I Liga Mężczyzn

Grupa M

  • MCKiS Jaworzno
  • Buskowianka Kielce
M-1 2019-03-09 Buskowianka Kielce - MCKiS Jaworzno I Beń Mirosław II Banaś Anna KW
M-2 2019-03-13 MCKiS Jaworzno - Buskowianka Kielce I Myszkowska Agnieszka II Szymańczak Luiza KW
M-3 2019-03-14 MCKiS Jaworzno - Buskowianka Kielce I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony

Grupa N

  • TAURON AZS Częstochowa
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
N-1 2019-03-08 UKS Mickiewicz Kluczbork - TAURON AZS Częstochowa I Komornicki Robert II Naduk Jacek KW Dietrich Ryszard
N-2 2019-03-09 UKS Mickiewicz Kluczbork - TAURON AZS Częstochowa I Głód Wojciech II Zajc Paweł KW Dietrich Ryszard
N-3 2019-03-15 TAURON AZS Częstochowa - UKS Mickiewicz Kluczbork I Adamczyk Bartłomiej II Mituta Adam KW Dietrich Ryszard
N-4 2019-03-16 TAURON AZS Częstochowa - UKS Mickiewicz Kluczbork I Myszkowski Marcin II Niedbał Anna KW Dietrich Ryszard
N-5 2019-03-20 UKS Mickiewicz Kluczbork - TAURON AZS Częstochowa I II KW

Grupa O

  • Olimpia Sulęcin
  • AZS AGH Kraków
O-1 2019-03-09 AZS AGH Kraków - Olimpia Sulęcin I Pałka Mirosław II Kapłon Leszek KW Kuchna Andrzej
O-2 2019-03-10 AZS AGH Kraków - Olimpia Sulęcin I Domaradzki Maciej II Orlef Marek KW Kuchna Andrzej
O-3 2019-03-16 Olimpia Sulęcin - AZS AGH Kraków I Chadyniak Dariusz II Morawski Paweł KW Czajkowski Zenon
O-4 2019-03-17 Olimpia Sulęcin - AZS AGH Kraków I Kolano Marcin II Piekarec Adam KW Czajkowski Zenon
O-5 2019-03-20 AZS AGH Kraków - Olimpia Sulęcin I II KW

Grupa 41

  • KPS Siedlce
  • BBTS Bielsko Biała
1 2019-03-24 KPS Siedlce - BBTS Bielsko Biała I Kaleński Marek II Walerzak Marcin KW
2 2019-03-30 BBTS Bielsko Biała - KPS Siedlce I Kobienia Andrzej II Bzodek Marcin KW
3 2019-03-31 BBTS Bielsko Biała - KPS Siedlce I Kapłon Leszek II Domaradzki Maciej KW

Grupa 42

  • KS Gwardia Wrocław
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
1 2019-03-23 KS Gwardia Wrocław - Exact Systems Norwid Częstochowa I Kobienia Andrzej II Włodarczyk Marcin KW
2 2019-03-28 Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Gwardia Wrocław I Myszkowska Agnieszka II Szymańczak Luiza KW
3 2019-03-29 Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Gwardia Wrocław I Wojtunik Krzysztof II Orlef Marek KW

Grupa 43

  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • MKS Ślepsk Suwałki
1 2019-03-26 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ślepsk Suwałki I Broński Mateusz II Morawski Paweł KW Kiszczak Andrzej
2 2019-03-27 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ślepsk Suwałki I Bzodek Marcin II Kowalski II Piotr KW Kiszczak Andrzej
3 2019-04-04 MKS Ślepsk Suwałki - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Walerzak Marcin II Jażdżewski Sławomir KW Błażewicz Albert
4 2019-04-05 MKS Ślepsk Suwałki - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Naduk Jacek II Myszkowska Agnieszka KW Błażewicz Albert
5 2019-04-09 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ślepsk Suwałki I II KW

Grupa 44

  • STAL Nysa
  • APP Krispol Września
1 2019-03-24 STAL Nysa - APP Krispol Września I Zajc Paweł II Naduk Jacek KW Hojka Jacek
2 2019-03-25 STAL Nysa - APP Krispol Września I Kasprzyk Piotr II Habel Piotr KW Hojka Jacek
3 2019-04-04 APP Krispol Września - STAL Nysa I Piekarec Adam II Kolano Marcin KW Czajkowski Zenon
4 2019-04-05 APP Krispol Września - STAL Nysa I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
5 2019-03-09 STAL Nysa - APP Krispol Września I II KW

Grupa 45

  • KPS Siedlce
  • KS Gwardia Wrocław
1 2019-04-06 KPS Siedlce - KS Gwardia Wrocław I Grzegorek Tomasz II Lisiecki Tomasz KW
2 2019-04-07 KPS Siedlce - KS Gwardia Wrocław I Kaleński Marek II Jażdżewski Sławomir KW
3 2019-04-13 KS Gwardia Wrocław - KPS Siedlce I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony

Grupa 46

  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • BBTS Bielsko Biała
1 2019-04-06 Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Bielsko Biała I Zajc Paweł II Komornicki Robert KW
2 2019-04-11 BBTS Bielsko Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa I Bzodek Marcin II Kowalski II Piotr KW
3 2019-04-12 BBTS Bielsko Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony

Grupa 47

  • STAL Nysa
  • MKS Ślepsk Suwałki
1 2019-04-11 STAL Nysa - MKS Ślepsk Suwałki I Wojtunik Krzysztof II Taroń Adam KW Kasprzyk Wojciech
2 2019-04-12 STAL Nysa - MKS Ślepsk Suwałki I Pałka Mirosław II Kapłon Leszek KW Dietrich Ryszard
3 2019-04-18 MKS Ślepsk Suwałki - STAL Nysa I Broński Mateusz II Jażdżewski Sławomir KW Żelazny Adam
4 2019-04-19 MKS Ślepsk Suwałki - STAL Nysa I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
5 2019-04-25 STAL Nysa - MKS Ślepsk Suwałki I II KW

Grupa 48

  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • APP Krispol Września
1 2019-04-11 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - APP Krispol Września I Kapica Paweł II Kaczmarzyk Grzegorz KW Stando Mirosław
2 2019-04-12 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - APP Krispol Września I Lisiecki Tomasz II Grzegorek Tomasz KW Kuchna Andrzej
3 2019-04-16 APP Krispol Września - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Rek Marcin II Głód Wojciech KW Hojka Jacek
4 2019-04-17 APP Krispol Września - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
5 2019-04-19 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - APP Krispol Września I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony

Playoff - Etap 1

Grupa A

  • KPS Siedlce
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
A-1 2019-03-09 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - KPS Siedlce I Lic Damian II Janusz Grzegorz KW
A-2 2019-03-10 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - KPS Siedlce I Mituta Adam II Beń Mirosław KW
A-3 2019-03-15 KPS Siedlce - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Lisiecki Tomasz II Grzegorek Tomasz KW
A-4 2019-03-16 KPS Siedlce - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
A-5 2019-03-20 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - KPS Siedlce I II KW

Grupa B

  • STAL Nysa
  • KS Gwardia Wrocław
B-1 2019-03-11 STAL Nysa - KS Gwardia Wrocław I Sikora Bogumił II Cyran Janusz KW
B-2 2019-03-12 STAL Nysa - KS Gwardia Wrocław I Fiutek Mariusz II Pośpiech Rafał KW
B-3 2019-03-16 KS Gwardia Wrocław - STAL Nysa I Słowik Marek II Słowik Bartosz KW
B-4 2019-03-17 KS Gwardia Wrocław - STAL Nysa I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
B-5 2019-03-20 STAL Nysa - KS Gwardia Wrocław I II KW

Grupa C

  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • APP Krispol Września
C-1 2019-03-09 APP Krispol Września - Exact Systems Norwid Częstochowa I Sołtysiak Grzegorz II Heyducki Marek KW
C-2 2019-03-10 APP Krispol Września - Exact Systems Norwid Częstochowa I Baniak Bartłomiej II Gołąbek Sławomir KW
C-3 2019-03-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - APP Krispol Września I Sokół Katarzyna II Adamczyk Bartłomiej KW
C-4 2019-03-15 Exact Systems Norwid Częstochowa - APP Krispol Września I Niedbał Anna II Myszkowski Marcin KW
C-5 2019-03-20 APP Krispol Września - Exact Systems Norwid Częstochowa I II KW

Grupa D

  • MKS Ślepsk Suwałki
  • BBTS Bielsko Biała
D-1 2019-03-08 MKS Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko Biała I Piekarec Adam II Kaleński Marek KW
D-2 2019-03-09 MKS Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko Biała I Walerzak Marcin II Jażdżewski Sławomir KW
D-3 2019-03-20 BBTS Bielsko Biała - MKS Ślepsk Suwałki I Szydełko Aleksandra II Gruszczyński Michał KW
D-4 2019-03-21 BBTS Bielsko Biała - MKS Ślepsk Suwałki I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
D-5 2019-03-23 MKS Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko Biała I II KW

I liga Mężczyzn - runda zasadnicza

Grupa A

  • KPS Siedlce
  • Olimpia Sulęcin
  • MKS Ślepsk Suwałki
  • Buskowianka Kielce
  • BBTS Bielsko Biała
  • TAURON AZS Częstochowa
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
  • APP Krispol Września
  • AZS AGH Kraków
  • KS Gwardia Wrocław
  • STAL Nysa
  • Exact Systems Norwid Częstochowa
  • UKS Mickiewicz Kluczbork
  • MCKiS Jaworzno
A-1 2018-09-29 Buskowianka Kielce - KS Gwardia Wrocław I Włodarczyk Marcin II Czywczyńska Anna KW
A-2 2018-09-29 BBTS Bielsko Biała - MCKiS Jaworzno I Mituta Adam II Ferenczak Gabriela KW
A-3 2018-09-29 TAURON AZS Częstochowa - UKS Mickiewicz Kluczbork I Zajc Paweł II Głód Wojciech KW
A-4 2018-09-29 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Sulęcin I Jażdżewski Sławomir II Kaleński Marek KW Żelazny Adam
A-5 2018-09-29 APP Krispol Września - KPS Siedlce I Kolano Marcin II Kijowska Barbara KW Stando Mirosław
A-6 2018-10-31 Exact Systems Norwid Częstochowa - AZS AGH Kraków I Gołąbek Sławomir II Gruszczyński Michał KW
A-7 2018-09-27 STAL Nysa - MKS Ślepsk Suwałki I Kaczmarzyk Grzegorz II Kapica Paweł KW Dietrich Ryszard
A-8 2018-10-06 KS Gwardia Wrocław - MKS Ślepsk Suwałki I Kapłon Leszek II Pałka Mirosław KW
A-9 2018-10-06 Exact Systems Norwid Częstochowa - STAL Nysa I Grzegorek Tomasz II Lisiecki Tomasz KW
A-10 2018-10-06 KPS Siedlce - AZS AGH Kraków I Walerzak Marcin II Jażdżewski Sławomir KW
A-11 2018-10-06 Olimpia Sulęcin - APP Krispol Września I Baniak Bartłomiej II Szydełko Aleksandra KW
A-12 2018-10-06 UKS Mickiewicz Kluczbork - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Czywczyńska Anna II Włodarczyk Marcin KW Kuchna Andrzej
A-13 2018-10-06 MCKiS Jaworzno - TAURON AZS Częstochowa I Orlef Marek II Rek Marcin KW
A-14 2018-10-04 Buskowianka Kielce - BBTS Bielsko Biała I Niedbał Anna II Banaś Anna KW
A-15 2018-10-09 BBTS Bielsko Biała - KS Gwardia Wrocław I Ferenczak Gabriela II Kasprzyk Piotr KW Kuchna Andrzej
A-16 2018-10-10 TAURON AZS Częstochowa - Buskowianka Kielce I Sokół Katarzyna II Kaczor Radosław KW
A-17 2018-10-10 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - MCKiS Jaworzno I Komornicki Robert II Naduk Jacek KW
A-18 2018-10-10 APP Krispol Września - UKS Mickiewicz Kluczbork I Słowik Marek II Słowik Bartosz KW
A-19 2018-10-10 AZS AGH Kraków - Olimpia Sulęcin I Pałka Mirosław II Janczarek Artur KW
A-20 2018-10-10 STAL Nysa - KPS Siedlce I Pośpiech Rafał II Fiutek Mariusz KW
A-21 2018-10-10 MKS Ślepsk Suwałki - Exact Systems Norwid Częstochowa I Janik Tomasz II Myszkowski Marcin KW
A-22 2018-10-13 KS Gwardia Wrocław - Exact Systems Norwid Częstochowa I Kolano Marcin II Radecka Joanna KW
A-23 2018-10-14 KPS Siedlce - MKS Ślepsk Suwałki I Kasprzyk Piotr II Ferenczak Gabriela KW Kasprzyk Wojciech
A-24 2018-10-13 Olimpia Sulęcin - STAL Nysa I Bzodek Marcin II Kowalski II Piotr KW Czajkowski Zenon
A-25 2018-10-13 UKS Mickiewicz Kluczbork - AZS AGH Kraków I Chadyniak Dariusz II Broński Mateusz KW
A-26 2018-10-13 MCKiS Jaworzno - APP Krispol Września I Banaś Anna II Janik Tomasz KW
A-27 2018-10-13 Buskowianka Kielce - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Zajc Paweł II Głód Wojciech KW Kuchna Andrzej
A-28 2018-10-13 BBTS Bielsko Biała - TAURON AZS Częstochowa I Kapłon Leszek II Domaradzki Maciej KW Kiszczak Andrzej
A-29 2018-10-20 TAURON AZS Częstochowa - KS Gwardia Wrocław I Głód Wojciech II Zajc Paweł KW Kasprzyk Wojciech
A-30 2018-10-20 BBTS Bielsko Biała - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Adamczyk Bartłomiej II Mituta Adam KW
A-31 2018-10-18 APP Krispol Września - Buskowianka Kielce I Heyducki Marek II Sołtysiak Grzegorz KW
A-32 2018-10-20 AZS AGH Kraków - MCKiS Jaworzno I Pałka Mirosław II Kapłon Leszek KW
A-33 2018-10-20 STAL Nysa - UKS Mickiewicz Kluczbork I Broński Mateusz II Morawski Paweł KW
A-34 2018-10-20 MKS Ślepsk Suwałki - Olimpia Sulęcin I Walerzak Marcin II Jażdżewski Sławomir KW Stando Mirosław
A-35 2018-10-20 Exact Systems Norwid Częstochowa - KPS Siedlce I Lic Damian II Janusz Grzegorz KW
A-36 2018-10-27 KS Gwardia Wrocław - KPS Siedlce I Kobienia Andrzej II Cieślik Benedykt KW Dietrich Ryszard
A-37 2018-10-27 Olimpia Sulęcin - Exact Systems Norwid Częstochowa I Kijowska Barbara II Kolano Marcin KW
A-38 2018-10-27 UKS Mickiewicz Kluczbork - MKS Ślepsk Suwałki I Głód Wojciech II Zajc Paweł KW
A-39 2018-10-27 MCKiS Jaworzno - STAL Nysa I Kasprzyk Piotr II Habel Piotr KW
A-40 2018-10-27 Buskowianka Kielce - AZS AGH Kraków I Cyran Janusz II Sikora Bogumił KW
A-41 2018-10-26 BBTS Bielsko Biała - APP Krispol Września I Rek Marcin II Orlef Marek KW
A-42 2018-10-25 TAURON AZS Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Broński Mateusz II Morawski Paweł KW Dietrich Ryszard
A-43 2018-11-03 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Gwardia Wrocław I Sikora Bogumił II Cyran Janusz KW
A-44 2018-11-03 APP Krispol Września - TAURON AZS Częstochowa I Rek Marcin II Orlef Marek KW Dietrich Ryszard
A-45 2018-11-03 AZS AGH Kraków - BBTS Bielsko Biała I Bzodek Marcin II Kobienia Andrzej KW
A-46 2018-11-06 STAL Nysa - Buskowianka Kielce I Morawski Paweł II Chadyniak Dariusz KW Hojka Jacek
A-47 2018-11-03 MKS Ślepsk Suwałki - MCKiS Jaworzno I Jażdżewski Sławomir II Walerzak Marcin KW
A-48 2018-11-03 Exact Systems Norwid Częstochowa - UKS Mickiewicz Kluczbork I Czywczyńska Anna II Włodarczyk Marcin KW Kasprzyk Wojciech
A-49 2018-11-03 KPS Siedlce - Olimpia Sulęcin I Janczarek Artur II Grzegorek Tomasz KW Stando Mirosław
A-50 2018-11-10 KS Gwardia Wrocław - Olimpia Sulęcin I Cieślik Benedykt II Nowicki Robert KW
A-51 2018-11-08 UKS Mickiewicz Kluczbork - KPS Siedlce I Kapica Paweł II Kaczmarzyk Grzegorz KW
A-52 2018-11-10 MCKiS Jaworzno - Exact Systems Norwid Częstochowa I Habel Piotr II Kasprzyk Piotr KW Kasprzyk Wojciech
A-53 2018-11-10 Buskowianka Kielce - MKS Ślepsk Suwałki I Domaradzki Maciej II Kapłon Leszek KW Stando Mirosław
A-54 2018-11-10 BBTS Bielsko Biała - STAL Nysa I Zajc Paweł II Głód Wojciech KW
A-55 2018-11-10 TAURON AZS Częstochowa - AZS AGH Kraków I Chadyniak Dariusz II Morawski Paweł KW
A-56 2018-11-10 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - APP Krispol Września I Janczarek Artur II Piekarec Adam KW Kiszczak Andrzej
A-57 2018-11-14 APP Krispol Września - KS Gwardia Wrocław I Włodarczyk Marcin II Kolano Marcin KW
A-58 2018-11-14 AZS AGH Kraków - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Gruszczyński Michał II Baniak Bartłomiej KW
A-59 2018-11-14 STAL Nysa - TAURON AZS Częstochowa I Kowalski II Piotr II Bzodek Marcin KW
A-60 2018-11-13 MKS Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko Biała I Naduk Jacek II Szymańczak Luiza KW
A-61 2018-11-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - Buskowianka Kielce I Wojtunik Krzysztof II Taroń Adam KW
A-62 2018-11-14 KPS Siedlce - MCKiS Jaworzno I Janczarek Artur II Adamczyk Bartłomiej KW
A-63 2018-11-14 Olimpia Sulęcin - UKS Mickiewicz Kluczbork I Morawski Paweł II Chadyniak Dariusz KW
A-64 2018-11-17 KS Gwardia Wrocław - UKS Mickiewicz Kluczbork I Kapłon Leszek II Domaradzki Maciej KW
A-65 2018-11-17 MCKiS Jaworzno - Olimpia Sulęcin I Orlef Marek II Rek Marcin KW Hojka Jacek
A-66 2018-11-17 Buskowianka Kielce - KPS Siedlce I Skowroński Grzegorz II Cieślik Benedykt KW
A-67 2018-11-17 Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Bielsko Biała I Taroń Adam II Wojtunik Krzysztof KW
A-68 2018-11-16 MKS Ślepsk Suwałki - TAURON AZS Częstochowa I Kaleński Marek II Walerzak Marcin KW
A-69 2018-11-17 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - STAL Nysa I Kaczmarzyk Grzegorz II Kapica Paweł KW
A-70 2018-11-20 APP Krispol Września - AZS AGH Kraków I Jażdżewski Sławomir II Walerzak Marcin KW
A-71 2018-11-24 AZS AGH Kraków - KS Gwardia Wrocław I Szymańczak Luiza II Naduk Jacek KW Kuchna Andrzej
A-72 2018-11-24 STAL Nysa - APP Krispol Września I Kaczor Radosław II Sokół Katarzyna KW
A-73 2018-11-24 MKS Ślepsk Suwałki - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Kaleński Marek II Myszkowska Agnieszka KW Czajkowski Zenon
A-74 2018-11-22 Exact Systems Norwid Częstochowa - TAURON AZS Częstochowa I Domaradzki Maciej II Pałka Mirosław KW Kiszczak Andrzej
A-75 2018-11-25 KPS Siedlce - BBTS Bielsko Biała I Lisiecki Tomasz II Janczarek Artur KW
A-76 2018-11-24 Olimpia Sulęcin - Buskowianka Kielce I Nowicki Robert II Krupski Marek KW Dietrich Ryszard
A-77 2018-11-24 UKS Mickiewicz Kluczbork - MCKiS Jaworzno I Broński Mateusz II Morawski Paweł KW Hojka Jacek
A-78 2018-12-01 KS Gwardia Wrocław - MCKiS Jaworzno I Kobienia Andrzej II Taroń Adam KW Hojka Jacek
A-79 2018-12-01 Buskowianka Kielce - UKS Mickiewicz Kluczbork I Krupski Marek II Nowicki Robert KW
A-80 2018-12-01 BBTS Bielsko Biała - Olimpia Sulęcin I Myszkowski Marcin II Niedbał Anna KW
A-81 2018-11-30 KPS Siedlce - TAURON AZS Częstochowa I Ferenczak Gabriela II Kasprzyk Piotr KW
A-82 2018-12-01 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - Exact Systems Norwid Częstochowa I Lisiecki Tomasz II Grzegorek Tomasz KW
A-83 2018-11-30 APP Krispol Września - MKS Ślepsk Suwałki I Czywczyńska Anna II Włodarczyk Marcin KW
A-84 2018-12-01 AZS AGH Kraków - STAL Nysa I Morawski Paweł II Chadyniak Dariusz KW Dietrich Ryszard
A-85 2018-12-05 STAL Nysa - KS Gwardia Wrocław I Cieślik Benedykt II Skowroński Grzegorz KW
A-86 2018-12-05 MKS Ślepsk Suwałki - AZS AGH Kraków I Sołtysiak Grzegorz II Heyducki Marek KW
A-87 2018-12-05 Exact Systems Norwid Częstochowa - APP Krispol Września I Słowik Bartosz II Słowik Marek KW
A-88 2018-12-05 KPS Siedlce - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Beń Mirosław II Janczarek Artur KW
A-89 2018-12-05 Olimpia Sulęcin - TAURON AZS Częstochowa I Kijowska Barbara II Kolano Marcin KW
A-90 2018-12-05 UKS Mickiewicz Kluczbork - BBTS Bielsko Biała I Kowalski II Piotr II Bzodek Marcin KW
A-91 2018-12-05 MCKiS Jaworzno - Buskowianka Kielce I Szydełko Aleksandra II Gołąbek Sławomir KW
A-92 2018-12-08 KS Gwardia Wrocław - Buskowianka Kielce I Ferenczak Gabriela II Kasprzyk Piotr KW Czajkowski Zenon
A-93 2018-12-08 MCKiS Jaworzno - BBTS Bielsko Biała I Pałka Mirosław II Kapłon Leszek KW Kiszczak Andrzej
A-94 2018-12-08 UKS Mickiewicz Kluczbork - TAURON AZS Częstochowa I Orlef Marek II Rek Marcin KW Dietrich Ryszard
A-95 2018-12-11 Olimpia Sulęcin - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Radecka Joanna II Kolano Marcin KW
A-96 2018-12-08 KPS Siedlce - APP Krispol Września I Kapica Paweł II Kaczmarzyk Grzegorz KW
A-97 2018-12-08 AZS AGH Kraków - Exact Systems Norwid Częstochowa I Naduk Jacek II Domaradzki Maciej KW
A-98 2018-12-08 MKS Ślepsk Suwałki - STAL Nysa I Walerzak Marcin II Piekarec Adam KW Żelazny Adam
A-99 2018-12-13 MKS Ślepsk Suwałki - KS Gwardia Wrocław I Wojtunik Krzysztof II Taroń Adam KW
A-100 2018-12-15 STAL Nysa - Exact Systems Norwid Częstochowa I Rek Marcin II Orlef Marek KW
A-101 2018-12-15 AZS AGH Kraków - KPS Siedlce I Krupski Marek II Nowicki Robert KW Dietrich Ryszard
A-102 2018-12-15 APP Krispol Września - Olimpia Sulęcin I Piekarec Adam II Kijowska Barbara KW
A-103 2018-12-15 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - UKS Mickiewicz Kluczbork I Chadyniak Dariusz II Broński Mateusz KW
A-104 2018-12-13 TAURON AZS Częstochowa - MCKiS Jaworzno I Pałka Mirosław II Domaradzki Maciej KW Żelazny Adam
A-105 2018-12-15 BBTS Bielsko Biała - Buskowianka Kielce I Bzodek Marcin II Kowalski II Piotr KW Kuchna Andrzej
A-106 2018-12-22 KS Gwardia Wrocław - BBTS Bielsko Biała I Wojtunik Krzysztof II Kobienia Andrzej KW Hojka Jacek
A-107 2018-12-20 Buskowianka Kielce - TAURON AZS Częstochowa I Janczarek Artur II Zajc Paweł KW
A-108 2018-12-22 MCKiS Jaworzno - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Kapłon Leszek II Domaradzki Maciej KW Żelazny Adam
A-109 2018-12-22 UKS Mickiewicz Kluczbork - APP Krispol Września I Skowroński Grzegorz II Cieślik Benedykt KW
A-110 2018-12-22 Olimpia Sulęcin - AZS AGH Kraków I Włodarczyk Marcin II Czywczyńska Anna KW Czajkowski Zenon
A-111 2018-12-22 KPS Siedlce - STAL Nysa I Grzegorek Tomasz II Lisiecki Tomasz KW
A-112 2018-12-22 Exact Systems Norwid Częstochowa - MKS Ślepsk Suwałki I Myszkowska Agnieszka II Naduk Jacek KW Kasprzyk Wojciech
A-113 2019-01-05 Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Gwardia Wrocław I Ferenczak Gabriela II Habel Piotr KW Kasprzyk Wojciech
A-114 2019-01-08 MKS Ślepsk Suwałki - KPS Siedlce I Włodarczyk Marcin II Czywczyńska Anna KW
A-115 2019-01-05 STAL Nysa - Olimpia Sulęcin I Nowicki Robert II Skowroński Grzegorz KW
A-116 2019-01-05 AZS AGH Kraków - UKS Mickiewicz Kluczbork I Domaradzki Maciej II Kapłon Leszek KW
A-117 2019-01-03 APP Krispol Września - MCKiS Jaworzno I Walerzak Marcin II Kaleński Marek KW
A-118 2019-01-05 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - Buskowianka Kielce I Kobienia Andrzej II Janczarek Artur KW
A-119 2019-01-05 TAURON AZS Częstochowa - BBTS Bielsko Biała I Szymańczak Luiza II Komornicki Robert KW
A-120 2019-01-12 KS Gwardia Wrocław - TAURON AZS Częstochowa I Zajc Paweł II Głód Wojciech KW
A-121 2019-01-12 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko Biała I Kaleński Marek II Walerzak Marcin KW Stando Mirosław
A-122 2019-01-12 Buskowianka Kielce - APP Krispol Września I Pałka Mirosław II Kapłon Leszek KW Żelazny Adam
A-123 2019-01-12 MCKiS Jaworzno - AZS AGH Kraków I Taroń Adam II Wojtunik Krzysztof KW
A-124 2019-01-10 UKS Mickiewicz Kluczbork - STAL Nysa I Kobienia Andrzej II Nowicki Robert KW
A-125 2019-01-12 Olimpia Sulęcin - MKS Ślepsk Suwałki I Radecka Joanna II Kijowska Barbara KW
A-126 2019-01-12 KPS Siedlce - Exact Systems Norwid Częstochowa I Lisiecki Tomasz II Grzegorek Tomasz KW Kiszczak Andrzej
A-127 2019-01-16 KPS Siedlce - KS Gwardia Wrocław I Kapica Paweł II Kaczmarzyk Grzegorz KW
A-128 2019-01-15 Exact Systems Norwid Częstochowa - Olimpia Sulęcin I Bzodek Marcin II Kowalski II Piotr KW
A-129 2019-02-13 MKS Ślepsk Suwałki - UKS Mickiewicz Kluczbork I Walerzak Marcin II Kaleński Marek KW
A-130 2019-02-13 STAL Nysa - MCKiS Jaworzno I Taroń Adam II Wojtunik Krzysztof KW Dietrich Ryszard
A-131 2019-01-16 AZS AGH Kraków - Buskowianka Kielce I Krupski Marek II Nowicki Robert KW
A-132 2019-01-30 APP Krispol Września - BBTS Bielsko Biała I Piekarec Adam II Czywczyńska Anna KW
A-133 2019-01-30 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - TAURON AZS Częstochowa I Naduk Jacek II Myszkowska Agnieszka KW
A-134 2019-01-22 KS Gwardia Wrocław - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Kolano Marcin II Kijowska Barbara KW
A-135 2019-01-19 TAURON AZS Częstochowa - APP Krispol Września I Wojtunik Krzysztof II Kobienia Andrzej KW
A-136 2019-01-19 BBTS Bielsko Biała - AZS AGH Kraków I Naduk Jacek II Myszkowska Agnieszka KW
A-137 2019-01-19 Buskowianka Kielce - STAL Nysa I Beń Mirosław II Krupski Marek KW
A-138 2019-01-19 MCKiS Jaworzno - MKS Ślepsk Suwałki I Szymańczak Luiza II Komornicki Robert KW
A-139 2019-01-19 UKS Mickiewicz Kluczbork - Exact Systems Norwid Częstochowa I Kowalski II Piotr II Bzodek Marcin KW
A-140 2019-01-19 Olimpia Sulęcin - KPS Siedlce I Chadyniak Dariusz II Broński Mateusz KW Dietrich Ryszard
A-141 2019-01-26 Olimpia Sulęcin - KS Gwardia Wrocław I Morawski Paweł II Chadyniak Dariusz KW
A-142 2019-01-24 KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork I Grzegorek Tomasz II Kaleński Marek KW
A-143 2019-01-26 Exact Systems Norwid Częstochowa - MCKiS Jaworzno I Nowicki Robert II Krupski Marek KW
A-144 2019-01-26 MKS Ślepsk Suwałki - Buskowianka Kielce I Komornicki Robert II Naduk Jacek KW
A-145 2019-01-26 STAL Nysa - BBTS Bielsko Biała I Pałka Mirosław II Domaradzki Maciej KW
A-146 2019-01-26 AZS AGH Kraków - TAURON AZS Częstochowa I Głód Wojciech II Kapłon Leszek KW
A-147 2019-01-27 APP Krispol Września - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Kijowska Barbara II Kolano Marcin KW Żelazny Adam
A-148 2019-03-02 KS Gwardia Wrocław - APP Krispol Września I Fiutek Mariusz II Pośpiech Rafał KW
A-149 2019-02-28 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków I Kaczmarzyk Grzegorz II Kapica Paweł KW
A-150 2019-02-27 TAURON AZS Częstochowa - STAL Nysa I Szymańczak Luiza II Naduk Jacek KW
A-151 2019-03-02 BBTS Bielsko Biała - MKS Ślepsk Suwałki I Lic Damian II Habel Piotr KW
A-152 2019-03-02 Buskowianka Kielce - Exact Systems Norwid Częstochowa I Grzegorek Tomasz II Lisiecki Tomasz KW Kuchna Andrzej
A-153 2019-03-02 MCKiS Jaworzno - KPS Siedlce I Kasprzyk Piotr II Ferenczak Gabriela KW
A-154 2019-02-28 UKS Mickiewicz Kluczbork - Olimpia Sulęcin I Cieślik Benedykt II Skowroński Grzegorz KW Hojka Jacek
A-155 2019-02-02 UKS Mickiewicz Kluczbork - KS Gwardia Wrocław I Wojtunik Krzysztof II Taroń Adam KW
A-156 2019-02-05 Olimpia Sulęcin - MCKiS Jaworzno I Kijowska Barbara II Piekarec Adam KW
A-157 2019-02-02 KPS Siedlce - Buskowianka Kielce I Broński Mateusz II Chadyniak Dariusz KW Dworak Robert
A-158 2019-02-02 BBTS Bielsko Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa I Zajc Paweł II Ferenczak Gabriela KW Kuchna Andrzej
A-159 2019-02-02 TAURON AZS Częstochowa - MKS Ślepsk Suwałki I Rek Marcin II Gruszczyński Michał KW
A-160 2019-02-02 STAL Nysa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Nowicki Robert II Krupski Marek KW Hojka Jacek
A-161 2019-02-02 AZS AGH Kraków - APP Krispol Września I Włodarczyk Marcin II Czywczyńska Anna KW Kasprzyk Wojciech
A-162 2019-02-09 KS Gwardia Wrocław - AZS AGH Kraków I Cieślik Benedykt II Broński Mateusz KW
A-163 2019-02-09 APP Krispol Września - STAL Nysa I Kowalski II Piotr II Bzodek Marcin KW Czajkowski Zenon
A-164 2019-02-09 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - MKS Ślepsk Suwałki I Kolano Marcin II Radecka Joanna KW Kiszczak Andrzej
A-165 2019-02-09 TAURON AZS Częstochowa - Exact Systems Norwid Częstochowa I Rek Marcin II Orlef Marek KW Hojka Jacek
A-166 2019-02-07 BBTS Bielsko Biała - KPS Siedlce I Kapłon Leszek II Pałka Mirosław KW
A-167 2019-02-09 Buskowianka Kielce - Olimpia Sulęcin I Kaleński Marek II Walerzak Marcin KW
A-168 2019-02-09 MCKiS Jaworzno - UKS Mickiewicz Kluczbork I Czywczyńska Anna II Włodarczyk Marcin KW
A-169 2019-02-16 MCKiS Jaworzno - KS Gwardia Wrocław I Habel Piotr II Ferenczak Gabriela KW
A-170 2019-02-16 UKS Mickiewicz Kluczbork - Buskowianka Kielce I Czywczyńska Anna II Włodarczyk Marcin KW
A-171 2019-02-16 Olimpia Sulęcin - BBTS Bielsko Biała I Morawski Paweł II Kolano Marcin KW
A-172 2019-02-16 TAURON AZS Częstochowa - KPS Siedlce I Wojtunik Krzysztof II Kobienia Andrzej KW
A-173 2019-02-14 Exact Systems Norwid Częstochowa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Domaradzki Maciej II Pałka Mirosław KW
A-174 2019-02-19 MKS Ślepsk Suwałki - APP Krispol Września I Jażdżewski Sławomir II Walerzak Marcin KW Kiszczak Andrzej
A-175 2019-02-16 STAL Nysa - AZS AGH Kraków I Kijowska Barbara II Radecka Joanna KW
A-176 2019-02-21 KS Gwardia Wrocław - STAL Nysa I Broński Mateusz II Morawski Paweł KW
A-177 2019-02-23 AZS AGH Kraków - MKS Ślepsk Suwałki I Komornicki Robert II Naduk Jacek KW
A-178 2019-02-23 APP Krispol Września - Exact Systems Norwid Częstochowa I Czywczyńska Anna II Włodarczyk Marcin KW
A-179 2019-02-23 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - KPS Siedlce I Nowicki Robert II Cieślik Benedykt KW
A-180 2019-02-23 TAURON AZS Częstochowa - Olimpia Sulęcin I Głód Wojciech II Zajc Paweł KW
A-181 2019-02-23 BBTS Bielsko Biała - UKS Mickiewicz Kluczbork I Kapłon Leszek II Pałka Mirosław KW
A-182 2019-02-23 Buskowianka Kielce - MCKiS Jaworzno I Myszkowska Agnieszka II Szymańczak Luiza KW