Młodzicy

Finał Mistrzostw Polski

Grupa 1

  • Trefl Gdańsk SA
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • AKS V LO Rzeszów
1 2022-04-21 Trefl Gdańsk SA - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Kaleński Marek II Minczewski Jarosław KW Błażewicz Albert
2 2022-04-21 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - AKS V LO Rzeszów I Piekarec Adam II Krzyżanowski Sebastian KW Błażewicz Albert
3 2022-04-22 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - AKS V LO Rzeszów I Minczewski Jarosław II Andraka Piotr KW Błażewicz Albert
4 2022-04-22 Trefl Gdańsk SA - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Łukaszewicz Michał II Minczewski Jarosław KW Błażewicz Albert
5 2022-04-22 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Piekarec Adam II Andraka Piotr KW Błażewicz Albert
6 2022-04-22 AKS V LO Rzeszów - Trefl Gdańsk SA I Minczewski Jarosław II Kaleński Marek KW Błażewicz Albert

Grupa 2

  • Bzura Ozorków
  • IUKS Jedynka Poznań
  • KS Metro Warszawa
  • UKS Koral Wrocław
1 2022-04-21 Bzura Ozorków - KS Metro Warszawa I Łukaszewicz Michał II Andraka Piotr KW Błażewicz Albert
2 2022-04-21 IUKS Jedynka Poznań - UKS Koral Wrocław I Minczewski Jarosław II Kaleński Marek KW Błażewicz Albert
3 2022-04-22 KS Metro Warszawa - UKS Koral Wrocław I Krzyżanowski Sebastian II Piekarec Adam KW Błażewicz Albert
4 2022-04-22 Bzura Ozorków - IUKS Jedynka Poznań I Andraka Piotr II Kaleński Marek KW Błażewicz Albert
5 2022-04-22 IUKS Jedynka Poznań - KS Metro Warszawa I Kaleński Marek II Łukaszewicz Michał KW Błażewicz Albert
6 2022-04-22 UKS Koral Wrocław - Bzura Ozorków I Krzyżanowski Sebastian II Piekarec Adam KW Błażewicz Albert

Grupa 3

1 2022-04-23 turniej - turniej I Minczewski Jarosław II Andraka Piotr KW Błażewicz Albert
2 2022-04-23 turniej - turniej I Łukaszewicz Michał II Krzyżanowski Sebastian KW Błażewicz Albert
3 2022-04-23 turniej - turniej I Kaleński Marek II Piekarec Adam KW Błażewicz Albert
4 2022-04-23 turniej - turniej I Andraka Piotr II Łukaszewicz Michał KW Błażewicz Albert
5 2022-04-24 turniej - turniej I Minczewski Jarosław II Kaleński Marek KW Błażewicz Albert
6 2022-04-24 finał - finał I Piekarec Adam II Krzyżanowski Sebastian KW Błażewicz Albert

Półfinał Mistrzostw Polski

Grupa 1

  • Tytani Białystok
  • AKS V LO Rzeszów
  • UKS Jedynka Międzyrzecz
  • IUKS Jedynka Poznań
1 2022-04-02 Tytani Białystok - UKS Jedynka Międzyrzecz I Kaleński Marek II Kajko Adam KW
2 2022-04-02 AKS V LO Rzeszów - IUKS Jedynka Poznań I Kajko Adam II Kaleński Marek KW
3 2022-04-02 UKS Jedynka Międzyrzecz - IUKS Jedynka Poznań I Kaleński Marek II Kajko Adam KW
4 2022-04-02 Tytani Białystok - AKS V LO Rzeszów I Kajko Adam II Kaleński Marek KW
5 2022-04-03 AKS V LO Rzeszów - UKS Jedynka Międzyrzecz I Kajko Adam II Kaleński Marek KW
6 2022-04-03 IUKS Jedynka Poznań - Tytani Białystok I Kaleński Marek II Kajko Adam KW

Grupa 2

  • Trefl Gdańsk SA
  • EKS Skra Bełchatów
  • AZS UWM Olsztyn
  • KS Metro Warszawa
1 2022-04-02 Trefl Gdańsk SA - AZS UWM Olsztyn I Frąckiewicz Patryk II Orzechowski Krystian KW
2 2022-04-02 EKS Skra Bełchatów - KS Metro Warszawa I Orzechowski Krystian II Frąckiewicz Patryk KW
3 2022-04-02 AZS UWM Olsztyn - KS Metro Warszawa I Frąckiewicz Patryk II Orzechowski Krystian KW
4 2022-04-02 Trefl Gdańsk SA - EKS Skra Bełchatów I Orzechowski Krystian II Frąckiewicz Patryk KW
5 2022-04-03 EKS Skra Bełchatów - AZS UWM Olsztyn I Orzechowski Krystian II Frąckiewicz Patryk KW
6 2022-04-03 KS Metro Warszawa - Trefl Gdańsk SA I Frąckiewicz Patryk II Orzechowski Krystian KW

Grupa 3

  • UKS Koral Wrocław
  • Enea Energetyk Poznań
  • UKS Iskra Warszawa
  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
1 2022-04-02 UKS Koral Wrocław - UKS Iskra Warszawa I Targosz Wojciech II Nowicki Robert KW
2 2022-04-02 Enea Energetyk Poznań - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Nowicki Robert II Targosz Wojciech KW
3 2022-04-02 UKS Iskra Warszawa - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Targosz Wojciech II Nowicki Robert KW
4 2022-04-02 UKS Koral Wrocław - Enea Energetyk Poznań I Nowicki Robert II Targosz Wojciech KW
5 2022-04-03 Enea Energetyk Poznań - UKS Iskra Warszawa I Broniszewski Michał II Targosz Wojciech KW
6 2022-04-03 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - UKS Koral Wrocław I Targosz Wojciech II Broniszewski Michał KW

Grupa 4

  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS
  • SKFiS KaEmKa Starogard Gdański
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Bzura Ozorków
1 2022-04-02 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Krawczyk Małgorzata II Pokusa Karolina KW
2 2022-04-02 SKFiS KaEmKa Starogard Gdański - Bzura Ozorków I Pokusa Karolina II Krawczyk Małgorzata KW
3 2022-04-02 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Bzura Ozorków I Krawczyk Małgorzata II Pokusa Karolina KW
4 2022-04-02 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - SKFiS KaEmKa Starogard Gdański I Pokusa Karolina II Krawczyk Małgorzata KW
5 2022-04-03 SKFiS KaEmKa Starogard Gdański - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Pokusa Karolina II Krawczyk Małgorzata KW
6 2022-04-03 Bzura Ozorków - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS I Krawczyk Małgorzata II Pokusa Karolina KW