PlusLiga

5 miejsce Mistrzostw Polski

  • Cerrad Czarni Radom
  • PGE Skra Bełchatów
G-1 2019-04-13 Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów I Król Piotr II Lagierski Marek KW
G-2 2019-04-16 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom I Weiner Marcin II Budzik Marek KW
G-3 2019-04-25 Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów I Gadzina Mariusz II Litwin Jacek KW

7 miejsce Mistrzostw Polski

  • Asseco Resovia Rzeszów
  • GKS Katowice
H-1 2019-04-01 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice I Niewiarowska Magdalena II Twardowski Maciej KW
H-2 2019-04-06 GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów I Litwin Jacek II Flis Tomasz KW
H-3 2019-04-12 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice I II KW

9 miejsce Mistrzostw Polski

  • Indykpol AZS Olsztyn
  • Trefl Gdańsk
I-1 2019-03-30 Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk I Weiner Marcin II Budzik Marek KW
I-2 2019-04-05 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn I Michlic Agnieszka II Makowski Jarosław KW
I-3 2019-04-08 Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk I II KW

11 miejsce Mistrzostw Polski

  • Chemik Bydgoszcz
  • Cuprum Lubin
J-1 2019-03-30 Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin I Wolski Zbigniew II Skowroński Piotr KW
J-2 2019-04-05 Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz I Król Piotr II Weiner Marcin KW
J-3 2019-04-08 Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin I II KW

Playoff - Etap 2

Grupa C

  • ONICO Warszawa
  • Jastrzębski Węgiel
C-1 2019-04-16 ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel I Maciejewski Maciej II Makowski Jarosław KW Lemek Andrzej
C-2 2019-04-19 Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa I Burkiewicz Paweł II Kolendowski Maciej KW Jacyna Grzegorz
C-3 2019-04-24 ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel I Makowski Jarosław II Maciejewski Maciej KW Dudek Piotr

Grupa D

  • ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie
D-1 2019-04-13 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Twardowski Maciej II Burkiewicz Paweł KW Dudek Piotr
D-2 2019-04-17 Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Pindral Szymon II Gadzina Mariusz KW Lemek Andrzej
D-3 2019-04-24 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Burkiewicz Paweł II Twardowski Maciej KW Jacyna Grzegorz

Playoff - Etap 1

Grupa A

  • Jastrzębski Węgiel
  • PGE Skra Bełchatów
A-1 2019-03-27 Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów I Twardowski Maciej II Pindral Szymon KW Jacyna Grzegorz
A-2 2019-03-30 PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel I Maciejewski Maciej II Michlic Agnieszka KW Matusiak Cezary
A-3 2019-04-06 Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów I II KW

Grupa B

  • Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • Cerrad Czarni Radom
B-1 2019-03-27 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom I Burkiewicz Paweł II Kolendowski Maciej KW Lemek Andrzej
B-2 2019-03-31 Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Pindral Szymon II Gadzina Mariusz KW Strzylak Sylwester
B-3 2019-04-07 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom I Maciejewski Maciej II Makowski Jarosław KW Dudek Piotr

Plusliga - runda zasadnicza

Grupa 1

  • ZAKSA Kędzierzyn - Koźle
  • Trefl Gdańsk
  • Asseco Resovia Rzeszów
  • GKS Katowice
  • PGE Skra Bełchatów
  • Aluron Virtu Warta Zawiercie
  • MKS Będzin
  • klub wycofany z rozgrywek PLS
  • Cerrad Czarni Radom
  • Indykpol AZS Olsztyn
  • Cuprum Lubin
  • ONICO Warszawa
  • Jastrzębski Węgiel
  • Chemik Bydgoszcz
1 2018-10-15 Chemik Bydgoszcz - PGE Skra Bełchatów I Ignatowicz Paweł II Kobienia Waldemar KW
2 2018-10-13 MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Pindral Szymon II Gadzina Mariusz KW
3 2018-11-29 klub wycofany z rozgrywek PLS - Trefl Gdańsk I Broński Jacek II Wolski Zbigniew KW
4 2018-10-14 GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn I Flis Tomasz II Litwin Jacek KW
5 2018-10-12 Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel I Skowroński Piotr II Makowski Jarosław KW Dudek Piotr
6 2018-10-13 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów I Niewiarowska Magdalena II Herbik Marcin KW Lemek Andrzej
7 2018-10-12 ONICO Warszawa - Cuprum Lubin I Król Piotr II Kolendowski Maciej KW
8 2018-10-17 Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz I Król Piotr II Budzik Marek KW
9 2018-10-17 Asseco Resovia Rzeszów - ONICO Warszawa I Kobienia Waldemar II Ignatowicz Paweł KW Strzylak Sylwester
10 2018-10-17 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel I Pindral Szymon II Burkiewicz Paweł KW
11 2018-10-17 Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom I Gadzina Mariusz II Litwin Jacek KW Matusiak Cezary
12 2018-10-17 Trefl Gdańsk - GKS Katowice I Wolski Zbigniew II Makowski Jarosław KW
13 2018-10-17 klub wycofany z rozgrywek PLS - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Lagierski Marek II Weiner Marcin KW Jasiński Dariusz
14 2018-10-17 PGE Skra Bełchatów - MKS Będzin I Maciejewski Maciej II Broński Jacek KW
15 2018-10-20 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Chemik Bydgoszcz I Litwin Jacek II Flis Tomasz KW
16 2018-10-20 PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk I Herbik Marcin II Niewiarowska Magdalena KW
17 2018-10-20 Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin I Makowski Jarosław II Maciejewski Maciej KW
18 2018-10-21 Jastrzębski Węgiel - klub wycofany z rozgrywek PLS I Kolendowski Maciej II Burkiewicz Paweł KW Jacyna Grzegorz
19 2018-10-22 Asseco Resovia Rzeszów - GKS Katowice I Pindral Szymon II Twardowski Maciej KW
20 2018-10-21 Cuprum Lubin - Cerrad Czarni Radom I Maroszek Wojciech II Weiner Marcin KW Lemek Andrzej
21 2018-10-21 ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Broński Jacek II Skowroński Piotr KW
22 2018-10-27 Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Maciejewski Maciej II Makowski Jarosław KW
23 2018-10-26 Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa I Lagierski Marek II Król Piotr KW Matusiak Cezary
24 2018-10-26 GKS Katowice - Cuprum Lubin I Gadzina Mariusz II Burkiewicz Paweł KW Strzylak Sylwester
25 2018-10-28 klub wycofany z rozgrywek PLS - Asseco Resovia Rzeszów I Michlic Agnieszka II Broński Jacek KW Jacyna Grzegorz
26 2018-10-29 MKS Będzin - Jastrzębski Węgiel I Ignatowicz Paweł II Kobienia Waldemar KW
27 2018-10-27 PGE Skra Bełchatów - Indykpol AZS Olsztyn I Twardowski Maciej II Pindral Szymon KW Dudek Piotr
28 2018-10-28 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Trefl Gdańsk I Budzik Marek II Weiner Marcin KW Lemek Andrzej
29 2018-11-04 Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz I Król Piotr II Budzik Marek KW
30 2018-11-02 Indykpol AZS Olsztyn - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Niewiarowska Magdalena II Herbik Marcin KW Jasiński Dariusz
31 2018-11-03 Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów I Burkiewicz Paweł II Flis Tomasz KW Strzylak Sylwester
32 2018-11-03 Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin I Kolendowski Maciej II Twardowski Maciej KW
33 2018-11-03 Cuprum Lubin - klub wycofany z rozgrywek PLS I Skowroński Piotr II Michlic Agnieszka KW
34 2018-12-04 ONICO Warszawa - GKS Katowice I Litwin Jacek II Gadzina Mariusz KW
35 2018-11-04 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cerrad Czarni Radom I Broński Jacek II Wolski Zbigniew KW Jacyna Grzegorz
36 2018-11-07 Chemik Bydgoszcz - Cerrad Czarni Radom I Kolendowski Maciej II Gadzina Mariusz KW
37 2018-11-07 Aluron Virtu Warta Zawiercie - GKS Katowice I Weiner Marcin II Broński Jacek KW
38 2018-11-08 klub wycofany z rozgrywek PLS - ONICO Warszawa I Flis Tomasz II Burkiewicz Paweł KW
39 2018-11-07 MKS Będzin - Cuprum Lubin I Wolski Zbigniew II Michlic Agnieszka KW Dudek Piotr
40 2018-11-07 PGE Skra Bełchatów - Asseco Resovia Rzeszów I Kobienia Waldemar II Ignatowicz Paweł KW Matusiak Cezary
41 2018-11-07 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Jastrzębski Węgiel I Twardowski Maciej II Pindral Szymon KW Jacyna Grzegorz
42 2018-10-31 Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn I Lagierski Marek II Król Piotr KW nieobsadzony
43 2018-11-10 Indykpol AZS Olsztyn - Chemik Bydgoszcz I Skowroński Piotr II Broński Jacek KW
44 2018-11-10 Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk I Herbik Marcin II Twardowski Maciej KW
45 2018-11-11 Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Lagierski Marek II Maroszek Wojciech KW Dudek Piotr
46 2018-11-10 Cuprum Lubin - PGE Skra Bełchatów I Budzik Marek II Weiner Marcin KW
47 2018-11-12 MKS Będzin - ONICO Warszawa I Michlic Agnieszka II Wolski Zbigniew KW
48 2018-11-11 Aluron Virtu Warta Zawiercie - klub wycofany z rozgrywek PLS I Ignatowicz Paweł II Kobienia Waldemar KW
49 2018-11-12 Cerrad Czarni Radom - GKS Katowice I Makowski Jarosław II Maciejewski Maciej KW
50 2018-11-17 Chemik Bydgoszcz - GKS Katowice I Flis Tomasz II Litwin Jacek KW Strzylak Sylwester
51 2018-11-18 klub wycofany z rozgrywek PLS - Cerrad Czarni Radom I Wolski Zbigniew II Skowroński Piotr KW
52 2018-11-19 MKS Będzin - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Lagierski Marek II Król Piotr KW Lemek Andrzej
53 2018-11-17 PGE Skra Bełchatów - ONICO Warszawa I Burkiewicz Paweł II Maroszek Wojciech KW
54 2018-11-16 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Cuprum Lubin I Kolendowski Maciej II Gadzina Mariusz KW
55 2018-11-16 Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów I Broński Jacek II Pindral Szymon KW Jacyna Grzegorz
56 2018-11-18 Indykpol AZS Olsztyn - Jastrzębski Węgiel I Twardowski Maciej II Gadzina Mariusz KW
57 2018-11-26 Jastrzębski Węgiel - Chemik Bydgoszcz I Skowroński Piotr II Wolski Zbigniew KW
58 2018-11-23 Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn I Kolendowski Maciej II Król Piotr KW
59 2018-11-25 Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk I Michlic Agnieszka II Broński Jacek KW
60 2018-11-27 ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Weiner Marcin II Pindral Szymon KW Jasiński Dariusz
61 2018-11-24 Aluron Virtu Warta Zawiercie - PGE Skra Bełchatów I Maciejewski Maciej II Makowski Jarosław KW Lemek Andrzej
62 2018-11-23 Cerrad Czarni Radom - MKS Będzin I Burkiewicz Paweł II Flis Tomasz KW
63 2018-11-24 GKS Katowice - klub wycofany z rozgrywek PLS I Herbik Marcin II Gadzina Mariusz KW
64 2019-10-10 Chemik Bydgoszcz - klub wycofany z rozgrywek PLS I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
65 2018-12-10 MKS Będzin - GKS Katowice I Twardowski Maciej II Herbik Marcin KW Lemek Andrzej
66 2018-12-09 PGE Skra Bełchatów - Cerrad Czarni Radom I Kolendowski Maciej II Burkiewicz Paweł KW
67 2018-12-08 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Makowski Jarosław II Maciejewski Maciej KW
68 2018-12-07 Trefl Gdańsk - ONICO Warszawa I Maciejewski Maciej II Makowski Jarosław KW Jasiński Dariusz
69 2018-12-09 Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin I Twardowski Maciej II Flis Tomasz KW
70 2018-12-08 Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów I Michlic Agnieszka II Skowroński Piotr KW Dudek Piotr
71 2018-12-12 Asseco Resovia Rzeszów - Chemik Bydgoszcz I Lagierski Marek II Weiner Marcin KW
72 2018-12-12 Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel I Makowski Jarosław II Maciejewski Maciej KW
73 2018-12-12 ONICO Warszawa - Indykpol AZS Olsztyn I Pindral Szymon II Michlic Agnieszka KW Matusiak Cezary
74 2018-12-12 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk I Litwin Jacek II Burkiewicz Paweł KW
75 2018-12-12 Cerrad Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Maroszek Wojciech II Budzik Marek KW
76 2018-12-12 GKS Katowice - PGE Skra Bełchatów I Skowroński Piotr II Broński Jacek KW
77 2018-12-19 klub wycofany z rozgrywek PLS - MKS Będzin I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
78 2018-12-17 Chemik Bydgoszcz - MKS Będzin I Makowski Jarosław II Skowroński Piotr KW Strzylak Sylwester
79 2018-12-15 PGE Skra Bełchatów - klub wycofany z rozgrywek PLS I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
80 2018-12-15 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - GKS Katowice I Flis Tomasz II Kolendowski Maciej KW
81 2018-12-16 Trefl Gdańsk - Cerrad Czarni Radom I Gadzina Mariusz II Litwin Jacek KW
82 2018-12-15 Indykpol AZS Olsztyn - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Litwin Jacek II Gadzina Mariusz KW Matusiak Cezary
83 2018-12-16 Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa I Broński Jacek II Wolski Zbigniew KW
84 2018-12-16 Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin I Weiner Marcin II Lagierski Marek KW
85 2018-12-21 Chemik Bydgoszcz - ONICO Warszawa I Lagierski Marek II Weiner Marcin KW
86 2018-12-21 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Cuprum Lubin I Gadzina Mariusz II Flis Tomasz KW
87 2018-12-20 Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów I Litwin Jacek II Kolendowski Maciej KW
88 2018-12-22 Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice I Budzik Marek II Weiner Marcin KW
89 2018-12-23 klub wycofany z rozgrywek PLS - Indykpol AZS Olsztyn I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
90 2018-12-22 MKS Będzin - Trefl Gdańsk I Pindral Szymon II Makowski Jarosław KW
91 2018-12-22 PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Burkiewicz Paweł II Twardowski Maciej KW Jacyna Grzegorz
92 2018-12-28 PGE Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz I Broński Jacek II Wolski Zbigniew KW
93 2018-11-30 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - MKS Będzin I Herbik Marcin II Litwin Jacek KW
94 2018-12-30 Trefl Gdańsk - klub wycofany z rozgrywek PLS I nieobsadzony II nieobsadzony KW nieobsadzony
95 2018-12-28 Indykpol AZS Olsztyn - GKS Katowice I Maciejewski Maciej II Michlic Agnieszka KW
96 2018-12-29 Jastrzębski Węgiel - Cerrad Czarni Radom I Burkiewicz Paweł II Flis Tomasz KW
97 2019-02-01 Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Twardowski Maciej II Niewiarowska Magdalena KW
98 2018-11-21 Cuprum Lubin - ONICO Warszawa I Broński Jacek II Wolski Zbigniew KW
99 2019-01-13 Chemik Bydgoszcz - Cuprum Lubin I Herbik Marcin II Niewiarowska Magdalena KW Jasiński Dariusz
100 2019-01-12 ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów I Król Piotr II Lagierski Marek KW
101 2019-01-14 Jastrzębski Węgiel - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Maroszek Wojciech II Budzik Marek KW
102 2019-01-13 Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn I Kolendowski Maciej II Flis Tomasz KW Strzylak Sylwester
103 2019-01-11 GKS Katowice - Trefl Gdańsk I Pindral Szymon II Twardowski Maciej KW Lemek Andrzej
104 2019-01-11 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - klub wycofany z rozgrywek PLS I II KW
105 2019-01-11 MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów I Wolski Zbigniew II Michlic Agnieszka KW
106 2019-01-19 Chemik Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Lagierski Marek II Król Piotr KW
107 2019-03-11 Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów I Twardowski Maciej II Pindral Szymon KW Jasiński Dariusz
108 2019-01-21 MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn I Niewiarowska Magdalena II Pindral Szymon KW
109 2019-01-19 klub wycofany z rozgrywek PLS - Jastrzębski Węgiel I II KW
110 2019-01-20 GKS Katowice - Asseco Resovia Rzeszów I Michlic Agnieszka II Skowroński Piotr KW
111 2019-01-18 Cerrad Czarni Radom - Cuprum Lubin I Makowski Jarosław II Maciejewski Maciej KW
112 2019-01-19 Aluron Virtu Warta Zawiercie - ONICO Warszawa I Burkiewicz Paweł II Litwin Jacek KW Dudek Piotr
113 2019-01-30 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Chemik Bydgoszcz I Wolski Zbigniew II Maciejewski Maciej KW
114 2019-02-02 ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom I Burkiewicz Paweł II Lagierski Marek KW
115 2019-02-03 Cuprum Lubin - GKS Katowice I Flis Tomasz II Kolendowski Maciej KW
116 2019-02-02 Asseco Resovia Rzeszów - klub wycofany z rozgrywek PLS I II KW
117 2019-02-01 Jastrzębski Węgiel - MKS Będzin I Litwin Jacek II Gadzina Mariusz KW
118 2019-02-02 Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów I Budzik Marek II Król Piotr KW
119 2019-03-05 Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Michlic Agnieszka II Makowski Jarosław KW
120 2019-02-03 Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk I Król Piotr II Budzik Marek KW
121 2019-02-06 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Indykpol AZS Olsztyn I Maroszek Wojciech II Wolski Zbigniew KW
122 2019-02-06 PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel I Pindral Szymon II Twardowski Maciej KW Jacyna Grzegorz
123 2019-02-05 MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów I Burkiewicz Paweł II Flis Tomasz KW
124 2019-02-06 klub wycofany z rozgrywek PLS - Cuprum Lubin I II KW
125 2019-02-06 GKS Katowice - ONICO Warszawa I Maciejewski Maciej II Gadzina Mariusz KW Strzylak Sylwester
126 2019-02-07 Cerrad Czarni Radom - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Kolendowski Maciej II Litwin Jacek KW Jasiński Dariusz
127 2019-02-11 Cerrad Czarni Radom - Chemik Bydgoszcz I Król Piotr II Pindral Szymon KW
128 2019-01-16 GKS Katowice - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Lagierski Marek II Weiner Marcin KW
129 2019-02-09 ONICO Warszawa - klub wycofany z rozgrywek PLS I II KW
130 2019-02-09 Cuprum Lubin - MKS Będzin I Skowroński Piotr II Wolski Zbigniew KW Lemek Andrzej
131 2019-02-10 Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów I Budzik Marek II Weiner Marcin KW Strzylak Sylwester
132 2019-02-09 Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Herbik Marcin II Niewiarowska Magdalena KW Jacyna Grzegorz
133 2019-02-10 Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk I Lagierski Marek II Twardowski Maciej KW Dudek Piotr
134 2019-02-15 Chemik Bydgoszcz - Indykpol AZS Olsztyn I Flis Tomasz II Burkiewicz Paweł KW Jasiński Dariusz
135 2019-02-17 Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel I Maciejewski Maciej II Makowski Jarosław KW Matusiak Cezary
136 2019-02-16 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Asseco Resovia Rzeszów I Twardowski Maciej II Pindral Szymon KW
137 2019-02-17 PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin I Niewiarowska Magdalena II Skowroński Piotr KW
138 2019-02-14 ONICO Warszawa - MKS Będzin I Gadzina Mariusz II Kolendowski Maciej KW
139 2019-02-16 klub wycofany z rozgrywek PLS - Aluron Virtu Warta Zawiercie I II KW
140 2019-02-16 GKS Katowice - Cerrad Czarni Radom I Wolski Zbigniew II Michlic Agnieszka KW Dudek Piotr
141 2019-02-20 GKS Katowice - Chemik Bydgoszcz I Niewiarowska Magdalena II Skowroński Piotr KW
142 2019-02-20 Cerrad Czarni Radom - klub wycofany z rozgrywek PLS I II KW
143 2019-02-20 Aluron Virtu Warta Zawiercie - MKS Będzin I Michlic Agnieszka II Wolski Zbigniew KW
144 2019-02-20 ONICO Warszawa - PGE Skra Bełchatów I Maciejewski Maciej II Makowski Jarosław KW Matusiak Cezary
145 2019-02-20 Cuprum Lubin - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Litwin Jacek II Flis Tomasz KW
146 2019-02-20 Asseco Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk I Budzik Marek II Król Piotr KW
147 2019-02-20 Jastrzębski Węgiel - Indykpol AZS Olsztyn I Pindral Szymon II Gadzina Mariusz KW
148 2019-02-25 Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel I Skowroński Piotr II Wolski Zbigniew KW
149 2019-02-24 Indykpol AZS Olsztyn - Asseco Resovia Rzeszów I Burkiewicz Paweł II Kolendowski Maciej KW
150 2019-02-23 Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin I Herbik Marcin II Niewiarowska Magdalena KW
151 2019-02-23 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - ONICO Warszawa I Lagierski Marek II Król Piotr KW Jacyna Grzegorz
152 2019-02-24 PGE Skra Bełchatów - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Pindral Szymon II Twardowski Maciej KW
153 2019-02-25 MKS Będzin - Cerrad Czarni Radom I Makowski Jarosław II Maciejewski Maciej KW
154 2019-02-23 klub wycofany z rozgrywek PLS - GKS Katowice I II KW
155 2019-03-02 klub wycofany z rozgrywek PLS - Chemik Bydgoszcz I II KW
156 2019-03-01 GKS Katowice - MKS Będzin I Maroszek Wojciech II Budzik Marek KW
157 2019-03-02 Cerrad Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów I Lagierski Marek II Król Piotr KW
158 2019-03-03 Aluron Virtu Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Kolendowski Maciej II Litwin Jacek KW
159 2019-03-02 ONICO Warszawa - Trefl Gdańsk I Flis Tomasz II Gadzina Mariusz KW
160 2019-03-03 Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn I Skowroński Piotr II Michlic Agnieszka KW Strzylak Sylwester
161 2019-03-02 Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel I Twardowski Maciej II Burkiewicz Paweł KW Dudek Piotr
162 2019-03-11 Chemik Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów I Budzik Marek II Maroszek Wojciech KW
163 2019-03-07 Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin I Litwin Jacek II Flis Tomasz KW
164 2019-03-08 Indykpol AZS Olsztyn - ONICO Warszawa I Weiner Marcin II Król Piotr KW
165 2019-03-08 Trefl Gdańsk - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Makowski Jarosław II Maciejewski Maciej KW
166 2019-03-10 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - Cerrad Czarni Radom I Michlic Agnieszka II Wolski Zbigniew KW
167 2019-03-07 PGE Skra Bełchatów - GKS Katowice I Herbik Marcin II Niewiarowska Magdalena KW
168 2019-03-09 MKS Będzin - klub wycofany z rozgrywek PLS I II KW
169 2019-03-15 MKS Będzin - Chemik Bydgoszcz I Litwin Jacek II Kolendowski Maciej KW Strzylak Sylwester
170 2019-03-16 klub wycofany z rozgrywek PLS - PGE Skra Bełchatów I II KW
171 2019-03-16 GKS Katowice - ZAKSA Kędzierzyn - Koźle I Gadzina Mariusz II Flis Tomasz KW
172 2019-03-16 Cerrad Czarni Radom - Trefl Gdańsk I Maroszek Wojciech II Budzik Marek KW
173 2019-03-17 Aluron Virtu Warta Zawiercie - Indykpol AZS Olsztyn I Niewiarowska Magdalena II Herbik Marcin KW
174 2019-03-17 ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel I Pindral Szymon II Skowroński Piotr KW Lemek Andrzej
175 2019-03-15 Cuprum Lubin - Asseco Resovia Rzeszów I Lagierski Marek II Weiner Marcin KW
176 2019-03-20 ONICO Warszawa - Chemik Bydgoszcz I Maciejewski Maciej II Makowski Jarosław KW
177 2019-03-23 Cuprum Lubin - Aluron Virtu Warta Zawiercie I Wolski Zbigniew II Skowroński Piotr KW Jasiński Dariusz
178 2019-03-19 Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom I Król Piotr II Budzik Marek KW
179 2019-03-19 GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel I Burkiewicz Paweł II Twardowski Maciej KW
180 2019-03-23 Indykpol AZS Olsztyn - klub wycofany z rozgrywek PLS I II KW
181 2019-03-23 Trefl Gdańsk - MKS Będzin I Michlic Agnieszka II Herbik Marcin KW
182 2019-03-24 ZAKSA Kędzierzyn - Koźle - PGE Skra Bełchatów I Maroszek Wojciech II Lagierski Marek KW Dudek Piotr