Kluby w rozgrywkach
Wszystkie
PlusLiga
TAURON Liga
TAURON 1.Liga
I liga Kobiet
II liga Mężczyzn
II liga Kobiet
Młodzieżowe
Zespoły klubu Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork w rozgrywkach
5 | 2023-09-18 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | MKST Astra Nowa Sól | I Bzodek Marcin | II Kowalski Piotr | KW |
13 | 2023-09-23 | Olimpia Sulęcin | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Kowalski Piotr | II Herlender Justyna | KW |
20 | 2023-09-30 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | SMS PZPS Spała | I Frąckiewicz Patryk | II Taroń Adam | KW |
30 | 2023-10-07 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | BBTS Bielsko-Biała | I Kaczmarzyk Grzegorz | II Pośpiech Rafał | KW Ignatowicz Paweł |
35 | 2023-10-16 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | MKS Będzin | I Banaś Anna | II Kapusta Krzysztof | KW |
47 | 2023-10-21 | MCKiS Jaworzno | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Wierzbowicz Patryk | II Pałka Mirosław | KW |
50 | 2023-10-28 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | BKS Visła Bydgoszcz | I Mituta Adam | II Litwin Jacek | KW Kasprzyk Wojciech |
64 | 2023-11-05 17:00 | Gwardia Wrocław | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Cyran Janusz | II Krupski Marek | KW |
65 | 2023-11-09 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki | I Kapusta Krzysztof | II Malinowski Michał | KW |
80 | 2023-11-18 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | AZS AGH Kraków | I Szczepankiewicz Łukasz | II Skowroński Grzegorz | KW |
82 | 2023-11-25 | MKS AVIA Świdnik | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Jażdżewski Sławomir | II Minczewski Jarosław | KW Kiszczak Andrzej |
95 | 2023-12-02 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | CHKS Arka Chełm | I Kaczor Radosław | II Sokół Katarzyna | KW |
99 | 2023-12-09 | SPS Chrobry Głogów | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Frąckiewicz Patryk | II Broński Mateusz | KW |
110 | 2023-12-16 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | REA BAS Białystok | I Taroń Adam | II Wojtunik Krzysztof | KW |
116 | 2023-12-30 | KPS Siedlce | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Kaleński Marek | II Minczewski Jarosław | KW |
125 | 2024-01-06 | MKST Astra Nowa Sól | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Kowalski Piotr | II Sokół Katarzyna | KW Jasiński Dariusz |
133 | 2024-01-13 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | Olimpia Sulęcin | I Szymańczak Luiza | II Myszkowska Agnieszka | KW Kasprzyk Wojciech |
140 | 2024-01-19 | SMS PZPS Spała | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Szczepankiewicz Łukasz | II Cyran Janusz | KW |
150 | 2024-01-24 | BBTS Bielsko-Biała | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Mituta Adam | II Litwin Jacek | KW |
155 | 2024-01-28 | MKS Będzin | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Kowalski Piotr | II Herlender Justyna | KW |
167 | 2024-02-03 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | MCKiS Jaworzno | I Kaczor Radosław | II Sokół Katarzyna | KW |
170 | 2024-02-08 | BKS Visła Bydgoszcz | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Bałabański Tomasz | II Walerzak Marcin | KW Jasiński Dariusz |
184 | 2024-02-17 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | Gwardia Wrocław | I Kapica Paweł | II Kaczmarzyk Grzegorz | KW Ignatowicz Paweł |
185 | 2024-02-21 | Lechia Tomaszów Mazowiecki | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Pośpiech Rafał | II Kapica Paweł | KW |
200 | 2024-02-25 | AZS AGH Kraków | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Nowicki Robert | II Szczepankiewicz Łukasz | KW Kasprzyk Wojciech |
202 | 2024-03-02 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | MKS AVIA Świdnik | I Kowalski Piotr | II Herlender Justyna | KW |
215 | 2024-03-09 | CHKS Arka Chełm | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Litwin Jacek | II Habel Piotr | KW Dworak Robert |
219 | 2024-03-13 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | SPS Chrobry Głogów | I Słowik Bartosz | II Wolski Zbigniew | KW Dietrich Ryszard |
230 | 2024-03-21 | REA BAS Białystok | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Papież Leszek | II Szymańczak Luiza | KW Sęk Jacek |
236 | 2024-03-27 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | KPS Siedlce | I Frąckiewicz Patryk | II Kaczor Radosław | KW Kasprzyk Wojciech |
C-1 | 2024-04-06 | BBTS Bielsko-Biała | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Malinowski Michał | II Orlef Marek | KW Kasprzyk Wojciech |
C-2 | 2024-04-11 | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | - | BBTS Bielsko-Biała | I Herlender Justyna | II Kaczor Radosław | KW Ignatowicz Paweł |
C-3 | 2024-04-17 | BBTS Bielsko-Biała | - | Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork | I Kowalski Piotr | II Bartłomiejczak Marcin | KW Dworak Robert |