Toggle navigation
System Obsad Sędziowskich
Główna
Wyświetlanie
Lista meczów
Lista sędziów
Tabele i wyniki meczów
Lista klubów i zespołów
Instrukcja dla klubów
RODO
Kontakt
Zaloguj
System ładuje dane z bazy....
Lista sędziów szczebla centralnego
wyświetl wg uprawnień
wszyscy
Kwalifikator
A1
A2
B
C
1
Adamczyk
Bartłomiej
2
Andraka
Piotr
3
Aneszko
Marta
4
Arentowicz
Mirosław
5
Armknecht
Małgorzata
6
Awiżeń
Adam Jan
7
Bajorek
Leszek
8
Bałabański
Tomasz
9
Banaś
Anna
10
Baniak
Jan
11
Bartłomiejczak
Marcin
12
Beń
Mirosław
13
Bilkowski
Piotr
14
Błachuciński
Rafał
15
Błażejewski
Marek
16
Błażewicz
Albert
17
Bober
Bogusław
18
Bors
Jakub
19
Boś
Paulina
20
Broniszewski
Michał
21
Broński
Jacek
22
Broński
Mateusz
23
Brzeziński
Michał
24
Budzik
Marek
25
Burkiewicz
Paweł
26
Bzodek
Marcin
27
Chudy
Patrycja
28
Chudzik
Maciej
29
Cieślik
Wiesław
30
Cieślik
Benedykt
31
Cyran
Janusz
32
Czerwiński
Andrzej
33
Czuryłowski
Sławomir
34
Czywczyńska
Anna
35
Darocha
Henryk
36
Dębowski
Adam
37
Dębski
Piotr
38
Dietrich
Ryszard
39
Dłużniakiewicz
Paulina
40
Dobrowolski
Szymon
41
Dobrzański
Marcin
42
Domaradzki
Maciej
43
Drab
Bohdan
44
Drabik
Marek
45
Drąg
Katarzyna
46
Drzazga
Marek
47
Dudek
Piotr
48
Dworak
Robert
49
Dzikuć
Jakub
50
Ferenczak
Gabriela
51
Ferenczak
Mariusz
52
Fibor
Agnieszka
53
Fiutek
Mariusz
54
Flis
Tomasz
55
Flis
Piotr
56
Frąckiewicz
Patryk
57
Gadzina
Mariusz
58
Gąbka-Pachlińska
Justyna
59
Glinkowski
Michał
60
Głodek
Marek
61
Głód
Wojciech
62
Gołąbek
Sławomir
63
Gruszczyński
Michał
64
Grzegorek
Tomasz
65
Guratowski
Wojciech
66
Habel
Piotr
67
Hamulski
Zdzisław
68
Hawryło
Katarzyna
69
Helac
Haris
70
Herbik
Marcin
71
Herlender
Justyna
72
Hojka
Jacek
73
Ignatowicz
Paweł
74
Jabłoński
Bartosz
75
Jacyna
Grzegorz
76
Jakubowska
Martyna
77
Jamróz
Marcin
78
Janczarek
Artur
79
Janik
Tomasz
80
Janiszewska
Agnieszka
81
Janusz
Grzegorz
82
Jarzębicka
Justyna
83
Jasiński
Dariusz
84
Jażdżewski
Sławomir
85
Józefowicz
Agata
86
Kaczmarek
Hubert
87
Kaczmarzyk
Grzegorz
88
Kaczor
Radosław
89
Kajko
Adam
90
Kaleński
Marek
91
Kaliński
Janusz
92
Kaliszczuk
Mateusz
93
Kała
Witold
94
Kapica
Paweł
95
Kapłon
Leszek
96
Kapusta
Krzysztof
97
Kasprzyk
Wojciech
98
Kasprzyk
Piotr
99
Kazała
Michał
100
Kielar
Tomasz
101
Kileński
Andrzej
102
Kilijański
Bartosz
103
Kiszczak
Andrzej
104
Kocieł
Przemysław
105
Kolan
Mateusz
106
Kolendowski
Maciej
107
Komornicki
Robert
108
Kosiacki
Piotr
109
Kot
Adam
110
Kowal
Sonia
111
Kowalski
Piotr
112
Kozieł
Michał
113
Kozioł
Piotr
114
Krawczyk
Małgorzata
115
Król
Piotr
116
Krupski
Marek
117
Kryda
Paweł
118
Krzyżanowski
Sebastian
119
Kuc
Maja
120
Kuc
Michał
121
Kuchna
Andrzej
122
Kuchna
Filip
123
Kurowska
Aleksandra
124
Lagierski
Marek
125
Lemek
Andrzej
126
Lemiech
Łukasz
127
Leśniak
Krzysztof
128
Lew
Marcin
129
Lic
Damian
130
Lisiecki
Tomasz
131
Litwin
Jacek
132
Litwiński
Marek
133
Lubiewski
Łukasz
134
Ludera
Mirosław
135
Lutek
Magdalena
136
Łuba
Anna
137
Łukaszewicz
Michał
138
Łukowicz
Andrzej
139
Łygoński
Krzysztof
140
Maciejewski
Maciej
141
Magiera
Radosław
142
Makowski
Jarosław
143
Makowski
Łukasz
144
Malinowski
Michał
145
Manszewski
Tomasz
146
Marciniak
Szymon
147
Markowski
Michał
148
Maroszek
Wojciech
149
Matuszak
Karolina
150
Mencel
Katarzyna
151
Mianowski
Marek
152
Michlic
Agnieszka
153
Minczewski
Jarosław
154
Mischke
Łukasz
155
Mituta
Adam
156
Mizgała
Maciej
157
Mliczek
Michał
158
Morawski
Paweł
159
Myszkowska
Agnieszka
160
Myszkowski
Marcin
161
Myślak
Jacek
162
Niewiarowska
Magdalena
163
Nobis
Marcin
164
Noga
Natalia
165
Nosal
Piotr
166
Nowaczyński
Jan
167
Nowak
Jakub
168
Nowakowski
Jacek
169
Nowicka
Anna
170
Nowicki
Robert
171
Olma
Anna
172
Olszanecki
Marek
173
Orlef
Marek
174
Orzechowski
Krystian
175
Pakuła
Barbara
176
Pałka
Mirosław
177
Pankowski
Piotr
178
Papież
Leszek
179
Paprzycki
Piotr
180
Papuda
Paweł
181
Papuda
Dorota
182
Pasterz
Michał
183
Pawlik
Konrad
184
Pawluk
Konrad
185
Pędrys
Justyna
186
Pępek
Mateusz
187
Piekarec
Adam
188
Pięta
Piotr
189
Pindral
Szymon
190
Pokusa
Karolina
191
Polak
Marek
192
Pośpiech
Rafał
193
Puchalska
Barbara
194
Puchalski
Maciej
195
Radecka
Joanna
196
Rek
Marcin
197
Romaniec
Adrianna
198
Rutynowski
Mateusz
199
Rybicki
Zbigniew
200
Rymko
Michał
201
Sadowska
Emilia Anna
202
Sajdok-Iwańska
Katarzyna
203
Saładziak
Mateusz
204
Sęk
Jacek
205
Sikora
Bogumił
206
Skalimowski
Karol
207
Skowroński
Grzegorz
208
Skowroński
Piotr
209
Skórka
Łukasz
210
Słowik
Marek
211
Słowik
Bartosz
212
Sokołowska
Małgorzata
213
Sokół
Katarzyna
214
Sołtysiak
Grzegorz
215
Sosnowski
Paweł
216
Stachnik
Jerzy
217
Stando
Mirosław
218
Stępińska
Magdalena
219
Stępiński
Kacper
220
Strzylak
Sylwester
221
Surdej
Ryszard
222
Szczepankiewicz
Łukasz
223
Szczykutowicz
Maciej
224
Szewczuk-Kozioł
Olga
225
Szewko
Dominik
226
Szydełko
Aleksandra
227
Szydło
Katarzyna
228
Szymańczak
Luiza
229
Szymański
Rafał
230
Szynczewska
Monika
231
Szypuła
Kamil
232
Tadej
Zbigniew
233
Targosz
Wojciech
234
Taroń
Adam
235
Trafankowski
Dawid
236
Twardowski
Maciej
237
Ulita
Norbert
238
Urbaniak
Ewelina
239
Walder
Lidia
240
Waleriańczyk
Jarosław
241
Walerzak
Marcin
242
Wanecki
Dawid
243
Weiner
Marcin
244
Wieczorek
Piotr
245
Wielgoszyńska
Paulina
246
Wieruszewski
Jarosław
247
Wierzbowicz
Patryk
248
Witkowski
Rafał
249
Włodarczyk
Marcin
250
Wojciechowska
Irmina
251
Wojtunik
Krzysztof
252
Wolski
Dariusz
253
Wolski
Zbigniew
254
Worosz
Kamil
255
Wróbel
Aleksandra
256
Wulczyńska
Monika
257
Wydra
Tomasz
258
Wylotek
Damian
259
Zakrzewski
Mateusz
260
Zielińska
Joanna
261
Zieliński
Karol
262
Zimoch
Mateusz
263
Zygmunt
Michał
264
Żebrowski
Łukasz
265
Żerdzińska
Arleta