Kluby w rozgrywkach
Wszystkie
PlusLiga
TAURON Liga
TAURON 1.Liga
I liga Kobiet
II liga Mężczyzn
II liga Kobiet
Młodzieżowe
Zespoły klubu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle w rozgrywkach
1 | 2023-10-21 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | PGE Skra Bełchatów | I Maroszek Wojciech | II Lagierski Marek | KW |
16 | 2023-10-24 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | STAL Nysa | I Król Piotr | II Fiutek Mariusz | KW |
18 | 2023-10-28 | Indykpol AZS Olsztyn | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Kasprzyk Piotr | II Flis Tomasz | KW |
1 | 2023-11-03 17:30 | Jastrzębski Węgiel | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Burkiewicz Paweł | II Lagierski Marek | KW |
31 | 2023-11-06 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Exact Systems Norwid Częstochowa | I Kolendowski Maciej | II Kasprzyk Piotr | KW |
35 | 2023-11-11 | Asseco Resovia Rzeszów | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Weiner Marcin | II Budzik Marek | KW |
46 | 2023-11-14 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | GKS Katowice | I Morawski Paweł | II Gołąbek Sławomir | KW |
52 | 2023-11-19 | Cerrad Enea Czarni Radom | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Weiner Marcin | II Maroszek Wojciech | KW |
1 | 2023-11-22 18:00 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Przeciwnik | I Lagierski Marek | II | KW |
61 | 2023-11-25 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Volley Club Barkom Lwów | I Budzik Marek | II Fiutek Mariusz | KW |
69 | 2023-12-03 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Cuprum Lubin | I Gołąbek Sławomir | II Morawski Paweł | KW |
76 | 2023-12-06 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | LUK Lublin | I Burkiewicz Paweł | II Flis Tomasz | KW |
86 | 2023-12-10 | Trefl Gdańsk SA | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Morawski Paweł | II Gołąbek Sławomir | KW Jasiński Dariusz |
91 | 2023-12-16 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Projekt Warszawa | I Kolendowski Maciej | II Burkiewicz Paweł | KW |
1 | 2023-12-19 17:57 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Przeciwnik | I Lagierski Marek | II | KW |
103 | 2023-12-22 1:00 | MKS Ślepsk Malow Suwałki | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Janik Tomasz | II Niewiarowska Magdalena | KW |
106 | 2024-01-03 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Aluron CMC Warta Zawiercie | I Adamczyk Bartłomiej | II Pindral Szymon | KW |
120 | 2024-01-06 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Jastrzębski Węgiel | I Burkiewicz Paweł | II Kolendowski Maciej | KW |
121 | 2024-01-14 | PGE Skra Bełchatów | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Maroszek Wojciech | II Lagierski Marek | KW |
1 | 2024-01-17 20:30 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Przeciwnik | I Lagierski Marek | II | KW |
136 | 2024-01-20 17:30 | STAL Nysa | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Gołąbek Sławomir | II Morawski Paweł | KW |
138 | 2024-01-25 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Indykpol AZS Olsztyn | I Maciejewski Maciej | II Morawski Paweł | KW |
1 | 2024-01-31 20:30 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Przeciwnik | I Lagierski Marek | II | KW |
155 | 2024-02-04 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Asseco Resovia Rzeszów | I Król Piotr | II Burkiewicz Paweł | KW Lemek Andrzej |
166 | 2024-02-10 | GKS Katowice | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Kasprzyk Piotr | II Flis Tomasz | KW |
172 | 2024-02-16 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Cerrad Enea Czarni Radom | I Lic Damian | II Janusz Grzegorz | KW |
181 | 2024-02-24 | Volley Club Barkom Lwów | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Król Piotr | II Lagierski Marek | KW |
151 | 2024-03-01 | Exact Systems Norwid Częstochowa | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Głód Wojciech | II Twardowski Maciej | KW |
189 | 2024-03-05 | Cuprum Lubin | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Burkiewicz Paweł | II Flis Tomasz | KW |
196 | 2024-03-10 | LUK Lublin | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Kolendowski Maciej | II Burkiewicz Paweł | KW |
206 | 2024-03-17 18:00 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | Trefl Gdańsk SA | I Maciejewski Maciej | II Morawski Paweł | KW Lemek Andrzej |
211 | 2024-03-23 | Projekt Warszawa | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Król Piotr | II Weiner Marcin | KW |
223 | 2024-03-29 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | MKS Ślepsk Malow Suwałki | I Twardowski Maciej | II Głód Wojciech | KW |
226 | 2024-04-02 | Aluron CMC Warta Zawiercie | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Kolendowski Maciej | II Burkiewicz Paweł | KW Lemek Andrzej |
240 | 2024-04-06 | Jastrzębski Węgiel | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Burkiewicz Paweł | II Twardowski Maciej | KW Sęk Jacek |
I-1 | 2024-04-14 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | - | PGE Skra Bełchatów | I Kasprzyk Piotr | II Flis Tomasz | KW |
I-2 | 2024-04-17 | PGE Skra Bełchatów | - | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle | I Herbik Marcin | II Niewiarowska Magdalena | KW |