Przeglądanie meczów
II Liga Kobiet
- KS Marba Sędziszów Małopolski
- EWDAR KS Silesia Częstochowa
- EASY WRAP Volley Kobyłka
- KSG Warszawa
1 | 2024-04-19 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Wulczyńska Monika | II Zygmunt Michał | KW Dworak Robert |
2 | 2024-04-19 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | KSG Warszawa | I Zygmunt Michał | II Wulczyńska Monika | KW Dworak Robert |
3 | 2024-04-20 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | KSG Warszawa | I Bilkowski Piotr | II Marciniak Szymon | KW Dworak Robert |
4 | 2024-04-20 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Marciniak Szymon | II Bilkowski Piotr | KW Dworak Robert |
5 | 2024-04-21 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Zielińska Joanna | II Kuchna Filip | KW Dworak Robert |
6 | 2024-04-21 | KSG Warszawa | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | I Kuchna Filip | II Zielińska Joanna | KW Dworak Robert |
- Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki
- EASY WRAP Volley Kobyłka
- Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia
- EWDAR KS Silesia Częstochowa
1 | 2024-04-05 19:30 | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | - | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | I Orzechowski Krystian | II Glinkowski Michał | KW |
2 | 2024-04-05 16:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Glinkowski Michał | II Orzechowski Krystian | KW |
3 | 2024-04-06 15:00 | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Orzechowski Krystian | II Glinkowski Michał | KW |
4 | 2024-04-06 18:00 | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Glinkowski Michał | II Orzechowski Krystian | KW |
5 | 2024-04-07 10:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | I Orzechowski Krystian | II Glinkowski Michał | KW |
6 | 2024-04-07 15:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | I Glinkowski Michał | II Orzechowski Krystian | KW |
- KS Marba Sędziszów Małopolski
- NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
- SMS Police
- KSG Warszawa
1 | 2024-04-04 17:00 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | SMS Police | I Sadowska Emilia Anna | II Puchalska Barbara | KW |
2 | 2024-04-04 20:00 | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | - | KSG Warszawa | I Puchalska Barbara | II Sadowska Emilia Anna | KW |
3 | 2024-04-05 20:00 | SMS Police | - | KSG Warszawa | I Sadowska Emilia Anna | II Puchalska Barbara | KW |
4 | 2024-04-05 17:00 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | I Puchalska Barbara | II Sadowska Emilia Anna | KW |
5 | 2024-04-06 11:00 | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | - | SMS Police | I Sadowska Emilia Anna | II Puchalska Barbara | KW |
6 | 2024-04-06 14:00 | KSG Warszawa | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | I Sadowska Emilia Anna | II Puchalska Barbara | KW |
- BIOFARM Szamotulanin Szamotuły
- Enea Energetyk Poznań 2
- Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki
- ŁKS AZS UMED Łódź
- SMS Ostrów Łaskovia Łask
- Energa MKS Kalisz 2
- UKS ZSMS Poznań
- GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II
- WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski
- SMS Police
1 | 2023-10-07 | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Pankowski Piotr | II Matuszak Karolina | KW |
2 | 2023-10-07 | Enea Energetyk Poznań II | - | SMS Police | I Kryda Paweł | II Dobrowolski Szymon | KW Nowaczyński Jan |
3 | 2023-10-07 | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | - | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | I Zieliński Karol | II Nosal Piotr | KW |
4 | 2023-10-07 | ŁKS AZS UMED Łódź | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | I Mizgała Maciej | II Zakrzewski Mateusz | KW |
5 | 2023-10-12 | UKS ZSMS Poznań | - | Energa MKS Kalisz II | I Trafankowski Dawid | II Żerdzińska Arleta | KW |
6 | 2023-10-14 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | UKS ZSMS Poznań | I Boś Paulina | II Bober Bogusław | KW |
7 | 2023-10-14 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | - | Energa MKS Kalisz II | I Żebrowski Łukasz | II Głodek Marek | KW |
8 | 2023-10-14 | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | - | ŁKS AZS UMED Łódź | I Walder Lidia | II Błażejewski Marek | KW |
9 | 2023-10-14 16:00 | SMS Police | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | I Matuszak Karolina | II Trafankowski Dawid | KW Słowik Marek |
10 | 2023-10-14 | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | - | Enea Energetyk Poznań II | I Ulita Norbert | II Dębowski Adam | KW |
13 | 2023-10-15 | SMS Police | - | ŁKS AZS UMED Łódź | I Błażejewski Marek | II Walder Lidia | KW Słowik Marek |
11 | 2023-10-21 14:30 | Enea Energetyk Poznań II | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Nosal Piotr | II Zieliński Karol | KW Mianowski Marek |
12 | 2023-10-21 18:00 | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | - | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | I Jamróz Marcin | II Witkowski Rafał | KW |
14 | 2023-10-21 16:00 | Energa MKS Kalisz II | - | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | I Pawluk Konrad | II Magiera Radosław | KW |
15 | 2023-10-21 | UKS ZSMS Poznań | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | I Arentowicz Mirosław | II Nowak Jakub | KW Nowaczyński Jan |
38 | 2023-10-22 15:00 | Enea Energetyk Poznań II | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | I Magiera Radosław | II Pawluk Konrad | KW Słowik Marek |
16 | 2023-10-28 17:00 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | I Dębowski Adam | II Żerdzińska Arleta | KW |
17 | 2023-10-28 17:00 | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | - | UKS ZSMS Poznań | I Błażejewski Marek | II Nosal Piotr | KW |
18 | 2023-10-28 16:00 | SMS Police | - | Energa MKS Kalisz II | I Głodek Marek | II Dębski Piotr | KW |
19 | 2023-10-28 16:00 | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | - | ŁKS AZS UMED Łódź | I Lubiewski Łukasz | II Ulita Norbert | KW Broński Jacek |
20 | 2023-10-28 14:00 | Enea Energetyk Poznań II | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | I Walder Lidia | II Mizgała Maciej | KW Wolski Dariusz |
21 | 2023-11-04 16:00 | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Bors Jakub | II Kaliszczuk Mateusz | KW |
22 | 2023-11-04 14:00 | ŁKS AZS UMED Łódź | - | Enea Energetyk Poznań II | I Kała Witold | II Drzazga Marek | KW |
24 | 2023-11-04 15:00 | UKS ZSMS Poznań | - | SMS Police | I Chudy Patrycja | II Pakuła Barbara | KW Broński Jacek |
25 | 2023-11-04 14:00 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | - | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | I Nowak Jakub | II Arentowicz Mirosław | KW |
26 | 2023-11-11 16:00 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | I Wielgoszyńska Paulina | II Rymko Michał | KW |
27 | 2023-11-11 14:00 | SMS Police | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | I Trafankowski Dawid | II Żebrowski Łukasz | KW |
28 | 2023-11-11 19:00 | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | - | UKS ZSMS Poznań | I Żerdzińska Arleta | II Kolan Mateusz | KW Słowik Marek |
29 | 2023-11-11 14:00 | Enea Energetyk Poznań II | - | Energa MKS Kalisz II | I Wanecki Dawid | II Drzazga Marek | KW |
30 | 2023-11-11 18:00 | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | - | ŁKS AZS UMED Łódź | I Brzeziński Michał | II Jarzębicka Justyna | KW Maciejewski Maciej |
23 | 2023-11-12 16:00 | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | - | Energa MKS Kalisz II | I Żerdzińska Arleta | II Trafankowski Dawid | KW |
31 | 2023-11-18 14:30 | ŁKS AZS UMED Łódź | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Kolan Mateusz | II Żebrowski Łukasz | KW |
32 | 2023-11-18 16:00 | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | - | Energa MKS Kalisz II | I Urbaniak Ewelina | II Chudy Patrycja | KW |
33 | 2023-11-18 16:30 | UKS ZSMS Poznań | - | Enea Energetyk Poznań II | I Kuc Michał | II Pawluk Konrad | KW Nowaczyński Jan |
34 | 2023-11-18 16:30 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | - | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | I Sadowska Emilia Anna | II Awiżeń Adam Jan | KW |
35 | 2023-11-18 17:00 | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | - | SMS Police | I Wróbel Aleksandra | II Orzechowski Krystian | KW |
36 | 2023-11-25 16:00 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | SMS Police | I Żebrowski Łukasz | II Kolan Mateusz | KW |
37 | 2023-11-25 15:00 | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | - | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | I Glinkowski Michał | II Wróbel Aleksandra | KW Wolski Dariusz |
39 | 2023-11-25 16:00 | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | - | UKS ZSMS Poznań | I Makowski Łukasz | II Kosiacki Piotr | KW |
40 | 2023-11-25 | ŁKS AZS UMED Łódź | - | Energa MKS Kalisz II | I Wylotek Damian | II Pięta Piotr | KW |
41 | 2023-12-02 16:00 | Energa MKS Kalisz II | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Chudy Patrycja | II Dłużniakiewicz Paulina | KW |
42 | 2023-12-02 15:00 | UKS ZSMS Poznań | - | ŁKS AZS UMED Łódź | I Pakuła Barbara | II Drzazga Marek | KW |
43 | 2023-12-02 18:00 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | I Orzechowski Krystian | II Glinkowski Michał | KW |
44 | 2023-12-02 16:00 | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | - | Enea Energetyk Poznań II | I Mizgała Maciej | II Zieliński Karol | KW |
45 | 2023-12-02 16:00 | SMS Police | - | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | I Pankowski Piotr | II Matuszak Karolina | KW Słowik Marek |
46 | 2023-12-09 16:00 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | I Pankowski Piotr | II Żerdzińska Arleta | KW |
47 | 2023-12-09 16:00 | SMS Police | - | Enea Energetyk Poznań II | I Kurowska Aleksandra | II Matuszak Karolina | KW |
48 | 2023-12-09 16:00 | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | I Kaczmarek Hubert | II Radecka Joanna | KW Dietrich Ryszard |
49 | 2023-12-09 16:30 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | - | ŁKS AZS UMED Łódź | I Awiżeń Adam Jan | II Rutynowski Mateusz | KW |
50 | 2023-12-09 18:00 | Energa MKS Kalisz II | - | UKS ZSMS Poznań | I Magiera Radosław | II Chudy Patrycja | KW |
51 | 2023-12-16 16:00 | UKS ZSMS Poznań | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Ulita Norbert | II Żerdzińska Arleta | KW |
52 | 2023-12-16 16:00 | Energa MKS Kalisz II | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | I Lubiewski Łukasz | II Fibor Agnieszka | KW |
53 | 2023-12-16 14:00 | ŁKS AZS UMED Łódź | - | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | I Papuda Paweł | II Wielgoszyńska Paulina | KW |
54 | 2023-12-16 16:00 | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | - | SMS Police | I Pięta Piotr | II Komornicki Robert | KW |
55 | 2023-12-16 14:00 | Enea Energetyk Poznań II | - | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | I Trafankowski Dawid | II Żebrowski Łukasz | KW |
56 | 2024-01-13 18:00 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | Enea Energetyk Poznań II | I Kała Witold | II Pakuła Barbara | KW |
57 | 2024-01-13 18:00 | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | I Żebrowski Łukasz | II Dębowski Adam | KW |
59 | 2024-01-13 14:00 | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | - | Energa MKS Kalisz II | I Zakrzewski Mateusz | II Zieliński Karol | KW |
60 | 2024-01-13 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | - | UKS ZSMS Poznań | I Nosal Piotr | II Mizgała Maciej | KW |
58 | 2024-01-14 16:00 | ŁKS AZS UMED Łódź | - | SMS Police | I Stępiński Kacper | II Kuc Maja | KW |
61 | 2024-01-20 14:00 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Awiżeń Adam Jan | II Rutynowski Mateusz | KW |
62 | 2024-01-20 16:00 | UKS ZSMS Poznań | - | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | I Zieliński Karol | II Zakrzewski Mateusz | KW |
63 | 2024-01-20 16:00 | Energa MKS Kalisz II | - | SMS Police | I Wojciechowska Irmina | II Bors Jakub | KW |
64 | 2024-01-20 14:00 | ŁKS AZS UMED Łódź | - | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | I Błachuciński Rafał | II Chudzik Maciej | KW |
65 | 2024-01-20 17:00 | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | - | Enea Energetyk Poznań II | I Hawryło Katarzyna | II Bober Bogusław | KW |
74 | 2024-01-31 17:00 | Energa MKS Kalisz II | - | Enea Energetyk Poznań II | I Puchalski Maciej | II Chudy Patrycja | KW |
66 | 2024-02-03 15:30 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | I Kaliszczuk Mateusz | II Mencel Katarzyna | KW |
67 | 2024-02-03 14:00 | Enea Energetyk Poznań II | - | ŁKS AZS UMED Łódź | I Kosiacki Piotr | II Wieczorek Piotr | KW Broński Jacek |
69 | 2024-02-03 16:00 | SMS Police | - | UKS ZSMS Poznań | I Glinkowski Michał | II Fibor Agnieszka | KW |
70 | 2024-02-03 14:00 | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | I Nosal Piotr | II Ulita Norbert | KW |
68 | 2024-02-14 16:00 | Energa MKS Kalisz II | - | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | I Bober Bogusław | II Wanecki Dawid | KW |
72 | 2024-02-14 16:00 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | - | SMS Police | I Mizgała Maciej | II Nosal Piotr | KW |
75 | 2024-02-17 14:00 | ŁKS AZS UMED Łódź | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | I Bors Jakub | II Kryda Paweł | KW |
83 | 2024-02-20 16:00 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | - | Enea Energetyk Poznań II | I Zieliński Karol | II Nowak Jakub | KW |
78 | 2024-02-22 | Enea Energetyk Poznań II | - | UKS ZSMS Poznań | I Głodek Marek | II Dębowski Adam | KW |
77 | 2024-02-25 17:30 | Energa MKS Kalisz II | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | I Pawluk Konrad | II Puchalski Maciej | KW |
79 | 2024-02-27 17:00 | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | I Matuszak Karolina | II Żerdzińska Arleta | KW |
73 | 2024-02-29 20:00 | UKS ZSMS Poznań | - | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | I Pawluk Konrad | II Drzazga Marek | KW |
80 | 2024-03-02 16:00 | SMS Police | - | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | I Orzechowski Krystian | II Lubiewski Łukasz | KW |
71 | 2024-03-10 16:00 | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Zakrzewski Mateusz | II Zieliński Karol | KW |
81 | 2024-03-11 16:00 | SMS Police | - | SMS Ostrów Łaskovia Łask | I Dębowski Adam | II Żebrowski Łukasz | KW |
85 | 2024-03-12 19:00 | Energa MKS Kalisz II | - | ŁKS AZS UMED Łódź | I Pakuła Barbara | II Kuc Michał | KW |
76 | 2024-03-13 18:00 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | ŁKS AZS UMED Łódź | I Kaliszczuk Mateusz | II Skórka Łukasz | KW |
84 | 2024-03-16 18:00 | UKS ZSMS Poznań | - | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | I Flis Piotr | II Kurowska Aleksandra | KW |
82 | 2024-03-19 20:00 | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | - | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | I Nowak Jakub | II Mizgała Maciej | KW |
86 | 2024-03-22 17:00 | SMS Ostrów Łaskovia Łask | - | Energa MKS Kalisz II | I Rymko Michał | II Komornicki Robert | KW |
87 | 2024-03-23 16:00 | ŁKS AZS UMED Łódź | - | UKS ZSMS Poznań | I Wieczorek Piotr | II Makowski Łukasz | KW |
88 | 2024-03-23 17:30 | Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II | I Żerdzińska Arleta | II Matuszak Karolina | KW |
89 | 2024-03-23 14:00 | Enea Energetyk Poznań II | - | WSKonsorcjum UKS OPP Powiat Kołobrzeski | I Skórka Łukasz | II Kaliszczuk Mateusz | KW |
90 | 2024-03-23 19:00 | BIOFARM Szamotulanin Szamotuły | - | SMS Police | I Bors Jakub | II Wojciechowska Irmina | KW |
- JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański
- MUKS Krótka
- Sparta Warszawa
- AZS Warszawa
- Gedania Gdańsk
- EASY WRAP Volley Kobyłka
- KS AZS AWF Warszawa
- KS Pałac Bydgoszcz
- KSG Warszawa
- UKS Chemik SMS Olsztyn
1 | 2023-10-07 | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Błażejewski Marek | II Walder Lidia | KW |
2 | 2023-10-07 | MUKS Krótka | - | KSG Warszawa | I Makowski Łukasz | II Wylotek Damian | KW |
3 | 2023-10-07 | Sparta Warszawa | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Łukaszewicz Michał | II Szewko Dominik | KW |
4 | 2023-10-07 16:00 | AZS Warszawa | - | KS AZS AWF Warszawa | I Szczykutowicz Maciej | II Pokusa Karolina | KW |
5 | 2023-10-07 | Gedania Gdańsk | - | UKS Chemik SMS Olsztyn | I Orzechowski Krystian | II Wróbel Aleksandra | KW |
6 | 2023-10-14 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | UKS Chemik SMS Olsztyn | I Szewko Dominik | II Andraka Piotr | KW |
7 | 2023-10-14 | KS AZS AWF Warszawa | - | Gedania Gdańsk | I Lutek Magdalena | II Kozieł Michał | KW |
8 | 2023-10-14 | KS Pałac Bydgoszcz | - | AZS Warszawa | I Mencel Katarzyna | II Brzeziński Michał | KW |
9 | 2023-10-14 | KSG Warszawa | - | Sparta Warszawa | I Wylotek Damian | II Kosiacki Piotr | KW |
10 | 2023-10-14 | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | - | MUKS Krótka | I Dębski Piotr | II Pankowski Piotr | KW |
11 | 2023-10-21 17:00 | MUKS Krótka | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Wieczorek Piotr | II Wielgoszyńska Paulina | KW |
13 | 2023-10-21 16:00 | AZS Warszawa | - | KSG Warszawa | I Pawlik Konrad | II Makowski Łukasz | KW |
14 | 2023-10-21 | Gedania Gdańsk | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Awiżeń Adam Jan | II Sadowska Emilia Anna | KW |
15 | 2023-10-21 | UKS Chemik SMS Olsztyn | - | KS AZS AWF Warszawa | I Fibor Agnieszka | II Lubiewski Łukasz | KW |
12 | 2023-10-22 17:00 | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | - | Sparta Warszawa | I Sadowska Emilia Anna | II Puchalska Barbara | KW |
16 | 2023-10-28 18:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | KS AZS AWF Warszawa | I Sokołowska Małgorzata | II Pięta Piotr | KW |
17 | 2023-10-28 15:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | UKS Chemik SMS Olsztyn | I Matuszak Karolina | II Pankowski Piotr | KW |
18 | 2023-10-28 17:00 | KSG Warszawa | - | Gedania Gdańsk | I Andraka Piotr | II Łuba Anna | KW |
19 | 2023-10-28 16:00 | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | - | AZS Warszawa | I Fibor Agnieszka | II Orzechowski Krystian | KW Skowroński Piotr |
20 | 2023-10-28 17:00 | MUKS Krótka | - | Sparta Warszawa | I Lutek Magdalena | II Kozieł Michał | KW |
21 | 2023-11-04 17:00 | Sparta Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Pięta Piotr | II Komornicki Robert | KW |
22 | 2023-11-04 16:00 | AZS Warszawa | - | MUKS Krótka | I Kosiacki Piotr | II Wielgoszyńska Paulina | KW |
23 | 2023-11-04 17:00 | Gedania Gdańsk | - | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | I Zakrzewski Mateusz | II Mizgała Maciej | KW |
24 | 2023-11-04 15:00 | UKS Chemik SMS Olsztyn | - | KSG Warszawa | I Wróbel Aleksandra | II Lubiewski Łukasz | KW |
25 | 2023-11-04 19:15 | KS AZS AWF Warszawa | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Marciniak Szymon | II Czuryłowski Sławomir | KW |
26 | 2023-11-11 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Łuba Anna | II Łukaszewicz Michał | KW |
27 | 2023-11-11 15:00 | KSG Warszawa | - | KS AZS AWF Warszawa | I Puchalska Barbara | II Sadowska Emilia Anna | KW |
29 | 2023-11-11 18:00 | MUKS Krótka | - | Gedania Gdańsk | I Szewko Dominik | II Andraka Piotr | KW |
30 | 2023-11-11 14:30 | Sparta Warszawa | - | AZS Warszawa | I Helac Haris | II Awiżeń Adam Jan | KW |
28 | 2023-11-12 14:00 | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | - | UKS Chemik SMS Olsztyn | I Walder Lidia | II Nosal Piotr | KW |
31 | 2023-11-18 14:00 | AZS Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Wielgoszyńska Paulina | II Wylotek Damian | KW |
32 | 2023-11-18 17:00 | Gedania Gdańsk | - | Sparta Warszawa | I Rutynowski Mateusz | II Helac Haris | KW |
33 | 2023-11-18 15:00 | UKS Chemik SMS Olsztyn | - | MUKS Krótka | I Łuba Anna | II Szewko Dominik | KW |
35 | 2023-11-18 15:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | KSG Warszawa | I Nosal Piotr | II Arentowicz Mirosław | KW |
34 | 2023-11-19 17:00 | KS AZS AWF Warszawa | - | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | I Romaniec Adrianna | II Kot Adam | KW |
36 | 2023-11-24 20:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | KSG Warszawa | I Skórka Łukasz | II Brzeziński Michał | KW |
37 | 2023-11-25 16:00 | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Helac Haris | II Sadowska Emilia Anna | KW Mianowski Marek |
38 | 2023-11-25 18:30 | MUKS Krótka | - | KS AZS AWF Warszawa | I Jabłoński Bartosz | II Kryda Paweł | KW |
39 | 2023-11-25 14:00 | Sparta Warszawa | - | UKS Chemik SMS Olsztyn | I Dobrowolski Szymon | II Jarzębicka Justyna | KW Błażewicz Albert |
40 | 2023-11-25 16:00 | AZS Warszawa | - | Gedania Gdańsk | I Pokusa Karolina | II Witkowski Rafał | KW |
41 | 2023-12-02 17:00 | Gedania Gdańsk | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Walder Lidia | II Błażejewski Marek | KW |
42 | 2023-12-02 15:00 | UKS Chemik SMS Olsztyn | - | AZS Warszawa | I Dobrowolski Szymon | II Skórka Łukasz | KW |
43 | 2023-12-02 14:30 | KS AZS AWF Warszawa | - | Sparta Warszawa | I Papuda Dorota | II Wieczorek Piotr | KW |
44 | 2023-12-02 15:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | MUKS Krótka | I Arentowicz Mirosław | II Zakrzewski Mateusz | KW Michlic Agnieszka |
45 | 2023-12-02 17:00 | KSG Warszawa | - | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | I Szewko Dominik | II Andraka Piotr | KW Czerwiński Andrzej |
46 | 2023-12-09 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | I Kryda Paweł | II Jabłoński Bartosz | KW |
47 | 2023-12-09 17:00 | KSG Warszawa | - | MUKS Krótka | I Stępiński Kacper | II Lutek Magdalena | KW |
48 | 2023-12-09 15:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | Sparta Warszawa | I Zieliński Karol | II Arentowicz Mirosław | KW |
49 | 2023-12-09 18:00 | KS AZS AWF Warszawa | - | AZS Warszawa | I Witkowski Rafał | II Wylotek Damian | KW |
50 | 2023-12-10 14:00 | UKS Chemik SMS Olsztyn | - | Gedania Gdańsk | I Sokołowska Małgorzata | II Makowski Łukasz | KW |
51 | 2023-12-16 15:00 | UKS Chemik SMS Olsztyn | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Andraka Piotr | II Łukaszewicz Michał | KW |
52 | 2023-12-16 17:00 | Gedania Gdańsk | - | KS AZS AWF Warszawa | I Sadowska Emilia Anna | II Helac Haris | KW |
53 | 2023-12-16 14:00 | AZS Warszawa | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Pokusa Karolina | II Krawczyk Małgorzata | KW |
54 | 2023-12-16 19:00 | Sparta Warszawa | - | KSG Warszawa | I Makowski Łukasz | II Sokołowska Małgorzata | KW |
55 | 2023-12-16 16:45 | MUKS Krótka | - | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | I Łuba Anna | II Szewko Dominik | KW |
56 | 2024-01-13 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | MUKS Krótka | I Rutynowski Mateusz | II Awiżeń Adam Jan | KW |
57 | 2024-01-13 | Sparta Warszawa | - | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | I Sadowska Emilia Anna | II Helac Haris | KW |
58 | 2024-01-13 17:00 | KSG Warszawa | - | AZS Warszawa | I Kosiacki Piotr | II Papuda Dorota | KW |
59 | 2024-01-13 12:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | Gedania Gdańsk | I Głodek Marek | II Pankowski Piotr | KW |
60 | 2024-01-13 16:30 | KS AZS AWF Warszawa | - | UKS Chemik SMS Olsztyn | I Łukaszewicz Michał | II Andraka Piotr | KW |
61 | 2024-01-20 19:00 | KS AZS AWF Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Rymko Michał | II Papuda Paweł | KW |
62 | 2024-01-20 15:00 | UKS Chemik SMS Olsztyn | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Szewko Dominik | II Łuba Anna | KW Bajorek Leszek |
64 | 2024-01-20 16:00 | AZS Warszawa | - | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | I Kryda Paweł | II Kaliszczuk Mateusz | KW |
65 | 2024-01-20 14:00 | Sparta Warszawa | - | MUKS Krótka | I Sokołowska Małgorzata | II Kosiacki Piotr | KW |
63 | 2024-01-21 17:00 | Gedania Gdańsk | - | KSG Warszawa | I Błażejewski Marek | II Walder Lidia | KW |
66 | 2024-02-03 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | Sparta Warszawa | I Dębowski Adam | II Trafankowski Dawid | KW |
67 | 2024-02-03 17:30 | MUKS Krótka | - | AZS Warszawa | I Komornicki Robert | II Pięta Piotr | KW |
68 | 2024-02-03 18:30 | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | - | Gedania Gdańsk | I Arentowicz Mirosław | II Zieliński Karol | KW |
69 | 2024-02-03 16:00 | KSG Warszawa | - | UKS Chemik SMS Olsztyn | I Kolan Mateusz | II Dębski Piotr | KW |
70 | 2024-02-03 15:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | KS AZS AWF Warszawa | I Mizgała Maciej | II Zakrzewski Mateusz | KW |
71 | 2024-02-17 14:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Zakrzewski Mateusz | II Arentowicz Mirosław | KW |
72 | 2024-02-17 17:30 | KS AZS AWF Warszawa | - | KSG Warszawa | I Andraka Piotr | II Łukaszewicz Michał | KW Bajorek Leszek |
73 | 2024-02-17 16:00 | UKS Chemik SMS Olsztyn | - | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | I Lubiewski Łukasz | II Glinkowski Michał | KW |
74 | 2024-02-17 17:00 | Gedania Gdańsk | - | MUKS Krótka | I Wróbel Aleksandra | II Fibor Agnieszka | KW |
75 | 2024-02-17 16:00 | AZS Warszawa | - | Sparta Warszawa | I Helac Haris | II Sadowska Emilia Anna | KW |
76 | 2024-03-02 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | AZS Warszawa | I Rymko Michał | II Wieczorek Piotr | KW |
77 | 2024-03-02 14:00 | Sparta Warszawa | - | Gedania Gdańsk | I Jamróz Marcin | II Krawczyk Małgorzata | KW |
78 | 2024-03-02 18:00 | MUKS Krótka | - | UKS Chemik SMS Olsztyn | I Mencel Katarzyna | II Jarzębicka Justyna | KW |
79 | 2024-03-02 18:30 | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | - | KS AZS AWF Warszawa | I Walder Lidia | II Błażejewski Marek | KW |
80 | 2024-03-02 17:00 | KSG Warszawa | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Stępiński Kacper | II Witkowski Rafał | KW |
81 | 2024-03-16 17:00 | KSG Warszawa | - | EASY WRAP Volley Kobyłka | I Komornicki Robert | II Sokołowska Małgorzata | KW |
82 | 2024-03-16 14:00 | KS Pałac Bydgoszcz | - | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | I Wojciechowska Irmina | II Bors Jakub | KW |
83 | 2024-03-16 15:30 | KS AZS AWF Warszawa | - | MUKS Krótka | I Wieczorek Piotr | II Rymko Michał | KW |
84 | 2024-03-16 16:00 | UKS Chemik SMS Olsztyn | - | Sparta Warszawa | I Arentowicz Mirosław | II Walder Lidia | KW |
85 | 2024-03-16 17:00 | Gedania Gdańsk | - | AZS Warszawa | I Puchalska Barbara | II Awiżeń Adam Jan | KW |
86 | 2024-03-23 19:00 | EASY WRAP Volley Kobyłka | - | Gedania Gdańsk | I Brzeziński Michał | II Dobrowolski Szymon | KW |
87 | 2024-03-23 14:00 | AZS Warszawa | - | UKS Chemik SMS Olsztyn | I Kuc Maja | II Jamróz Marcin | KW |
88 | 2024-03-23 18:00 | Sparta Warszawa | - | KS AZS AWF Warszawa | I Wylotek Damian | II Sokołowska Małgorzata | KW |
89 | 2024-03-23 18:00 | MUKS Krótka | - | KS Pałac Bydgoszcz | I Lutek Magdalena | II Szczykutowicz Maciej | KW |
90 | 2024-03-23 16:00 | JohnnyBros AZS Uniwersytet Gdański | - | KSG Warszawa | I Fibor Agnieszka | II Orzechowski Krystian | KW |
- KS Częstochowianka
- KS AZS-AWF Wrocław
- NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa
- EWDAR KS Silesia Częstochowa
- MUKS SARI Żory
- KS Polonia Łaziska Górne
- MKS Silesia Volley Mysłowice
- MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
- #VolleyWrocław II
- GLKS Barycz Janków Przygodzki
1 | 2023-10-07 | KS Częstochowianka | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | I Drąg Katarzyna | II Kot Adam | KW |
2 | 2023-10-07 | KS AZS-AWF Wrocław | - | #VolleyWrocław II | I Puchalski Maciej | II Kuc Michał | KW |
3 | 2023-10-07 | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | I Urbaniak Ewelina | II Dłużniakiewicz Paulina | KW |
4 | 2023-10-07 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Wielgoszyńska Paulina | II Papuda Dorota | KW Cieślik Wiesław |
5 | 2023-10-07 | MUKS SARI Żory | - | KS Polonia Łaziska Górne | I Wulczyńska Monika | II Olma Anna | KW |
6 | 2023-10-14 | KS Polonia Łaziska Górne | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | I Jarzębicka Justyna | II Skórka Łukasz | KW |
7 | 2023-10-14 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MUKS SARI Żory | I Pędrys Justyna | II Paprzycki Piotr | KW |
8 | 2023-10-14 | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Drzazga Marek | II Kuc Michał | KW |
9 | 2023-10-14 | #VolleyWrocław II | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | I Żerdzińska Arleta | II Chudy Patrycja | KW |
10 | 2023-10-14 | KS Częstochowianka | - | KS AZS-AWF Wrocław | I Pokusa Karolina | II Krawczyk Małgorzata | KW |
11 | 2023-10-21 17:30 | KS AZS-AWF Wrocław | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | I Wydra Tomasz | II Wanecki Dawid | KW |
12 | 2023-10-21 17:00 | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | - | KS Częstochowianka | I Kuc Michał | II Wieruszewski Jarosław | KW |
13 | 2023-10-21 17:00 | #VolleyWrocław II | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Kuc Maja | II Lutek Magdalena | KW |
14 | 2023-10-21 14:00 | MUKS SARI Żory | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | I Nowakowski Jacek | II Zygmunt Michał | KW |
15 | 2023-10-21 | KS Polonia Łaziska Górne | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Olszanecki Marek | II Drąg Katarzyna | KW |
16 | 2023-10-28 17:00 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Olma Anna | II Pędrys Justyna | KW |
17 | 2023-10-28 15:30 | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | - | KS Polonia Łaziska Górne | I Wydra Tomasz | II Puchalski Maciej | KW |
18 | 2023-10-28 14:00 | #VolleyWrocław II | - | MUKS SARI Żory | I Brzeziński Michał | II Jabłoński Bartosz | KW |
19 | 2023-10-28 15:30 | KS Częstochowianka | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Krawczyk Małgorzata | II Jamróz Marcin | KW |
20 | 2023-10-28 17:30 | KS AZS-AWF Wrocław | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | I Kaliszczuk Mateusz | II Mencel Katarzyna | KW |
21 | 2023-11-04 17:00 | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | I Dłużniakiewicz Paulina | II Urbaniak Ewelina | KW |
22 | 2023-11-04 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | KS AZS-AWF Wrocław | I Zygmunt Michał | II Drab Bohdan | KW |
23 | 2023-11-04 14:00 | MUKS SARI Żory | - | KS Częstochowianka | I Bober Bogusław | II Broniszewski Michał | KW |
24 | 2023-11-04 18:00 | KS Polonia Łaziska Górne | - | #VolleyWrocław II | I Wanecki Dawid | II Wydra Tomasz | KW |
25 | 2023-11-04 16:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | I Magiera Radosław | II Wieruszewski Jarosław | KW |
26 | 2023-11-11 17:00 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | I Mencel Katarzyna | II Kryda Paweł | KW |
27 | 2023-11-11 15:00 | #VolleyWrocław II | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Jabłoński Bartosz | II Bors Jakub | KW |
28 | 2023-11-11 14:30 | KS Częstochowianka | - | KS Polonia Łaziska Górne | I Hawryło Katarzyna | II Broniszewski Michał | KW |
29 | 2023-11-11 17:30 | KS AZS-AWF Wrocław | - | MUKS SARI Żory | I Bober Bogusław | II Wojciechowska Irmina | KW |
30 | 2023-11-11 17:00 | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Wieruszewski Jarosław | II Kała Witold | KW |
31 | 2023-11-18 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | I Drab Bohdan | II Zygmunt Michał | KW |
32 | 2023-11-18 14:00 | MUKS SARI Żory | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | I Szypuła Kamil | II Ferenczak Mariusz | KW |
33 | 2023-11-18 18:00 | KS Polonia Łaziska Górne | - | KS AZS-AWF Wrocław | I Drąg Katarzyna | II Kowal Sonia | KW |
34 | 2023-11-18 16:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | KS Częstochowianka | I Witkowski Rafał | II Jamróz Marcin | KW |
35 | 2023-11-18 19:00 | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | - | #VolleyWrocław II | I Kilijański Bartosz | II Błachuciński Rafał | KW |
36 | 2023-11-25 19:00 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | #VolleyWrocław II | I Dębowski Adam | II Matuszak Karolina | KW |
37 | 2023-11-25 16:00 | KS Częstochowianka | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | I Romaniec Adrianna | II Drąg Katarzyna | KW Cieślik Wiesław |
38 | 2023-11-25 14:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | KS AZS-AWF Wrocław | I Flis Piotr | II Kurowska Aleksandra | KW |
39 | 2023-11-25 17:00 | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | - | KS Polonia Łaziska Górne | I Chudy Patrycja | II Kuc Michał | KW |
40 | 2023-11-25 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | MUKS SARI Żory | I Magiera Radosław | II Urbaniak Ewelina | KW |
41 | 2023-12-02 14:45 | MUKS SARI Żory | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | I Romaniec Adrianna | II Olszanecki Marek | KW |
42 | 2023-12-02 18:00 | KS Polonia Łaziska Górne | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Kowal Sonia | II Guratowski Wojciech | KW |
43 | 2023-12-02 16:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | I Szydło Katarzyna | II Ludera Mirosław | KW |
44 | 2023-12-02 17:00 | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | - | KS AZS-AWF Wrocław | I Puchalski Maciej | II Kuc Michał | KW |
45 | 2023-12-02 14:00 | #VolleyWrocław II | - | KS Częstochowianka | I Olma Anna | II Pędrys Justyna | KW Wolski Dariusz |
59 | 2023-12-06 18:00 | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | - | MUKS SARI Żory | I Pakuła Barbara | II Dłużniakiewicz Paulina | KW |
46 | 2023-12-09 18:00 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | KS Częstochowianka | I Jarzębicka Justyna | II Dobrowolski Szymon | KW |
47 | 2023-12-09 14:00 | #VolleyWrocław II | - | KS AZS-AWF Wrocław | I Urbaniak Ewelina | II Wieruszewski Jarosław | KW |
48 | 2023-12-09 17:00 | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | I Dłużniakiewicz Paulina | II Kała Witold | KW |
50 | 2023-12-09 18:00 | KS Polonia Łaziska Górne | - | MUKS SARI Żory | I Broniszewski Michał | II Sajdok-Iwańska Katarzyna | KW |
51 | 2023-12-16 16:00 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | KS Polonia Łaziska Górne | I Drzazga Marek | II Pakuła Barbara | KW |
52 | 2023-12-16 14:45 | MUKS SARI Żory | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Guratowski Wojciech | II Wulczyńska Monika | KW Maroszek Wojciech |
53 | 2023-12-16 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | I Romaniec Adrianna | II Szypuła Kamil | KW Sikora Bogumił |
54 | 2023-12-16 17:00 | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | - | #VolleyWrocław II | I Paprzycki Piotr | II Kilijański Bartosz | KW |
55 | 2023-12-16 19:15 | KS AZS-AWF Wrocław | - | KS Częstochowianka | I Kolan Mateusz | II Głodek Marek | KW |
56 | 2024-01-13 17:00 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | KS AZS-AWF Wrocław | I Kurowska Aleksandra | II Flis Piotr | KW |
57 | 2024-01-13 16:00 | KS Częstochowianka | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | I Sajdok-Iwańska Katarzyna | II Błachuciński Rafał | KW |
74 | 2024-01-18 18:00 | MUKS SARI Żory | - | KS AZS-AWF Wrocław | I Ferenczak Mariusz | II Romaniec Adrianna | KW |
62 | 2024-01-20 18:00 | KS Polonia Łaziska Górne | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | I Surdej Ryszard | II Leśniak Krzysztof | KW |
63 | 2024-01-20 14:00 | MUKS SARI Żory | - | #VolleyWrocław II | I Nowakowski Jacek | II Romaniec Adrianna | KW Cieślik Wiesław |
64 | 2024-01-20 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | KS Częstochowianka | I Skórka Łukasz | II Mencel Katarzyna | KW |
65 | 2024-01-20 17:00 | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | - | KS AZS-AWF Wrocław | I Pędrys Justyna | II Olma Anna | KW |
58 | 2024-01-27 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | #VolleyWrocław II | I Pędrys Justyna | II Hawryło Katarzyna | KW Maciejewski Maciej |
60 | 2024-01-31 18:15 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | KS Polonia Łaziska Górne | I Wydra Tomasz | II Wanecki Dawid | KW |
67 | 2024-02-03 16:30 | KS AZS-AWF Wrocław | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Guratowski Wojciech | II Szypuła Kamil | KW |
68 | 2024-02-03 | KS Częstochowianka | - | MUKS SARI Żory | I Krawczyk Małgorzata | II Stępiński Kacper | KW |
69 | 2024-02-03 | #VolleyWrocław II | - | KS Polonia Łaziska Górne | I Zygmunt Michał | II Kot Adam | KW |
78 | 2024-02-04 12:00 | KS AZS-AWF Wrocław | - | KS Polonia Łaziska Górne | I Chudy Patrycja | II Urbaniak Ewelina | KW |
66 | 2024-02-10 15:00 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | I Brzeziński Michał | II Jabłoński Bartosz | KW |
61 | 2024-02-14 18:15 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | I Drab Bohdan | II Nowakowski Jacek | KW |
71 | 2024-02-17 17:00 | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | I Dębski Piotr | II Trafankowski Dawid | KW |
72 | 2024-02-17 16:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | #VolleyWrocław II | I Stachnik Jerzy | II Pępek Mateusz | KW |
73 | 2024-02-17 18:00 | KS Polonia Łaziska Górne | - | KS Częstochowianka | I Kilijański Bartosz | II Sajdok-Iwańska Katarzyna | KW |
75 | 2024-02-17 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | I Jarzębicka Justyna | II Wojciechowska Irmina | KW Sikora Bogumił |
49 | 2024-02-28 19:00 | MKS Silesia Volley Mysłowice | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Nobis Marcin | II Olszanecki Marek | KW |
76 | 2024-03-02 18:00 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Jabłoński Bartosz | II Brzeziński Michał | KW |
77 | 2024-03-02 17:00 | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | - | MUKS SARI Żory | I Kilijański Bartosz | II Chudzik Maciej | KW |
79 | 2024-03-02 18:00 | KS Częstochowianka | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Olma Anna | II Pędrys Justyna | KW |
80 | 2024-03-02 14:00 | #VolleyWrocław II | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | I Dłużniakiewicz Paulina | II Magiera Radosław | KW |
70 | 2024-03-09 17:00 | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Kała Witold | II Pawluk Konrad | KW |
83 | 2024-03-10 14:30 | KS AZS-AWF Wrocław | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Wanecki Dawid | II Wydra Tomasz | KW |
81 | 2024-03-16 14:00 | #VolleyWrocław II | - | GLKS Barycz Janków Przygodzki | I Urbaniak Ewelina | II Boś Paulina | KW |
82 | 2024-03-16 19:00 | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | - | KS Częstochowianka | I Wieruszewski Jarosław | II Magiera Radosław | KW |
85 | 2024-03-16 14:45 | MUKS SARI Żory | - | EWDAR KS Silesia Częstochowa | I Paprzycki Piotr | II Kilijański Bartosz | KW |
84 | 2024-03-17 15:00 | KS Polonia Łaziska Górne | - | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | I Jamróz Marcin | II Kuc Maja | KW |
86 | 2024-03-21 18:00 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | MUKS SARI Żory | I Dębski Piotr | II Kolan Mateusz | KW |
87 | 2024-03-23 16:00 | EWDAR KS Silesia Częstochowa | - | KS Polonia Łaziska Górne | I Hawryło Katarzyna | II Kilijański Bartosz | KW |
88 | 2024-03-23 18:00 | NTSK AZS PANS Komunalnik Nysa | - | MKS Silesia Volley Mysłowice | I Kuc Michał | II Puchalski Maciej | KW |
89 | 2024-03-23 18:00 | KS AZS-AWF Wrocław | - | MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych | I Kurowska Aleksandra | II Flis Piotr | KW nieobsadzony |
90 | 2024-03-23 18:30 | KS Częstochowianka | - | #VolleyWrocław II | I Witkowski Rafał | II Krawczyk Małgorzata | KW |
- Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia
- UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice
- MUKS Poprad Stary Sącz
- SMS PZPS Szczyrk 2
- MKS Maraton Krzeszowice
- KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski
- KS Marba Sędziszów Małopolski
- MBS WTS Solna Wieliczka
- UMKS Kęczanin Kęty
- POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski
4 | 2023-10-06 | SMS PZPS Szczyrk II | - | UMKS Kęczanin Kęty | I Drab Bohdan | II Kowal Sonia | KW |
1 | 2023-10-07 | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | - | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | I Czuryłowski Sławomir | II Marciniak Szymon | KW |
2 | 2023-10-07 | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | - | MBS WTS Solna Wieliczka | I Witkowski Rafał | II Lutek Magdalena | KW |
3 | 2023-10-07 | MUKS Poprad Stary Sącz | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | I Ferenczak Mariusz | II Szypuła Kamil | KW |
5 | 2023-10-07 | MKS Maraton Krzeszowice | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | I Leśniak Krzysztof | II Surdej Ryszard | KW |
27 | 2023-10-08 16:00 | MBS WTS Solna Wieliczka | - | SMS PZPS Szczyrk II | I Leśniak Krzysztof | II Olszanecki Marek | KW |
6 | 2023-10-14 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | I Worosz Kamil | II Stachnik Jerzy | KW |
7 | 2023-10-14 | SMS PZPS Szczyrk II | - | MKS Maraton Krzeszowice | I Błachuciński Rafał | II Chudzik Maciej | KW |
9 | 2023-10-14 | MBS WTS Solna Wieliczka | - | MUKS Poprad Stary Sącz | I Surdej Ryszard | II Drab Bohdan | KW |
34 | 2023-10-15 | SMS PZPS Szczyrk II | - | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | I Stępiński Kacper | II Pokusa Karolina | KW Sikora Bogumił |
25 | 2023-10-20 19:00 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | SMS PZPS Szczyrk II | I Olszanecki Marek | II Guratowski Wojciech | KW |
11 | 2023-10-21 | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | - | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | I Sajdok-Iwańska Katarzyna | II Drabik Marek | KW |
12 | 2023-10-21 | MUKS Poprad Stary Sącz | - | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | I Nobis Marcin | II Mliczek Michał | KW |
13 | 2023-10-21 18:00 | UMKS Kęczanin Kęty | - | MBS WTS Solna Wieliczka | I Hawryło Katarzyna | II Pędrys Justyna | KW |
14 | 2023-10-21 16:00 | MKS Maraton Krzeszowice | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | I Pępek Mateusz | II Domaradzki Maciej | KW |
15 | 2023-10-21 17:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | I Stachnik Jerzy | II Szydło Katarzyna | KW |
16 | 2023-10-28 14:30 | SMS PZPS Szczyrk II | - | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | I Chudzik Maciej | II Sajdok-Iwańska Katarzyna | KW |
17 | 2023-10-28 17:00 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | I Szypuła Kamil | II Romaniec Adrianna | KW |
18 | 2023-10-28 17:00 | MBS WTS Solna Wieliczka | - | MKS Maraton Krzeszowice | I Zygmunt Michał | II Nowakowski Jacek | KW |
19 | 2023-10-28 17:30 | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | - | UMKS Kęczanin Kęty | I Mliczek Michał | II Worosz Kamil | KW |
20 | 2023-10-28 16:00 | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | - | MUKS Poprad Stary Sącz | I Broniszewski Michał | II Boś Paulina | KW Baniak Jan |
24 | 2023-11-03 18:00 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | MBS WTS Solna Wieliczka | I Wylotek Damian | II Kozieł Michał | KW Litwiński Marek |
21 | 2023-11-04 18:00 | MUKS Poprad Stary Sącz | - | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | I Surdej Ryszard | II Leśniak Krzysztof | KW |
22 | 2023-11-04 15:00 | UMKS Kęczanin Kęty | - | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | I Kuc Maja | II Stępiński Kacper | KW |
23 | 2023-11-04 16:00 | MKS Maraton Krzeszowice | - | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | I Drąg Katarzyna | II Ferenczak Mariusz | KW |
8 | 2023-11-05 16:00 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | UMKS Kęczanin Kęty | I Olma Anna | II Hawryło Katarzyna | KW |
26 | 2023-11-11 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | I Kowal Sonia | II Romaniec Adrianna | KW Sikora Bogumił |
28 | 2023-11-11 17:30 | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | I Mliczek Michał | II Pępek Mateusz | KW |
29 | 2023-11-11 16:00 | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | - | MKS Maraton Krzeszowice | I Drab Bohdan | II Drąg Katarzyna | KW |
30 | 2023-11-11 18:00 | MUKS Poprad Stary Sącz | - | UMKS Kęczanin Kęty | I Ferenczak Mariusz | II Olszanecki Marek | KW |
31 | 2023-11-18 14:30 | UMKS Kęczanin Kęty | - | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | I Wieruszewski Jarosław | II Puchalski Maciej | KW |
32 | 2023-11-18 17:00 | MKS Maraton Krzeszowice | - | MUKS Poprad Stary Sącz | I Lutek Magdalena | II Pokusa Karolina | KW |
33 | 2023-11-18 18:00 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | I Marciniak Szymon | II Pawlik Konrad | KW Waleriańczyk Jarosław |
35 | 2023-11-18 16:00 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | MBS WTS Solna Wieliczka | I Pędrys Justyna | II Olma Anna | KW Litwiński Marek |
10 | 2023-11-19 16:00 | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | - | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | I Domaradzki Maciej | II Nobis Marcin | KW |
36 | 2023-11-25 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | MBS WTS Solna Wieliczka | I Mliczek Michał | II Ludera Mirosław | KW Darocha Henryk |
37 | 2023-11-25 17:30 | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | I Kot Adam | II Ferenczak Mariusz | KW |
39 | 2023-11-25 | MUKS Poprad Stary Sącz | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | I Guratowski Wojciech | II Nowakowski Jacek | KW |
40 | 2023-11-25 16:00 | UMKS Kęczanin Kęty | - | MKS Maraton Krzeszowice | I Olszanecki Marek | II Leśniak Krzysztof | KW |
41 | 2023-12-02 17:00 | MKS Maraton Krzeszowice | - | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | I Boś Paulina | II Bober Bogusław | KW |
42 | 2023-12-02 17:00 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | UMKS Kęczanin Kęty | I Komornicki Robert | II Sokołowska Małgorzata | KW |
43 | 2023-12-02 16:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | MUKS Poprad Stary Sącz | I Leśniak Krzysztof | II Surdej Ryszard | KW |
44 | 2023-12-02 16:00 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | I Pawlik Konrad | II Marciniak Szymon | KW Gadzina Mariusz |
45 | 2023-12-02 17:00 | MBS WTS Solna Wieliczka | - | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | I Błachuciński Rafał | II Hawryło Katarzyna | KW |
38 | 2023-12-03 16:00 | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | - | SMS PZPS Szczyrk II | I Worosz Kamil | II Domaradzki Maciej | KW |
46 | 2023-12-09 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | I Mliczek Michał | II Szydło Katarzyna | KW Sikora Bogumił |
47 | 2023-12-09 15:30 | MBS WTS Solna Wieliczka | - | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | I Ludera Mirosław | II Worosz Kamil | KW |
48 | 2023-12-09 17:00 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | MUKS Poprad Stary Sącz | I Drabik Marek | II Paprzycki Piotr | KW |
49 | 2023-12-09 16:00 | UMKS Kęczanin Kęty | - | SMS PZPS Szczyrk II | I Guratowski Wojciech | II Drab Bohdan | KW |
50 | 2023-12-09 16:00 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | MKS Maraton Krzeszowice | I Czuryłowski Sławomir | II Pawlik Konrad | KW Pindral Szymon |
51 | 2023-12-16 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | I Wieruszewski Jarosław | II Magiera Radosław | KW |
52 | 2023-12-16 16:30 | MKS Maraton Krzeszowice | - | SMS PZPS Szczyrk II | I Ludera Mirosław | II Mliczek Michał | KW |
53 | 2023-12-16 15:00 | UMKS Kęczanin Kęty | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | I Drabik Marek | II Olma Anna | KW |
54 | 2023-12-16 18:00 | MUKS Poprad Stary Sącz | - | MBS WTS Solna Wieliczka | I Kot Adam | II Ferenczak Mariusz | KW |
55 | 2023-12-16 18:00 | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | - | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | I Domaradzki Maciej | II Stachnik Jerzy | KW |
58 | 2024-01-06 16:00 | MBS WTS Solna Wieliczka | - | UMKS Kęczanin Kęty | I Szypuła Kamil | II Kowal Sonia | KW |
57 | 2024-01-13 17:30 | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | - | MUKS Poprad Stary Sącz | I Marciniak Szymon | II Czuryłowski Sławomir | KW |
59 | 2024-01-13 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | MKS Maraton Krzeszowice | I Pępek Mateusz | II Domaradzki Maciej | KW |
60 | 2024-01-13 17:00 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | SMS PZPS Szczyrk II | I Kozieł Michał | II Szczykutowicz Maciej | KW |
72 | 2024-01-19 17:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | MBS WTS Solna Wieliczka | I Paprzycki Piotr | II Kilijański Bartosz | KW |
61 | 2024-01-20 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | SMS PZPS Szczyrk II | I Broniszewski Michał | II Drabik Marek | KW |
62 | 2024-01-20 17:00 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | I Domaradzki Maciej | II Pępek Mateusz | KW |
63 | 2024-01-20 17:00 | MKS Maraton Krzeszowice | - | MBS WTS Solna Wieliczka | I Ferenczak Mariusz | II Wulczyńska Monika | KW |
64 | 2024-01-20 17:00 | UMKS Kęczanin Kęty | - | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | I Kot Adam | II Zygmunt Michał | KW Darocha Henryk |
65 | 2024-01-20 17:00 | MUKS Poprad Stary Sącz | - | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | I Szydło Katarzyna | II Nobis Marcin | KW |
66 | 2024-02-03 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | MUKS Poprad Stary Sącz | I Wulczyńska Monika | II Sajdok-Iwańska Katarzyna | KW |
67 | 2024-02-03 16:00 | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | - | UMKS Kęczanin Kęty | I Makowski Łukasz | II Wylotek Damian | KW Cieślik Wiesław |
68 | 2024-02-03 17:30 | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | - | MKS Maraton Krzeszowice | I Drąg Katarzyna | II Drab Bohdan | KW Litwiński Marek |
69 | 2024-02-03 17:00 | MBS WTS Solna Wieliczka | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | I Chudzik Maciej | II Hawryło Katarzyna | KW Waleriańczyk Jarosław |
70 | 2024-02-03 16:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | I Kowal Sonia | II Nowakowski Jacek | KW |
56 | 2024-02-04 14:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | I Chudzik Maciej | II Hawryło Katarzyna | KW |
71 | 2024-02-17 17:00 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | I Wulczyńska Monika | II Drąg Katarzyna | KW |
73 | 2024-02-17 17:00 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | I Pokusa Karolina | II Witkowski Rafał | KW |
74 | 2024-02-17 16:00 | MKS Maraton Krzeszowice | - | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | I Olszanecki Marek | II Surdej Ryszard | KW |
75 | 2024-02-17 18:00 | UMKS Kęczanin Kęty | - | MUKS Poprad Stary Sącz | I Hawryło Katarzyna | II Błachuciński Rafał | KW |
79 | 2024-02-24 | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | - | SMS PZPS Szczyrk II | I Czuryłowski Sławomir | II Marciniak Szymon | KW |
76 | 2024-03-02 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | UMKS Kęczanin Kęty | I Wanecki Dawid | II Wydra Tomasz | KW |
78 | 2024-03-02 16:00 | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | I Domaradzki Maciej | II Szydło Katarzyna | KW |
80 | 2024-03-02 17:00 | MBS WTS Solna Wieliczka | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | I Surdej Ryszard | II Leśniak Krzysztof | KW |
83 | 2024-03-09 15:00 | SMS PZPS Szczyrk II | - | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | I Sajdok-Iwańska Katarzyna | II Błachuciński Rafał | KW |
77 | 2024-03-10 16:00 | MUKS Poprad Stary Sącz | - | MKS Maraton Krzeszowice | I Nobis Marcin | II Worosz Kamil | KW |
81 | 2024-03-16 18:00 | MBS WTS Solna Wieliczka | - | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | I Ludera Mirosław | II Stachnik Jerzy | KW |
82 | 2024-03-16 19:00 | KS Marba Sędziszów Małopolski | - | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | I Nowakowski Jacek | II Guratowski Wojciech | KW |
84 | 2024-03-16 17:00 | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | - | MUKS Poprad Stary Sącz | I Krawczyk Małgorzata | II Stępiński Kacper | KW |
85 | 2024-03-16 17:00 | MKS Maraton Krzeszowice | - | UMKS Kęczanin Kęty | I Kot Adam | II Zygmunt Michał | KW |
86 | 2024-03-23 17:00 | POLMOTORS AZS Uniwersytet Bielsko-Bialski | - | MKS Maraton Krzeszowice | I Sajdok-Iwańska Katarzyna | II Chudzik Maciej | KW |
87 | 2024-03-23 15:30 | UMKS Kęczanin Kęty | - | KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski | I Nowakowski Jacek | II Wulczyńska Monika | KW |
88 | 2024-03-23 18:00 | MUKS Poprad Stary Sącz | - | SMS PZPS Szczyrk II | I Leśniak Krzysztof | II Surdej Ryszard | KW |
89 | 2024-03-23 16:00 | UKS "Sokół 43" AZS AWF Katowice | - | KS Marba Sędziszów Małopolski | I Szypuła Kamil | II Broniszewski Michał | KW |
90 | 2024-03-23 18:00 | Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia | - | MBS WTS Solna Wieliczka | I Worosz Kamil | II Ludera Mirosław | KW |