Pozostałe rozgrywki

Grupa 9

  • OTPS NIKE Ostrołęka
  • MKS Andrychów
  • GLKS Barycz Janków Przygodzki
  • UKS Sokół 43 Katowice
9-1 2019-04-26 OTPS NIKE Ostrołęka - GLKS Barycz Janków Przygodzki I Minczewski Jarosław II Kajko Adam KW
9-2 2019-04-26 MKS Andrychów - UKS Sokół 43 Katowice I Kajko Adam II Minczewski Jarosław KW
9-3 2019-04-27 GLKS Barycz Janków Przygodzki - UKS Sokół 43 Katowice I Minczewski Jarosław II Kajko Adam KW
9-4 2019-04-27 OTPS NIKE Ostrołęka - MKS Andrychów I Kajko Adam II Minczewski Jarosław KW
9-5 2019-04-28 MKS Andrychów - GLKS Barycz Janków Przygodzki I Minczewski Jarosław II Kajko Adam KW
9-6 2019-04-28 UKS Sokół 43 Katowice - OTPS NIKE Ostrołęka I Kajko Adam II Minczewski Jarosław KW

Grupa 10

  • AZS LSW Warszawa
  • SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
  • MKS Sokół Mogilno
  • MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych
10 -1 2019-04-26 AZS LSW Warszawa - MKS Sokół Mogilno I Skórka Łukasz II Jabłoński Bartosz KW
10 -2 2019-04-26 SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I Jabłoński Bartosz II Skórka Łukasz KW
10 -3 2019-04-27 MKS Sokół Mogilno - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych I Skórka Łukasz II Jabłoński Bartosz KW
10 -4 2019-04-27 AZS LSW Warszawa - SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski I Jabłoński Bartosz II Skórka Łukasz KW
10 -5 2019-04-28 SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Sokół Mogilno I Skórka Łukasz II Jabłoński Bartosz KW
10 -6 2019-04-28 MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych - AZS LSW Warszawa I Jabłoński Bartosz II Skórka Łukasz KW

Grupa 11

  • UKS Gdyńska Akademia Siatkówki
  • KS Milicz
  • SMS Ostróda
  • MKS SAN-Pajda Jarosław
11-1 2019-04-26 UKS Gdyńska Akademia Siatkówki - SMS Ostróda I Frąckiewicz Patryk II Fibor Agnieszka KW
11-2 2019-04-26 KS Milicz - MKS SAN-Pajda Jarosław I Fibor Agnieszka II Frąckiewicz Patryk KW
11-3 2019-04-27 SMS Ostróda - MKS SAN-Pajda Jarosław I Frąckiewicz Patryk II Fibor Agnieszka KW
11-4 2019-04-27 UKS Gdyńska Akademia Siatkówki - KS Milicz I Fibor Agnieszka II Frąckiewicz Patryk KW
11-5 2019-04-28 KS Milicz - SMS Ostróda I Frąckiewicz Patryk II Fibor Agnieszka KW
11-6 2019-04-28 MKS SAN-Pajda Jarosław - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki I Fibor Agnieszka II Frąckiewicz Patryk KW

Grupa 12

  • SPS Volley Piła
  • JKS SMS Jastrzębie
  • AZS AWF Biała Podlaska
  • MUKS Poprad Stary Sącz
12-1 2019-04-26 SPS Volley Piła - AZS AWF Biała Podlaska I Kurowska Aleksandra II Flis Piotr KW
12-2 2019-04-26 JKS SMS Jastrzębie - MUKS Poprad Stary Sącz I Flis Piotr II Kurowska Aleksandra KW
12-3 2019-04-27 AZS AWF Biała Podlaska - MUKS Poprad Stary Sącz I Kurowska Aleksandra II Flis Piotr KW
12-4 2019-04-27 SPS Volley Piła - JKS SMS Jastrzębie I Flis Piotr II Kurowska Aleksandra KW
12-5 2019-04-28 JKS SMS Jastrzębie - AZS AWF Biała Podlaska I Kurowska Aleksandra II Flis Piotr KW
12-6 2019-04-28 MUKS Poprad Stary Sącz - SPS Volley Piła I Flis Piotr II Kurowska Aleksandra KW

Grupa 9

  • UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
  • MKS MOSiR Jasło
  • MKSR Pyskowice
  • UKS Tygrysy Krzepice
9-1 2019-04-26 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKSR Pyskowice I Manszewski Tomasz II Głodek Marek KW
9-2 2019-04-26 MKS MOSiR Jasło - UKS Tygrysy Krzepice I Głodek Marek II Manszewski Tomasz KW
9-3 2019-04-27 MKSR Pyskowice - UKS Tygrysy Krzepice I Manszewski Tomasz II Głodek Marek KW
9-4 2019-04-27 UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki - MKS MOSiR Jasło I Głodek Marek II Manszewski Tomasz KW
9-5 2019-04-28 MKS MOSiR Jasło - MKSR Pyskowice I Manszewski Tomasz II Głodek Marek KW
9-6 2019-04-28 UKS Tygrysy Krzepice - UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki I Głodek Marek II Manszewski Tomasz KW

Grupa 10

  • MMKS Lotnik Łęczyca
  • UKS Arka Wojsławice
  • KS Stal Głowno
  • PKPS Siatkarz Bierutów
10-1 2019-04-26 MMKS Lotnik Łęczyca - KS Stal Głowno I Kaznowski Andrzej II Sędkowski Kamil KW
10-2 2019-04-26 UKS Arka Wojsławice - PKPS Siatkarz Bierutów I Sędkowski Kamil II Kaznowski Andrzej KW
10-3 2019-04-27 KS Stal Głowno - PKPS Siatkarz Bierutów I Kaznowski Andrzej II Sędkowski Kamil KW
10-4 2019-04-27 MMKS Lotnik Łęczyca - UKS Arka Wojsławice I Sędkowski Kamil II Kaznowski Andrzej KW
10-5 2019-04-28 UKS Arka Wojsławice - KS Stal Głowno I Kaznowski Andrzej II Sędkowski Kamil KW
10-6 2019-04-28 PKPS Siatkarz Bierutów - MMKS Lotnik Łęczyca I Sędkowski Kamil II Kaznowski Andrzej KW

Grupa 11

  • LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza
  • KS Atak Gorzów Wielkopolski
  • BESTIOS Białystok
  • SMS Wybicki Kielce
11-1 2019-04-26 LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza - BESTIOS Białystok I Orzechowski Krystian II Glinkowski Michał KW
11-2 2019-04-26 KS Atak Gorzów Wielkopolski - SMS Wybicki Kielce I Glinkowski Michał II Orzechowski Krystian KW
11-3 2019-04-27 BESTIOS Białystok - SMS Wybicki Kielce I Orzechowski Krystian II Glinkowski Michał KW
11-4 2019-04-27 LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza - KS Atak Gorzów Wielkopolski I Glinkowski Michał II Orzechowski Krystian KW
11-5 2019-04-28 KS Atak Gorzów Wielkopolski - BESTIOS Białystok I Orzechowski Krystian II Glinkowski Michał KW
11-6 2019-04-28 SMS Wybicki Kielce - LZS Orzeł Reklamowy Gadżet Osiecza I Glinkowski Michał II Orzechowski Krystian KW

Grupa 12

  • UKS Piątka Turek
  • MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin
  • UKS Wicher Kobyłka
  • MKS Wisłok Strzyżów
12-1 2019-04-26 UKS Piątka Turek - UKS Wicher Kobyłka I Błażejewski Marek II Nosal Piotr KW
12-2 2019-04-26 MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin - MKS Wisłok Strzyżów I Nosal Piotr II Błażejewski Marek KW
12-3 2019-04-27 UKS Wicher Kobyłka - MKS Wisłok Strzyżów I Błażejewski Marek II Nosal Piotr KW
12-4 2019-04-27 UKS Piątka Turek - MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin I Nosal Piotr II Błażejewski Marek KW
12-5 2019-04-28 MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin - UKS Wicher Kobyłka I Błażejewski Marek II Nosal Piotr KW
12-6 2019-04-28 MKS Wisłok Strzyżów - UKS Piątka Turek I Nosal Piotr II Błażejewski Marek KW

Puchar Polski - Etap 1

  • Grot Budowlani Łódź
  • Chemik Police
1 2018-10-28 Grot Budowlani Łódź - Chemik Police I Maroszek Wojciech II Pindral Szymon KW
  • Trefl Gdańsk
  • PGE Skra Bełchatów
1 2018-10-24 Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów I Broński Jacek II Maciejewski Maciej KW

Puchar Polski - Etap 0

  • Grot Budowlani Łódź
  • ŁKS Commercecon Łódź
  • Chemik Police
  • Przeciwnik
N/A 2018-10-31 Grot Budowlani Łódź - Przeciwnik I Janik Tomasz II KW
N/A 2018-11-07 Grot Budowlani Łódź - Przeciwnik I Niedbał Anna II KW
N/A 2018-11-20 ŁKS Commercecon Łódź - Przeciwnik I Niewiarowska Magdalena II KW
N/A 2018-11-22 Chemik Police - Przeciwnik I II KW Makowski Jarosław
N/A 2018-12-20 Grot Budowlani Łódź - Przeciwnik I Janik Tomasz II KW
N/A 2019-01-22 ŁKS Commercecon Łódź - Przeciwnik I Pindral Szymon II KW
N/A 2019-01-23 Grot Budowlani Łódź - Przeciwnik I Niewiarowska Magdalena II KW
N/A 2019-01-24 Chemik Police - Przeciwnik I II KW Maciejewski Maciej
N/A 2019-02-06 Chemik Police - Przeciwnik I II KW Makowski Jarosław
N/A 2019-02-05 ŁKS Commercecon Łódź - Przeciwnik I Pindral Szymon II KW
N/A 2019-02-19 Grot Budowlani Łódź - Przeciwnik I Niewiarowska Magdalena II KW
  • PGE Skra Bełchatów
  • ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
  • Trefl Gdańsk
  • Mecz Gwiazd
  • Przeciwnik
N/A 2018-11-20 PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk I Herbik Marcin II KW
N/A 2018-11-21 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Przeciwnik I Król Piotr II KW
N/A 2018-12-19 Trefl Gdańsk - Przeciwnik I Janik Tomasz II KW
N/A 2019-01-05 Mecz Gwiazd - Przeciwnik I II KW
N/A 2019-01-15 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Przeciwnik I Lagierski Marek II KW
N/A 2019-01-16 Trefl Gdańsk - Przeciwnik I Niedbał Anna II KW
N/A 2019-01-30 PGE Skra Bełchatów - Przeciwnik I Sokół Katarzyna II KW
N/A 2019-01-31 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Przeciwnik I Król Piotr II KW
N/A 2019-02-14 Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów I Herbik Marcin II KW
N/A 2019-02-27 PGE Skra Bełchatów - Przeciwnik I Lagierski Marek II KW
N/A 2019-03-13 Trefl Gdańsk - Przeciwnik I Herbik Marcin II KW
N/A 2019-03-14 PGE Skra Bełchatów - Przeciwnik I Pindral Szymon II KW
N/A 2019-04-03 PGE Skra Bełchatów - Przeciwnik I Sokół Katarzyna II KW