS SAN-Pajda Jarosław - LUK AZS UMCS Lublin I Kowalski Piotr II Burzyński Lech KW Litwiński Marek
58 2018-12-15 CKiS Maraton Krzeszowice - KS Marba Sędziszów Małopolski I Krawczyk Małgorzata II Pokusa Karolina KW
59 2018-12-15 KPKS Halemba - Silesia Volley MSK Mysłowice I Józefowski Paweł II Dobrzański Marcin KW
60 2018-12-15 Pogoń Proszowice - MKS Sokół Radzionków I Lemiech Łukasz II Lew Marcin KW
61 2018-12-22 Pogoń Proszowice - SMS PZPS Szczyrk II I Burzyński Lech II Witkowski Rafał KW Kaliński Janusz
62 2018-12-22 MKS Sokół Radzionków - KPKS Halemba I Targosz Wojciech II Pędrys Justyna KW
63 2018-12-22 Silesia Volley MSK Mysłowice - CKiS Maraton Krzeszowice I Boś Paulina II Malinowski Michał KW
64 2018-12-22 KS Marba Sędziszów Małopolski - MKS SAN-Pajda Jarosław I Romanek Paweł II Pasterz Michał KW Waleriańczyk Jarosław
65 2018-12-22 LUK AZS UMCS Lublin - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Chudzik Maciej II Bober Bogusław KW
66 2019-01-05 SMS PZPS Szczyrk II - LUK AZS UMCS Lublin I Bartłomiejczak Marcin II Wanecki Dawid KW
67 2019-01-05 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - KS Marba Sędziszów Małopolski I Malinowski Michał II Krawczyk Małgorzata KW Litwiński Marek
68 2019-01-05 MKS SAN-Pajda Jarosław - Silesia Volley MSK Mysłowice I Śliwiński Artur II Szewczuk-Kozioł Olga KW Waleriańczyk Jarosław
69 2019-01-05 CKiS Maraton Krzeszowice - MKS Sokół Radzionków I Marciniak Szymon II Romanek Paweł KW Jacher Stanisław
70 2019-01-05 KPKS Halemba - Pogoń Proszowice I Gębarzewski Robert II Magiera Radosław KW
71 2019-01-12 KPKS Halemba - SMS PZPS Szczyrk II I Szynczewska Monika II Nowicka Anna KW
72 2019-01-12 Pogoń Proszowice - CKiS Maraton Krzeszowice I Lew Marcin II Wierzbowicz Patryk KW Waleriańczyk Jarosław
73 2019-01-12 MKS Sokół Radzionków - MKS SAN-Pajda Jarosław I Rybicki Zbigniew II Szypuła Kamil KW Cieślik Wiesław
74 2019-01-12 Silesia Volley MSK Mysłowice - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Pełech Paulina II Józefowicz Agata KW Adamczyk Ryszard
75 2019-01-12 KS Marba Sędziszów Małopolski - LUK AZS UMCS Lublin I Pokusa Karolina II Boś Paulina KW Litwiński Marek
76 2019-01-19 SMS PZPS Szczyrk II - KS Marba Sędziszów Małopolski I Drab Bohdan II Pajączkowski Paweł KW
77 2019-01-19 LUK AZS UMCS Lublin - Silesia Volley MSK Mysłowice I Sztulc Patryk II Łukaszewicz Michał KW
78 2019-01-19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - MKS Sokół Radzionków I Pragłowski Rafał II Szydło Katarzyna KW
79 2019-01-19 MKS SAN-Pajda Jarosław - Pogoń Proszowice I Malinowski Michał II Pokusa Karolina KW
80 2019-01-19 CKiS Maraton Krzeszowice - KPKS Halemba I Pasterz Michał II Stachnik Jerzy KW
81 2019-01-26 CKiS Maraton Krzeszowice - SMS PZPS Szczyrk II I Szewczuk-Kozioł Olga II Romanek Paweł KW Jacher Stanisław
82 2019-01-26 KPKS Halemba - MKS SAN-Pajda Jarosław I Mikołajczyk Jakub II Józefowicz Agata KW
83 2019-01-26 Pogoń Proszowice - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski I Jeżyna Paweł II Kapusta Krzysztof KW
84 2019-01-26 MKS Sokół Radzionków - LUK AZS UMCS Lublin I Magiera Radosław II Puchalski Maciej KW
85 2019-01-26 Silesia Volley MSK Mysłowice - KS Marba Sędziszów Małopolski I Pokusa Karolina II Boś Paulina KW
86 2019-02-02 Silesia Volley MSK Mysłowice - SMS PZPS Szczyrk II I II KW
87 2019-02-02 KS Marba Sędziszów Małopolski - MKS Sokół Radzionków I II KW
88 2019-02-02 LUK AZS UMCS Lublin - Pogoń Proszowice I II KW
89 2019-02-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski - KPKS Halemba I II KW
90 2019-02-02 CKiS Maraton Krzeszowice - MKS SAN-Pajda Jarosław I II KW