4 2021-06-12 UMKS MOS Wola Warszawa - Bzura Ozorków I Śliwiński Artur II Janczarek Artur KW
3 2021-06-12 UKS SMS Joker Piła - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Janczarek Artur II Śliwiński Artur KW
2 2021-06-12 Bzura Ozorków - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Śliwiński Artur II Janczarek Artur KW
1 2021-06-12 UMKS MOS Wola Warszawa - UKS SMS Joker Piła I Janczarek Artur II Śliwiński Artur KW
4 2021-06-12 Trefl Gdańsk SA - RCS Radom I Orzechowski Krystian II Włodarczyk Marcin KW
3 2021-06-12 KS BAS Białystok - IUKS Jedynka Poznań I Włodarczyk Marcin II Orzechowski Krystian KW
2 2021-06-12 RCS Radom - IUKS Jedynka Poznań I Orzechowski Krystian II Włodarczyk Marcin KW
1 2021-06-12 Trefl Gdańsk SA - KS BAS Białystok I Włodarczyk Marcin II Orzechowski Krystian KW
4 2021-06-12 SKPS Dunajec Nowy Sącz - I Ludera Mirosław II Kapłon Leszek KW
3 2021-06-12 Jastrzębski Węgiel - KS Metro Warszawa I Kapłon Leszek II Ludera Mirosław KW
2 2021-06-12 - KS Metro Warszawa I Ludera Mirosław II Kapłon Leszek KW
1 2021-06-12 SKPS Dunajec Nowy Sącz - Jastrzębski Węgiel I Kapłon Leszek II Ludera Mirosław KW
1 2021-06-12 UKS Koral Wrocław - Enea Energetyk Poznań I Cieślik Benedykt II Chudzik Maciej KW
2 2021-06-12 UKS Sparta AGH Kraków - MMKS Kędzierzyn Koźle I Chudzik Maciej II Cieślik Benedykt KW
3 2021-06-12 Enea Energetyk Poznań - MMKS Kędzierzyn Koźle I Cieślik Benedykt II Chudzik Maciej KW
4 2021-06-12 UKS Koral Wrocław - UKS Sparta AGH Kraków I Chudzik Maciej II Cieślik Benedykt KW
6 2021-06-13 IUKS Jedynka Poznań - Trefl Gdańsk SA I Orzechowski Krystian II Włodarczyk Marcin KW
5 2021-06-13 RCS Radom - KS BAS Białystok I Włodarczyk Marcin II Orzechowski Krystian KW
6 2021-06-13 KS Metro Warszawa - SKPS Dunajec Nowy Sącz I Ludera Mirosław II Kapłon Leszek KW
5 2021-06-13 - Jastrzębski Węgiel I Kapłon Leszek II Ludera Mirosław KW
5 2021-06-13 Bzura Ozorków - UKS SMS Joker Piła I Janczarek Artur II Śliwiński Artur KW
6 2021-06-13 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - UMKS MOS Wola Warszawa I Śliwiński Artur II Janczarek Artur KW
5 2021-06-13 UKS Sparta AGH Kraków - Enea Energetyk Poznań I Cieślik Benedykt II Chudzik Maciej KW
6 2021-06-13 MMKS Kędzierzyn Koźle - UKS Koral Wrocław I Chudzik Maciej II Cieślik Benedykt KW
1 2021-09-04 ŁMLKS Łaskovia Łask - UKS Chemik SMS Olsztyn I Kapusta Krzysztof II Szczykutowicz Maciej KW
2 2021-09-04 MKS V LO Developres Rzeszów - MKS Dwójka Zawiercie I Szczykutowicz Maciej II Kapusta Krzysztof KW
3 2021-09-04 UKS Chemik SMS Olsztyn - MKS Dwójka Zawiercie I Kapusta Krzysztof II Szczykutowicz Maciej KW
4 2021-09-04 ŁMLKS Łaskovia Łask - MKS V LO Developres Rzeszów I Szczykutowicz Maciej II Kapusta Krzysztof KW
1 2021-09-04 GLKS Nadarzyn - MKS MOS Wieliczka I Taroń Adam II Kaliszczuk Mateusz KW
2 2021-09-04 MKS Dąbrowa Górnicza - Energa MKS Kalisz I Kaliszczuk Mateusz II Taroń Adam KW
3 2021-09-04 MKS MOS Wieliczka - Energa MKS Kalisz I Taroń Adam II Kaliszczuk Mateusz KW
4 2021-09-04 GLKS Nadarzyn - MKS Dąbrowa Górnicza I Kaliszczuk Mateusz II Taroń Adam KW
1 2021-09-04 MUKS Joker Świecie - Enea Energetyk Poznań I Piekarec Adam II Nosal Piotr KW
2 2021-09-04 TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec - MOS Wola Victoria Lubowidz I Nosal Piotr II Piekarec Adam KW
3 2021-09-04 Enea Energetyk Poznań - MOS Wola Victoria Lubowidz I Piekarec Adam II Nosal Piotr KW
4 2021-09-04 MUKS Joker Świecie - TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec I Nosal Piotr II Piekarec Adam KW
1 2021-09-04 Smilebus UKS Wieża Radków - LTS Legionovia Legionowo I Szydełko Aleksandra II Chudy Patrycja KW
2 2021-09-04 UKS Szamotulanin Szamotuły - SMS Solna Wieliczka I Chudy Patrycja II Szydełko Aleksandra KW
3 2021-09-04 LTS Legionovia Legionowo - SMS Solna Wieliczka I Szydełko Aleksandra II Chudy Patrycja KW
4 2021-09-04 Smilebus UKS Wieża Radków - UKS Szamotulanin Szamotuły I Chudy Patrycja II Szydełko Aleksandra KW
5 2021-09-05 MKS V LO Developres Rzeszów - UKS Chemik SMS Olsztyn I Kapusta Krzysztof II Szczykutowicz Maciej KW
6 2021-09-05 MKS Dwójka Zawiercie - ŁMLKS Łaskovia Łask I Szczykutowicz Maciej II Kapusta Krzysztof KW
5 2021-09-05 MKS Dąbrowa Górnicza - MKS MOS Wieliczka I Taroń Adam II Kaliszczuk Mateusz KW
6 2021-09-05 Energa MKS Kalisz - GLKS Nadarzyn I Kaliszczuk Mateusz II Taroń Adam KW
5 2021-09-05 TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec - Enea Energetyk Poznań I Piekarec Adam II Nosal Piotr KW
6 2021-09-05 MOS Wola Victoria Lubowidz - MUKS Joker Świecie I Nosal Piotr II Piekarec Adam KW
5 2021-09-05 UKS Szamotulanin Szamotuły - LTS Legionovia Legionowo I Szydełko Aleksandra II Chudy Patrycja KW
6 2021-09-05 SMS Solna Wieliczka - Smilebus UKS Wieża Radków I Chudy Patrycja II Szydełko Aleksandra KW
1 2021-09-09 KS Metro Warszawa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Hawryło Katarzyna II Cyran Janusz KW
2 2021-09-09 UKS Koral Wrocław - Trefl Gdańsk SA I Wydra Tomasz II Hawryło Katarzyna KW
1 2021-09-09 SKPS Dunajec Nowy Sącz - Enea Energetyk Poznań I Gołąbek Sławomir II Marciniak Szymon KW
2 2021-09-09 IUKS Jedynka Poznań - UMKS MOS Wola Warszawa I Wydra Tomasz II Gołąbek Sławomir KW
3 2021-09-10 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - Trefl Gdańsk SA I Cyran Janusz II Wydra Tomasz KW
4 2021-09-10 KS Metro Warszawa - UKS Koral Wrocław I Hawryło Katarzyna II Wydra Tomasz KW
5 2021-09-10 UKS Koral Wrocław - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Wydra Tomasz II Hawryło Katarzyna KW
6 2021-09-10 Trefl Gdańsk SA - KS Metro Warszawa I Cyran Janusz II Wydra Tomasz KW
3 2021-09-10 Enea Energetyk Poznań - UMKS MOS Wola Warszawa I Cyran Janusz II Marciniak Szymon KW
4 2021-09-10 SKPS Dunajec Nowy Sącz - IUKS Jedynka Poznań I Gołąbek Sławomir II Marciniak Szymon KW
5 2021-09-10 IUKS Jedynka Poznań - Enea Energetyk Poznań I Czuryłowski Sławomir II Gołąbek Sławomir KW
6 2021-09-10 UMKS MOS Wola Warszawa - SKPS Dunajec Nowy Sącz I Marciniak Szymon II Czuryłowski Sławomir KW
-9-1 2021-09-11 turniej - turniej I Hawryło Katarzyna II Cyran Janusz KW
-9-2 2021-09-11 turniej - turniej I Wydra Tomasz II Gołąbek Sławomir KW
-9-3 2021-09-11 turniej - turniej I Marciniak Szymon II Czuryłowski Sławomir KW
-9-4 2021-09-11 turniej - turniej I Cyran Janusz II Hawryło Katarzyna KW
-9-5 2021-09-12 turniej - turniej I Gołąbek Sławomir II Wydra Tomasz KW
-9-6 2021-09-12 finał - finał I Czuryłowski Sławomir II Marciniak Szymon KW
1 2021-09-16 MUKS Joker Świecie - ŁMLKS Łaskovia Łask I Kapusta Krzysztof II Jakubowska Martyna KW Kiszczak Andrzej
2 2021-09-16 MKS Dąbrowa Górnicza - SMS Solna Wieliczka I Jakubowska Martyna II Sokołowska Małgorzata KW Kiszczak Andrzej
2 2021-09-16 Enea Energetyk Poznań - Energa MKS Kalisz I Sadowska Emilia Anna II Kosiacki Piotr KW Kiszczak Andrzej
1 2021-09-16 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Szamotulanin Szamotuły I Awiżeń Adam Jan II Sadowska Emilia Anna KW Kiszczak Andrzej
3 2021-09-17 ŁMLKS Łaskovia Łask - SMS Solna Wieliczka I Sokołowska Małgorzata II Kapusta Krzysztof KW Kiszczak Andrzej
4 2021-09-17 MUKS Joker Świecie - MKS Dąbrowa Górnicza I Kapusta Krzysztof II Jakubowska Martyna KW Kiszczak Andrzej
5 2021-09-17 MKS Dąbrowa Górnicza - ŁMLKS Łaskovia Łask I Jakubowska Martyna II Sokołowska Małgorzata KW Kiszczak Andrzej
6 2021-09-17 SMS Solna Wieliczka - MUKS Joker Świecie I Sokołowska Małgorzata II Kapusta Krzysztof KW Kiszczak Andrzej
6 2021-09-17 Energa MKS Kalisz - MKS Dwójka Zawiercie I Kosiacki Piotr II Awiżeń Adam Jan KW Kiszczak Andrzej
5 2021-09-17 Enea Energetyk Poznań - UKS Szamotulanin Szamotuły I Sadowska Emilia Anna II Kosiacki Piotr KW Kiszczak Andrzej
3 2021-09-17 UKS Szamotulanin Szamotuły - Energa MKS Kalisz I Kosiacki Piotr II Awiżeń Adam Jan KW Kiszczak Andrzej
4 2021-09-17 MKS Dwójka Zawiercie - Enea Energetyk Poznań I Awiżeń Adam Jan II Sadowska Emilia Anna KW Kiszczak Andrzej
-9-2 2021-09-18 pauzuje - pauzuje I Kosiacki Piotr II Kapusta Krzysztof KW Kiszczak Andrzej
-9-4 2021-09-18 pauzuje - pauzuje I Kapusta Krzysztof II Kosiacki Piotr KW Kiszczak Andrzej
-9-3 2021-09-18 pauzuje - pauzuje I Jakubowska Martyna II Sokołowska Małgorzata KW Kiszczak Andrzej
-9-1 2021-09-18 pauzuje - pauzuje I Awiżeń Adam Jan II Sadowska Emilia Anna KW Kiszczak Andrzej
-9-5 2021-09-19 pauzuje - pauzuje I Sadowska Emilia Anna II Awiżeń Adam Jan KW Kiszczak Andrzej
-9-6 2021-09-19 pauzuje - pauzuje I Sokołowska Małgorzata II Jakubowska Martyna KW Kiszczak Andrzej
2 2021-09-22 SMS PZPS Spała - MKS Będzin I Kapusta Krzysztof II Papież Leszek KW
5 2021-09-22 Exact Systems Norwid Częstochowa - Olimpia Sulęcin I Orlef Marek II Gruszczyński Michał KW
6 2021-09-22 Polski Cukier AVIA Świdnik - ZAKSA Strzelce Opolskie I Lew Marcin II Wierzbowicz Patryk KW
8 2021-09-22 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - SPS Chrobry Głogów I Kapica Paweł II Włodarczyk Marcin KW
4 2021-09-23 Chemeko-System Gwardia Wrocław - KRISPOL Września I Gruszczyński Michał II Bartłomiejczak Marcin KW
2 2021-09-24 MUKS Ziemia Milicka Milicz - SMS PZPS Spała II I Dłużniakiewicz Paulina II Urbaniak Ewelina KW
16 2021-09-24 SMS PZPS Spała - BBTS Bielsko-Biała I Kowalski Piotr II Herlender Justyna KW
1 2021-09-24 Uni Opole - Grupa Azoty Chemik Police I Maroszek Wojciech II Krupski Marek KW
N/A 2021-09-25 WKS Wieluń - pauzuje I II KW
1 2021-09-25 LKS Czarni Rząśnia - LEGION Skalmierzyce I Jabłoński Bartosz II Kaliszczuk Mateusz KW
3 2021-09-25 KS Bielawianka Bester - AZS Częstochowa I Mikołajczyk Jakub II Jarzębicka Justyna KW
4 2021-09-25 Chełmiec Wałbrzych - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice I Rybicki Zbigniew II Ferenczak Mariusz KW Łukowicz Andrzej
5 2021-09-25 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - Science MKS Ikar Legnica I Nowicka Anna II Broniszewski Michał KW
6 2021-09-25 KS Volley Miasteczko Śląskie - Hetman Włoszczowa I Wieruszewski Jarosław II Magiera Radosław KW
1 2021-09-25 UKS Kępa MOSiR Dębica - MCKiS Jaworzno I Drab Bohdan II Olszanecki Marek KW Kaliński Janusz
2 2021-09-25 MKS Andrychów - AKS V LO Rzeszów I Kała Witold II Pawluk Konrad KW Sikora Bogumił
3 2021-09-25 UMKS Kęczanin Kęty - KS Błękitni Ropczyce I Mencel Katarzyna II Skórka Łukasz KW Darocha Henryk
4 2021-09-25 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla I Surdej Ryszard II Kozioł Piotr KW Litwiński Marek
5 2021-09-25 Tyski Klub Siatkarski - TS Volley Rybnik I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Dobrzański Marcin KW Baniak Jan
6 2021-09-25 MKS Będzin II - KS Hutnik-Wanda Kraków I Myślak Jacek II Pokusa Karolina KW Cieślik Wiesław
7 2021-09-25 MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - Extrans Sędziszów I Kazała Michał II Lemiech Łukasz KW Waleriańczyk Jarosław
1 2021-09-25 ITA TOOLS Stal Mielec - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca I Kaczmarzyk Grzegorz II Kapica Paweł KW
2 2021-09-25 MKS SAN-Pajda Jarosław - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok I Skowroński Grzegorz II Cieślik Benedykt KW
5 2021-09-25 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KS Częstochowianka I Szymańczak Luiza II Papież Leszek KW
6 2021-09-25 Asotra Płomień Sosnowiec - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Habel Piotr II Lew Marcin KW
7 2021-09-25 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Enea Energetyk Poznań I Nowicki Robert II Targosz Wojciech KW
11 2021-09-25 ZAKSA Strzelce Opolskie - KPS Siedlce I Mituta Adam II Szczepankiewicz Łukasz KW
12 2021-09-25 Olimpia Sulęcin - Polski Cukier AVIA Świdnik I Kolano Marcin II Kijowska Barbara KW
13 2021-09-25 Exact Systems Norwid Częstochowa - KRISPOL Września I Kaleński Marek II Minczewski Jarosław KW
104 2021-09-25 Legia Warszawa - MKS Będzin I Taroń Adam II Lisiecki Tomasz KW
6 2021-09-25 Developres SkyRes Rzeszów - BKS BOSTIK Bielsko-Biała I Janik Tomasz II Niedbał Anna KW
4 2021-09-25 E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz I Burkiewicz Paweł II Kasprzyk Piotr KW
3 2021-09-25 IŁ Capital Legionovia Legionowo - #VolleyWrocław I Pindral Szymon II Rek Marcin KW
3 2021-09-26 KS AZS AWF Warszawa - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki I Jażdżewski Sławomir II Bałabański Tomasz KW
2 2021-09-26 Grot Budowlani Łódź - Joker Świecie I Twardowski Maciej II Głód Wojciech KW
1 2021-09-29 UKS ŻAK Krzeszyce - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski I Cichoń Justyna II Maciejewski Maciej II KW
18 2021-09-30 BKS Visła Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała I Piekarec Adam II Noga Natalia KW Bajorek Leszek
5 2021-10-01 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - MMKS Lotnik Łęczyca I Skalimowski Karol II Aneszko Marta KW
19 2021-10-01 Chemeko-System Gwardia Wrocław - MKS Będzin I Słowik Bartosz II Markowski Michał KW Hojka Jacek
22 2021-10-01 Olimpia Sulęcin - KPS Siedlce I Kolano Marcin II Manszewski Tomasz KW
1 2021-10-01 LUK Lublin - Jastrzębski Węgiel I Burkiewicz Paweł II Kolendowski Maciej KW
12 2021-10-01 Joker Świecie - Uni Opole I Pośpiech Rafał II Cyran Janusz KW Strzylak Sylwester
1 2021-10-02 LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz - AZS UMK Toruń I Biernaczyk Marcin II Ulita Norbert KW Wolski Dariusz
2 2021-10-02 LUKS WILKI Wilczyn - Anioły Toruń I Wieczorek Piotr II Rymko Michał KW Mianowski Marek
3 2021-10-02 Stoczniowiec Politechnika Gdańska - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski I Awiżeń Adam Jan II Sadowska Emilia Anna KW
4 2021-10-02 SPS Konspol Słupca - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski I Olszycka Aneta II Wojciechowska Irmina KW Nowaczyński Jan
5 2021-10-02 Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA - Enea Energetyk Poznań I Glinkowski Michał II Fibor Agnieszka KW Słowik Marek
6 2021-10-02 MKST Astra Nowa Sól - Trefl Lębork I Głodek Marek II Dębski Piotr KW Hamulski Zdzisław
1 2021-10-02 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - BAS Białystok I Dobrzański Marcin II Boś Paulina KW Kułak Zbigniew
2 2021-10-02 Arka Tempo Chełm - IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin I Kielar Tomasz II Worosz Kamil KW
3 2021-10-02 KS Camper Wyszków - Bzura Ozorków I Orzechowski Krystian II Armknecht Małgorzata KW Kileński Andrzej
4 2021-10-02 KS Metro Warszawa - Enea KKS Kozienice I Kwiatkowski Łukasz II Kosiacki Piotr KW Błażewicz Albert
6 2021-10-02 UKS Centrum Augustów - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski I Pięta Piotr II Papuda Paweł KW Tadej Zbigniew
N/A 2021-10-02 pauzuje - Hetman Włoszczowa I II KW
7 2021-10-02 Science MKS Ikar Legnica - KS Volley Miasteczko Śląskie I Kot Adam II Guratowski Wojciech KW Łukowicz Andrzej
8 2021-10-02 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I Kilijański Bartosz II Bober Bogusław KW Baniak Jan
9 2021-10-02 AZS Częstochowa - Chełmiec Wałbrzych I Krawczyk Małgorzata II Witkowski Rafał KW Cieślik Wiesław
10 2021-10-02 SMS PZPS Spała II - KS Bielawianka Bester I Bilkowski Piotr II Brzeziński Michał KW
11 2021-10-02 LEGION Skalmierzyce - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Magiera Radosław II Wieruszewski Jarosław KW
12 2021-10-02 WKS Wieluń - LKS Czarni Rząśnia I Bors Jakub II Jabłoński Bartosz KW
8 2021-10-02 UKS Kępa MOSiR Dębica - Extrans Sędziszów I Domaradzki Maciej II Pasterz Michał KW Waleriańczyk Jarosław
9 2021-10-02 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło I Kozioł Piotr II Leśniak Krzysztof KW
10 2021-10-02 TS Volley Rybnik - MKS Będzin II I Chudzik Maciej II Broniszewski Michał KW
11 2021-10-02 Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla - Tyski Klub Siatkarski I Lenart Piotr II Paprzycki Piotr KW
12 2021-10-02 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - KS Błękitni Ropczyce I Gąbka-Pachlińska Justyna II Kazała Michał KW
13 2021-10-02 AKS V LO Rzeszów - UMKS Kęczanin Kęty I Hawryło Katarzyna II Szynczewska Monika KW Kaliński Janusz
14 2021-10-02 MCKiS Jaworzno - MKS Andrychów I Jarzębicka Justyna II Drzazga Marek KW Sikora Bogumił
8 2021-10-02 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca - Enea Energetyk Poznań I Kijowska Barbara II Kaczmarek Hubert KW
9 2021-10-02 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I Włodarczyk Marcin II Frąckiewicz Patryk KW
10 2021-10-02 KS Częstochowianka - Asotra Płomień Sosnowiec I Bzodek Marcin II Herlender Justyna KW
11 2021-10-02 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów I Janczarek Artur II Szewczuk-Kozioł Olga KW
13 2021-10-02 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - KS AZS AWF Warszawa I Minczewski Jarosław II Kaleński Marek KW Kiszczak Andrzej
14 2021-10-02 ITA TOOLS Stal Mielec - MKS SAN-Pajda Jarosław I Kapłon Leszek II Wierzbowicz Patryk KW
1 2021-10-02 MKS Sokół Mogilno - Enea Energetyk Poznań II I Arentowicz Mirosław II Kuchna Filip KW
2 2021-10-02 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II - SMS Police I Błażejewski Marek II Nosal Piotr KW
3 2021-10-02 UKS ZSMS Poznań - AZS UMK Toruń I Stępińska Magdalena II Saładziak Mateusz KW
5 2021-10-02 UKŻPS COCCODRILLO Kościan - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I Mischke Łukasz II Dzikuć Jakub KW
1 2021-10-02 PMKS Nike Węgrów - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański I Aneszko Marta II Andraka Piotr KW
2 2021-10-02 LTS Legionovia Legionowo - AZS UMCS Volley Lublin I Łukaszewicz Michał II Pietraszewska Anna KW
3 2021-10-02 UKS Chemik SMS Olsztyn - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Lutek Magdalena II Kozieł Michał KW
4 2021-10-02 MUKS Krótka - JHN AZS Warszawa I Sokołowska Małgorzata II Makowski Łukasz KW
5 2021-10-02 Sparta Warszawa - Ósemka Siedlce I Czuryłowski Sławomir II Śliwiński Artur KW
1 2021-10-02 AZS-AWF Hummel Wrocław - Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice I Żerdzińska Arleta II Żebrowski Łukasz KW nieobsadzony
2 2021-10-02 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - MUKS SARI Żory I Chudy Patrycja II Puchalski Maciej KW
3 2021-10-02 MKS IgnerHome Volley Świdnica - Stoelzle SPS Panki I Urbaniak Ewelina II Dłużniakiewicz Paulina KW
4 2021-10-02 UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice - MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza I Kocieł Przemysław II Flis Piotr KW Darocha Henryk
5 2021-10-02 Energa MKS Kalisz II - NTSK-AZS Nysa I Karbowiak Piotr II Trafankowski Dawid KW
1 2021-10-02 Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia - KS Marba Sędziszów Małopolski I Marciniak Szymon II Pawlik Konrad KW
2 2021-10-02 Silesia Volley Mysłowice - SMS PZPS Szczyrk II I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Nowicka Anna KW
3 2021-10-02 INEX MUKS Poprad Stary Sącz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Szypuła Kamil II Zygmunt Michał KW
4 2021-10-02 MKS SAN-Pajda Jarosław II - TS Wisła Kraków I Olszanecki Marek II Drąg Katarzyna KW
5 2021-10-02 STS Sandecja Nowy Sącz - Maraton Krzeszowice I Szydło Katarzyna II Nobis Marcin KW
17 2021-10-02 SMS PZPS Spała - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I Nowicki Robert II Targosz Wojciech KW
20 2021-10-02 Exact Systems Norwid Częstochowa - Legia Warszawa I Mituta Adam II Habel Piotr KW
21 2021-10-02 Polski Cukier AVIA Świdnik - KRISPOL Września I Grzegorek Tomasz II Lisiecki Tomasz KW
23 2021-10-02 SPS Chrobry Głogów - ZAKSA Strzelce Opolskie I Fiutek Mariusz II Wojtunik Krzysztof KW
2 2021-10-02 STAL Nysa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Ignatowicz Paweł II Gołąbek Sławomir KW
5 2021-10-02 Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów I Twardowski Maciej II Adamczyk Bartłomiej KW
10 2021-10-02 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Kaczor Radosław II Morawski Paweł KW Sęk Jacek
9 2021-10-02 E.LECLERC MOYA Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź I Beń Mirosław II Walerzak Marcin KW Dudek Piotr
8 2021-10-02 Developres SkyRes Rzeszów - Energa MKS Kalisz I Głód Wojciech II Banaś Anna KW Lemek Andrzej
7 2021-10-02 Grupa Azoty Chemik Police - BKS BOSTIK Bielsko-Biała I Szydełko Aleksandra II Baniak Bartłomiej KW
3 2021-10-03 Cerrad Enea Czarni Radom - Projekt Warszawa I Herbik Marcin II Janik Tomasz KW
6 2021-10-03 GKS Katowice - Trefl Gdańsk SA I Makowski Jarosław II Broński Mateusz KW Sęk Jacek
7 2021-10-03 Aluron CMC Warta Zawiercie - MKS Ślepsk Malow Suwałki I Gadzina Mariusz II Lic Damian KW Strzylak Sylwester
4 2021-10-04 Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów I Maroszek Wojciech II Lagierski Marek KW
11 2021-10-04 #VolleyWrocław - Grot Budowlani Łódź I Kasprzyk Piotr II Litwin Jacek KW Jacyna Grzegorz
2 2021-10-05 Polonia Londyn - Przeciwnik I Adamczyk Bartłomiej II KW
9 2021-10-06 Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Czywczyńska Anna II Frąckiewicz Patryk KW
30 2021-10-07 MKS Będzin - Exact Systems Norwid Częstochowa I Habel Piotr II Ferenczak Gabriela KW Kasprzyk Wojciech
3 2021-10-07 Polonia Londyn - Przeciwnik I Janik Tomasz II KW
57 2021-10-08 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca I Szczepankiewicz Łukasz II Skowroński Grzegorz KW
10 2021-10-08 PMKS Nike Węgrów - LTS Legionovia Legionowo I Kwidziński Krzysztof II Sokołowska Małgorzata KW
31 2021-10-08 BBTS Bielsko-Biała - Chemeko-System Gwardia Wrocław I Wierzbowicz Patryk II Lew Marcin KW Kuchna Andrzej
12 2021-10-08 Projekt Warszawa - Cuprum Lubin I Flis Tomasz II Burkiewicz Paweł KW
14 2021-10-08 Jastrzębski Węgiel - STAL Nysa I Maciejewski Maciej II Broński Mateusz KW
18 2021-10-08 Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź I Litwin Jacek II Kasprzyk Piotr KW Dudek Piotr
7 2021-10-09 AZS UMK Toruń - Trefl Lębork I Łukaszewicz Michał II Janiszewska Agnieszka KW Mianowski Marek
8 2021-10-09 Enea Energetyk Poznań - MKST Astra Nowa Sól I Jarzębicka Justyna II Dłużniakiewicz Paulina KW Broński Jacek
9 2021-10-09 KPS STALPRO Joker Powiat Pilski - Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA I Mizgała Maciej II Nowak Jakub KW Słowik Marek
10 2021-10-09 SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski - SPS Konspol Słupca I Saładziak Mateusz II Stępińska Magdalena KW Wolski Dariusz
11 2021-10-09 Stoczniowiec Politechnika Gdańska - Anioły Toruń I Skalimowski Karol II Andraka Piotr KW
12 2021-10-09 LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz - LUKS WILKI Wilczyn I Żebrowski Łukasz II Kolan Mateusz KW Hamulski Zdzisław
8 2021-10-09 MMKS Lotnik Łęczyca - UKS Centrum Augustów I Kosiacki Piotr II Szczykutowicz Maciej KW
9 2021-10-09 Enea KKS Kozienice - MOS Wola Tramwaje Warszawskie I Śliwiński Artur II Pawlik Konrad KW
10 2021-10-09 Bzura Ozorków - KS Metro Warszawa I Dębski Piotr II Karbowiak Piotr KW
11 2021-10-09 IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin - KS Camper Wyszków I Makowski Łukasz II Papuda Dorota KW Tadej Zbigniew
12 2021-10-09 Arka Tempo Chełm - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Szydło Katarzyna II Kielar Tomasz KW
N/A 2021-10-09 LKS Czarni Rząśnia - pauzuje I II KW
13 2021-10-09 MUKS Ziemia Milicka Milicz - WKS Wieluń I Żerdzińska Arleta II Dębowski Adam KW
14 2021-10-09 KS Bielawianka Bester - LEGION Skalmierzyce I Szypuła Kamil II Zygmunt Michał KW Łukowicz Andrzej
15 2021-10-09 Chełmiec Wałbrzych - SMS PZPS Spała II I Drzazga Marek II Józefowicz Agata KW
16 2021-10-09 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - AZS Częstochowa I Jabłoński Bartosz II Bors Jakub KW Baniak Jan
17 2021-10-09 KS Volley Miasteczko Śląskie - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice I Mencel Katarzyna II Olszycka Aneta KW
18 2021-10-09 Hetman Włoszczowa - Science MKS Ikar Legnica I Czuryłowski Sławomir II Marciniak Szymon KW Waleriańczyk Jarosław
15 2021-10-09 MKS Andrychów - UKS Kępa MOSiR Dębica I Lutek Magdalena II Jamróz Marcin KW Cieślik Wiesław
16 2021-10-09 UMKS Kęczanin Kęty - MCKiS Jaworzno I Puchalski Maciej II Mikołajczyk Jakub KW Sikora Bogumił
17 2021-10-09 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - AKS V LO Rzeszów I Nowicka Anna II Paprzycki Piotr KW
18 2021-10-09 Tyski Klub Siatkarski - KS Błękitni Ropczyce I Broniszewski Michał II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW
19 2021-10-09 MKS Będzin II - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla I Hawryło Katarzyna II Kilijański Bartosz KW
20 2021-10-09 TS Volley Rybnik - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło I Leśniak Krzysztof II Drąg Katarzyna KW
21 2021-10-09 Extrans Sędziszów - KS Hutnik-Wanda Kraków I Pasterz Michał II Domaradzki Maciej KW
15 2021-10-09 MKS SAN-Pajda Jarosław - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca I Targosz Wojciech II Nowicki Robert KW
16 2021-10-09 KS AZS AWF Warszawa - ITA TOOLS Stal Mielec I Taroń Adam II Krzyżanowski Sebastian KW
17 2021-10-09 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - SMS PZPS Szczyrk I Frąckiewicz Patryk II Włodarczyk Marcin KW
18 2021-10-09 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki I Orlef Marek II Malinowski Michał KW
19 2021-10-09 Asotra Płomień Sosnowiec - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Gruszczyński Michał II Bartłomiejczak Marcin KW
20 2021-10-09 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - KS Częstochowianka I Kapusta Krzysztof II Papież Leszek KW Dietrich Ryszard
21 2021-10-09 Enea Energetyk Poznań - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Markowski Michał II Szymański Rafał KW
6 2021-10-09 Enea Energetyk Poznań II - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I Maciejewski Maciej II II Dzikuć Jakub KW Nowaczyński Jan
7 2021-10-09 Gedania Gdańsk - UKŻPS COCCODRILLO Kościan I Fibor Agnieszka II Lubiewski Łukasz KW
8 2021-10-09 AZS UMK Toruń - KS Pałac Bydgoszcz I Kajko Adam II Sadowska Emilia Anna KW
9 2021-10-09 SMS Police - UKS ZSMS Poznań I Flis Piotr II Kocieł Przemysław KW
10 2021-10-09 MKS Sokół Mogilno - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II I Wojciechowska Irmina II Skórka Łukasz KW nieobsadzony
6 2021-10-09 AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański - Ósemka Siedlce I Orzechowski Krystian II Armknecht Małgorzata KW
7 2021-10-09 JHN AZS Warszawa - Sparta Warszawa I Brzeziński Michał II Kaliszczuk Mateusz KW Kułak Zbigniew
8 2021-10-09 UKS Chemik SMS Olsztyn - MUKS Krótka I Nosal Piotr II Sosnowski Paweł KW Kileński Andrzej
9 2021-10-09 AZS UMCS Volley Lublin - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kwiatkowski Łukasz II Komornicki Robert KW
6 2021-10-09 Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice - NTSK-AZS Nysa I Wydra Tomasz II Wanecki Dawid KW
7 2021-10-09 MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza - Energa MKS Kalisz II I Witkowski Rafał II Krawczyk Małgorzata KW
8 2021-10-09 Stoelzle SPS Panki - UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice I Kryda Paweł II Bilkowski Piotr KW
9 2021-10-09 MUKS SARI Żory - MKS IgnerHome Volley Świdnica I Rybicki Zbigniew II Olszanecki Marek KW
10 2021-10-09 AZS-AWF Hummel Wrocław - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I Kała Witold II Pakuła Barbara KW nieobsadzony
6 2021-10-09 KS Marba Sędziszów Małopolski - Maraton Krzeszowice I Kozioł Piotr II Surdej Ryszard KW Litwiński Marek
7 2021-10-09 TS Wisła Kraków - STS Sandecja Nowy Sącz I Ferenczak Mariusz II Drab Bohdan KW
8 2021-10-09 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS SAN-Pajda Jarosław II I Ludera Mirosław II Stachnik Jerzy KW Czerwiński Andrzej
9 2021-10-09 SMS PZPS Szczyrk II - INEX MUKS Poprad Stary Sącz I Guratowski Wojciech II Kot Adam KW
10 2021-10-09 Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia - Silesia Volley Mysłowice I Pokusa Karolina II Myślak Jacek KW
25 2021-10-09 Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork - AZS AGH Kraków I Bzodek Marcin II Kaczmarzyk Grzegorz KW
26 2021-10-09 ZAKSA Strzelce Opolskie - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Szczepankiewicz Łukasz II Cieślik Benedykt KW
27 2021-10-09 SPS Chrobry Głogów - Olimpia Sulęcin I Sołtysiak Grzegorz II Piekarec Adam KW
28 2021-10-09 KRISPOL Września - KPS Siedlce I Krupski Marek II Cyran Janusz KW
29 2021-10-09 Legia Warszawa - Polski Cukier AVIA Świdnik I Zielińska Joanna II Noga Natalia KW
32 2021-10-09 SMS PZPS Spała - BKS Visła Bydgoszcz I Minczewski Jarosław II Jażdżewski Sławomir KW
8 2021-10-09 MKS Ślepsk Malow Suwałki - LUK Lublin I Skowroński Piotr II Heyducki Marek KW
10 2021-10-09 GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów I Janik Tomasz II Herbik Marcin KW
13 2021-10-09 Cerrad Enea Czarni Radom - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Lagierski Marek II Budzik Marek KW
17 2021-10-09 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz I Rek Marcin II Wojtunik Krzysztof KW Lemek Andrzej
14 2021-10-09 IŁ Capital Legionovia Legionowo - Uni Opole I Janusz Grzegorz II Pałka Mirosław KW
7 2021-10-10 BAS Białystok - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski I Awiżeń Adam Jan II Puchalska Barbara KW Błażewicz Albert
42 2021-10-10 KS AZS AWF Warszawa - SMS PZPS Szczyrk I Grzegorek Tomasz II Lisiecki Tomasz KW
9 2021-10-10 Trefl Gdańsk SA - Aluron CMC Warta Zawiercie I Adamczyk Bartłomiej II Pindral Szymon KW Jasiński Dariusz
11 2021-10-10 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn I Twardowski Maciej II Kolendowski Maciej KW
13 2021-10-10 Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police I Fiutek Mariusz II Pośpiech Rafał KW
16 2021-10-11 Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław I Niedbał Anna II Beń Mirosław KW Jacyna Grzegorz
15 2021-10-11 E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Joker Świecie I Sokół Katarzyna II Kaczor Radosław KW
2 2021-10-13 SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski I Kijowska Barbara II Stępińska Magdalena KW
3 2021-10-13 Anioły Toruń - Trefl Lębork I Awiżeń Adam Jan II Sadowska Emilia Anna KW
4 2021-10-13 LEGION Skalmierzyce - SPS Konspol Słupca I Dłużniakiewicz Paulina II Urbaniak Ewelina KW
5 2021-10-13 Hetman Włoszczowa - SMS PZPS Spała II I Dobrzański Marcin II Boś Paulina KW
6 2021-10-13 Enea KKS Kozienice - Arka Tempo Chełm I Pokusa Karolina II Pindral Maja KW
7 2021-10-13 IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Komornicki Robert II Kwiatkowski Łukasz KW
8 2021-10-13 WKS Wieluń - MCKiS Jaworzno I Wanecki Dawid II Wydra Tomasz KW
9 2021-10-13 AS Niepołomice - UMKS Kęczanin Kęty I Ferenczak Mariusz II Kot Adam KW
1 2021-10-13 UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry - Stoelzle SPS Panki I Szynczewska Monika II Paprzycki Piotr KW
2 2021-10-13 MKS COPCO Imielin - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Rybicki Zbigniew II Zygmunt Michał KW
3 2021-10-13 MKS IgnerHome Volley Świdnica - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I Flis Piotr II Kocieł Przemysław KW
37 2021-10-14 KPS Siedlce - Legia Warszawa I Szymańczak Luiza II Kapusta Krzysztof KW
23 2021-10-15 KS Częstochowianka - Enea Energetyk Poznań I Malinowski Michał II Taroń Adam KW Kasprzyk Wojciech
34 2021-10-15 Chemeko-System Gwardia Wrocław - SMS PZPS Spała I Manszewski Tomasz II Kolano Marcin KW
16 2021-10-15 Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel I Pindral Szymon II Gołąbek Sławomir KW Lemek Andrzej
20 2021-10-15 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów I Banaś Anna II Głód Wojciech KW
13 2021-10-16 LUKS WILKI Wilczyn - AZS UMK Toruń I Wieruszewski Jarosław II Magiera Radosław KW Broński Jacek
14 2021-10-16 Stoczniowiec Politechnika Gdańska - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz I Glinkowski Michał II Lubiewski Łukasz KW Kileński Andrzej
15 2021-10-16 SPS Konspol Słupca - Anioły Toruń I Papuda Paweł II Pięta Piotr KW Mianowski Marek
16 2021-10-16 Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski I Dębski Piotr II Mischke Łukasz KW Hamulski Zdzisław
17 2021-10-16 MKST Astra Nowa Sól - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski I Karbowiak Piotr II Głodek Marek KW Wolski Dariusz
18 2021-10-16 Trefl Lębork - Enea Energetyk Poznań I Puchalska Barbara II Rutynowski Mateusz KW
13 2021-10-16 Arka Tempo Chełm - BAS Białystok I Ludera Mirosław II Gąbka-Pachlińska Justyna KW
14 2021-10-16 KS Camper Wyszków - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Sokołowska Małgorzata II Wieczorek Piotr KW Tadej Zbigniew
15 2021-10-16 KS Metro Warszawa - IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin I Jakubowska Martyna II Kwiatkowski Łukasz KW
16 2021-10-16 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - Bzura Ozorków I Pietraszewska Anna II Skalimowski Karol KW
17 2021-10-16 UKS Centrum Augustów - Enea KKS Kozienice I Kajko Adam II Sadowska Emilia Anna KW Błażewicz Albert
18 2021-10-16 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - MMKS Lotnik Łęczyca I Marciniak Szymon II Śliwiński Artur KW
N/A 2021-10-16 pauzuje - Science MKS Ikar Legnica I II KW
19 2021-10-16 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - Hetman Włoszczowa I Brzeziński Michał II Bilkowski Piotr KW Baniak Jan
20 2021-10-16 AZS Częstochowa - KS Volley Miasteczko Śląskie I Szynczewska Monika II Hawryło Katarzyna KW
21 2021-10-16 SMS PZPS Spała II - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I Kazała Michał II Lemiech Łukasz KW Czerwiński Andrzej
22 2021-10-16 LEGION Skalmierzyce - Chełmiec Wałbrzych I Kocieł Przemysław II Flis Piotr KW
23 2021-10-16 WKS Wieluń - KS Bielawianka Bester I Cichoń Justyna II Maciejewski Maciej II KW Darocha Henryk
24 2021-10-16 LKS Czarni Rząśnia - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Kaliszczuk Mateusz II Bors Jakub KW
22 2021-10-16 UKS Kępa MOSiR Dębica - KS Hutnik-Wanda Kraków I Nowicka Anna II Broniszewski Michał KW Litwiński Marek
23 2021-10-16 TS Volley Rybnik - Extrans Sędziszów I Wanecki Dawid II Chudy Patrycja KW Sikora Bogumił
24 2021-10-16 Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło I Ferenczak Mariusz II Kot Adam KW
25 2021-10-16 KS Błękitni Ropczyce - MKS Będzin II I Leśniak Krzysztof II Surdej Ryszard KW
26 2021-10-16 AKS V LO Rzeszów - Tyski Klub Siatkarski I Pasterz Michał II Domaradzki Maciej KW
27 2021-10-16 MCKiS Jaworzno - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Drąg Katarzyna II Drab Bohdan KW
28 2021-10-16 MKS Andrychów - UMKS Kęczanin Kęty I Guratowski Wojciech II Rybicki Zbigniew KW Cieślik Wiesław
22 2021-10-16 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Czywczyńska Anna II Włodarczyk Marcin KW
24 2021-10-16 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I Kapica Paweł II Kaczmarzyk Grzegorz KW
25 2021-10-16 Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki - Asotra Płomień Sosnowiec I Noga Natalia II Zielińska Joanna KW
26 2021-10-16 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów I Szewczuk-Kozioł Olga II Janczarek Artur KW
27 2021-10-16 ITA TOOLS Stal Mielec - SMS PZPS Szczyrk I Kowalski Piotr II Herlender Justyna KW
28 2021-10-16 MKS SAN-Pajda Jarosław - KS AZS AWF Warszawa I Ferenczak Gabriela II Habel Piotr KW
11 2021-10-16 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II - Enea Energetyk Poznań II I Sosnowski Paweł II Kuchna Filip KW
12 2021-10-16 UKS ZSMS Poznań - MKS Sokół Mogilno I Kryda Paweł II Mencel Katarzyna KW Nowaczyński Jan
13 2021-10-16 KS Pałac Bydgoszcz - SMS Police I Nowak Jakub II Mizgała Maciej KW
14 2021-10-16 UKŻPS COCCODRILLO Kościan - AZS UMK Toruń I Ulita Norbert II Biernaczyk Marcin KW
15 2021-10-16 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - Gedania Gdańsk I Armknecht Małgorzata II Orzechowski Krystian KW Słowik Marek
11 2021-10-16 LTS Legionovia Legionowo - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański I Lutek Magdalena II Szczykutowicz Maciej KW
12 2021-10-16 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - PMKS Nike Węgrów I Kilijański Bartosz II Chudzik Maciej KW Kułak Zbigniew
13 2021-10-16 MUKS Krótka - AZS UMCS Volley Lublin I Andraka Piotr II Janiszewska Agnieszka KW
14 2021-10-16 UKS Chemik SMS Olsztyn - Sparta Warszawa I Wojciechowska Irmina II Olszycka Aneta KW
15 2021-10-16 Ósemka Siedlce - JHN AZS Warszawa I Kosiacki Piotr II Rymko Michał KW
11 2021-10-16 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice I Józefowicz Agata II Puchalski Maciej KW
12 2021-10-16 MKS IgnerHome Volley Świdnica - AZS-AWF Hummel Wrocław I Dłużniakiewicz Paulina II Kała Witold KW nieobsadzony
13 2021-10-16 UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice - MUKS SARI Żory I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Lenart Piotr KW
14 2021-10-16 Energa MKS Kalisz II - Stoelzle SPS Panki I Mikołajczyk Jakub II Jarzębicka Justyna KW
15 2021-10-16 NTSK-AZS Nysa - MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza I Drzazga Marek II Urbaniak Ewelina KW
11 2021-10-16 Silesia Volley Mysłowice - KS Marba Sędziszów Małopolski I Boś Paulina II Dobrzański Marcin KW
12 2021-10-16 INEX MUKS Poprad Stary Sącz - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia I Stachnik Jerzy II Worosz Kamil KW Waleriańczyk Jarosław
13 2021-10-16 MKS SAN-Pajda Jarosław II - SMS PZPS Szczyrk II I Krawczyk Małgorzata II Witkowski Rafał KW
14 2021-10-16 STS Sandecja Nowy Sącz - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Zygmunt Michał II Szypuła Kamil KW
15 2021-10-16 Maraton Krzeszowice - TS Wisła Kraków I Olszanecki Marek II Kozioł Piotr KW
33 2021-10-16 BKS Visła Bydgoszcz - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I Minczewski Jarosław II Kaleński Marek KW
35 2021-10-16 Exact Systems Norwid Częstochowa - BBTS Bielsko-Biała I Litwin Jacek II Kasprzyk Piotr KW
36 2021-10-16 Polski Cukier AVIA Świdnik - MKS Będzin I Lisiecki Tomasz II Grzegorek Tomasz KW Stando Mirosław
38 2021-10-16 SPS Chrobry Głogów - KRISPOL Września I Kijowska Barbara II Kaczmarek Hubert KW Dietrich Ryszard
39 2021-10-16 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - Olimpia Sulęcin I Piekarec Adam II Krzyżanowski Sebastian KW
40 2021-10-16 AZS AGH Kraków - ZAKSA Strzelce Opolskie I Skowroński Grzegorz II Szczepankiewicz Łukasz KW Kiszczak Andrzej
15 2021-10-16 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - LUK Lublin I Wolski Zbigniew II Makowski Jarosław KW
17 2021-10-16 PGE Skra Bełchatów - STAL Nysa I Lic Damian II Gadzina Mariusz KW
21 2021-10-16 Aluron CMC Warta Zawiercie - GKS Katowice I Weiner Marcin II Maroszek Wojciech KW Sęk Jacek
19 2021-10-16 Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź I Broński Mateusz II Morawski Paweł KW Jacyna Grzegorz
23 2021-10-16 Uni Opole - E.LECLERC MOYA Radomka Radom I Sołtysiak Grzegorz II Wojtunik Krzysztof KW
4 2021-10-17 KS Pałac Bydgoszcz - Gedania Gdańsk I Skalimowski Karol II Pietraszewska Anna KW Mianowski Marek
18 2021-10-17 Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Enea Czarni Radom I Kolendowski Maciej II Flis Tomasz KW
19 2021-10-17 Trefl Gdańsk SA - Cuprum Lubin I Niewiarowska Magdalena II Twardowski Maciej KW
20 2021-10-17 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn I Gołąbek Sławomir II Pindral Szymon KW
24 2021-10-17 Grot Budowlani Łódź - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Walerzak Marcin II Beń Mirosław KW
22 2021-10-18 Joker Świecie - Energa MKS Kalisz I Baniak Bartłomiej II Sokół Katarzyna KW Sęk Jacek
21 2021-10-18 #VolleyWrocław - BKS BOSTIK Bielsko-Biała I Pałka Mirosław II Janusz Grzegorz KW Strzylak Sylwester
12 2021-10-20 Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki - SMS PZPS Szczyrk I Szymańczak Luiza II Manszewski Tomasz KW
1 2021-10-20 Grupa Azoty Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów I Twardowski Maciej II Głód Wojciech KW
1 2021-10-20 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Jastrzębski Węgiel I Janik Tomasz II Herbik Marcin KW
43 2021-10-21 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - SMS PZPS Spała II I Mischke Łukasz II Kolan Mateusz KW
43 2021-10-21 KRISPOL Września - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Włodarczyk Marcin II Czywczyńska Anna KW Kiszczak Andrzej
27 2021-10-22 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - LEGION Skalmierzyce I Bilkowski Piotr II Mencel Katarzyna KW
44 2021-10-22 Legia Warszawa - SPS Chrobry Głogów I Jażdżewski Sławomir II Bałabański Tomasz KW Stando Mirosław
48 2021-10-22 BKS Visła Bydgoszcz - Chemeko-System Gwardia Wrocław I Sołtysiak Grzegorz II Beń Mirosław KW
22 2021-10-22 LUK Lublin - GKS Katowice I Niewiarowska Magdalena II Myszkowski Marcin KW Dudek Piotr
28 2021-10-22 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Joker Świecie I Głód Wojciech II Banaś Anna KW
19 2021-10-23 AZS UMK Toruń - Enea Energetyk Poznań I Arentowicz Mirosław II Błażejewski Marek KW Kileński Andrzej
20 2021-10-23 KPS STALPRO Joker Powiat Pilski - Trefl Lębork I Flis Piotr II Dzikuć Jakub KW Nowaczyński Jan
21 2021-10-23 SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski - MKST Astra Nowa Sól I Stępińska Magdalena II Biernaczyk Marcin KW Hamulski Zdzisław
22 2021-10-23 Anioły Toruń - Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA I Aneszko Marta II Skalimowski Karol KW Mianowski Marek
23 2021-10-23 LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz - SPS Konspol Słupca I Żerdzińska Arleta II Dębowski Adam KW Wolski Dariusz
24 2021-10-23 LUKS WILKI Wilczyn - Stoczniowiec Politechnika Gdańska I Kolan Mateusz II Głodek Marek KW
19 2021-10-23 BAS Białystok - MMKS Lotnik Łęczyca I Kwidziński Krzysztof II Szczykutowicz Maciej KW Błażewicz Albert
20 2021-10-23 Enea KKS Kozienice - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski I Rymko Michał II Jakubowska Martyna KW
21 2021-10-23 Bzura Ozorków - UKS Centrum Augustów I Trafankowski Dawid II Mischke Łukasz KW
22 2021-10-23 IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin - MOS Wola Tramwaje Warszawskie I Papuda Dorota II Makowski Łukasz KW
23 2021-10-23 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Metro Warszawa I Bober Bogusław II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW Kułak Zbigniew
24 2021-10-23 Arka Tempo Chełm - KS Camper Wyszków I Kielar Tomasz II Nobis Marcin KW Waleriańczyk Jarosław
N/A 2021-10-23 MUKS Ziemia Milicka Milicz - pauzuje I II KW
25 2021-10-23 KS Bielawianka Bester - LKS Czarni Rząśnia I Kilijański Bartosz II Nowicka Anna KW
26 2021-10-23 Chełmiec Wałbrzych - WKS Wieluń I Witkowski Rafał II Myślak Jacek KW Łukowicz Andrzej
28 2021-10-23 KS Volley Miasteczko Śląskie - SMS PZPS Spała II I Wydra Tomasz II Wieruszewski Jarosław KW Sikora Bogumił
29 2021-10-23 Hetman Włoszczowa - AZS Częstochowa I Worosz Kamil II Pasterz Michał KW Czerwiński Andrzej
30 2021-10-23 Science MKS Ikar Legnica - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice I Puchalski Maciej II Jarzębicka Justyna KW
29 2021-10-23 UMKS Kęczanin Kęty - UKS Kępa MOSiR Dębica I Zygmunt Michał II Kot Adam KW Cieślik Wiesław
30 2021-10-23 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - MKS Andrychów I Paprzycki Piotr II Szynczewska Monika KW Litwiński Marek
31 2021-10-23 Tyski Klub Siatkarski - MCKiS Jaworzno I Boś Paulina II Chudzik Maciej KW Baniak Jan
32 2021-10-23 MKS Będzin II - AKS V LO Rzeszów I Olszycka Aneta II Kryda Paweł KW Darocha Henryk
33 2021-10-23 MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - KS Błękitni Ropczyce I Broniszewski Michał II Hawryło Katarzyna KW
34 2021-10-23 Extrans Sędziszów - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla I Marciniak Szymon II Śliwiński Artur KW
35 2021-10-23 KS Hutnik-Wanda Kraków - TS Volley Rybnik I Lemiech Łukasz II Stachnik Jerzy KW
29 2021-10-23 KS AZS AWF Warszawa - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca I Szymański Rafał II Słowik Bartosz KW
30 2021-10-23 SMS PZPS Szczyrk - MKS SAN-Pajda Jarosław I Szewczuk-Kozioł Olga II Janczarek Artur KW Kuchna Andrzej
31 2021-10-23 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - ITA TOOLS Stal Mielec I Kapica Paweł II Kaczmarzyk Grzegorz KW Dworak Robert
32 2021-10-23 Asotra Płomień Sosnowiec - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok I Papież Leszek II Szymańczak Luiza KW
33 2021-10-23 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki I Cieślik Benedykt II Szczepankiewicz Łukasz KW
34 2021-10-23 Enea Energetyk Poznań - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Krzyżanowski Sebastian II Piekarec Adam KW
35 2021-10-23 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - KS Częstochowianka I Manszewski Tomasz II Markowski Michał KW
16 2021-10-23 Enea Energetyk Poznań II - Gedania Gdańsk I Kała Witold II Urbaniak Ewelina KW Broński Jacek
17 2021-10-23 AZS UMK Toruń - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I Kuchna Filip II Nowak Jakub KW
18 2021-10-23 SMS Police - UKŻPS COCCODRILLO Kościan I Cichoń Justyna II Maciejewski Maciej II KW
19 2021-10-23 MKS Sokół Mogilno - KS Pałac Bydgoszcz I Mizgała Maciej II Sosnowski Paweł KW
20 2021-10-23 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II - UKS ZSMS Poznań I Glinkowski Michał II Fibor Agnieszka KW
16 2021-10-23 AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański - JHN AZS Warszawa I Awiżeń Adam Jan II Sadowska Emilia Anna KW
17 2021-10-23 UKS Chemik SMS Olsztyn - Ósemka Siedlce I Pietraszewska Anna II Łukaszewicz Michał KW
18 2021-10-23 AZS UMCS Volley Lublin - Sparta Warszawa I Ferenczak Mariusz II Guratowski Wojciech KW
19 2021-10-23 PMKS Nike Węgrów - MUKS Krótka I Janiszewska Agnieszka II Andraka Piotr KW Tadej Zbigniew
20 2021-10-23 LTS Legionovia Legionowo - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Rutynowski Mateusz II Kajko Adam KW
16 2021-10-23 Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice - MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza I Dłużniakiewicz Paulina II Mikołajczyk Jakub KW
17 2021-10-23 Stoelzle SPS Panki - NTSK-AZS Nysa I Skórka Łukasz II Wojciechowska Irmina KW
18 2021-10-23 MUKS SARI Żory - Energa MKS Kalisz II I Wanecki Dawid II Chudy Patrycja KW
19 2021-10-23 AZS-AWF Hummel Wrocław - UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice I Dębski Piotr II Karbowiak Piotr KW
20 2021-10-23 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - MKS IgnerHome Volley Świdnica I Lutek Magdalena II Jamróz Marcin KW Łukowicz Andrzej
16 2021-10-23 KS Marba Sędziszów Małopolski - TS Wisła Kraków I Surdej Ryszard II Leśniak Krzysztof KW
17 2021-10-23 Maraton Krzeszowice - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Drab Bohdan II Drąg Katarzyna KW
19 2021-10-23 Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia - MKS SAN-Pajda Jarosław II I Gąbka-Pachlińska Justyna II Kazała Michał KW
20 2021-10-23 Silesia Volley Mysłowice - INEX MUKS Poprad Stary Sącz I Domaradzki Maciej II Szydło Katarzyna KW
41 2021-10-23 Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork - ZAKSA Strzelce Opolskie I Gruszczyński Michał II Bartłomiejczak Marcin KW
42 2021-10-23 Olimpia Sulęcin - AZS AGH Kraków I Bzodek Marcin II Kowalski Piotr KW
45 2021-10-23 MKS Będzin - KPS Siedlce I Taroń Adam II Mituta Adam KW
46 2021-10-23 BBTS Bielsko-Biała - Polski Cukier AVIA Świdnik I Lew Marcin II Wierzbowicz Patryk KW
47 2021-10-23 SMS PZPS Spała - Exact Systems Norwid Częstochowa I Kasprzyk Piotr II Janusz Grzegorz KW
25 2021-10-23 Cerrad Enea Czarni Radom - Trefl Gdańsk SA I Gadzina Mariusz II Lic Damian KW
26 2021-10-23 STAL Nysa - Asseco Resovia Rzeszów I Budzik Marek II Maroszek Wojciech KW
28 2021-10-23 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Projekt Warszawa I Lagierski Marek II Król Piotr KW Lemek Andrzej
30 2021-10-23 ŁKS Commercecon Łódź - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz I Kaczor Radosław II Sokół Katarzyna KW
26 2021-10-23 E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Grot Budowlani Łódź I Litwin Jacek II Rek Marcin KW
23 2021-10-24 Indykpol AZS Olsztyn - Aluron CMC Warta Zawiercie I Heyducki Marek II Skowroński Piotr KW
27 2021-10-24 Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów I Burkiewicz Paweł II Flis Tomasz KW Dudek Piotr
27 2021-10-24 Energa MKS Kalisz - Uni Opole I Pośpiech Rafał II Fiutek Mariusz KW Strzylak Sylwester
25 2021-10-24 IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grupa Azoty Chemik Police I Janusz Grzegorz II Kasprzyk Piotr KW Sęk Jacek
27 2021-10-25 TS Wisła Kraków - SMS PZPS Szczyrk II I Leśniak Krzysztof II Olszanecki Marek KW
24 2021-10-25 Cuprum Lubin - MKS Ślepsk Malow Suwałki I Broński Mateusz II Wolski Zbigniew KW
29 2021-10-25 Developres SkyRes Rzeszów - #VolleyWrocław I Cyran Janusz II Krupski Marek KW
24 2021-10-27 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - SMS Police I Flis Piotr II Maciejewski Maciej II KW
8 2021-10-27 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów I Orlef Marek II Lutek Magdalena KW
9 2021-10-27 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - MKS SAN-Pajda Jarosław I Szewczuk-Kozioł Olga II Pawlik Konrad KW
6 2021-10-27 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - SPS Stal Mielec I Jażdżewski Sławomir II Rutynowski Mateusz KW
5 2021-10-27 MKS COPCO Imielin - Asotra Płomień Sosnowiec I Cieślik Benedykt II Hawryło Katarzyna KW
4 2021-10-27 Stoelzle SPS Panki - SMS PZPS Szczyrk I Bartłomiejczak Marcin II Chudy Patrycja KW
14 2021-10-27 Legia Warszawa - Chemeko-System Gwardia Wrocław I Lisiecki Tomasz II Taroń Adam KW
5 2021-10-27 Energa MKS Kalisz - ŁKS Commercecon Łódź I Maciejewski Maciej II Kaczor Radosław KW
10 2021-10-27 LTS Legionovia Legionowo - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki I Beń Mirosław II Janiszewska Agnieszka KW
11 2021-10-27 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca I Frąckiewicz Patryk II Fibor Agnieszka KW
10 2021-10-27 Anioły Toruń - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski I Piekarec Adam II Nosal Piotr KW
11 2021-10-27 SPS Konspol Słupca - SMS PZPS Spała II I Włodarczyk Marcin II Lubiewski Łukasz KW
12 2021-10-27 IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin - Enea KKS Kozienice I Papież Leszek II Rymko Michał KW
13 2021-10-27 UMKS Kęczanin Kęty - WKS Wieluń I Skowroński Grzegorz II Chudzik Maciej KW
22 2021-10-28 KS Pałac Bydgoszcz - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II I Saładziak Mateusz II Ulita Norbert KW
10 2021-10-28 AZS AGH Kraków - SPS Chrobry Głogów I Wierzbowicz Patryk II Kapłon Leszek KW
34 2021-10-28 Aluron CMC Warta Zawiercie - Cuprum Lubin I Flis Tomasz II Kolendowski Maciej KW
29 2021-10-29 Projekt Warszawa - LUK Lublin I Pindral Szymon II Adamczyk Bartłomiej KW
36 2021-10-29 IŁ Capital Legionovia Legionowo - E.LECLERC MOYA Radomka Radom I Krupski Marek II Cyran Janusz KW Lemek Andrzej
25 2021-10-30 Stoczniowiec Politechnika Gdańska - AZS UMK Toruń I Fibor Agnieszka II Orzechowski Krystian KW Kileński Andrzej
26 2021-10-30 SPS Konspol Słupca - LUKS WILKI Wilczyn I Makowski Łukasz II Sokołowska Małgorzata KW Mianowski Marek
27 2021-10-30 Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz I Dębowski Adam II Karbowiak Piotr KW Hamulski Zdzisław
28 2021-10-30 MKST Astra Nowa Sól - Anioły Toruń I Mischke Łukasz II Kolan Mateusz KW Wolski Dariusz
29 2021-10-30 Trefl Lębork - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski I Błażejewski Marek II Arentowicz Mirosław KW
30 2021-10-30 Enea Energetyk Poznań - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski I Skórka Łukasz II Kryda Paweł KW Nowaczyński Jan
25 2021-10-30 KS Camper Wyszków - BAS Białystok I Puchalska Barbara II Rutynowski Mateusz KW Błażewicz Albert
26 2021-10-30 KS Metro Warszawa - Arka Tempo Chełm I Łukaszewicz Michał II Pietraszewska Anna KW Tadej Zbigniew
27 2021-10-30 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Wojciechowska Irmina II Brzeziński Michał KW
28 2021-10-30 UKS Centrum Augustów - IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin I Andraka Piotr II Janiszewska Agnieszka KW
29 2021-10-30 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - Bzura Ozorków I Śliwiński Artur II Rymko Michał KW
30 2021-10-30 MMKS Lotnik Łęczyca - Enea KKS Kozienice I Urbaniak Ewelina II Drzazga Marek KW
N/A 2021-10-30 pauzuje - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice I II KW
31 2021-10-30 AZS Częstochowa - Science MKS Ikar Legnica I Bors Jakub II Kaliszczuk Mateusz KW Baniak Jan
32 2021-10-30 SMS PZPS Spała II - Hetman Włoszczowa I Pawlik Konrad II Marciniak Szymon KW Czerwiński Andrzej
33 2021-10-30 LEGION Skalmierzyce - KS Volley Miasteczko Śląskie I Józefowicz Agata II Puchalski Maciej KW Broński Jacek
34 2021-10-30 WKS Wieluń - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I Dębski Piotr II Żebrowski Łukasz KW
35 2021-10-30 LKS Czarni Rząśnia - Chełmiec Wałbrzych I Chudzik Maciej II Bober Bogusław KW
36 2021-10-30 MUKS Ziemia Milicka Milicz - KS Bielawianka Bester I Pawluk Konrad II Kała Witold KW
36 2021-10-30 UKS Kępa MOSiR Dębica - TS Volley Rybnik I Olszanecki Marek II Drab Bohdan KW Litwiński Marek
37 2021-10-30 Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla - KS Hutnik-Wanda Kraków I Pakuła Barbara II Dłużniakiewicz Paulina KW Sikora Bogumił
38 2021-10-30 KS Błękitni Ropczyce - Extrans Sędziszów I Szydło Katarzyna II Ludera Mirosław KW Waleriańczyk Jarosław
39 2021-10-30 AKS V LO Rzeszów - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło I Nobis Marcin II Stachnik Jerzy KW
40 2021-10-30 MKS Będzin II - MCKiS Jaworzno I Ferenczak Mariusz II Szypuła Kamil KW Cieślik Wiesław
41 2021-10-30 MKS Andrychów - Tyski Klub Siatkarski I Dobrzański Marcin II Boś Paulina KW
42 2021-10-30 UMKS Kęczanin Kęty - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Szynczewska Monika II Kilijański Bartosz KW
36 2021-10-30 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca - KS Częstochowianka I Kaczmarek Hubert II Kolano Marcin KW Bajorek Leszek
37 2021-10-30 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Targosz Wojciech II Nowicki Robert KW
38 2021-10-30 Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki - Enea Energetyk Poznań I Herlender Justyna II Bzodek Marcin KW
39 2021-10-30 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I Bałabański Tomasz II Minczewski Jarosław KW
40 2021-10-30 ITA TOOLS Stal Mielec - Asotra Płomień Sosnowiec I Malinowski Michał II Orlef Marek KW
41 2021-10-30 MKS SAN-Pajda Jarosław - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów I Janczarek Artur II Szewczuk-Kozioł Olga KW Kasprzyk Wojciech
23 2021-10-30 UKŻPS COCCODRILLO Kościan - MKS Sokół Mogilno I Lubiewski Łukasz II Glinkowski Michał KW Słowik Marek
25 2021-10-30 Gedania Gdańsk - AZS UMK Toruń I Sadowska Emilia Anna II Kajko Adam KW
21 2021-10-30 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański I Papuda Paweł II Wieczorek Piotr KW
22 2021-10-30 MUKS Krótka - LTS Legionovia Legionowo I Komornicki Robert II Pięta Piotr KW
23 2021-10-30 Sparta Warszawa - PMKS Nike Węgrów I Kwidziński Krzysztof II Jakubowska Martyna KW
24 2021-10-30 Ósemka Siedlce - AZS UMCS Volley Lublin I Jamróz Marcin II Lutek Magdalena KW
25 2021-10-30 JHN AZS Warszawa - UKS Chemik SMS Olsztyn I Bilkowski Piotr II Jabłoński Bartosz KW Kułak Zbigniew
21 2021-10-30 MKS IgnerHome Volley Świdnica - Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice I Pokusa Karolina II Pindral Maja KW Łukowicz Andrzej
22 2021-10-30 UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I Myślak Jacek II Witkowski Rafał KW Maroszek Wojciech
23 2021-10-30 Energa MKS Kalisz II - AZS-AWF Hummel Wrocław I Olszycka Aneta II Mencel Katarzyna KW
24 2021-10-30 NTSK-AZS Nysa - MUKS SARI Żory I Dzikuć Jakub II Kocieł Przemysław KW Darocha Henryk
25 2021-10-30 MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza - Stoelzle SPS Panki I Paprzycki Piotr II Hawryło Katarzyna KW
21 2021-10-30 INEX MUKS Poprad Stary Sącz - KS Marba Sędziszów Małopolski I Pasterz Michał II Gąbka-Pachlińska Justyna KW
22 2021-10-30 Silesia Volley Mysłowice - MKS SAN-Pajda Jarosław II I Drąg Katarzyna II Kozioł Piotr KW
23 2021-10-30 STS Sandecja Nowy Sącz - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia I Lemiech Łukasz II Kielar Tomasz KW
24 2021-10-30 SMS PZPS Szczyrk II - Maraton Krzeszowice I Worosz Kamil II Kazała Michał KW
25 2021-10-30 TS Wisła Kraków - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Leśniak Krzysztof II Surdej Ryszard KW
49 2021-10-30 Chemeko-System Gwardia Wrocław - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I Słowik Bartosz II Szymański Rafał KW
50 2021-10-30 Exact Systems Norwid Częstochowa - BKS Visła Bydgoszcz I Kapłon Leszek II Lew Marcin KW
51 2021-10-30 Polski Cukier AVIA Świdnik - SMS PZPS Spała I Ferenczak Gabriela II Mituta Adam KW
52 2021-10-30 KPS Siedlce - BBTS Bielsko-Biała I Kaleński Marek II Jażdżewski Sławomir KW
53 2021-10-30 SPS Chrobry Głogów - MKS Będzin I Markowski Michał II Kijowska Barbara KW
54 2021-10-30 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia Warszawa I Frąckiewicz Patryk II Czywczyńska Anna KW
55 2021-10-30 AZS AGH Kraków - KRISPOL Września I Głód Wojciech II Banaś Anna KW
56 2021-10-30 ZAKSA Strzelce Opolskie - Olimpia Sulęcin I Szymańczak Luiza II Kapusta Krzysztof KW Hojka Jacek
30 2021-10-30 PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Herbik Marcin II Janik Tomasz KW Sęk Jacek
32 2021-10-30 Trefl Gdańsk SA - STAL Nysa I Maciejewski Maciej II Makowski Jarosław KW
33 2021-10-30 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom I Heyducki Marek II Skowroński Piotr KW
35 2021-10-30 Grot Budowlani Łódź - Energa MKS Kalisz I Sokół Katarzyna II Sołtysiak Grzegorz KW Jasiński Dariusz
34 2021-10-30 Uni Opole - BKS BOSTIK Bielsko-Biała I Morawski Paweł II Kaczor Radosław KW
33 2021-10-30 Joker Świecie - Developres SkyRes Rzeszów I Wojtunik Krzysztof II Niedbał Anna KW
31 2021-10-31 Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel I Twardowski Maciej II Burkiewicz Paweł KW Dudek Piotr
35 2021-10-31 GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn I Lic Damian II Gadzina Mariusz KW Sęk Jacek
31 2021-10-31 Grupa Azoty Chemik Police - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz I Beń Mirosław II Walerzak Marcin KW
32 2021-11-01 #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź I Baniak Bartłomiej II Szydełko Aleksandra KW
1 2021-11-03 BBTS Bielsko-Biała - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I Ferenczak Gabriela II Mituta Adam KW
62 2021-11-04 SMS PZPS Spała - KPS Siedlce I Czywczyńska Anna II Frąckiewicz Patryk KW Dworak Robert
36 2021-11-05 LUK Lublin - Indykpol AZS Olsztyn I Maroszek Wojciech II Adamczyk Bartłomiej KW
37 2021-11-05 E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police I Baniak Bartłomiej II Szydełko Aleksandra KW Dudek Piotr
31 2021-11-06 AZS UMK Toruń - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski I Nowak Jakub II Kuchna Filip KW Kileński Andrzej
32 2021-11-06 SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski - Enea Energetyk Poznań I Ulita Norbert II Saładziak Mateusz KW Wolski Dariusz
33 2021-11-06 Anioły Toruń - Trefl Lębork I Pięta Piotr II Papuda Dorota KW Mianowski Marek
34 2021-11-06 LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz - MKST Astra Nowa Sól I Biernaczyk Marcin II Stępińska Magdalena KW Hamulski Zdzisław
35 2021-11-06 LUKS WILKI Wilczyn - Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA I Sosnowski Paweł II Mizgała Maciej KW
36 2021-11-06 Stoczniowiec Politechnika Gdańska - SPS Konspol Słupca I Jakubowska Martyna II Komornicki Robert KW Łygoński Krzysztof
31 2021-11-06 BAS Białystok - Enea KKS Kozienice I Sadowska Emilia Anna II Awiżeń Adam Jan KW Błażewicz Albert
32 2021-11-06 Bzura Ozorków - MMKS Lotnik Łęczyca I Czuryłowski Sławomir II Pawlik Konrad KW Czerwiński Andrzej
33 2021-11-06 IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski I Kaliszczuk Mateusz II Bors Jakub KW Kułak Zbigniew
34 2021-11-06 UKS Centrum Augustów - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Andraka Piotr II Janiszewska Agnieszka KW Tadej Zbigniew
35 2021-11-06 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - Arka Tempo Chełm I Worosz Kamil II Kazała Michał KW
36 2021-11-06 KS Camper Wyszków - KS Metro Warszawa I Papuda Paweł II Kwidziński Krzysztof KW
N/A 2021-11-06 KS Bielawianka Bester - pauzuje I II KW
37 2021-11-06 Chełmiec Wałbrzych - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Ferenczak Mariusz II Szypuła Kamil KW Łukowicz Andrzej
38 2021-11-06 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - LKS Czarni Rząśnia I Rybicki Zbigniew II Olszanecki Marek KW
39 2021-11-06 KS Volley Miasteczko Śląskie - WKS Wieluń I Chudy Patrycja II Wydra Tomasz KW
40 2021-11-06 Hetman Włoszczowa - LEGION Skalmierzyce I Lemiech Łukasz II Szydło Katarzyna KW
41 2021-11-06 Science MKS Ikar Legnica - SMS PZPS Spała II I Józefowicz Agata II Urbaniak Ewelina KW
42 2021-11-06 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - AZS Częstochowa I Maciejewski Maciej II II Cichoń Justyna KW Darocha Henryk
43 2021-11-06 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - UKS Kępa MOSiR Dębica I Hawryło Katarzyna II Lenart Piotr KW Litwiński Marek
44 2021-11-06 Tyski Klub Siatkarski - UMKS Kęczanin Kęty I Jamróz Marcin II Krawczyk Małgorzata KW
45 2021-11-06 MKS Będzin II - MKS Andrychów I Pokusa Karolina II Lutek Magdalena KW Cieślik Wiesław
46 2021-11-06 MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - MCKiS Jaworzno I Surdej Ryszard II Leśniak Krzysztof KW
47 2021-11-06 Extrans Sędziszów - AKS V LO Rzeszów I Gąbka-Pachlińska Justyna II Pasterz Michał KW Waleriańczyk Jarosław
48 2021-11-06 KS Hutnik-Wanda Kraków - KS Błękitni Ropczyce I Paprzycki Piotr II Chudzik Maciej KW
49 2021-11-06 TS Volley Rybnik - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla I Kilijański Bartosz II Nowicka Anna KW
44 2021-11-06 KS AZS AWF Warszawa - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów I Kapica Paweł II Kaczmarzyk Grzegorz KW
45 2021-11-06 Asotra Płomień Sosnowiec - MKS SAN-Pajda Jarosław I Kapusta Krzysztof II Mituta Adam KW
46 2021-11-06 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - ITA TOOLS Stal Mielec I Herlender Justyna II Kowalski Piotr KW Kasprzyk Wojciech
47 2021-11-06 Enea Energetyk Poznań - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok I Noga Natalia II Krzyżanowski Sebastian KW
48 2021-11-06 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki I Kaleński Marek II Jażdżewski Sławomir KW Stando Mirosław
49 2021-11-06 KS Częstochowianka - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Malinowski Michał II Orlef Marek KW
26 2021-11-06 Enea Energetyk Poznań II - AZS UMK Toruń I Dzikuć Jakub II Kocieł Przemysław KW Nowaczyński Jan
28 2021-11-06 MKS Sokół Mogilno - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I Zieliński Karol II Arentowicz Mirosław KW
29 2021-11-06 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II - UKŻPS COCCODRILLO Kościan I Nosal Piotr II Błażejewski Marek KW
30 2021-11-06 UKS ZSMS Poznań - KS Pałac Bydgoszcz I Puchalski Maciej II Mikołajczyk Jakub KW Broński Jacek
26 2021-11-06 AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański - UKS Chemik SMS Olsztyn I Lubiewski Łukasz II Glinkowski Michał KW
27 2021-11-06 AZS UMCS Volley Lublin - JHN AZS Warszawa I Szczykutowicz Maciej II Witkowski Rafał KW
28 2021-11-06 PMKS Nike Węgrów - Ósemka Siedlce I Rymko Michał II Kwiatkowski Łukasz KW
30 2021-11-06 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - MUKS Krótka I Kolan Mateusz II Dębski Piotr KW
26 2021-11-06 Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice - Stoelzle SPS Panki I Jabłoński Bartosz II Kryda Paweł KW
27 2021-11-06 MUKS SARI Żory - MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza I Broniszewski Michał II Szynczewska Monika KW
28 2021-11-06 AZS-AWF Hummel Wrocław - NTSK-AZS Nysa I Trafankowski Dawid II Mischke Łukasz KW
29 2021-11-06 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - Energa MKS Kalisz II I Guratowski Wojciech II Kot Adam KW Łukowicz Andrzej
30 2021-11-06 MKS IgnerHome Volley Świdnica - UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice I Dębowski Adam II Żebrowski Łukasz KW
26 2021-11-06 KS Marba Sędziszów Małopolski - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Śliwiński Artur II Marciniak Szymon KW
28 2021-11-06 Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia - Maraton Krzeszowice I Nobis Marcin II Domaradzki Maciej KW
29 2021-11-06 STS Sandecja Nowy Sącz - Silesia Volley Mysłowice I Kozioł Piotr II Drab Bohdan KW
30 2021-11-06 INEX MUKS Poprad Stary Sącz - MKS SAN-Pajda Jarosław II I Stachnik Jerzy II Ludera Mirosław KW
57 2021-11-06 Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork - Olimpia Sulęcin I Papież Leszek II Szymańczak Luiza KW Hojka Jacek
58 2021-11-06 KRISPOL Września - ZAKSA Strzelce Opolskie I Markowski Michał II Szymański Rafał KW
59 2021-11-06 Legia Warszawa - AZS AGH Kraków I Bałabański Tomasz II Minczewski Jarosław KW Kiszczak Andrzej
60 2021-11-06 MKS Będzin - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Lew Marcin II Wierzbowicz Patryk KW
61 2021-11-06 BBTS Bielsko-Biała - SPS Chrobry Głogów I Habel Piotr II Ferenczak Gabriela KW
63 2021-11-06 BKS Visła Bydgoszcz - Polski Cukier AVIA Świdnik I Manszewski Tomasz II Piekarec Adam KW Bajorek Leszek
37 2021-11-06 Cuprum Lubin - GKS Katowice I Myszkowski Marcin II Niewiarowska Magdalena KW Dietrich Ryszard
38 2021-11-06 Cerrad Enea Czarni Radom - Aluron CMC Warta Zawiercie I Wolski Zbigniew II Broński Mateusz KW
41 2021-11-06 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Asseco Resovia Rzeszów I Makowski Jarosław II Maciejewski Maciej KW
42 2021-11-06 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław I Fiutek Mariusz II Pośpiech Rafał KW
41 2021-11-06 ŁKS Commercecon Łódź - Joker Świecie I Sołtysiak Grzegorz II Morawski Paweł KW Strzylak Sylwester
40 2021-11-06 Developres SkyRes Rzeszów - Uni Opole I Banaś Anna II Głód Wojciech KW Sęk Jacek
78 2021-11-07 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok I Szymański Rafał II Markowski Michał KW
87 2021-11-07 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów I Jażdżewski Sławomir II Kaleński Marek KW
29 2021-11-07 LTS Legionovia Legionowo - Sparta Warszawa I Makowski Łukasz II Kosiacki Piotr KW
7 2021-11-07 KPS Siedlce - AZS AGH Kraków I Szewczuk-Kozioł Olga II Janczarek Artur KW
39 2021-11-07 STAL Nysa - MKS Ślepsk Malow Suwałki I Weiner Marcin II Król Piotr KW
40 2021-11-07 Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk SA I Ignatowicz Paweł II Gołąbek Sławomir KW
42 2021-11-07 Projekt Warszawa - PGE Skra Bełchatów I Burkiewicz Paweł II Kolendowski Maciej KW Lemek Andrzej
7 2021-11-08 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok I Bałabański Tomasz II Puchalska Barbara KW
64 2021-11-08 Chemeko-System Gwardia Wrocław - Exact Systems Norwid Częstochowa I Bartłomiejczak Marcin II Taroń Adam KW
39 2021-11-08 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź I Pałka Mirosław II Rek Marcin KW
38 2021-11-08 Energa MKS Kalisz - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Walerzak Marcin II Pośpiech Rafał KW
90 2021-11-10 STAL Nysa - Projekt Warszawa I Lagierski Marek II Weiner Marcin KW
91 2021-11-10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Jastrzębski Węgiel I Twardowski Maciej II Gadzina Mariusz KW
71 2021-11-11 ZAKSA Strzelce Opolskie - Legia Warszawa I Morawski Paweł II Broński Mateusz KW Dietrich Ryszard
48 2021-11-12 GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom I Gołąbek Sławomir II Ignatowicz Paweł KW
43 2021-11-12 Grupa Azoty Chemik Police - #VolleyWrocław I Szydełko Aleksandra II Baniak Bartłomiej KW
37 2021-11-13 SPS Konspol Słupca - AZS UMK Toruń I Wieczorek Piotr II Kwidziński Krzysztof KW
38 2021-11-13 Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA - Stoczniowiec Politechnika Gdańska I Dębski Piotr II Trafankowski Dawid KW Wolski Dariusz
39 2021-11-13 MKST Astra Nowa Sól - LUKS WILKI Wilczyn I Drzazga Marek II Pakuła Barbara KW Broński Jacek
40 2021-11-13 Trefl Lębork - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz I Kajko Adam II Sadowska Emilia Anna KW Łygoński Krzysztof
41 2021-11-13 Enea Energetyk Poznań - Anioły Toruń I Kocieł Przemysław II Flis Piotr KW Nowaczyński Jan
42 2021-11-13 KPS STALPRO Joker Powiat Pilski - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski I Błażejewski Marek II Nosal Piotr KW
37 2021-11-13 KS Metro Warszawa - BAS Białystok I Armknecht Małgorzata II Glinkowski Michał KW Niewiarowska Magdalena
38 2021-11-13 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - KS Camper Wyszków I Komornicki Robert II Jakubowska Martyna KW Błażewicz Albert
39 2021-11-13 UKS Centrum Augustów - Arka Tempo Chełm I Rymko Michał II Makowski Łukasz KW Tadej Zbigniew
40 2021-11-13 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Pietraszewska Anna II Łukaszewicz Michał KW
41 2021-11-13 MMKS Lotnik Łęczyca - IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin I Mischke Łukasz II Dębowski Adam KW
42 2021-11-13 Enea KKS Kozienice - Bzura Ozorków I Gąbka-Pachlińska Justyna II Domaradzki Maciej KW Czerwiński Andrzej
N/A 2021-11-13 pauzuje - AZS Częstochowa I II KW
44 2021-11-13 LEGION Skalmierzyce - Science MKS Ikar Legnica I Jamróz Marcin II Krawczyk Małgorzata KW Łukowicz Andrzej
45 2021-11-13 WKS Wieluń - Hetman Włoszczowa I Józefowicz Agata II Urbaniak Ewelina KW Sikora Bogumił
46 2021-11-13 LKS Czarni Rząśnia - KS Volley Miasteczko Śląskie I Kot Adam II Zygmunt Michał KW Cieślik Wiesław
47 2021-11-13 MUKS Ziemia Milicka Milicz - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I Żerdzińska Arleta II Żebrowski Łukasz KW Hamulski Zdzisław
48 2021-11-13 KS Bielawianka Bester - Chełmiec Wałbrzych I Bilkowski Piotr II Brzeziński Michał KW Baniak Jan
50 2021-11-13 UKS Kępa MOSiR Dębica - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla I Drab Bohdan II Rybicki Zbigniew KW
51 2021-11-13 KS Błękitni Ropczyce - TS Volley Rybnik I Marciniak Szymon II Pawlik Konrad KW Waleriańczyk Jarosław
52 2021-11-13 AKS V LO Rzeszów - KS Hutnik-Wanda Kraków I Lenart Piotr II Bober Bogusław KW
53 2021-11-13 MCKiS Jaworzno - Extrans Sędziszów I Wojciechowska Irmina II Mencel Katarzyna KW Darocha Henryk
54 2021-11-13 MKS Andrychów - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło I Broniszewski Michał II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW
55 2021-11-13 UMKS Kęczanin Kęty - MKS Będzin II I Nobis Marcin II Lemiech Łukasz KW
56 2021-11-13 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - Tyski Klub Siatkarski I Leśniak Krzysztof II Drąg Katarzyna KW Litwiński Marek
50 2021-11-13 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Bałabański Tomasz II Minczewski Jarosław KW
52 2021-11-13 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Kaleński Marek II Jażdżewski Sławomir KW
53 2021-11-13 ITA TOOLS Stal Mielec - Enea Energetyk Poznań I Mituta Adam II Ferenczak Gabriela KW Kuchna Andrzej
54 2021-11-13 MKS SAN-Pajda Jarosław - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I Nowicki Robert II Targosz Wojciech KW
55 2021-11-13 KS AZS AWF Warszawa - Asotra Płomień Sosnowiec I Noga Natalia II Zielińska Joanna KW Bajorek Leszek
56 2021-11-13 SMS PZPS Szczyrk - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów I Herlender Justyna II Gruszczyński Michał KW
32 2021-11-13 UKŻPS COCCODRILLO Kościan - UKS ZSMS Poznań I Magiera Radosław II Mikołajczyk Jakub KW
33 2021-11-13 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II I Biernaczyk Marcin II Ulita Norbert KW
34 2021-11-13 Gedania Gdańsk - MKS Sokół Mogilno I Rutynowski Mateusz II Awiżeń Adam Jan KW
35 2021-11-13 AZS UMK Toruń - SMS Police I Kuchna Filip II Arentowicz Mirosław KW
31 2021-11-13 MUKS Krótka - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański I Lubiewski Łukasz II Fibor Agnieszka KW
32 2021-11-13 Sparta Warszawa - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Janiszewska Agnieszka II Andraka Piotr KW Mianowski Marek
33 2021-11-13 Ósemka Siedlce - LTS Legionovia Legionowo I Sokołowska Małgorzata II Papuda Paweł KW
34 2021-11-13 JHN AZS Warszawa - PMKS Nike Węgrów I Skórka Łukasz II Kryda Paweł KW
31 2021-11-13 UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice - Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice I Szypuła Kamil II Ferenczak Mariusz KW
32 2021-11-13 Energa MKS Kalisz II - MKS IgnerHome Volley Świdnica I Nowicka Anna II Kilijański Bartosz KW
33 2021-11-13 NTSK-AZS Nysa - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I Hawryło Katarzyna II Szynczewska Monika KW
34 2021-11-13 MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza - AZS-AWF Hummel Wrocław I Lutek Magdalena II Pokusa Karolina KW
35 2021-11-13 Stoelzle SPS Panki - MUKS SARI Żory I Kozioł Piotr II Surdej Ryszard KW
32 2021-11-13 STS Sandecja Nowy Sącz - INEX MUKS Poprad Stary Sącz I Kielar Tomasz II Pasterz Michał KW
34 2021-11-13 TS Wisła Kraków - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia I Stachnik Jerzy II Szydło Katarzyna KW
35 2021-11-13 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - SMS PZPS Szczyrk II I Kazała Michał II Ludera Mirosław KW
65 2021-11-13 Exact Systems Norwid Częstochowa - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I Habel Piotr II Malinowski Michał KW
66 2021-11-13 Polski Cukier AVIA Świdnik - Chemeko-System Gwardia Wrocław I Szczepankiewicz Łukasz II Cieślik Benedykt KW Dworak Robert
67 2021-11-13 KPS Siedlce - BKS Visła Bydgoszcz I Kaczmarzyk Grzegorz II Kapica Paweł KW Kiszczak Andrzej
68 2021-11-13 SPS Chrobry Głogów - SMS PZPS Spała I Kaczmarek Hubert II Słowik Bartosz KW
69 2021-11-13 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko-Biała I Kowalski Piotr II Bzodek Marcin KW Kasprzyk Wojciech
70 2021-11-13 AZS AGH Kraków - MKS Będzin I Janczarek Artur II Lew Marcin KW
72 2021-11-13 Olimpia Sulęcin - KRISPOL Września I Kolano Marcin II Kijowska Barbara KW
43 2021-11-13 PGE Skra Bełchatów - LUK Lublin I Skowroński Piotr II Heyducki Marek KW
44 2021-11-13 Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa I Lagierski Marek II Budzik Marek KW
47 2021-11-13 Aluron CMC Warta Zawiercie - STAL Nysa I Gadzina Mariusz II Lic Damian KW
48 2021-11-13 Energa MKS Kalisz - E.LECLERC MOYA Radomka Radom I Janusz Grzegorz II Pałka Mirosław KW
47 2021-11-13 IŁ Capital Legionovia Legionowo - BKS BOSTIK Bielsko-Biała I Kaczor Radosław II Sokół Katarzyna KW
45 2021-11-13 Uni Opole - ŁKS Commercecon Łódź I Rek Marcin II Litwin Jacek KW Dietrich Ryszard
60 2021-11-14 Chełmiec Wałbrzych - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I Kała Witold II Pakuła Barbara KW
51 2021-11-14 Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki - KS Częstochowianka I Krzyżanowski Sebastian II Piekarec Adam KW
31 2021-11-14 MKS SAN-Pajda Jarosław II - KS Marba Sędziszów Małopolski I Pindral Maja II Myślak Jacek KW
45 2021-11-14 Trefl Gdańsk SA - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Adamczyk Bartłomiej II Pindral Szymon KW Sęk Jacek
46 2021-11-14 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel I Janik Tomasz II Niewiarowska Magdalena KW
46 2021-11-14 Grot Budowlani Łódź - Developres SkyRes Rzeszów I Cyran Janusz II Fiutek Mariusz KW
13 2021-11-14 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Jażdżewski Sławomir II Kaleński Marek KW
21 2021-11-15 UKS ZSMS Poznań - Enea Energetyk Poznań II I Głodek Marek II Żerdzińska Arleta KW
49 2021-11-15 Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin I Kolendowski Maciej II Flis Tomasz KW
44 2021-11-15 Joker Świecie - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz I Niedbał Anna II Banaś Anna KW
113 2021-11-17 SPS Chrobry Głogów - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I Manszewski Tomasz II Szymański Rafał KW
114 2021-11-17 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - KPS Siedlce I Walerzak Marcin II Beń Mirosław KW Dietrich Ryszard
115 2021-11-17 Polski Cukier AVIA Świdnik - AZS AGH Kraków I Orlef Marek II Kapica Paweł KW
116 2021-11-17 ZAKSA Strzelce Opolskie - Exact Systems Norwid Częstochowa I Ferenczak Gabriela II Habel Piotr KW
117 2021-11-17 Olimpia Sulęcin - Chemeko-System Gwardia Wrocław I Kijowska Barbara II Kaczmarek Hubert KW
118 2021-11-17 KRISPOL Września - BKS Visła Bydgoszcz I Słowik Bartosz II Markowski Michał KW
120 2021-11-17 BBTS Bielsko-Biała - MKS Będzin I Budzik Marek II Pośpiech Rafał KW Strzylak Sylwester
12 2021-11-17 Stoelzle SPS Panki - Asotra Płomień Sosnowiec I Lenart Piotr II Szczepankiewicz Łukasz KW
14 2021-11-17 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - MKS SAN-Pajda Jarosław I Malinowski Michał II Rek Marcin KW
15 2021-11-17 LTS Legionovia Legionowo - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca I Taroń Adam II Wojtunik Krzysztof KW
14 2021-11-17 KPS STALPRO Joker Powiat Pilski - SPS Konspol Słupca I Dębski Piotr II Głodek Marek KW
15 2021-11-17 IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin - WKS Wieluń I Skalimowski Karol II Grzegorek Tomasz KW
119 2021-11-18 Legia Warszawa - SMS PZPS Spała I Pośpiech Rafał II Fiutek Mariusz KW Jasiński Dariusz
49 2021-11-18 Energa MKS Kalisz - Grupa Azoty Chemik Police I Kasprzyk Piotr II Litwin Jacek KW
45 2021-11-19 Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia - SMS PZPS Szczyrk II I Kwidziński Krzysztof II Pięta Piotr KW
52 2021-11-19 STAL Nysa - GKS Katowice I Maciejewski Maciej II Wolski Zbigniew KW
51 2021-11-19 Developres SkyRes Rzeszów - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Wojtunik Krzysztof II Rek Marcin KW
50 2021-11-19 E.LECLERC MOYA Radomka Radom - BKS BOSTIK Bielsko-Biała I Szydełko Aleksandra II Baniak Bartłomiej KW Lemek Andrzej
43 2021-11-20 AZS UMK Toruń - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski I Bors Jakub II Skórka Łukasz KW
44 2021-11-20 Anioły Toruń - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski I Błażejewski Marek II Arentowicz Mirosław KW Kileński Andrzej
45 2021-11-20 LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz - Enea Energetyk Poznań I Stępińska Magdalena II Biernaczyk Marcin KW Wolski Dariusz
46 2021-11-20 LUKS WILKI Wilczyn - Trefl Lębork I Ulita Norbert II Saładziak Mateusz KW Hamulski Zdzisław
47 2021-11-20 Stoczniowiec Politechnika Gdańska - MKST Astra Nowa Sól I Rutynowski Mateusz II Puchalska Barbara KW Łygoński Krzysztof
48 2021-11-20 SPS Konspol Słupca - Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA I Sosnowski Paweł II Kuchna Filip KW Słowik Marek
43 2021-11-20 BAS Białystok - Bzura Ozorków I Kozieł Michał II Kwiatkowski Łukasz KW Błażewicz Albert
44 2021-11-20 IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin - Enea KKS Kozienice I Pietraszewska Anna II Łukaszewicz Michał KW Mianowski Marek
45 2021-11-20 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MMKS Lotnik Łęczyca I Krawczyk Małgorzata II Jamróz Marcin KW Niewiarowska Magdalena
46 2021-11-20 Arka Tempo Chełm - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski I Ludera Mirosław II Worosz Kamil KW
47 2021-11-20 KS Camper Wyszków - UKS Centrum Augustów I Jabłoński Bartosz II Brzeziński Michał KW Kułak Zbigniew
48 2021-11-20 KS Metro Warszawa - MOS Wola Tramwaje Warszawskie I Skalimowski Karol II Aneszko Marta KW Tadej Zbigniew
N/A 2021-11-20 Chełmiec Wałbrzych - pauzuje I II KW
49 2021-11-20 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - KS Bielawianka Bester I Chudzik Maciej II Kilijański Bartosz KW Baniak Jan
50 2021-11-20 KS Volley Miasteczko Śląskie - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Olszanecki Marek II Drab Bohdan KW
51 2021-11-20 Hetman Włoszczowa - LKS Czarni Rząśnia I Szydło Katarzyna II Nobis Marcin KW Czerwiński Andrzej
52 2021-11-20 Science MKS Ikar Legnica - WKS Wieluń I Cichoń Justyna II Flis Piotr KW Nowaczyński Jan
53 2021-11-20 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - LEGION Skalmierzyce I Zygmunt Michał II Rybicki Zbigniew KW Łukowicz Andrzej
54 2021-11-20 AZS Częstochowa - SMS PZPS Spała II I Kryda Paweł II Olszycka Aneta KW Darocha Henryk
57 2021-11-20 Tyski Klub Siatkarski - UKS Kępa MOSiR Dębica I Kot Adam II Guratowski Wojciech KW
58 2021-11-20 MKS Będzin II - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Szypuła Kamil II Ferenczak Mariusz KW
59 2021-11-20 MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - UMKS Kęczanin Kęty I Pawlik Konrad II Czuryłowski Sławomir KW Waleriańczyk Jarosław
60 2021-11-20 Extrans Sędziszów - MKS Andrychów I Szynczewska Monika II Paprzycki Piotr KW Litwiński Marek
61 2021-11-20 KS Hutnik-Wanda Kraków - MCKiS Jaworzno I Domaradzki Maciej II Kielar Tomasz KW
62 2021-11-20 TS Volley Rybnik - AKS V LO Rzeszów I Witkowski Rafał II Myślak Jacek KW Cieślik Wiesław
63 2021-11-20 Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla - KS Błękitni Ropczyce I Magiera Radosław II Pakuła Barbara KW Sikora Bogumił
58 2021-11-20 Asotra Płomień Sosnowiec - SMS PZPS Szczyrk I Orlef Marek II Malinowski Michał KW Kuchna Andrzej
59 2021-11-20 KS AZS AWF Warszawa - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I Minczewski Jarosław II Bałabański Tomasz KW
60 2021-11-20 Enea Energetyk Poznań - MKS SAN-Pajda Jarosław I Piekarec Adam II Krzyżanowski Sebastian KW Jacyna Grzegorz
61 2021-11-20 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - ITA TOOLS Stal Mielec I Gruszczyński Michał II Bartłomiejczak Marcin KW
62 2021-11-20 KS Częstochowianka - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok I Włodarczyk Marcin II Czywczyńska Anna KW Stando Mirosław
63 2021-11-20 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki I Cieślik Benedykt II Skowroński Grzegorz KW Dworak Robert
36 2021-11-20 Enea Energetyk Poznań II - SMS Police I Wydra Tomasz II Chudy Patrycja KW Broński Jacek
37 2021-11-20 MKS Sokół Mogilno - AZS UMK Toruń I Armknecht Małgorzata II Orzechowski Krystian KW
38 2021-11-20 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II - Gedania Gdańsk I Nowak Jakub II Nosal Piotr KW
39 2021-11-20 UKS ZSMS Poznań - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I Żebrowski Łukasz II Głodek Marek KW
40 2021-11-20 KS Pałac Bydgoszcz - UKŻPS COCCODRILLO Kościan I Mizgała Maciej II Zieliński Karol KW
36 2021-11-20 AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański - AZS UMCS Volley Lublin I Lubiewski Łukasz II Fibor Agnieszka KW
37 2021-11-20 PMKS Nike Węgrów - UKS Chemik SMS Olsztyn I Bilkowski Piotr II Wojciechowska Irmina KW
38 2021-11-20 LTS Legionovia Legionowo - JHN AZS Warszawa I Papuda Dorota II Kosiacki Piotr KW
40 2021-11-20 MUKS Krótka - Sparta Warszawa I Szczykutowicz Maciej II Komornicki Robert KW
36 2021-11-20 Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice - MUKS SARI Żory I Boś Paulina II Bober Bogusław KW
37 2021-11-20 AZS-AWF Hummel Wrocław - Stoelzle SPS Panki I Żerdzińska Arleta II Kolan Mateusz KW nieobsadzony
38 2021-11-20 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza I Dzikuć Jakub II Kocieł Przemysław KW
39 2021-11-20 MKS IgnerHome Volley Świdnica - NTSK-AZS Nysa I Karbowiak Piotr II Dębski Piotr KW
40 2021-11-20 UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice - Energa MKS Kalisz II I Mikołajczyk Jakub II Jarzębicka Justyna KW
36 2021-11-20 KS Marba Sędziszów Małopolski - SMS PZPS Szczyrk II I Surdej Ryszard II Leśniak Krzysztof KW
37 2021-11-20 Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Pięta Piotr II Kwidziński Krzysztof KW
38 2021-11-20 Silesia Volley Mysłowice - TS Wisła Kraków I Pasterz Michał II Stachnik Jerzy KW
39 2021-11-20 INEX MUKS Poprad Stary Sącz - Maraton Krzeszowice I Lenart Piotr II Nowicka Anna KW
40 2021-11-20 MKS SAN-Pajda Jarosław II - STS Sandecja Nowy Sącz I Marciniak Szymon II Śliwiński Artur KW
73 2021-11-20 Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork - KRISPOL Września I Szymańczak Luiza II Kapusta Krzysztof KW
74 2021-11-20 MKS Będzin - ZAKSA Strzelce Opolskie I Herlender Justyna II Bzodek Marcin KW
75 2021-11-20 Legia Warszawa - Olimpia Sulęcin I Frąckiewicz Patryk II Taroń Adam KW
77 2021-11-20 SMS PZPS Spała - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Grzegorek Tomasz II Lisiecki Tomasz KW Kiszczak Andrzej
78 2021-11-20 BKS Visła Bydgoszcz - SPS Chrobry Głogów I Kijowska Barbara II Kolano Marcin KW
79 2021-11-20 KPS Siedlce - Chemeko-System Gwardia Wrocław I Szymański Rafał II Słowik Bartosz KW Hojka Jacek
80 2021-11-20 Exact Systems Norwid Częstochowa - Polski Cukier AVIA Świdnik I Wierzbowicz Patryk II Habel Piotr KW Kasprzyk Wojciech
51 2021-11-20 Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn I Gołąbek Sławomir II Ignatowicz Paweł KW
53 2021-11-20 Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie I Król Piotr II Budzik Marek KW
54 2021-11-20 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - MKS Ślepsk Malow Suwałki I Flis Tomasz II Burkiewicz Paweł KW
54 2021-11-20 #VolleyWrocław - Joker Świecie I Sołtysiak Grzegorz II Szydełko Aleksandra KW
27 2021-11-21 SMS Police - Gedania Gdańsk I Orzechowski Krystian II Armknecht Małgorzata KW Słowik Marek
50 2021-11-21 LUK Lublin - Cuprum Lubin I Herbik Marcin II Janik Tomasz KW
55 2021-11-21 Projekt Warszawa - Trefl Gdańsk SA I Ignatowicz Paweł II Gołąbek Sławomir KW
52 2021-11-21 ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź I Maroszek Wojciech II Fiutek Mariusz KW
56 2021-11-22 PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów I Pindral Szymon II Adamczyk Bartłomiej KW
53 2021-11-22 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Uni Opole I Walerzak Marcin II Niedbał Anna KW Jasiński Dariusz
2 2021-11-23 Developres SkyRes Rzeszów - Przeciwnik I Pindral Szymon II KW
N/A 2021-11-24 pauzuje - SMS PZPS Spała II I II KW
55 2021-11-24 LEGION Skalmierzyce - AZS Częstochowa I Wanecki Dawid II Wydra Tomasz KW Broński Jacek
56 2021-11-24 WKS Wieluń - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice I Dobrzański Marcin II Boś Paulina KW Baniak Jan
57 2021-11-24 LKS Czarni Rząśnia - Science MKS Ikar Legnica I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Broniszewski Michał KW
58 2021-11-24 MUKS Ziemia Milicka Milicz - Hetman Włoszczowa I Trafankowski Dawid II Dębowski Adam KW
59 2021-11-24 KS Bielawianka Bester - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
64 2021-11-24 UKS Kępa MOSiR Dębica - KS Błękitni Ropczyce I Lemiech Łukasz II Kazała Michał KW Waleriańczyk Jarosław
65 2021-11-24 AKS V LO Rzeszów - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla I Kozioł Piotr II Leśniak Krzysztof KW
66 2021-11-24 MCKiS Jaworzno - TS Volley Rybnik I Paprzycki Piotr II Chudzik Maciej KW
67 2021-11-24 MKS Andrychów - KS Hutnik-Wanda Kraków I Rybicki Zbigniew II Olszanecki Marek KW
68 2021-11-24 UMKS Kęczanin Kęty - Extrans Sędziszów I Nowicka Anna II Hawryło Katarzyna KW
69 2021-11-24 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło I Worosz Kamil II Gąbka-Pachlińska Justyna KW
70 2021-11-24 Tyski Klub Siatkarski - MKS Będzin II I Bober Bogusław II Lenart Piotr KW
24 2021-11-24 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - AZS AGH Kraków I Cieślik Benedykt II Skowroński Grzegorz KW
3 2021-11-24 Grupa Azoty Chemik Police - Przeciwnik I II KW Makowski Jarosław
31 2021-11-25 KS Pałac Bydgoszcz - Enea Energetyk Poznań II I Ulita Norbert II Biernaczyk Marcin KW
3 2021-11-25 BKS Visła Bydgoszcz - Legia Warszawa I Piekarec Adam II Zielińska Joanna KW
87 2021-11-25 Olimpia Sulęcin - MKS Będzin I Włodarczyk Marcin II Czywczyńska Anna KW
60 2021-11-25 Energa MKS Kalisz - BKS BOSTIK Bielsko-Biała I Banaś Anna II Głód Wojciech KW Jasiński Dariusz
59 2021-11-26 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Projekt Warszawa I Pindral Szymon II Lic Damian KW Lemek Andrzej
57 2021-11-26 Grot Budowlani Łódź - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz I Beń Mirosław II Walerzak Marcin KW Strzylak Sylwester
49 2021-11-27 Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA - AZS UMK Toruń I Mischke Łukasz II Dębski Piotr KW Wolski Dariusz
50 2021-11-27 MKST Astra Nowa Sól - SPS Konspol Słupca I Fibor Agnieszka II Lubiewski Łukasz KW Słowik Marek
51 2021-11-27 Trefl Lębork - Stoczniowiec Politechnika Gdańska I Sadowska Emilia Anna II Awiżeń Adam Jan KW Łygoński Krzysztof
52 2021-11-27 Enea Energetyk Poznań - LUKS WILKI Wilczyn I Mencel Katarzyna II Skórka Łukasz KW Nowaczyński Jan
53 2021-11-27 KPS STALPRO Joker Powiat Pilski - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz I Mikołajczyk Jakub II Wieruszewski Jarosław KW Broński Jacek
49 2021-11-27 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - BAS Białystok I Sosnowski Paweł II Nowak Jakub KW Kileński Andrzej
50 2021-11-27 UKS Centrum Augustów - KS Metro Warszawa I Rutynowski Mateusz II Kajko Adam KW Błażewicz Albert
51 2021-11-27 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - KS Camper Wyszków I Pietraszewska Anna II Skalimowski Karol KW Tadej Zbigniew
52 2021-11-27 MMKS Lotnik Łęczyca - Arka Tempo Chełm I Sokołowska Małgorzata II Papuda Paweł KW Mianowski Marek
53 2021-11-27 Enea KKS Kozienice - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Jakubowska Martyna II Rymko Michał KW
54 2021-11-27 Bzura Ozorków - IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin I Sajdok-Iwańska Katarzyna II Bober Bogusław KW Kułak Zbigniew
N/A 2021-11-27 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - pauzuje I II KW
61 2021-11-27 pauzuje - Chełmiec Wałbrzych I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
62 2021-11-27 Hetman Włoszczowa - KS Bielawianka Bester I Kielar Tomasz II Szydło Katarzyna KW Czerwiński Andrzej
63 2021-11-27 Science MKS Ikar Legnica - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Maciejewski Maciej II II Cichoń Justyna KW
64 2021-11-27 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - LKS Czarni Rząśnia I Flis Piotr II Dzikuć Jakub KW Darocha Henryk
65 2021-11-27 AZS Częstochowa - WKS Wieluń I Chudy Patrycja II Wanecki Dawid KW Sikora Bogumił
66 2021-11-27 SMS PZPS Spała II - LEGION Skalmierzyce I Kozieł Michał II Pięta Piotr KW
71 2021-11-27 MKS Będzin II - UKS Kępa MOSiR Dębica I Drab Bohdan II Kot Adam KW
72 2021-11-27 MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - Tyski Klub Siatkarski I Drąg Katarzyna II Guratowski Wojciech KW
73 2021-11-27 Extrans Sędziszów - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Lemiech Łukasz II Stachnik Jerzy KW
74 2021-11-27 KS Hutnik-Wanda Kraków - UMKS Kęczanin Kęty I Pasterz Michał II Gąbka-Pachlińska Justyna KW Waleriańczyk Jarosław
75 2021-11-27 TS Volley Rybnik - MKS Andrychów I Krawczyk Małgorzata II Lutek Magdalena KW Łukowicz Andrzej
76 2021-11-27 Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla - MCKiS Jaworzno I Szypuła Kamil II Ferenczak Mariusz KW Cieślik Wiesław
77 2021-11-27 KS Błękitni Ropczyce - AKS V LO Rzeszów I Broniszewski Michał II Nowicka Anna KW Litwiński Marek
64 2021-11-27 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki I Kaczmarek Hubert II Kijowska Barbara KW
65 2021-11-27 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Papież Leszek II Kapusta Krzysztof KW Bajorek Leszek
66 2021-11-27 ITA TOOLS Stal Mielec - KS Częstochowianka I Gruszczyński Michał II Bartłomiejczak Marcin KW
68 2021-11-27 KS AZS AWF Warszawa - Enea Energetyk Poznań I Kaczmarzyk Grzegorz II Kapica Paweł KW Stando Mirosław
69 2021-11-27 SMS PZPS Szczyrk - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I Kowalski Piotr II Bzodek Marcin KW
70 2021-11-27 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Asotra Płomień Sosnowiec I Szewczuk-Kozioł Olga II Janczarek Artur KW
41 2021-11-27 UKŻPS COCCODRILLO Kościan - Enea Energetyk Poznań II I Józefowicz Agata II Drzazga Marek KW
42 2021-11-27 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - KS Pałac Bydgoszcz I Stępińska Magdalena II Biernaczyk Marcin KW
43 2021-11-27 Gedania Gdańsk - UKS ZSMS Poznań I Glinkowski Michał II Armknecht Małgorzata KW
44 2021-11-27 AZS UMK Toruń - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II I Trafankowski Dawid II Żebrowski Łukasz KW
41 2021-11-27 Sparta Warszawa - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański I Wojciechowska Irmina II Bilkowski Piotr KW
42 2021-11-27 Ósemka Siedlce - MUKS Krótka I Pawlik Konrad II Czuryłowski Sławomir KW
43 2021-11-27 JHN AZS Warszawa - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Jamróz Marcin II Pokusa Karolina KW
44 2021-11-27 UKS Chemik SMS Olsztyn - LTS Legionovia Legionowo I Łukaszewicz Michał II Andraka Piotr KW
45 2021-11-27 AZS UMCS Volley Lublin - PMKS Nike Węgrów I Worosz Kamil II Nobis Marcin KW
41 2021-11-27 Energa MKS Kalisz II - Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice I Wieczorek Piotr II Kwiatkowski Łukasz KW
42 2021-11-27 NTSK-AZS Nysa - UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice I Puchalski Maciej II Magiera Radosław KW
43 2021-11-27 MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza - MKS IgnerHome Volley Świdnica I Olszycka Aneta II Kryda Paweł KW
44 2021-11-27 Stoelzle SPS Panki - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I Myślak Jacek II Pindral Maja KW
41 2021-11-27 STS Sandecja Nowy Sącz - KS Marba Sędziszów Małopolski I Chudzik Maciej II Paprzycki Piotr KW
42 2021-11-27 Maraton Krzeszowice - MKS SAN-Pajda Jarosław II I Dobrzański Marcin II Boś Paulina KW
43 2021-11-27 TS Wisła Kraków - INEX MUKS Poprad Stary Sącz I Ludera Mirosław II Domaradzki Maciej KW
44 2021-11-27 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Silesia Volley Mysłowice I Kosiacki Piotr II Szczykutowicz Maciej KW
81 2021-11-27 Polski Cukier AVIA Świdnik - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I Rek Marcin II Wojtunik Krzysztof KW Strzylak Sylwester
82 2021-11-27 KPS Siedlce - Exact Systems Norwid Częstochowa I Baniak Bartłomiej II Szydełko Aleksandra KW Dietrich Ryszard
83 2021-11-27 SPS Chrobry Głogów - Chemeko-System Gwardia Wrocław I Orlef Marek II Malinowski Michał KW Kasprzyk Wojciech
85 2021-11-27 AZS AGH Kraków - SMS PZPS Spała I Cieślik Benedykt II Szczepankiewicz Łukasz KW
86 2021-11-27 ZAKSA Strzelce Opolskie - BBTS Bielsko-Biała I Szymański Rafał II Słowik Bartosz KW
88 2021-11-27 KRISPOL Września - Legia Warszawa I Krzyżanowski Sebastian II Piekarec Adam KW Hojka Jacek
57 2021-11-27 Asseco Resovia Rzeszów - LUK Lublin I Twardowski Maciej II Myszkowski Marcin KW
60 2021-11-27 Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Niewiarowska Magdalena II Janik Tomasz KW
61 2021-11-27 GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel I Weiner Marcin II Król Piotr KW
55 2021-11-27 Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie I Sokół Katarzyna II Kaczor Radosław KW
54 2021-11-28 SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski - Anioły Toruń I Saładziak Mateusz II Ulita Norbert KW Hamulski Zdzisław
67 2021-11-28 MKS SAN-Pajda Jarosław - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I Ferenczak Gabriela II Mituta Adam KW
45 2021-11-28 SMS Police - MKS Sokół Mogilno I Dębowski Adam II Głodek Marek KW
35 2021-11-28 UKS Chemik SMS Olsztyn - AZS UMCS Volley Lublin I Mizgała Maciej II Błażejewski Marek KW Kileński Andrzej
84 2021-11-28 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - BKS Visła Bydgoszcz I Targosz Wojciech II Nowicki Robert KW Kiszczak Andrzej
58 2021-11-28 Trefl Gdańsk SA - PGE Skra Bełchatów I Broński Mateusz II Wolski Zbigniew KW
62 2021-11-28 Indykpol AZS Olsztyn - STAL Nysa I Makowski Jarosław II Heyducki Marek KW
58 2021-11-28 IŁ Capital Legionovia Legionowo - ŁKS Commercecon Łódź I Sołtysiak Grzegorz II Morawski Paweł KW
56 2021-11-28 Uni Opole - #VolleyWrocław I Pałka Mirosław II Janusz Grzegorz KW
63 2021-11-29 Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom I Weiner Marcin II Maroszek Wojciech KW
59 2021-11-29 E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów I Pośpiech Rafał II Cyran Janusz KW
4 2021-11-30 Jastrzębski Węgiel - Przeciwnik I II KW Król Piotr
39 2021-12-01 Ósemka Siedlce - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Kajko Adam II Awiżeń Adam Jan KW
33 2021-12-01 Maraton Krzeszowice - Silesia Volley Mysłowice I Wydra Tomasz II Wanecki Dawid KW
5 2021-12-01 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Przeciwnik I Sokół Katarzyna II KW
18 2021-12-02 SMS PZPS Szczyrk II - STS Sandecja Nowy Sącz I Dobrzański Marcin II Szypuła Kamil KW
93 2021-12-02 BKS Visła Bydgoszcz - AZS AGH Kraków I Bałabański Tomasz II Minczewski Jarosław KW
45 2021-12-03 MUKS SARI Żory - AZS-AWF Hummel Wrocław I Bors Jakub II Brzeziński Michał KW
67 2021-12-03 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - GKS Katowice I Gadzina Mariusz II Flis Tomasz KW
66 2021-12-03 Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police I Głód Wojciech II Niedbał Anna KW
55 2021-12-04 AZS UMK Toruń - Anioły Toruń I Papuda Dorota II Makowski Łukasz KW Mianowski Marek
56 2021-12-04 LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski I Dębowski Adam II Karbowiak Piotr KW Wolski Dariusz
57 2021-12-04 LUKS WILKI Wilczyn - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski I Zieliński Karol II Arentowicz Mirosław KW Słowik Marek
58 2021-12-04 Stoczniowiec Politechnika Gdańska - Enea Energetyk Poznań I Puchalska Barbara II Kajko Adam KW Łygoński Krzysztof
59 2021-12-04 SPS Konspol Słupca - Trefl Lębork I Kocieł Przemysław II Cichoń Justyna KW Nowaczyński Jan
60 2021-12-04 Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA - MKST Astra Nowa Sól I Trafankowski Dawid II Żerdzińska Arleta KW Hamulski Zdzisław
55 2021-12-04 BAS Białystok - IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin I Pawlik Konrad II Czuryłowski Sławomir KW
56 2021-12-04 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Bzura Ozorków I Boś Paulina II Dobrzański Marcin KW Kułak Zbigniew
57 2021-12-04 Arka Tempo Chełm - Enea KKS Kozienice I Jakubowska Martyna II Komornicki Robert KW Błażewicz Albert
58 2021-12-04 KS Camper Wyszków - MMKS Lotnik Łęczyca I Janiszewska Agnieszka II Skalimowski Karol KW
59 2021-12-04 KS Metro Warszawa - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski I Aneszko Marta II Łukaszewicz Michał KW Tadej Zbigniew
60 2021-12-04 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - UKS Centrum Augustów I Lubiewski Łukasz II Nosal Piotr KW Kileński Andrzej
N/A 2021-12-04 pauzuje - LEGION Skalmierzyce I II KW
67 2021-12-04 WKS Wieluń - SMS PZPS Spała II I Skórka Łukasz II Wojciechowska Irmina KW Darocha Henryk
69 2021-12-04 MUKS Ziemia Milicka Milicz - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice I Pakuła Barbara II Jarzębicka Justyna KW Broński Jacek
70 2021-12-04 KS Bielawianka Bester - Science MKS Ikar Legnica I Bober Bogusław II Chudzik Maciej KW Baniak Jan
71 2021-12-04 Chełmiec Wałbrzych - Hetman Włoszczowa I Dzikuć Jakub II Maciejewski Maciej II KW
72 2021-12-04 pauzuje - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
78 2021-12-04 UKS Kępa MOSiR Dębica - AKS V LO Rzeszów I Drąg Katarzyna II Leśniak Krzysztof KW Litwiński Marek
79 2021-12-04 MCKiS Jaworzno - KS Błękitni Ropczyce I Wieruszewski Jarosław II Józefowicz Agata KW Sikora Bogumił
80 2021-12-04 MKS Andrychów - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla I Nobis Marcin II Kielar Tomasz KW Waleriańczyk Jarosław
81 2021-12-04 UMKS Kęczanin Kęty - TS Volley Rybnik I Kazała Michał II Ludera Mirosław KW
82 2021-12-04 KS Hutnik-Wanda Kraków - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Kilijański Bartosz II Hawryło Katarzyna KW
83 2021-12-04 Tyski Klub Siatkarski - Extrans Sędziszów I Jamróz Marcin II Krawczyk Małgorzata KW Cieślik Wiesław
84 2021-12-04 MKS Będzin II - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło I Brzeziński Michał II Mencel Katarzyna KW
71 2021-12-04 Asotra Płomień Sosnowiec - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca I Habel Piotr II Ferenczak Gabriela KW
72 2021-12-04 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów I Taroń Adam II Szczepankiewicz Łukasz KW
73 2021-12-04 SMS PZPS Szczyrk - Enea Energetyk Poznań I Mituta Adam II Gruszczyński Michał KW Kasprzyk Wojciech
74 2021-12-04 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - KS AZS AWF Warszawa I Szymańczak Luiza II Papież Leszek KW Bajorek Leszek
75 2021-12-04 KS Częstochowianka - MKS SAN-Pajda Jarosław I Czywczyńska Anna II Malinowski Michał KW
77 2021-12-04 Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok I Manszewski Tomasz II Kapusta Krzysztof KW Jacyna Grzegorz
47 2021-12-04 SMS Police - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II I Dębski Piotr II Flis Piotr KW
48 2021-12-04 AZS UMK Toruń - UKS ZSMS Poznań I Sosnowski Paweł II Błażejewski Marek KW
49 2021-12-04 Gedania Gdańsk - KS Pałac Bydgoszcz I Awiżeń Adam Jan II Rutynowski Mateusz KW
50 2021-12-04 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - UKŻPS COCCODRILLO Kościan I Saładziak Mateusz II Stępińska Magdalena KW
47 2021-12-04 AZS UMCS Volley Lublin - LTS Legionovia Legionowo I Domaradzki Maciej II Pasterz Michał KW
49 2021-12-04 JHN AZS Warszawa - MUKS Krótka I Nowak Jakub II Mizgała Maciej KW
50 2021-12-04 Ósemka Siedlce - Sparta Warszawa I Andraka Piotr II Pietraszewska Anna KW
46 2021-12-04 Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice - AZS-AWF Hummel Wrocław I Witkowski Rafał II Lutek Magdalena KW
47 2021-12-04 MUKS SARI Żory - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I Wanecki Dawid II Wydra Tomasz KW
49 2021-12-04 MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza - UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice I Jabłoński Bartosz II Bors Jakub KW
50 2021-12-04 NTSK-AZS Nysa - Energa MKS Kalisz II I Urbaniak Ewelina II Puchalski Maciej KW
46 2021-12-04 KS Marba Sędziszów Małopolski - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia I Zygmunt Michał II Kozioł Piotr KW
47 2021-12-04 SMS PZPS Szczyrk II - Silesia Volley Mysłowice I Gąbka-Pachlińska Justyna II Stachnik Jerzy KW
48 2021-12-04 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - INEX MUKS Poprad Stary Sącz I Śliwiński Artur II Marciniak Szymon KW
49 2021-12-04 TS Wisła Kraków - MKS SAN-Pajda Jarosław II I Szynczewska Monika II Broniszewski Michał KW
50 2021-12-04 Maraton Krzeszowice - STS Sandecja Nowy Sącz I Kot Adam II Drab Bohdan KW
89 2021-12-04 Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork - Legia Warszawa I Kowalski Piotr II Bzodek Marcin KW Kuchna Andrzej
90 2021-12-04 MKS Będzin - KRISPOL Września I Janczarek Artur II Szewczuk-Kozioł Olga KW
91 2021-12-04 BBTS Bielsko-Biała - Olimpia Sulęcin I Herlender Justyna II Bartłomiejczak Marcin KW
92 2021-12-04 SMS PZPS Spała - ZAKSA Strzelce Opolskie I Lisiecki Tomasz II Grzegorek Tomasz KW
95 2021-12-04 Exact Systems Norwid Częstochowa - SPS Chrobry Głogów I Frąckiewicz Patryk II Włodarczyk Marcin KW
96 2021-12-04 Polski Cukier AVIA Świdnik - KPS Siedlce I Wierzbowicz Patryk II Kapłon Leszek KW
66 2021-12-04 Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel I Pindral Szymon II Twardowski Maciej KW
69 2021-12-04 PGE Skra Bełchatów - MKS Ślepsk Malow Suwałki I Król Piotr II Budzik Marek KW
65 2021-12-04 Joker Świecie - IŁ Capital Legionovia Legionowo I Janusz Grzegorz II Pałka Mirosław KW
62 2021-12-04 ŁKS Commercecon Łódź - BKS BOSTIK Bielsko-Biała I Litwin Jacek II Kasprzyk Piotr KW
61 2021-12-04 Uni Opole - Grot Budowlani Łódź I Krupski Marek II Cyran Janusz KW
76 2021-12-05 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - ITA TOOLS Stal Mielec I Mituta Adam II Cieślik Benedykt KW
90 2021-12-05 Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki - MKS SAN-Pajda Jarosław I Papież Leszek II Szymańczak Luiza KW Jacyna Grzegorz
94 2021-12-05 Chemeko-System Gwardia Wrocław - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Skowroński Grzegorz II Targosz Wojciech KW
64 2021-12-05 LUK Lublin - Cerrad Enea Czarni Radom I Budzik Marek II Lagierski Marek KW
65 2021-12-05 STAL Nysa - Cuprum Lubin I Wolski Zbigniew II Maciejewski Maciej KW
70 2021-12-05 Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk SA I Kolendowski Maciej II Flis Tomasz KW
64 2021-12-05 #VolleyWrocław - E.LECLERC MOYA Radomka Radom I Szydełko Aleksandra II Weiner Marcin KW
68 2021-12-06 Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie I Broński Mateusz II Maciejewski Maciej KW
63 2021-12-06 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz I Pośpiech Rafał II Cyran Janusz KW
N/A 2021-12-08 pauzuje - pauzuje I II KW
73 2021-12-08 Hetman Włoszczowa - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I Brzeziński Michał II Kaliszczuk Mateusz KW
74 2021-12-08 Science MKS Ikar Legnica - Chełmiec Wałbrzych I Jarzębicka Justyna II Pawluk Konrad KW
75 2021-12-08 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - KS Bielawianka Bester I Mischke Łukasz II Żerdzińska Arleta KW
76 2021-12-08 AZS Częstochowa - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Pindral Maja II Witkowski Rafał KW
78 2021-12-08 LEGION Skalmierzyce - WKS Wieluń I Pakuła Barbara II Drzazga Marek KW
85 2021-12-08 MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - UKS Kępa MOSiR Dębica I Stachnik Jerzy II Nobis Marcin KW
86 2021-12-08 Extrans Sędziszów - MKS Będzin II I Śliwiński Artur II Czuryłowski Sławomir KW
87 2021-12-08 KS Hutnik-Wanda Kraków - Tyski Klub Siatkarski I Ludera Mirosław II Pasterz Michał KW
88 2021-12-08 TS Volley Rybnik - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Magiera Radosław II Mikołajczyk Jakub KW
89 2021-12-08 Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla - UMKS Kęczanin Kęty I Wydra Tomasz II Chudy Patrycja KW
91 2021-12-08 AKS V LO Rzeszów - MCKiS Jaworzno I Kozioł Piotr II Surdej Ryszard KW
182 2021-12-08 KPS Siedlce - SMS PZPS Spała I Bałabański Tomasz II Minczewski Jarosław KW Dworak Robert
99 2021-12-09 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - Exact Systems Norwid Częstochowa I Kapusta Krzysztof II Janczarek Artur KW
68 2021-12-09 Joker Świecie - Grot Budowlani Łódź I II KW
82 2021-12-10 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - Chełmiec Wałbrzych I Pindral Maja II Witkowski Rafał KW Łukowicz Andrzej
90 2021-12-10 KS Błękitni Ropczyce - MKS Andrychów I Pokusa Karolina II Myślak Jacek KW nieobsadzony
43 2021-12-10 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca - SMS PZPS Szczyrk I Jażdżewski Sławomir II Bałabański Tomasz KW Kiszczak Andrzej
75 2021-12-10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Indykpol AZS Olsztyn I II KW
70 2021-12-10 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - E.LECLERC MOYA Radomka Radom I II KW
61 2021-12-11 AZS UMK Toruń - MKST Astra Nowa Sól I Armknecht Małgorzata II Glinkowski Michał KW Kileński Andrzej
62 2021-12-11 Trefl Lębork - Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA I Awiżeń Adam Jan II Rutynowski Mateusz KW Łygoński Krzysztof
63 2021-12-11 Enea Energetyk Poznań - SPS Konspol Słupca I Kolan Mateusz II Głodek Marek KW Hamulski Zdzisław
64 2021-12-11 KPS STALPRO Joker Powiat Pilski - Stoczniowiec Politechnika Gdańska I Pawluk Konrad II Drzazga Marek KW Broński Jacek
65 2021-12-11 LUKS WILKI Wilczyn - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski I Biernaczyk Marcin II Saładziak Mateusz KW
66 2021-12-11 Anioły Toruń - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz I Rymko Michał II Wieczorek Piotr KW Mianowski Marek
61 2021-12-11 UKS Centrum Augustów - BAS Białystok I Papuda Paweł II Sokołowska Małgorzata KW Tadej Zbigniew
62 2021-12-11 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - MOS Wola Tramwaje Warszawskie I Skalimowski Karol II Janiszewska Agnieszka KW
63 2021-12-11 MMKS Lotnik Łęczyca - KS Metro Warszawa I Nosal Piotr II Zieliński Karol KW Słowik Marek
64 2021-12-11 Enea KKS Kozienice - KS Camper Wyszków I Chudzik Maciej II Kilijański Bartosz KW Kułak Zbigniew
65 2021-12-11 Bzura Ozorków - Arka Tempo Chełm I Komornicki Robert II Pięta Piotr KW
66 2021-12-11 IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Kosiacki Piotr II Kozieł Michał KW Błażewicz Albert
N/A 2021-12-11 pauzuje - WKS Wieluń I II KW
80 2021-12-11 SMS PZPS Spała II - MUKS Ziemia Milicka Milicz I Śliwiński Artur II Czuryłowski Sławomir KW Czerwiński Andrzej
81 2021-12-11 AZS Częstochowa - KS Bielawianka Bester I Brzeziński Michał II Bilkowski Piotr KW Baniak Jan
83 2021-12-11 Science MKS Ikar Legnica - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I Żebrowski Łukasz II Żerdzińska Arleta KW Wolski Dariusz
84 2021-12-11 Hetman Włoszczowa - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
92 2021-12-11 MCKiS Jaworzno - UKS Kępa MOSiR Dębica I Urbaniak Ewelina II Puchalski Maciej KW Sikora Bogumił
93 2021-12-11 AKS V LO Rzeszów - MKS Andrychów I Leśniak Krzysztof II Hawryło Katarzyna KW Litwiński Marek
94 2021-12-11 KS Błękitni Ropczyce - UMKS Kęczanin Kęty I Bober Bogusław II Szynczewska Monika KW
95 2021-12-11 Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Mencel Katarzyna II Skórka Łukasz KW Darocha Henryk
96 2021-12-11 TS Volley Rybnik - Tyski Klub Siatkarski I Rybicki Zbigniew II Guratowski Wojciech KW Cieślik Wiesław
97 2021-12-11 KS Hutnik-Wanda Kraków - MKS Będzin II I Krawczyk Małgorzata II Jamróz Marcin KW
98 2021-12-11 Extrans Sędziszów - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło I Worosz Kamil II Stachnik Jerzy KW Waleriańczyk Jarosław
79 2021-12-11 ITA TOOLS Stal Mielec - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki I Szewczuk-Kozioł Olga II Ferenczak Gabriela KW
80 2021-12-11 MKS SAN-Pajda Jarosław - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Lew Marcin II Kapłon Leszek KW
81 2021-12-11 KS AZS AWF Warszawa - KS Częstochowianka I Lisiecki Tomasz II Taroń Adam KW
82 2021-12-11 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - SMS PZPS Szczyrk I Gruszczyński Michał II Bartłomiejczak Marcin KW Kasprzyk Wojciech
83 2021-12-11 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Enea Energetyk Poznań I Wierzbowicz Patryk II Cieślik Benedykt KW
84 2021-12-11 Asotra Płomień Sosnowiec - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I Słowik Bartosz II Szymański Rafał KW Jacyna Grzegorz
51 2021-12-11 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - Enea Energetyk Poznań II I Dębowski Adam II Karbowiak Piotr KW
52 2021-12-11 UKŻPS COCCODRILLO Kościan - Gedania Gdańsk I Orzechowski Krystian II Lubiewski Łukasz KW
53 2021-12-11 KS Pałac Bydgoszcz - AZS UMK Toruń I Arentowicz Mirosław II Kuchna Filip KW
54 2021-12-11 UKS ZSMS Poznań - SMS Police I Pakuła Barbara II Józefowicz Agata KW
55 2021-12-11 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II - MKS Sokół Mogilno I Puchalska Barbara II Kajko Adam KW
51 2021-12-11 Ósemka Siedlce - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański I Bors Jakub II Jabłoński Bartosz KW
52 2021-12-11 Sparta Warszawa - JHN AZS Warszawa I Sosnowski Paweł II Nowak Jakub KW
53 2021-12-11 MUKS Krótka - UKS Chemik SMS Olsztyn I Pietraszewska Anna II Łukaszewicz Michał KW
54 2021-12-11 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - AZS UMCS Volley Lublin I Jakubowska Martyna II Kwidziński Krzysztof KW
55 2021-12-11 LTS Legionovia Legionowo - PMKS Nike Węgrów I Makowski Łukasz II Szczykutowicz Maciej KW
51 2021-12-11 NTSK-AZS Nysa - Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice I Kocieł Przemysław II Dzikuć Jakub KW
52 2021-12-11 Energa MKS Kalisz II - MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza I Dębski Piotr II Mischke Łukasz KW
53 2021-12-11 UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice - Stoelzle SPS Panki I Chudy Patrycja II Wydra Tomasz KW
54 2021-12-11 MKS IgnerHome Volley Świdnica - MUKS SARI Żory I Jarzębicka Justyna II Magiera Radosław KW
55 2021-12-11 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - AZS-AWF Hummel Wrocław I Wieruszewski Jarosław II Mikołajczyk Jakub KW
51 2021-12-11 Maraton Krzeszowice - KS Marba Sędziszów Małopolski I Broniszewski Michał II Sajdok-Iwańska Katarzyna KW
52 2021-12-11 STS Sandecja Nowy Sącz - TS Wisła Kraków I Drab Bohdan II Szypuła Kamil KW
53 2021-12-11 MKS SAN-Pajda Jarosław II - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski I Surdej Ryszard II Kozioł Piotr KW
54 2021-12-11 INEX MUKS Poprad Stary Sącz - SMS PZPS Szczyrk II I Kielar Tomasz II Lemiech Łukasz KW
55 2021-12-11 Silesia Volley Mysłowice - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia I Kot Adam II Zygmunt Michał KW
97 2021-12-11 KPS Siedlce - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I Minczewski Jarosław II Kaleński Marek KW Stando Mirosław
98 2021-12-11 SPS Chrobry Głogów - Polski Cukier AVIA Świdnik I Markowski Michał II Kaczmarek Hubert KW
100 2021-12-11 AZS AGH Kraków - Chemeko-System Gwardia Wrocław I Nowicki Robert II Targosz Wojciech KW Dworak Robert
101 2021-12-11 ZAKSA Strzelce Opolskie - BKS Visła Bydgoszcz I Herlender Justyna II Kowalski Piotr KW Kuchna Andrzej
102 2021-12-11 Olimpia Sulęcin - SMS PZPS Spała I Kolano Marcin II Kijowska Barbara KW Hojka Jacek
103 2021-12-11 KRISPOL Września - BBTS Bielsko-Biała I Zielińska Joanna II Krzyżanowski Sebastian KW
71 2021-12-11 Trefl Gdańsk SA - LUK Lublin I II KW
72 2021-12-11 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Asseco Resovia Rzeszów I II KW
73 2021-12-11 Aluron CMC Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów I II KW
74 2021-12-11 GKS Katowice - Projekt Warszawa I II KW
76 2021-12-11 Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel I II KW
77 2021-12-11 Cerrad Enea Czarni Radom - STAL Nysa I II KW
72 2021-12-11 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Developres SkyRes Rzeszów I II KW
71 2021-12-11 ŁKS Commercecon Łódź - Energa MKS Kalisz I II KW
69 2021-12-11 #VolleyWrocław - IŁ Capital Legionovia Legionowo I II KW
67 2021-12-12 Grupa Azoty Chemik Police - Uni Opole I II KW
46 2021-12-15 Enea Energetyk Poznań II - MKS Sokół Mogilno I Drzazga Marek II Magiera Radosław KW
15 2021-12-15 MKS Będzin - BKS Visła Bydgoszcz I Bartłomiejczak Marcin II Gruszczyński Michał KW Kuchna Andrzej
1 2021-12-15 Projekt Warszawa - Przeciwnik I II KW
4 2021-12-16 SMS PZPS Szczyrk - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Bartłomiejczak Marcin II Gruszczyński Michał KW
67 2021-12-17 BAS Białystok - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Rutynowski Mateusz II Kajko Adam KW
67 2021-12-18 AZS UMK Toruń - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz I Zieliński Karol II Mizgała Maciej KW Kileński Andrzej
68 2021-12-18 Anioły Toruń - LUKS WILKI Wilczyn I Kwiatkowski Łukasz II Kozieł Michał KW Łygoński Krzysztof
69 2021-12-18 SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski - Stoczniowiec Politechnika Gdańska I Karbowiak Piotr II Trafankowski Dawid KW Hamulski Zdzisław
70 2021-12-18 KPS STALPRO Joker Powiat Pilski - SPS Konspol Słupca I Kuchna Filip II Błażejewski Marek KW Słowik Marek
71 2021-12-18 Enea Energetyk Poznań - Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA I Wojciechowska Irmina II Mencel Katarzyna KW Nowaczyński Jan
72 2021-12-18 Trefl Lębork - MKST Astra Nowa Sól I Nosal Piotr II Sosnowski Paweł KW
68 2021-12-18 IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin - Arka Tempo Chełm I Andraka Piotr II Aneszko Marta KW Mianowski Marek
69 2021-12-18 Bzura Ozorków - KS Camper Wyszków I Dębowski Adam II Żebrowski Łukasz KW
70 2021-12-18 Enea KKS Kozienice - KS Metro Warszawa I Bors Jakub II Bilkowski Piotr KW Kułak Zbigniew
71 2021-12-18 MMKS Lotnik Łęczyca - MOS Wola Tramwaje Warszawskie I Chudy Patrycja II Wanecki Dawid KW Broński Jacek
72 2021-12-18 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - UKS Centrum Augustów I Papuda Dorota II Rymko Michał KW Tadej Zbigniew
N/A 2021-12-18 Hetman Włoszczowa - pauzuje I II KW
85 2021-12-18 pauzuje - Science MKS Ikar Legnica I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
86 2021-12-18 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice I Nobis Marcin II Kielar Tomasz KW Czerwiński Andrzej
87 2021-12-18 Chełmiec Wałbrzych - AZS Częstochowa I Głodek Marek II Kolan Mateusz KW Wolski Dariusz
88 2021-12-18 KS Bielawianka Bester - SMS PZPS Spała II I Boś Paulina II Dobrzański Marcin KW Baniak Jan
89 2021-12-18 MUKS Ziemia Milicka Milicz - LEGION Skalmierzyce I Dzikuć Jakub II Kocieł Przemysław KW Darocha Henryk
90 2021-12-18 LKS Czarni Rząśnia - WKS Wieluń I Kryda Paweł II Skórka Łukasz KW
99 2021-12-18 Extrans Sędziszów - UKS Kępa MOSiR Dębica I Paprzycki Piotr II Bober Bogusław KW
100 2021-12-18 MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - KS Hutnik-Wanda Kraków I Czuryłowski Sławomir II Pawlik Konrad KW
101 2021-12-18 MKS Będzin II - TS Volley Rybnik I Zygmunt Michał II Drąg Katarzyna KW
102 2021-12-18 Tyski Klub Siatkarski - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla I Lutek Magdalena II Krawczyk Małgorzata KW Cieślik Wiesław
103 2021-12-18 KS Błękitni Ropczyce - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I Drab Bohdan II Olszanecki Marek KW Litwiński Marek
104 2021-12-18 UMKS Kęczanin Kęty - AKS V LO Rzeszów I Drzazga Marek II Jarzębicka Justyna KW Sikora Bogumił
105 2021-12-18 MKS Andrychów - MCKiS Jaworzno I Ludera Mirosław II Domaradzki Maciej KW Waleriańczyk Jarosław
85 2021-12-18 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I Frąckiewicz Patryk II Włodarczyk Marcin KW
86 2021-12-18 Enea Energetyk Poznań - Asotra Płomień Sosnowiec I Markowski Michał II Słowik Bartosz KW
88 2021-12-18 KS Częstochowianka - SMS PZPS Szczyrk I Cieślik Benedykt II Targosz Wojciech KW
89 2021-12-18 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - KS AZS AWF Warszawa I Skowroński Grzegorz II Szczepankiewicz Łukasz KW Dworak Robert
91 2021-12-18 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - ITA TOOLS Stal Mielec I Kapusta Krzysztof II Szymańczak Luiza KW
56 2021-12-18 Enea Energetyk Poznań II - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II I Stępińska Magdalena II Saładziak Mateusz KW
57 2021-12-18 MKS Sokół Mogilno - UKS ZSMS Poznań I Sadowska Emilia Anna II Puchalska Barbara KW
58 2021-12-18 SMS Police - KS Pałac Bydgoszcz I Dębski Piotr II Mischke Łukasz KW
59 2021-12-18 AZS UMK Toruń - UKŻPS COCCODRILLO Kościan I Arentowicz Mirosław II Nowak Jakub KW
60 2021-12-18 Gedania Gdańsk - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I Orzechowski Krystian II Armknecht Małgorzata KW
56 2021-12-18 AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański - LTS Legionovia Legionowo I Fibor Agnieszka II Glinkowski Michał KW
57 2021-12-18 PMKS Nike Węgrów - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I Szczykutowicz Maciej II Kwidziński Krzysztof KW Błażewicz Albert
58 2021-12-18 AZS UMCS Volley Lublin - MUKS Krótka I Kazała Michał II Pasterz Michał KW
59 2021-12-18 Sparta Warszawa - UKS Chemik SMS Olsztyn I Łukaszewicz Michał II Skalimowski Karol KW
60 2021-12-18 JHN AZS Warszawa - Ósemka Siedlce I Pietraszewska Anna II Janiszewska Agnieszka KW
56 2021-12-18 Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I Nowicka Anna II Szynczewska Monika KW
57 2021-12-18 AZS-AWF Hummel Wrocław - MKS IgnerHome Volley Świdnica I Pindral Maja II Myślak Jacek KW Łukowicz Andrzej
58 2021-12-18 MUKS SARI Żory - UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice I Pakuła Barbara II Wieruszewski Jarosław KW
59 2021-12-18 Stoelzle SPS Panki - Energa MKS Kalisz II I Komornicki Robert II Makowski Łukasz KW
60 2021-12-18 MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza - NTSK-AZS Nysa I Puchalski Maciej II Urbaniak Ewelina KW
56 2021-12-18 KS Marba Sędziszów Małopolski - Silesia Volley Mysłowice I Witkowski Rafał II Jamróz Marcin KW
57 2021-12-18 Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia - INEX MUKS Poprad Stary Sącz I Pięta Piotr II Kosiacki Piotr KW
58 2021-12-18 SMS PZPS Szczyrk II - MKS SAN-Pajda Jarosław II I Kaliszczuk Mateusz II Jabłoński Bartosz KW
59 2021-12-18 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - STS Sandecja Nowy Sącz I Śliwiński Artur II Marciniak Szymon KW
60 2021-12-18 TS Wisła Kraków - Maraton Krzeszowice I Gąbka-Pachlińska Justyna II Worosz Kamil KW
105 2021-12-18 MKS Będzin - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I Kapłon Leszek II Habel Piotr KW Kuchna Andrzej
106 2021-12-18 BBTS Bielsko-Biała - Legia Warszawa I Kaczmarek Hubert II Manszewski Tomasz KW Hojka Jacek
107 2021-12-18 SMS PZPS Spała - KRISPOL Września I Bzodek Marcin II Kowalski Piotr KW
108 2021-12-18 BKS Visła Bydgoszcz - Olimpia Sulęcin I Krzyżanowski Sebastian II Noga Natalia KW
109 2021-12-18 Chemeko-System Gwardia Wrocław - ZAKSA Strzelce Opolskie I Kapica Paweł II Nowicki Robert KW
110 2021-12-18 Exact Systems Norwid Częstochowa - AZS AGH Kraków I Malinowski Michał II Orlef Marek KW
111 2021-12-18 Polski Cukier AVIA Świdnik - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Lisiecki Tomasz II Grzegorek Tomasz KW
112 2021-12-18 KPS Siedlce - SPS Chrobry Głogów I Jażdżewski Sławomir II Bałabański Tomasz KW
78 2021-12-18 LUK Lublin - STAL Nysa I II KW
79 2021-12-18 Jastrzębski Węgiel - Cerrad Enea Czarni Radom I II KW
80 2021-12-18 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Cuprum Lubin I II KW
81 2021-12-18 Projekt Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn I II KW
82 2021-12-18 PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice I II KW
83 2021-12-18 Asseco Resovia Rzeszów - Aluron CMC Warta Zawiercie I II KW
84 2021-12-18 Trefl Gdańsk SA - MKS Ślepsk Malow Suwałki I II KW
76 2021-12-18 IŁ Capital Legionovia Legionowo - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz I II KW
77 2021-12-18 Grot Budowlani Łódź - #VolleyWrocław I II KW
75 2021-12-18 ŁKS Commercecon Łódź - E.LECLERC MOYA Radomka Radom I II KW
74 2021-12-18 Energa MKS Kalisz - Developres SkyRes Rzeszów I II KW
48 2021-12-19 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - UKS Chemik SMS Olsztyn I Szczykutowicz Maciej II Sokołowska Małgorzata KW
73 2021-12-19 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police I II KW
78 2021-12-20 Uni Opole - Joker Świecie I II KW
1 2021-12-21 Developres SkyRes Rzeszów - Przeciwnik I II KW
16 2021-12-22 BKS Visła Bydgoszcz - Cuprum Lubin I nieobsadzony II nieobsadzony KW
17 2021-12-22 BBTS Bielsko-Biała - Trefl Gdańsk SA I nieobsadzony II nieobsadzony KW
18 2021-12-22 Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork - Olimpia Sulęcin I nieobsadzony II nieobsadzony KW
19 2021-12-22 ZAKSA Strzelce Opolskie - GKS Katowice I nieobsadzony II nieobsadzony KW
20 2021-12-22 SPS Chrobry Głogów - STAL Nysa I nieobsadzony II nieobsadzony KW
21 2021-12-22 KRISPOL Września - Cerrad Enea Czarni Radom I nieobsadzony II nieobsadzony KW
22 2021-12-22 AZS AGH Kraków - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I nieobsadzony II nieobsadzony KW
23 2021-12-22 SMS PZPS Spała - Indykpol AZS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony KW
24 2021-12-22 KPS Siedlce - Asseco Resovia Rzeszów I nieobsadzony II nieobsadzony KW
25 2021-12-22 Exact Systems Norwid Częstochowa - PGE Skra Bełchatów I nieobsadzony II nieobsadzony KW
26 2021-12-22 MKS Będzin - Aluron CMC Warta Zawiercie I nieobsadzony II nieobsadzony KW
27 2021-12-22 Polski Cukier AVIA Świdnik - MKS Ślepsk Malow Suwałki I nieobsadzony II nieobsadzony KW
28 2021-12-22 Chemeko-System Gwardia Wrocław - LUK Lublin I nieobsadzony II nieobsadzony KW
29 2021-12-22 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - Projekt Warszawa I nieobsadzony II nieobsadzony KW
30 2021-12-22 WKS Wieluń - Legia Warszawa I nieobsadzony II nieobsadzony KW
31 2021-12-22 KPS STALPRO Joker Powiat Pilski - Jastrzębski Węgiel I nieobsadzony II nieobsadzony KW
1 2021-12-23 Grupa Azoty Chemik Police - Przeciwnik I II KW
85 2021-12-29 LUK Lublin - Aluron CMC Warta Zawiercie I II KW
88 2021-12-29 Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów I II KW
89 2021-12-29 Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów I II KW
76 2021-12-30 BBTS Bielsko-Biała - AZS AGH Kraków I Janusz Grzegorz II Pałka Mirosław KW Dudek Piotr
121 2022-01-05 Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork - BBTS Bielsko-Biała I Kowalski Piotr II Herlender Justyna KW
122 2022-01-05 MKS Będzin - SMS PZPS Spała I Malinowski Michał II Orlef Marek KW
123 2022-01-05 Legia Warszawa - BKS Visła Bydgoszcz I Kaleński Marek II Jażdżewski Sławomir KW Dworak Robert
124 2022-01-05 KRISPOL Września - Chemeko-System Gwardia Wrocław I Włodarczyk Marcin II Frąckiewicz Patryk KW
125 2022-01-05 Olimpia Sulęcin - Exact Systems Norwid Częstochowa I Sokół Katarzyna II Kaczor Radosław KW Dietrich Ryszard
126 2022-01-05 ZAKSA Strzelce Opolskie - Polski Cukier AVIA Świdnik I Krupski Marek II Cyran Janusz KW Jasiński Dariusz
127 2022-01-05 AZS AGH Kraków - KPS Siedlce I Kapłon Leszek II Wierzbowicz Patryk KW
128 2022-01-05 SPS Chrobry Głogów - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I Manszewski Tomasz II Szymański Rafał KW Hojka Jacek
92 2022-01-05 Jastrzębski Węgiel - LUK Lublin I II KW
93 2022-01-05 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - STAL Nysa I II KW
94 2022-01-05 Projekt Warszawa - Cerrad Enea Czarni Radom I II KW
95 2022-01-05 PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin I II KW
96 2022-01-05 Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn I II KW
97 2022-01-05 Trefl Gdańsk SA - GKS Katowice I II KW
98 2022-01-05 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie I II KW
63 2022-01-06 Energa MKS Kalisz II - MUKS SARI Żory I II KW
106 2022-01-07 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca - MKS SAN-Pajda Jarosław I II KW
133 2022-01-07 KRISPOL Września - Exact Systems Norwid Częstochowa I Noga Natalia II Piekarec Adam KW
73 2022-01-08 Trefl Lębork - AZS UMK Toruń I II KW
74 2022-01-08 MKST Astra Nowa Sól - Enea Energetyk Poznań I II KW
75 2022-01-08 Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski I II KW
76 2022-01-08 SPS Konspol Słupca - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski I II KW
77 2022-01-08 Anioły Toruń - Stoczniowiec Politechnika Gdańska I II KW
78 2022-01-08 LUKS WILKI Wilczyn - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz I II KW
73 2022-01-08 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - BAS Białystok I II KW
74 2022-01-08 UKS Centrum Augustów - MMKS Lotnik Łęczyca I II KW
75 2022-01-08 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - Enea KKS Kozienice I II KW
76 2022-01-08 KS Metro Warszawa - Bzura Ozorków I II KW
77 2022-01-08 KS Camper Wyszków - IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin I II KW
78 2022-01-08 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - Arka Tempo Chełm I II KW
N/A 2022-01-08 pauzuje - LKS Czarni Rząśnia I II KW
91 2022-01-08 WKS Wieluń - MUKS Ziemia Milicka Milicz I II KW
92 2022-01-08 LEGION Skalmierzyce - KS Bielawianka Bester I II KW
93 2022-01-08 SMS PZPS Spała II - Chełmiec Wałbrzych I II KW
94 2022-01-08 AZS Częstochowa - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I II KW
95 2022-01-08 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - pauzuje I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
96 2022-01-08 Science MKS Ikar Legnica - Hetman Włoszczowa I II KW
106 2022-01-08 UKS Kępa MOSiR Dębica - MKS Andrychów I II KW
107 2022-01-08 MCKiS Jaworzno - UMKS Kęczanin Kęty I II KW
108 2022-01-08 AKS V LO Rzeszów - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I II KW
109 2022-01-08 KS Błękitni Ropczyce - Tyski Klub Siatkarski I II KW
110 2022-01-08 Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla - MKS Będzin II I II KW
111 2022-01-08 MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - TS Volley Rybnik I II KW
112 2022-01-08 KS Hutnik-Wanda Kraków - Extrans Sędziszów I II KW
92 2022-01-08 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca - ITA TOOLS Stal Mielec I Minczewski Jarosław II Kaleński Marek KW
93 2022-01-08 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - MKS SAN-Pajda Jarosław I Zielińska Joanna II Krzyżanowski Sebastian KW Bajorek Leszek
94 2022-01-08 Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki - KS AZS AWF Warszawa I Targosz Wojciech II Nowicki Robert KW
95 2022-01-08 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - SMS PZPS Szczyrk I Mituta Adam II Habel Piotr KW
96 2022-01-08 KS Częstochowianka - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów I Orlef Marek II Kapusta Krzysztof KW
97 2022-01-08 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Asotra Płomień Sosnowiec I Włodarczyk Marcin II Taroń Adam KW
98 2022-01-08 Enea Energetyk Poznań - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I Czywczyńska Anna II Frąckiewicz Patryk KW Kiszczak Andrzej
61 2022-01-08 Gedania Gdańsk - Enea Energetyk Poznań II I II KW
62 2022-01-08 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - AZS UMK Toruń I II KW
63 2022-01-08 UKŻPS COCCODRILLO Kościan - SMS Police I II KW
64 2022-01-08 KS Pałac Bydgoszcz - MKS Sokół Mogilno I II KW
65 2022-01-08 UKS ZSMS Poznań - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II I II KW
61 2022-01-08 JHN AZS Warszawa - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański I II KW
62 2022-01-08 Ósemka Siedlce - UKS Chemik SMS Olsztyn I II KW
63 2022-01-08 Sparta Warszawa - AZS UMCS Volley Lublin I II KW
64 2022-01-08 MUKS Krótka - PMKS Nike Węgrów I II KW
65 2022-01-08 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - LTS Legionovia Legionowo I II KW
61 2022-01-08 MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza - Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice I II KW
62 2022-01-08 NTSK-AZS Nysa - Stoelzle SPS Panki I II KW
64 2022-01-08 UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice - AZS-AWF Hummel Wrocław I II KW
65 2022-01-08 MKS IgnerHome Volley Świdnica - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I II KW
61 2022-01-08 TS Wisła Kraków - KS Marba Sędziszów Małopolski I II KW
62 2022-01-08 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Maraton Krzeszowice I II KW
63 2022-01-08 STS Sandecja Nowy Sącz - SMS PZPS Szczyrk II I II KW
64 2022-01-08 MKS SAN-Pajda Jarosław II - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia I II KW
65 2022-01-08 INEX MUKS Poprad Stary Sącz - Silesia Volley Mysłowice I II KW
129 2022-01-08 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I Pałka Mirosław II Janusz Grzegorz KW Sęk Jacek
130 2022-01-08 SPS Chrobry Głogów - AZS AGH Kraków I Szczepankiewicz Łukasz II Skowroński Grzegorz KW
131 2022-01-08 KPS Siedlce - ZAKSA Strzelce Opolskie I Rek Marcin II Litwin Jacek KW Strzylak Sylwester
132 2022-01-08 Polski Cukier AVIA Świdnik - Olimpia Sulęcin I Grzegorek Tomasz II Lisiecki Tomasz KW Dworak Robert
134 2022-01-08 Chemeko-System Gwardia Wrocław - Legia Warszawa I Markowski Michał II Kaczmarek Hubert KW Hojka Jacek
135 2022-01-08 BKS Visła Bydgoszcz - MKS Będzin I Kaczor Radosław II Sokół Katarzyna KW Jasiński Dariusz
136 2022-01-08 BBTS Bielsko-Biała - SMS PZPS Spała I Papież Leszek II Szymańczak Luiza KW
99 2022-01-08 LUK Lublin - MKS Ślepsk Malow Suwałki I II KW
100 2022-01-08 Aluron CMC Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk SA I II KW
101 2022-01-08 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice I II KW
102 2022-01-08 Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów I II KW
103 2022-01-08 Cuprum Lubin - Projekt Warszawa I II KW
104 2022-01-08 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom I II KW
105 2022-01-08 STAL Nysa - Jastrzębski Węgiel I II KW
81 2022-01-08 Joker Świecie - E.LECLERC MOYA Radomka Radom I II KW
84 2022-01-08 ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów I II KW
83 2022-01-08 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - BKS BOSTIK Bielsko-Biała I II KW
82 2022-01-08 #VolleyWrocław - Energa MKS Kalisz I II KW
80 2022-01-08 Uni Opole - IŁ Capital Legionovia Legionowo I II KW
79 2022-01-08 Grupa Azoty Chemik Police - Grot Budowlani Łódź I II KW
99 2022-01-12 Enea Energetyk Poznań - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca I II KW
100 2022-01-12 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I II KW
101 2022-01-12 Asotra Płomień Sosnowiec - KS Częstochowianka I II KW
102 2022-01-12 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I II KW
103 2022-01-12 SMS PZPS Szczyrk - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki I II KW
104 2022-01-12 KS AZS AWF Warszawa - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok I II KW
105 2022-01-12 MKS SAN-Pajda Jarosław - ITA TOOLS Stal Mielec I II KW
68 2022-01-14 LKS Czarni Rząśnia - AZS Częstochowa I Myślak Jacek II Pokusa Karolina KW Łukowicz Andrzej
79 2022-01-15 AZS UMK Toruń - LUKS WILKI Wilczyn I II KW
80 2022-01-15 LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz - Stoczniowiec Politechnika Gdańska I II KW
81 2022-01-15 Anioły Toruń - SPS Konspol Słupca I II KW
82 2022-01-15 SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski - Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA I II KW
83 2022-01-15 KPS STALPRO Joker Powiat Pilski - MKST Astra Nowa Sól I II KW
84 2022-01-15 Enea Energetyk Poznań - Trefl Lębork I II KW
79 2022-01-15 BAS Białystok - Arka Tempo Chełm I II KW
80 2022-01-15 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - KS Camper Wyszków I II KW
81 2022-01-15 IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin - KS Metro Warszawa I II KW
82 2022-01-15 Bzura Ozorków - MOS Wola Tramwaje Warszawskie I II KW
83 2022-01-15 Enea KKS Kozienice - UKS Centrum Augustów I II KW
84 2022-01-15 MMKS Lotnik Łęczyca - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski I II KW
N/A 2022-01-15 Science MKS Ikar Legnica - pauzuje I II KW
97 2022-01-15 Hetman Włoszczowa - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice I II KW
98 2022-01-15 pauzuje - AZS Częstochowa I II KW
99 2022-01-15 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - SMS PZPS Spała II I II KW
100 2022-01-15 Chełmiec Wałbrzych - LEGION Skalmierzyce I II KW
101 2022-01-15 KS Bielawianka Bester - WKS Wieluń I II KW
102 2022-01-15 MUKS Ziemia Milicka Milicz - LKS Czarni Rząśnia I II KW
113 2022-01-15 KS Hutnik-Wanda Kraków - UKS Kępa MOSiR Dębica I II KW
114 2022-01-15 Extrans Sędziszów - TS Volley Rybnik I II KW
115 2022-01-15 MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla I II KW
116 2022-01-15 MKS Będzin II - KS Błękitni Ropczyce I II KW
117 2022-01-15 Tyski Klub Siatkarski - AKS V LO Rzeszów I II KW
118 2022-01-15 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - MCKiS Jaworzno I II KW
119 2022-01-15 UMKS Kęczanin Kęty - MKS Andrychów I II KW
107 2022-01-15 ITA TOOLS Stal Mielec - KS AZS AWF Warszawa I II KW
108 2022-01-15 SMS PZPS Szczyrk - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
109 2022-01-15 Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów I II KW
110 2022-01-15 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - Asotra Płomień Sosnowiec I II KW
111 2022-01-15 KS Częstochowianka - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I II KW
112 2022-01-15 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Enea Energetyk Poznań I II KW
66 2022-01-15 Enea Energetyk Poznań II - UKS ZSMS Poznań I II KW
67 2022-01-15 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II - KS Pałac Bydgoszcz I II KW
68 2022-01-15 MKS Sokół Mogilno - UKŻPS COCCODRILLO Kościan I II KW
69 2022-01-15 SMS Police - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I II KW
70 2022-01-15 AZS UMK Toruń - Gedania Gdańsk I II KW
66 2022-01-15 AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II KW
67 2022-01-15 LTS Legionovia Legionowo - MUKS Krótka I II KW
68 2022-01-15 PMKS Nike Węgrów - Sparta Warszawa I II KW
69 2022-01-15 AZS UMCS Volley Lublin - Ósemka Siedlce I II KW
70 2022-01-15 UKS Chemik SMS Olsztyn - JHN AZS Warszawa I II KW
66 2022-01-15 Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice - MKS IgnerHome Volley Świdnica I II KW
67 2022-01-15 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice I II KW
68 2022-01-15 AZS-AWF Hummel Wrocław - Energa MKS Kalisz II I II KW
69 2022-01-15 MUKS SARI Żory - NTSK-AZS Nysa I II KW
70 2022-01-15 Stoelzle SPS Panki - MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza I II KW
66 2022-01-15 KS Marba Sędziszów Małopolski - INEX MUKS Poprad Stary Sącz I II KW
67 2022-01-15 MKS SAN-Pajda Jarosław II - Silesia Volley Mysłowice I II KW
68 2022-01-15 Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia - STS Sandecja Nowy Sącz I II KW
69 2022-01-15 Maraton Krzeszowice - SMS PZPS Szczyrk II I II KW
70 2022-01-15 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - TS Wisła Kraków I II KW
137 2022-01-15 Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork - SMS PZPS Spała I II KW
138 2022-01-15 BBTS Bielsko-Biała - BKS Visła Bydgoszcz I II KW
139 2022-01-15 MKS Będzin - Chemeko-System Gwardia Wrocław I II KW
140 2022-01-15 Legia Warszawa - Exact Systems Norwid Częstochowa I II KW
141 2022-01-15 KRISPOL Września - Polski Cukier AVIA Świdnik I II KW
142 2022-01-15 KPS Siedlce - Olimpia Sulęcin I II KW
143 2022-01-15 ZAKSA Strzelce Opolskie - SPS Chrobry Głogów I II KW
144 2022-01-15 AZS AGH Kraków - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I II KW
106 2022-01-15 LUK Lublin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I II KW
107 2022-01-15 Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa I II KW
108 2022-01-15 STAL Nysa - PGE Skra Bełchatów I II KW
109 2022-01-15 Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów I II KW
110 2022-01-15 Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk SA I II KW
111 2022-01-15 Indykpol AZS Olsztyn - MKS Ślepsk Malow Suwałki I II KW
112 2022-01-15 GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie I II KW
87 2022-01-15 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - #VolleyWrocław I II KW
90 2022-01-15 IŁ Capital Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź I II KW
89 2022-01-15 E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Uni Opole I II KW
88 2022-01-15 Energa MKS Kalisz - Joker Świecie I II KW
86 2022-01-15 Developres SkyRes Rzeszów - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz I II KW
85 2022-01-15 ŁKS Commercecon Łódź - Grupa Azoty Chemik Police I II KW
77 2022-01-21 SMS PZPS Spała II - LKS Czarni Rząśnia I Szczykutowicz Maciej II Kozieł Michał KW nieobsadzony
85 2022-01-22 Enea Energetyk Poznań - AZS UMK Toruń I II KW
86 2022-01-22 Trefl Lębork - KPS STALPRO Joker Powiat Pilski I II KW
87 2022-01-22 MKST Astra Nowa Sól - SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski I II KW
88 2022-01-22 Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA - Anioły Toruń I II KW
89 2022-01-22 SPS Konspol Słupca - LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz I II KW
90 2022-01-22 Stoczniowiec Politechnika Gdańska - LUKS WILKI Wilczyn I II KW
85 2022-01-22 MMKS Lotnik Łęczyca - BAS Białystok I II KW
86 2022-01-22 UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - Enea KKS Kozienice I II KW
87 2022-01-22 UKS Centrum Augustów - Bzura Ozorków I II KW
88 2022-01-22 MOS Wola Tramwaje Warszawskie - IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin I II KW
89 2022-01-22 KS Metro Warszawa - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I II KW
90 2022-01-22 KS Camper Wyszków - Arka Tempo Chełm I II KW
N/A 2022-01-22 pauzuje - MUKS Ziemia Milicka Milicz I II KW
103 2022-01-22 LKS Czarni Rząśnia - KS Bielawianka Bester I II KW
104 2022-01-22 WKS Wieluń - Chełmiec Wałbrzych I II KW
105 2022-01-22 LEGION Skalmierzyce - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I II KW
106 2022-01-22 SMS PZPS Spała II - pauzuje I II KW
107 2022-01-22 AZS Częstochowa - Hetman Włoszczowa I II KW
108 2022-01-22 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - Science MKS Ikar Legnica I II KW
120 2022-01-22 UKS Kępa MOSiR Dębica - UMKS Kęczanin Kęty I II KW
121 2022-01-22 MKS Andrychów - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I II KW
122 2022-01-22 MCKiS Jaworzno - Tyski Klub Siatkarski I II KW
123 2022-01-22 AKS V LO Rzeszów - MKS Będzin II I II KW
124 2022-01-22 KS Błękitni Ropczyce - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło I II KW
125 2022-01-22 Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla - Extrans Sędziszów I II KW
126 2022-01-22 TS Volley Rybnik - KS Hutnik-Wanda Kraków I II KW
113 2022-01-22 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca I II KW
114 2022-01-22 Enea Energetyk Poznań - KS Częstochowianka I II KW
115 2022-01-22 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I II KW
116 2022-01-22 Asotra Płomień Sosnowiec - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki I II KW
117 2022-01-22 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok I II KW
118 2022-01-22 SMS PZPS Szczyrk - ITA TOOLS Stal Mielec I II KW
119 2022-01-22 KS AZS AWF Warszawa - MKS SAN-Pajda Jarosław I II KW
71 2022-01-22 AZS UMK Toruń - Enea Energetyk Poznań II I II KW
72 2022-01-22 Gedania Gdańsk - SMS Police I II KW
73 2022-01-22 BIOFARM Szamotulanin Szamotuły - MKS Sokół Mogilno I II KW
74 2022-01-22 UKŻPS COCCODRILLO Kościan - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II I II KW
75 2022-01-22 KS Pałac Bydgoszcz - UKS ZSMS Poznań I II KW
71 2022-01-22 UKS Chemik SMS Olsztyn - AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański I II KW
72 2022-01-22 JHN AZS Warszawa - AZS UMCS Volley Lublin I II KW
73 2022-01-22 Ósemka Siedlce - PMKS Nike Węgrów I II KW
74 2022-01-22 Sparta Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I II KW
75 2022-01-22 MUKS Krótka - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź I II KW
71 2022-01-22 Stoelzle SPS Panki - Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice I II KW
72 2022-01-22 MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza - MUKS SARI Żory I II KW
73 2022-01-22 NTSK-AZS Nysa - AZS-AWF Hummel Wrocław I II KW
74 2022-01-22 Energa MKS Kalisz II - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I II KW
75 2022-01-22 UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice - MKS IgnerHome Volley Świdnica I II KW
71 2022-01-22 KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - KS Marba Sędziszów Małopolski I II KW
72 2022-01-22 SMS PZPS Szczyrk II - TS Wisła Kraków I II KW
73 2022-01-22 Maraton Krzeszowice - Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia I II KW
74 2022-01-22 Silesia Volley Mysłowice - STS Sandecja Nowy Sącz I II KW
75 2022-01-22 MKS SAN-Pajda Jarosław II - INEX MUKS Poprad Stary Sącz I II KW
145 2022-01-22 AZS AGH Kraków - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I II KW
146 2022-01-22 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki - ZAKSA Strzelce Opolskie I II KW
147 2022-01-22 Olimpia Sulęcin - SPS Chrobry Głogów I II KW
148 2022-01-22 KPS Siedlce - KRISPOL Września I II KW
149 2022-01-22 Polski Cukier AVIA Świdnik - Legia Warszawa I II KW
150 2022-01-22 Exact Systems Norwid Częstochowa - MKS Będzin I II KW
151 2022-01-22 Chemeko-System Gwardia Wrocław - BBTS Bielsko-Biała I II KW
152 2022-01-22 BKS Visła Bydgoszcz - SMS PZPS Spała I II KW
113 2022-01-22 GKS Katowice - LUK Lublin I II KW
114 2022-01-22 Aluron CMC Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn I II KW
115 2022-01-22 MKS Ślepsk Malow Suwałki - Cuprum Lubin I II KW
116 2022-01-22 Trefl Gdańsk SA - Cerrad Enea Czarni Radom I II KW
117 2022-01-22 Asseco Resovia Rzeszów - STAL Nysa I II KW
118 2022-01-22 PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel I II KW
119 2022-01-22 Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I II KW
94 2022-01-22 Joker Świecie - BKS BOSTIK Bielsko-Biała I II KW
96 2022-01-22 Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - ŁKS Commercecon Łódź I II KW
95 2022-01-22 #VolleyWrocław - Developres SkyRes Rzeszów I II KW
93 2022-01-22 Uni Opole - Energa MKS Kalisz I II KW
92 2022-01-22 Grot Budowlani Łódź - E.LECLERC MOYA Radomka Radom I II KW
91 2022-01-22 Grupa Azoty Chemik Police - IŁ Capital Legionovia Legionowo I II KW
158 2022-01-23 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - MKS SAN-Pajda Jarosław I II KW
167 2022-01-26 Exact Systems Norwid Częstochowa - SMS PZPS Spała I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
91 2022-01-29 AZS UMK Toruń - Stoczniowiec Politechnika Gdańska I II KW
92 2022-01-29 LUKS WILKI Wilczyn - SPS Konspol Słupca I II KW
93 2022-01-29 LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz - Wojskowy Klub Sportowy Sobieski ARENA I II KW
94 2022-01-29 Anioły Toruń - MKST Astra Nowa Sól I II KW
95 2022-01-29 SKS Kozaryn Gorzów Wielkopolski - Trefl Lębork I II KW
96 2022-01-29 KPS STALPRO Joker Powiat Pilski - Enea Energetyk Poznań I II KW
91 2022-01-29 BAS Białystok - KS Camper Wyszków I II KW
92 2022-01-29 Arka Tempo Chełm - KS Metro Warszawa I II KW
93 2022-01-29 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MOS Wola Tramwaje Warszawskie I II KW
94 2022-01-29 IŁ CAPITAL HURAGAN Wołomin - UKS Centrum Augustów I II KW
95 2022-01-29 Bzura Ozorków - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski I II KW
96 2022-01-29 Enea KKS Kozienice - MMKS Lotnik Łęczyca I II KW
N/A 2022-01-29 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - pauzuje I II KW
109 2022-01-29 Science MKS Ikar Legnica - AZS Częstochowa I II KW
110 2022-01-29 Hetman Włoszczowa - SMS PZPS Spała II I II KW
111 2022-01-29 pauzuje - LEGION Skalmierzyce I II KW
112 2022-01-29 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - WKS Wieluń I II KW
113 2022-01-29 Chełmiec Wałbrzych - LKS Czarni Rząśnia I II KW
114 2022-01-29 KS Bielawianka Bester - MUKS Ziemia Milicka Milicz I II KW
127 2022-01-29 TS Volley Rybnik - UKS Kępa MOSiR Dębica I II KW
128 2022-01-29 KS Hutnik-Wanda Kraków - Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla I II KW
129 2022-01-29 Extrans Sędziszów - KS Błękitni Ropczyce I II KW
130 2022-01-29 MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło - AKS V LO Rzeszów I II KW
131 2022-01-29 MCKiS Jaworzno - MKS Będzin II I II KW
132 2022-01-29 Tyski Klub Siatkarski - MKS Andrychów I II KW
133 2022-01-29 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - UMKS Kęczanin Kęty I II KW
120 2022-01-29 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca - KS AZS AWF Warszawa I II KW
121 2022-01-29 MKS SAN-Pajda Jarosław - SMS PZPS Szczyrk I II KW
122 2022-01-29 ITA TOOLS Stal Mielec - Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów I II KW
123 2022-01-29 KS BAS Kombinat Budowlany Białystok - Asotra Płomień Sosnowiec I II KW
124 2022-01-29 Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki - UJ-CM 7r Solna Wieliczka I II KW
125 2022-01-29 Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie - Enea Energetyk Poznań I II KW
126 2022-01-29 KS Częstochowianka - LOS Nowy Dwór Mazowiecki I II KW
76 2022-01-29 Enea Energetyk Poznań II - KS Pałac Bydgoszcz I II KW
77 2022-01-29 UKS ZSMS Poznań - UKŻPS COCCODRILLO Kościan I II KW
78 2022-01-29 GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca II - BIOFARM Szamotulanin Szamotuły I II KW
79 2022-01-29 MKS Sokół Mogilno - Gedania Gdańsk I II KW
80 2022-01-29 SMS Police - AZS UMK Toruń I II KW
76 2022-01-29 AZS Akademia Siatkówki Uniwersytet Gdański - MUKS Krótka I II KW
77 2022-01-29 ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź - Sparta Warszawa I II KW
78 2022-01-29 LTS Legionovia Legionowo - Ósemka Siedlce I II KW
79 2022-01-29 PMKS Nike Węgrów - JHN AZS Warszawa I II KW
80 2022-01-29 AZS UMCS Volley Lublin - UKS Chemik SMS Olsztyn I II KW
76 2022-01-29 Klub Siatkarski Volley Light System Chrząstowice - UKS Sokół 43 AZS AWF SMS Katowice I II KW
77 2022-01-29 MKS IgnerHome Volley Świdnica - Energa MKS Kalisz II I II KW
78 2022-01-29 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - NTSK-AZS Nysa I II KW
79 2022-01-29 AZS-AWF Hummel Wrocław - MKS Nowak-Mosty Dąbrowa Górnicza I II KW
80 2022-01-29 MUKS SARI Żory - Stoelzle SPS Panki I II KW
77 2022-01-29 INEX MUKS Poprad Stary Sącz - STS Sandecja Nowy Sącz I II KW
78 2022-01-29 Silesia Volley Mysłowice - Maraton Krzeszowice I II KW
79 2022-01-29 Tomaszowski Klub Sportowy Tomasovia - TS Wisła Kraków I II KW
80 2022-01-29 SMS PZPS Szczyrk II - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski I II KW
153 2022-01-29 Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork - BKS Visła Bydgoszcz I II KW
154 2022-01-29 SMS PZPS Spała - Chemeko-System Gwardia Wrocław I II KW
155 2022-01-29 BBTS Bielsko-Biała - Exact Systems Norwid Częstochowa I II KW
156 2022-01-29 MKS Będzin - Polski Cukier AVIA Świdnik I II KW
157 2022-01-29 Legia Warszawa - KPS Siedlce I II KW
158 2022-01-29 KRISPOL Września - SPS Chrobry Głogów I II KW
159 2022-01-29 Olimpia Sulęcin - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki I II KW
160 2022-01-29 ZAKSA Strzelce Opolskie - AZS AGH Kraków I II KW
120 2022-01-29 LUK Lublin - Projekt Warszawa I II KW
121 2022-01-29 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - PGE Skra Bełchatów I II KW
122 2022-01-29 Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów I II KW
123 2022-01-29 STAL Nysa - Trefl Gdańsk SA I II KW
124 2022-01-29 Cerrad Enea Czarni Radom - MKS Ślepsk Malow Suwałki I II KW
125 2022-01-29 Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie I II KW
126 2022-01-29 Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice I II KW
16 2022-01-29 Developres SkyRes Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony KW
17 2022-01-29 LTS Legionovia Legionowo - Uni Opole I nieobsadzony II nieobsadzony KW
18 2022-01-29 BKS BOSTIK Bielsko-Biała - #VolleyWrocław I nieobsadzony II nieobsadzony KW
19 2022-01-29 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - Grot Budowlani Łódź I nieobsadzony II nieobsadzony KW
20 2022-01-29 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Energa MKS Kalisz I nieobsadzony II nieobsadzony KW
21 2022-01-29 E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz I nieobsadzony II nieobsadzony KW
22 2022-01-29 Grupa Azoty Chemik Police - Joker Świecie I nieobsadzony II nieobsadzony KW
23 2022-01-29 Asotra Płomień Sosnowiec - IŁ Capital Legionovia Legionowo I nieobsadzony II nieobsadzony KW
76 2022-01-30 KS Marba Sędziszów Małopolski - MKS SAN-Pajda Jarosław II I II KW
137 2022-02-05 MCKiS Jaworzno - MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło I II KW
127 2022-02-05 KS Częstochowianka - GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca I II KW
128 2022-02-05 LOS Nowy Dwór Mazowiecki - Karpaty Krosno Glass-KPU w Krośnie I II KW
129 2022-02-05 Enea Energetyk Poznań - Libero VIP Biesiadowo Aleksandrów Łódzki I II KW
130 2022-02-05 UJ-CM 7r Solna Wieliczka - KS BAS Kombinat Budowlany Białystok I II KW
131 2022-02-05 Asotra Płomień Sosnowiec - ITA TOOLS Stal Mielec I II KW
132 2022-02-05 Roleski Grupa Azoty PWSZ Tarnów - MKS SAN-Pajda Jarosław I II KW
133 2022-02-05 SMS PZPS Szczyrk - KS AZS AWF Warszawa I II KW
48 2022-02-05 Stoelzle SPS Panki - MKS IgnerHome Volley Świdnica I Kaliszczuk Mateusz II Olszycka Aneta KW
161 2022-02-05 ZAKSA Strzelce Opolskie - Uczniowski Klub Sportowy "MICKIEWICZ" Kluczbork I II KW
162 2022-02-05 AZS AGH Kraków - Olimpia Sulęcin I II KW
163