1
|
2023-09-15 |
MKS Będzin |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Szydełko Aleksandra | II Bartłomiejczak Marcin | KW |
2
|
2023-09-16 |
MCKiS Jaworzno |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Ferenczak Gabriela | II Mituta Adam | KW |
6
|
2023-09-16 |
AZS AGH Kraków |
- |
KPS Siedlce |
I
Pośpiech Rafał | II Kaczmarzyk Grzegorz | KW |
7
|
2023-09-16 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
REA BAS Białystok |
I
Taroń Adam | II Wojtunik Krzysztof | KW |
8
|
2023-09-16 |
CHKS Arka Chełm |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Rek Marcin | II Orlef Marek | KW |
5
|
2023-09-18 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Bzodek Marcin | II Kowalski Piotr | KW |
3
|
2023-09-21 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Noga Natalia | II Broński Mateusz | KW |
16
|
2023-09-22 |
MKS Będzin |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Krupski Marek | II Kapica Paweł | KW |
9
|
2023-09-23 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Banaś Anna | II Kapusta Krzysztof | KW |
10
|
2023-09-23 |
REA BAS Białystok |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Bałabański Tomasz | II Jażdżewski Sławomir | KW |
12
|
2023-09-23 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Piekarec Adam | II Sołtysiak Grzegorz | KW |
13
|
2023-09-23 |
Olimpia Sulęcin |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Kowalski Piotr | II Herlender Justyna | KW |
11
|
2023-09-25 |
KPS Siedlce |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Beń Mirosław | II Grzegorek Tomasz | KW |
14
|
2023-09-27 |
SMS PZPS Spała |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Szymańczak Luiza | II Papież Leszek | KW |
18
|
2023-09-28 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
MKS Będzin |
I
Minczewski Jarosław | II Kaleński Marek | KW Jasiński Dariusz |
20
|
2023-09-30 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Frąckiewicz Patryk | II Taroń Adam | KW |
21
|
2023-09-30 |
AZS AGH Kraków |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Pałka Mirosław | II Wierzbowicz Patryk | KW Lemek Andrzej |
22
|
2023-09-30 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Orlef Marek | II Malinowski Michał | KW Strzylak Sylwester |
23
|
2023-09-30 |
CHKS Arka Chełm |
- |
KPS Siedlce |
I
Lisiecki Tomasz | II Beń Mirosław | KW |
24
|
2023-09-30 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
REA BAS Białystok |
I
Słowik Bartosz | II Wolski Zbigniew | KW |
19
|
2023-10-01
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Broński Mateusz | II Czywczyńska Anna | KW Dietrich Ryszard |
17
|
2023-10-02 |
MCKiS Jaworzno |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Gruszczyński Michał | II Szydełko Aleksandra | KW |
15
|
2023-10-05 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Litwin Jacek | II Habel Piotr | KW |
31
|
2023-10-05 |
MKS Będzin |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Mituta Adam | II Ferenczak Gabriela | KW |
25
|
2023-10-07 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
REA BAS Białystok |
I
Cyran Janusz | II Krupski Marek | KW Sęk Jacek |
26
|
2023-10-07 |
KPS Siedlce |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Jażdżewski Sławomir | II Bałabański Tomasz | KW |
27
|
2023-10-07 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Herlender Justyna | II Sokół Katarzyna | KW |
29
|
2023-10-07 |
SMS PZPS Spała |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Kapusta Krzysztof | II Banaś Anna | KW Lemek Andrzej |
30
|
2023-10-07 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Kaczmarzyk Grzegorz | II Pośpiech Rafał | KW Ignatowicz Paweł |
32
|
2023-10-07 |
MCKiS Jaworzno |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Papież Leszek | II Szymańczak Luiza | KW |
28
|
2023-10-09 |
Olimpia Sulęcin |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Bartłomiejczak Marcin | II Gruszczyński Michał | KW |
40
|
2023-10-12 |
REA BAS Białystok |
- |
KPS Siedlce |
I
Wojtunik Krzysztof | II Taroń Adam | KW |
33
|
2023-10-14 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Słowik Bartosz | II Wolski Zbigniew | KW |
34
|
2023-10-14
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Gruszczyński Michał | II Bartłomiejczak Marcin | KW Jasiński Dariusz |
36
|
2023-10-14 |
AZS AGH Kraków |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Kowalski Piotr | II Bzodek Marcin | KW Kasprzyk Wojciech |
37
|
2023-10-14 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Grzegorek Tomasz | II Beń Mirosław | KW |
38
|
2023-10-14 |
CHKS Arka Chełm |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Szymańczak Luiza | II Frąckiewicz Patryk | KW |
39
|
2023-10-14 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Czywczyńska Anna | II Morawski Paweł | KW Dietrich Ryszard |
35
|
2023-10-16 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
MKS Będzin |
I
Banaś Anna | II Kapusta Krzysztof | KW |
45
|
2023-10-19 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Taroń Adam | II Wojtunik Krzysztof | KW Dworak Robert |
46
|
2023-10-19 |
MKS Będzin |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Bartłomiejczak Marcin | II Herlender Justyna | KW Strzylak Sylwester |
41
|
2023-10-21 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
KPS Siedlce |
I
Walerzak Marcin | II Minczewski Jarosław | KW |
42
|
2023-10-21 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
REA BAS Białystok |
I
Bzodek Marcin | II Sokół Katarzyna | KW Ignatowicz Paweł |
43
|
2023-10-21 |
Olimpia Sulęcin |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Piekarec Adam | II Sołtysiak Grzegorz | KW Jasiński Dariusz |
44
|
2023-10-21 |
SMS PZPS Spała |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Kaleński Marek | II Jażdżewski Sławomir | KW |
47
|
2023-10-21 |
MCKiS Jaworzno |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Wierzbowicz Patryk | II Pałka Mirosław | KW |
48
|
2023-10-21 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Frąckiewicz Patryk | II Papież Leszek | KW |
49
|
2023-10-28 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Skowroński Grzegorz | II Szczepankiewicz Łukasz | KW |
50
|
2023-10-28 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Mituta Adam | II Litwin Jacek | KW Kasprzyk Wojciech |
51
|
2023-10-28 |
AZS AGH Kraków |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Papież Leszek | II Frąckiewicz Patryk | KW |
52
|
2023-10-28 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
MKS Będzin |
I
Jażdżewski Sławomir | II Kaleński Marek | KW |
53
|
2023-10-28 |
CHKS Arka Chełm |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Habel Piotr | II Ferenczak Gabriela | KW Strzylak Sylwester |
54
|
2023-10-28 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Kaczmarzyk Grzegorz | II Kapica Paweł | KW |
55
|
2023-10-28 |
REA BAS Białystok |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Myszkowska Agnieszka | II Szymańczak Luiza | KW Lemek Andrzej |
56
|
2023-10-28 |
KPS Siedlce |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Beń Mirosław | II Lisiecki Tomasz | KW Sęk Jacek |
60
|
2023-11-02 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Papież Leszek | II Banaś Anna | KW |
61
|
2023-11-03 |
MKS Będzin |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Ferenczak Gabriela | II Habel Piotr | KW Dudek Piotr |
57
|
2023-11-04 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Lisiecki Tomasz | II Bałabański Tomasz | KW |
58
|
2023-11-04 |
Olimpia Sulęcin |
- |
KPS Siedlce |
I
Herlender Justyna | II Bzodek Marcin | KW Dietrich Ryszard |
62
|
2023-11-04 |
MCKiS Jaworzno |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Rek Marcin | II Mituta Adam | KW |
63
|
2023-11-04 |
AZS AGH Kraków |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Kapica Paweł | II Pośpiech Rafał | KW |
64
|
2023-11-05
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Cyran Janusz | II Krupski Marek | KW |
157
|
2023-11-08 |
SMS PZPS Spała |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Bałabański Tomasz | II Walerzak Marcin | KW |
65
|
2023-11-09 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Kapusta Krzysztof | II Malinowski Michał | KW |
66
|
2023-11-11 |
AZS AGH Kraków |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Cyran Janusz | II Kaczmarzyk Grzegorz | KW |
67
|
2023-11-11 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Habel Piotr | II Ferenczak Gabriela | KW Dudek Piotr |
68
|
2023-11-11 |
CHKS Arka Chełm |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Orlef Marek | II Rek Marcin | KW |
69
|
2023-11-11 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
MKS Będzin |
I
Wojtunik Krzysztof | II Taroń Adam | KW |
70
|
2023-11-11 |
REA BAS Białystok |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Bałabański Tomasz | II Jażdżewski Sławomir | KW |
71
|
2023-11-11 |
KPS Siedlce |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Lisiecki Tomasz | II Minczewski Jarosław | KW Sęk Jacek |
72
|
2023-11-11 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Gruszczyński Michał | II Bartłomiejczak Marcin | KW |
59
|
2023-11-16 |
SMS PZPS Spała |
- |
REA BAS Białystok |
I
Minczewski Jarosław | II Kaleński Marek | KW |
78
|
2023-11-17 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Sołtysiak Grzegorz | II Morawski Paweł | KW |
73
|
2023-11-18 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Frąckiewicz Patryk | II Szymańczak Luiza | KW Strzylak Sylwester |
75
|
2023-11-18 |
SMS PZPS Spała |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Noga Natalia | II Broński Mateusz | KW |
76
|
2023-11-18 |
MKS Będzin |
- |
REA BAS Białystok |
I
Bzodek Marcin | II Sokół Katarzyna | KW |
77
|
2023-11-18 |
MCKiS Jaworzno |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Malinowski Michał | II Orlef Marek | KW Dworak Robert |
79
|
2023-11-18 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Pałka Mirosław | II Wierzbowicz Patryk | KW |
80
|
2023-11-18 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Szczepankiewicz Łukasz | II Skowroński Grzegorz | KW |
82
|
2023-11-25 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Jażdżewski Sławomir | II Minczewski Jarosław | KW Kiszczak Andrzej |
83
|
2023-11-25 |
CHKS Arka Chełm |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Myszkowska Agnieszka | II Szymańczak Luiza | KW Dworak Robert |
84
|
2023-11-25 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Sołtysiak Grzegorz | II Noga Natalia | KW Dietrich Ryszard |
85
|
2023-11-25 |
REA BAS Białystok |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Kaleński Marek | II Walerzak Marcin | KW |
86
|
2023-11-25 |
MKS Będzin |
- |
KPS Siedlce |
I
Wolski Zbigniew | II Słowik Bartosz | KW |
87
|
2023-11-25 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Czywczyńska Anna | II Piekarec Adam | KW |
88
|
2023-11-25 |
Olimpia Sulęcin |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Skowroński Grzegorz | II Szczepankiewicz Łukasz | KW Jasiński Dariusz |
81
|
2023-11-26 |
AZS AGH Kraków |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Rek Marcin | II Malinowski Michał | KW Strzylak Sylwester |
195
|
2023-11-29 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Bzodek Marcin | II Herlender Justyna | KW |
92
|
2023-11-30 |
MCKiS Jaworzno |
- |
KPS Siedlce |
I
Sokół Katarzyna | II Herlender Justyna | KW Dudek Piotr |
89
|
2023-12-02 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Grzegorek Tomasz | II Lisiecki Tomasz | KW |
90
|
2023-12-02 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Gruszczyński Michał | II Szydełko Aleksandra | KW Strzylak Sylwester |
91
|
2023-12-02 |
MKS Będzin |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Litwin Jacek | II Habel Piotr | KW |
93
|
2023-12-02 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
REA BAS Białystok |
I
Minczewski Jarosław | II Kaleński Marek | KW |
94
|
2023-12-02 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Noga Natalia | II Piekarec Adam | KW |
95
|
2023-12-02 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Kaczor Radosław | II Sokół Katarzyna | KW |
96
|
2023-12-02 |
AZS AGH Kraków |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Banaś Anna | II Kapusta Krzysztof | KW |
4
|
2023-12-06 |
Olimpia Sulęcin |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Czywczyńska Anna | II Frąckiewicz Patryk | KW |
149
|
2023-12-06 |
AZS AGH Kraków |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Orlef Marek | II Rek Marcin | KW |
102
|
2023-12-07 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Herlender Justyna | II Kaczor Radosław | KW |
97
|
2023-12-09 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Szymańczak Luiza | II Papież Leszek | KW |
98
|
2023-12-09 |
CHKS Arka Chełm |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Lisiecki Tomasz | II Beń Mirosław | KW |
99
|
2023-12-09 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Frąckiewicz Patryk | II Broński Mateusz | KW |
100
|
2023-12-09 |
REA BAS Białystok |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Wojtunik Krzysztof | II Taroń Adam | KW Sęk Jacek |
101
|
2023-12-09 |
KPS Siedlce |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Bałabański Tomasz | II Jażdżewski Sławomir | KW Kiszczak Andrzej |
103
|
2023-12-09 |
Olimpia Sulęcin |
- |
MKS Będzin |
I
Sołtysiak Grzegorz | II Makowski Jarosław | KW |
104
|
2023-12-09 |
SMS PZPS Spała |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Mituta Adam | II Litwin Jacek | KW |
74
|
2023-12-14 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
KPS Siedlce |
I
Kowalski Piotr | II Herlender Justyna | KW |
112
|
2023-12-14 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Wierzbowicz Patryk | II Pałka Mirosław | KW Strzylak Sylwester |
174
|
2023-12-14 |
SMS PZPS Spała |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Papież Leszek | II Banaś Anna | KW |
108
|
2023-12-15 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Noga Natalia | II Piekarec Adam | KW Jasiński Dariusz |
106
|
2023-12-16 |
MKS Będzin |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Kaczor Radosław | II Herlender Justyna | KW |
107
|
2023-12-16 |
Olimpia Sulęcin |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Ferenczak Gabriela | II Mituta Adam | KW |
109
|
2023-12-16
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
KPS Siedlce |
I
Krupski Marek | II Cyran Janusz | KW |
110
|
2023-12-16 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
REA BAS Białystok |
I
Taroń Adam | II Wojtunik Krzysztof | KW |
111
|
2023-12-16 |
AZS AGH Kraków |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Szydełko Aleksandra | II Kowalski Piotr | KW |
105
|
2023-12-17 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Bartłomiejczak Marcin | II Gruszczyński Michał | KW nieobsadzony |
118
|
2023-12-21 |
Olimpia Sulęcin |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Herlender Justyna | II Bzodek Marcin | KW |
113
|
2023-12-22 |
CHKS Arka Chełm |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Papież Leszek | II Banaś Anna | KW Sęk Jacek |
114
|
2023-12-22 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Gruszczyński Michał | II Szydełko Aleksandra | KW |
115
|
2023-12-22 |
REA BAS Białystok |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Rek Marcin | II Malinowski Michał | KW Strzylak Sylwester |
117
|
2023-12-22 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Kaczmarzyk Grzegorz | II Pośpiech Rafał | KW |
119
|
2023-12-22 |
SMS PZPS Spała |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Beń Mirosław | II Lisiecki Tomasz | KW Kiszczak Andrzej |
120
|
2023-12-23 |
MKS Będzin |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Skowroński Grzegorz | II Nowicki Robert | KW Kasprzyk Wojciech |
116
|
2023-12-30 |
KPS Siedlce |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Kaleński Marek | II Minczewski Jarosław | KW |
121
|
2024-01-06 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
MKS Będzin |
I
Czywczyńska Anna | II Frąckiewicz Patryk | KW Dudek Piotr |
122
|
2024-01-06 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Kapica Paweł | II Kaczmarzyk Grzegorz | KW |
123
|
2024-01-06 |
SMS PZPS Spała |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Papież Leszek | II Szymańczak Luiza | KW |
124
|
2024-01-06
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Szydełko Aleksandra | II Bartłomiejczak Marcin | KW |
125
|
2024-01-06 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Kowalski Piotr | II Sokół Katarzyna | KW Jasiński Dariusz |
126
|
2024-01-06 |
KPS Siedlce |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Lisiecki Tomasz | II Minczewski Jarosław | KW Kiszczak Andrzej |
127
|
2024-01-06 |
REA BAS Białystok |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Jażdżewski Sławomir | II Bałabański Tomasz | KW |
128
|
2024-01-06 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Litwin Jacek | II Mituta Adam | KW Dietrich Ryszard |
129
|
2024-01-13 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Słowik Bartosz | II Wolski Zbigniew | KW |
130
|
2024-01-13 |
CHKS Arka Chełm |
- |
REA BAS Białystok |
I
Habel Piotr | II Litwin Jacek | KW |
131
|
2024-01-13 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
KPS Siedlce |
I
Lisiecki Tomasz | II Beń Mirosław | KW |
132
|
2024-01-13 |
AZS AGH Kraków |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Gruszczyński Michał | II Szydełko Aleksandra | KW |
133
|
2024-01-13 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Szymańczak Luiza | II Myszkowska Agnieszka | KW Kasprzyk Wojciech |
135
|
2024-01-13 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Kaleński Marek | II Walerzak Marcin | KW Jasiński Dariusz |
136
|
2024-01-13 |
MCKiS Jaworzno |
- |
MKS Będzin |
I
Pośpiech Rafał | II Nowicki Robert | KW Strzylak Sylwester |
141
|
2024-01-18 |
Olimpia Sulęcin |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Kaczmarzyk Grzegorz | II Kapica Paweł | KW |
140
|
2024-01-19 |
SMS PZPS Spała |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Szczepankiewicz Łukasz | II Cyran Janusz | KW |
137
|
2024-01-20 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Wierzbowicz Patryk | II Pałka Mirosław | KW Sęk Jacek |
138
|
2024-01-20 |
MKS Będzin |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Kapusta Krzysztof | II Banaś Anna | KW Dudek Piotr |
139
|
2024-01-20 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Wojtunik Krzysztof | II Taroń Adam | KW Strzylak Sylwester |
142
|
2024-01-20 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Skowroński Grzegorz | II Pośpiech Rafał | KW |
143
|
2024-01-20 |
KPS Siedlce |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Malinowski Michał | II Orlef Marek | KW |
144
|
2024-01-20 |
REA BAS Białystok |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Minczewski Jarosław | II Bałabański Tomasz | KW |
145
|
2024-01-24 |
REA BAS Białystok |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Banaś Anna | II Kapusta Krzysztof | KW |
147
|
2024-01-24 |
CHKS Arka Chełm |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Grzegorek Tomasz | II Beń Mirosław | KW |
148
|
2024-01-24 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Szymańczak Luiza | II Papież Leszek | KW |
150
|
2024-01-24 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Mituta Adam | II Litwin Jacek | KW |
152
|
2024-01-24 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Bzodek Marcin | II Kaczor Radosław | KW |
153
|
2024-01-27 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Walerzak Marcin | II Bałabański Tomasz | KW Kiszczak Andrzej |
154
|
2024-01-27 |
MCKiS Jaworzno |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Ferenczak Gabriela | II Litwin Jacek | KW |
156
|
2024-01-27 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Kaczor Radosław | II Sokół Katarzyna | KW |
158
|
2024-01-27 |
Olimpia Sulęcin |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Noga Natalia | II Sołtysiak Grzegorz | KW Jasiński Dariusz |
159
|
2024-01-27 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Bartłomiejczak Marcin | II Gruszczyński Michał | KW |
160
|
2024-01-27 |
KPS Siedlce |
- |
REA BAS Białystok |
I
Frąckiewicz Patryk | II Czywczyńska Anna | KW |
155
|
2024-01-28 |
MKS Będzin |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Kowalski Piotr | II Herlender Justyna | KW |
134
|
2024-02-01
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Noga Natalia | II Piekarec Adam | KW |
163
|
2024-02-01 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Skowroński Grzegorz | II Kaczmarzyk Grzegorz | KW Ignatowicz Paweł |
165
|
2024-02-01 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Beń Mirosław | II Lisiecki Tomasz | KW Dudek Piotr |
166
|
2024-02-01 |
AZS AGH Kraków |
- |
MKS Będzin |
I
Malinowski Michał | II Orlef Marek | KW |
161
|
2024-02-03 |
KPS Siedlce |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Kaleński Marek | II Minczewski Jarosław | KW |
162
|
2024-02-03 |
REA BAS Białystok |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Bałabański Tomasz | II Jażdżewski Sławomir | KW |
164
|
2024-02-03 |
CHKS Arka Chełm |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Myszkowska Agnieszka | II Szymańczak Luiza | KW |
167
|
2024-02-03 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Kaczor Radosław | II Sokół Katarzyna | KW |
168
|
2024-02-03
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Litwin Jacek | II Mituta Adam | KW |
146
|
2024-02-08 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
KPS Siedlce |
I
Sołtysiak Grzegorz | II Broński Mateusz | KW |
169
|
2024-02-08
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Cyran Janusz | II Skowroński Grzegorz | KW Dietrich Ryszard |
170
|
2024-02-08 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Bałabański Tomasz | II Walerzak Marcin | KW Jasiński Dariusz |
172
|
2024-02-10 |
MKS Będzin |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Gruszczyński Michał | II Szydełko Aleksandra | KW |
173
|
2024-02-10 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Kapusta Krzysztof | II Banaś Anna | KW |
175
|
2024-02-10 |
Olimpia Sulęcin |
- |
REA BAS Białystok |
I
Makowski Jarosław | II Sołtysiak Grzegorz | KW |
176
|
2024-02-10 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
KPS Siedlce |
I
Kowalski Piotr | II Bzodek Marcin | KW Ignatowicz Paweł |
171
|
2024-02-11 |
MCKiS Jaworzno |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Pałka Mirosław | II Wierzbowicz Patryk | KW Kasprzyk Wojciech |
180
|
2024-02-15 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Słowik Bartosz | II Wolski Zbigniew | KW Kasprzyk Wojciech |
179
|
2024-02-16 |
REA BAS Białystok |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Papież Leszek | II Myszkowska Agnieszka | KW Kiszczak Andrzej |
177
|
2024-02-17 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Herlender Justyna | II Kaczor Radosław | KW |
178
|
2024-02-17 |
KPS Siedlce |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Jażdżewski Sławomir | II Walerzak Marcin | KW Lemek Andrzej |
181
|
2024-02-17 |
CHKS Arka Chełm |
- |
MKS Będzin |
I
Grzegorek Tomasz | II Lisiecki Tomasz | KW Strzylak Sylwester |
182
|
2024-02-17 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Orlef Marek | II Malinowski Michał | KW |
183
|
2024-02-17 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Noga Natalia | II Piekarec Adam | KW |
184
|
2024-02-17 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Kapica Paweł | II Kaczmarzyk Grzegorz | KW Ignatowicz Paweł |
185
|
2024-02-21 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Pośpiech Rafał | II Kapica Paweł | KW |
186
|
2024-02-21
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Gruszczyński Michał | II Bartłomiejczak Marcin | KW |
187
|
2024-02-21 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Kaleński Marek | II Minczewski Jarosław | KW Jasiński Dariusz |
188
|
2024-02-21 |
MCKiS Jaworzno |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Sokół Katarzyna | II Kowalski Piotr | KW |
189
|
2024-02-21 |
MKS Będzin |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Wojtunik Krzysztof | II Taroń Adam | KW Ignatowicz Paweł |
190
|
2024-02-21 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
REA BAS Białystok |
I
Mituta Adam | II Habel Piotr | KW Strzylak Sylwester |
192
|
2024-02-22 |
Olimpia Sulęcin |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Słowik Bartosz | II Wolski Zbigniew | KW Dietrich Ryszard |
194
|
2024-02-24 |
KPS Siedlce |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Grzegorek Tomasz | II Beń Mirosław | KW |
196
|
2024-02-24 |
REA BAS Białystok |
- |
MKS Będzin |
I
Jażdżewski Sławomir | II Bałabański Tomasz | KW |
197
|
2024-02-24 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Bartłomiejczak Marcin | II Szydełko Aleksandra | KW Ignatowicz Paweł |
198
|
2024-02-24 |
CHKS Arka Chełm |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Minczewski Jarosław | II Walerzak Marcin | KW Strzylak Sylwester |
193
|
2024-02-25 |
Olimpia Sulęcin |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Czywczyńska Anna | II Broński Mateusz | KW |
199
|
2024-02-25
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Kaczmarzyk Grzegorz | II Kapica Paweł | KW |
200
|
2024-02-25 |
AZS AGH Kraków |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Nowicki Robert | II Szczepankiewicz Łukasz | KW Kasprzyk Wojciech |
203
|
2024-02-29
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Malinowski Michał | II Rek Marcin | KW Dietrich Ryszard |
204
|
2024-02-29 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Sołtysiak Grzegorz | II Noga Natalia | KW |
201
|
2024-03-02 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Minczewski Jarosław | II Bałabański Tomasz | KW |
202
|
2024-03-02 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Kowalski Piotr | II Herlender Justyna | KW |
205
|
2024-03-02 |
MCKiS Jaworzno |
- |
REA BAS Białystok |
I
Habel Piotr | II Ferenczak Gabriela | KW Dworak Robert |
206
|
2024-03-02 |
KPS Siedlce |
- |
MKS Będzin |
I
Wojtunik Krzysztof | II Taroń Adam | KW |
207
|
2024-03-05 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Wierzbowicz Patryk | II Pałka Mirosław | KW |
210
|
2024-03-09 |
Olimpia Sulęcin |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Broński Mateusz | II Czywczyńska Anna | KW Ignatowicz Paweł |
211
|
2024-03-09 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
MKS Będzin |
I
Sołtysiak Grzegorz | II Frąckiewicz Patryk | KW Dietrich Ryszard |
212
|
2024-03-09 |
KPS Siedlce |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Pałka Mirosław | II Wierzbowicz Patryk | KW |
213
|
2024-03-09 |
REA BAS Białystok |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Taroń Adam | II Wojtunik Krzysztof | KW Strzylak Sylwester |
215
|
2024-03-09 |
CHKS Arka Chełm |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Litwin Jacek | II Habel Piotr | KW Dworak Robert |
216
|
2024-03-09 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Szymańczak Luiza | II Papież Leszek | KW |
214
|
2024-03-10
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Cyran Janusz | II Nowicki Robert | KW |
219
|
2024-03-13 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Słowik Bartosz | II Wolski Zbigniew | KW Dietrich Ryszard |
224
|
2024-03-13 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Kowalski Piotr | II Sokół Katarzyna | KW |
217
|
2024-03-14 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Gruszczyński Michał | II Szydełko Aleksandra | KW Kiszczak Andrzej |
221
|
2024-03-15 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
KPS Siedlce |
I
Piekarec Adam | II Broński Mateusz | KW |
218
|
2024-03-16 |
AZS AGH Kraków |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Kaczmarzyk Grzegorz | II Nowicki Robert | KW Dworak Robert |
220
|
2024-03-16
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
REA BAS Białystok |
I
Kapica Paweł | II Pośpiech Rafał | KW |
222
|
2024-03-16 |
MCKiS Jaworzno |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Banaś Anna | II Kapusta Krzysztof | KW |
223
|
2024-03-16 |
MKS Będzin |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Habel Piotr | II Pałka Mirosław | KW Kasprzyk Wojciech |
209
|
2024-03-17 |
SMS PZPS Spała |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Beń Mirosław | II Lisiecki Tomasz | KW Strzylak Sylwester |
151
|
2024-03-19
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
MKS Będzin |
I
Ferenczak Gabriela | II Habel Piotr | KW Ignatowicz Paweł |
191
|
2024-03-20 |
SMS PZPS Spała |
- |
KPS Siedlce |
I
Ferenczak Gabriela | II Litwin Jacek | KW Strzylak Sylwester |
230
|
2024-03-21 |
REA BAS Białystok |
- |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
I
Papież Leszek | II Szymańczak Luiza | KW Sęk Jacek |
208
|
2024-03-22 |
SMS PZPS Spała |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Papież Leszek | II Banaś Anna | KW Kiszczak Andrzej |
225
|
2024-03-22 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
I
Ferenczak Gabriela | II Habel Piotr | KW Dietrich Ryszard |
226
|
2024-03-23 |
SMS PZPS Spała |
- |
MKS Będzin |
I
Lisiecki Tomasz | II Grzegorek Tomasz | KW Kiszczak Andrzej |
228
|
2024-03-23 |
MKST Astra Nowa Sól |
- |
BKS Visła Bydgoszcz |
I
Mituta Adam | II Szczepankiewicz Łukasz | KW Ignatowicz Paweł |
229
|
2024-03-23 |
KPS Siedlce |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Jażdżewski Sławomir | II Bałabański Tomasz | KW Dworak Robert |
231
|
2024-03-23 |
SPS Chrobry Głogów |
- |
AZS AGH Kraków |
I
Wolski Zbigniew | II Słowik Bartosz | KW Kasprzyk Wojciech |
232
|
2024-03-23 |
CHKS Arka Chełm |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Pałka Mirosław | II Wierzbowicz Patryk | KW |
227
|
2024-03-24 |
MCKiS Jaworzno |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Malinowski Michał | II Orlef Marek | KW |
233
|
2024-03-27 |
Lechia Tomaszów Mazowiecki |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Kaleński Marek | II Walerzak Marcin | KW |
234
|
2024-03-27 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
SPS Chrobry Głogów |
I
Rek Marcin | II Orlef Marek | KW Dudek Piotr |
235
|
2024-03-27 |
AZS AGH Kraków |
- |
REA BAS Białystok |
I
Krupski Marek | II Cyran Janusz | KW Ignatowicz Paweł |
236
|
2024-03-27 |
Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork |
- |
KPS Siedlce |
I
Frąckiewicz Patryk | II Kaczor Radosław | KW Kasprzyk Wojciech |
237
|
2024-03-27
17:00 |
Gwardia Wrocław |
- |
MKST Astra Nowa Sól |
I
Gruszczyński Michał | II Szydełko Aleksandra | KW Dietrich Ryszard |
238
|
2024-03-27 |
BKS Visła Bydgoszcz |
- |
Olimpia Sulęcin |
I
Beń Mirosław | II Grzegorek Tomasz | KW Jasiński Dariusz |
239
|
2024-03-27 |
MCKiS Jaworzno |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Ferenczak Gabriela | II Mituta Adam | KW Strzylak Sylwester |
240
|
2024-03-27 |
BBTS Bielsko-Biała |
- |
MKS Będzin |
I
Wierzbowicz Patryk | II Pałka Mirosław | KW Kiszczak Andrzej |