Kadeci

Finał Mistrzostw Polski

Grupa 1

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • Chełmiec Wałbrzych
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS
  • UMKS MOS Wola Warszawa
1 2022-05-11 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS I Mischke Łukasz II Sosnowski Paweł KW Maroszek Wojciech
2 2022-05-11 Chełmiec Wałbrzych - UMKS MOS Wola Warszawa I Kielar Tomasz II Stachnik Jerzy KW Cieślik Wiesław
3 2022-05-12 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - UMKS MOS Wola Warszawa I Urbaniak Ewelina II Ferenczak Gabriela KW Maroszek Wojciech
4 2022-05-12 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - Chełmiec Wałbrzych I Stachnik Jerzy II Mischke Łukasz KW Cieślik Wiesław
5 2022-05-13 Chełmiec Wałbrzych - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS I Mischke Łukasz II Stachnik Jerzy KW Maroszek Wojciech
6 2022-05-13 UMKS MOS Wola Warszawa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Urbaniak Ewelina II Kielar Tomasz KW Kuchna Andrzej

Grupa 2

  • Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
  • Enea Energetyk Poznań
  • KS Metro Warszawa
  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz
1 2022-05-11 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - KS Metro Warszawa I Ferenczak Gabriela II Urbaniak Ewelina KW Maroszek Wojciech
2 2022-05-11 Enea Energetyk Poznań - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz I Sosnowski Paweł II Kielar Tomasz KW Cieślik Wiesław
3 2022-05-12 KS Metro Warszawa - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz I Ferenczak Gabriela II Sosnowski Paweł KW Maroszek Wojciech
4 2022-05-12 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - Enea Energetyk Poznań I Kielar Tomasz II Urbaniak Ewelina KW Cieślik Wiesław
5 2022-05-13 Enea Energetyk Poznań - KS Metro Warszawa I Sosnowski Paweł II Ferenczak Gabriela KW Maroszek Wojciech
6 2022-05-13 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I Stachnik Jerzy II Mischke Łukasz KW Kuchna Andrzej

Grupa 3

  • Chełmiec Wałbrzych
  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS
  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • KS Metro Warszawa
  • Enea Energetyk Poznań
  • Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz
1 2022-05-14 Chełmiec Wałbrzych - KS Metro Warszawa I Urbaniak Ewelina II Stachnik Jerzy KW Maroszek Wojciech
2 2022-05-14 UMKS MOS Wola Warszawa - Enea Energetyk Poznań I Ferenczak Gabriela II Sosnowski Paweł KW Kuchna Andrzej
3 2022-05-14 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I Mischke Łukasz II Kielar Tomasz KW Maroszek Wojciech
4 2022-05-14 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz I Sosnowski Paweł II Urbaniak Ewelina KW Kuchna Andrzej
5 2022-05-15 turniej - turniej I Kielar Tomasz II Sosnowski Paweł KW Kuchna Andrzej
6 2022-05-15 finał - finał I Ferenczak Gabriela II Mischke Łukasz KW Maroszek Wojciech

Półfinał Mistrzostw Polski

Grupa 1

  • UMKS MOS Wola Warszawa
  • SMS Sparta AGH Kraków
  • Trefl Gdańsk SA
  • Enea Energetyk Poznań
1 2022-03-25 UMKS MOS Wola Warszawa - Trefl Gdańsk SA I Ulita Norbert II Dzikuć Jakub KW
2 2022-03-25 SMS Sparta AGH Kraków - Enea Energetyk Poznań I Dzikuć Jakub II Ulita Norbert KW
3 2022-03-26 Trefl Gdańsk SA - Enea Energetyk Poznań I Ulita Norbert II Dzikuć Jakub KW
4 2022-03-26 UMKS MOS Wola Warszawa - SMS Sparta AGH Kraków I Dzikuć Jakub II Ulita Norbert KW
5 2022-03-27 SMS Sparta AGH Kraków - Trefl Gdańsk SA I Dzikuć Jakub II Ulita Norbert KW Kiszczak Andrzej
6 2022-03-27 Enea Energetyk Poznań - UMKS MOS Wola Warszawa I Ulita Norbert II Dzikuć Jakub KW Kiszczak Andrzej

Grupa 2

  • AKS V LO Rzeszów
  • KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS
  • BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz
  • UKS MKS MDK Warszawa
1 2022-03-25 AKS V LO Rzeszów - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz I Marciniak Szymon II Pawlik Konrad KW
2 2022-03-25 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - UKS MKS MDK Warszawa I Pawlik Konrad II Marciniak Szymon KW
3 2022-03-26 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz - UKS MKS MDK Warszawa I Marciniak Szymon II Pawlik Konrad KW
4 2022-03-26 AKS V LO Rzeszów - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS I Pawlik Konrad II Marciniak Szymon KW
5 2022-03-27 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz I Pawlik Konrad II Marciniak Szymon KW Litwiński Marek
6 2022-03-27 UKS MKS MDK Warszawa - AKS V LO Rzeszów I Marciniak Szymon II Pawlik Konrad KW Litwiński Marek

Grupa 3

  • Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa
  • UKS SMS Joker Piła
  • Chełmiec Wałbrzych
  • Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy I
1 2022-03-25 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - Chełmiec Wałbrzych I Kwidziński Krzysztof II Rymko Michał KW
2 2022-03-25 UKS SMS Joker Piła - Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy I I Rymko Michał II Kwidziński Krzysztof KW
3 2022-03-26 Chełmiec Wałbrzych - Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy I I Kwidziński Krzysztof II Rymko Michał KW
4 2022-03-26 Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa - UKS SMS Joker Piła I Rymko Michał II Kwidziński Krzysztof KW
5 2022-03-27 UKS SMS Joker Piła - Chełmiec Wałbrzych I Rymko Michał II Kwidziński Krzysztof KW Kasprzyk Wojciech
6 2022-03-27 Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy I - Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa I Kwidziński Krzysztof II Rymko Michał KW Kasprzyk Wojciech

Grupa 4

  • Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel
  • IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice
  • MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
  • KS Metro Warszawa
1 2022-03-25 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Kielar Tomasz II Guratowski Wojciech KW
2 2022-03-25 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - KS Metro Warszawa I Guratowski Wojciech II Kielar Tomasz KW
3 2022-03-26 MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Metro Warszawa I Kielar Tomasz II Guratowski Wojciech KW
4 2022-03-26 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice I Guratowski Wojciech II Kielar Tomasz KW
5 2022-03-27 IM Faurecia Volley Jelcz-Laskowice - MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle I Guratowski Wojciech II Kielar Tomasz KW Maroszek Wojciech
6 2022-03-27 KS Metro Warszawa - Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I Kielar Tomasz II Guratowski Wojciech KW Maroszek Wojciech