1
|
2023-09-30 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Kaczmarek Hubert | II Radecka Joanna | KW Jacyna Grzegorz |
2
|
2023-10-01 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Markowski Michał | II Dzikuć Jakub | KW |
3
|
2023-10-16 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Rybicki Zbigniew | II Cieślik Benedykt | KW |
4
|
2023-09-29 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Myślak Jacek | II Kozioł Piotr | KW Hojka Jacek |
5
|
2023-10-01 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Kapłon Leszek | II Pasterz Michał | KW |
6
|
2023-09-30 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Jakubowska Martyna | II Aneszko Marta | KW |
7
|
2023-09-29 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Włodarczyk Marcin | II Armknecht Małgorzata | KW Kileński Andrzej |
8
|
2023-10-07 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Dobrzański Marcin | II Szynczewska Monika | KW Kileński Andrzej |
9
|
2023-10-07 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Kielar Tomasz | II Kapłon Leszek | KW |
10
|
2023-10-08 |
MKS COPCO Imielin |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Lew Marcin | II Lemiech Łukasz | KW Kuchna Andrzej |
11
|
2023-10-07 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Szewczuk-Kozioł Olga | II Janczarek Artur | KW |
12
|
2023-10-07 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Manszewski Tomasz | II Mischke Łukasz | KW |
13
|
2023-10-07 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Armknecht Małgorzata | II Włodarczyk Marcin | KW Jacyna Grzegorz |
14
|
2023-10-07 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Szymański Rafał | II Markowski Michał | KW Hojka Jacek |
15
|
2023-10-14 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Zielińska Joanna | II Krzyżanowski Sebastian | KW Hojka Jacek |
16
|
2023-10-14 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Targosz Wojciech | II Nowicka Anna | KW |
17
|
2023-10-14 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Kazała Michał | II Lew Marcin | KW |
18
|
2023-10-15 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Lemiech Łukasz | II Kazała Michał | KW |
19
|
2023-10-14 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Włodarczyk Marcin | II Armknecht Małgorzata | KW |
20
|
2023-10-15 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Skalimowski Karol | II Aneszko Marta | KW |
21
|
2023-10-01 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Kajko Adam | II Kuchna Filip | KW |
22
|
2023-10-21 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Bilkowski Piotr | II Skalimowski Karol | KW |
23
|
2023-10-21 |
MKS COPCO Imielin |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Kozioł Piotr | II Rybicki Zbigniew | KW |
24
|
2023-10-22 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Kozioł Piotr | II Szewczuk-Kozioł Olga | KW Dudek Piotr |
25
|
2023-11-05 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Mischke Łukasz | II Manszewski Tomasz | KW Kuchna Andrzej |
26
|
2023-10-21 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Radecka Joanna | II Kaczmarek Hubert | KW |
27
|
2023-10-21 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Lew Marcin | II Kielar Tomasz | KW Jacyna Grzegorz |
28
|
2023-10-08 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Kuchna Filip | II Sosnowski Paweł | KW |
29
|
2023-10-29 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Kozioł Piotr | II Myślak Jacek | KW Dworak Robert |
30
|
2023-10-28 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Kapłon Leszek | II Pasterz Michał | KW Jacyna Grzegorz |
31
|
2023-10-27 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Kielar Tomasz | II Kazała Michał | KW Kuchna Andrzej |
32
|
2023-10-28 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Krzyżanowski Sebastian | II Sosnowski Paweł | KW |
33
|
2023-10-29 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Mischke Łukasz | II Manszewski Tomasz | KW |
34
|
2023-10-13 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Aneszko Marta | II Skalimowski Karol | KW Kiszczak Andrzej |
35
|
2023-10-28 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Cieślik Benedykt | II Dobrzański Marcin | KW |
36
|
2023-11-05 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Bilkowski Piotr | II Kajko Adam | KW Kiszczak Andrzej |
37
|
2023-12-14 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Myślak Jacek | II Jakubowska Martyna | KW |
38
|
2023-11-04 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Radecka Joanna | II Kaczmarek Hubert | KW Kuchna Andrzej |
39
|
2023-11-04 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Sosnowski Paweł | II Krzyżanowski Sebastian | KW |
40
|
2023-11-05 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Markowski Michał | II Dzikuć Jakub | KW Kileński Andrzej |
41
|
2023-11-04 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Mischke Łukasz | II Manszewski Tomasz | KW Kasprzyk Wojciech |
42
|
2023-11-04 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Szewczuk-Kozioł Olga | II Litwin Jacek | KW |
43
|
2023-11-11 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Rybicki Zbigniew | II Bilkowski Piotr | KW Kuchna Andrzej |
44
|
2023-11-11 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Dobrzański Marcin | II Cieślik Benedykt | KW |
45
|
2023-11-11 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Krzyżanowski Sebastian | II Zielińska Joanna | KW |
46
|
2023-11-19 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Kaczmarek Hubert | II Radecka Joanna | KW |
47
|
2023-11-12 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Nowicka Anna | II Targosz Wojciech | KW Kileński Andrzej |
48
|
2023-10-25 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Pasterz Michał | II Kielar Tomasz | KW |
49
|
2023-11-11 |
MKS COPCO Imielin |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Jakubowska Martyna | II Armknecht Małgorzata | KW Kasprzyk Wojciech |
50
|
2023-11-18 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Szynczewska Monika | II Targosz Wojciech | KW |
51
|
2023-12-02 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Armknecht Małgorzata | II Włodarczyk Marcin | KW |
52
|
2024-01-09 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Kuchna Filip | II Sosnowski Paweł | KW Hojka Jacek |
53
|
2023-11-18 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Zielińska Joanna | II Krzyżanowski Sebastian | KW |
54
|
2023-11-18 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Cieślik Benedykt | II Nowicka Anna | KW Jacyna Grzegorz |
55
|
2023-12-03 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Rybicki Zbigniew | II Kozioł Piotr | KW |
56
|
2023-11-19 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Lemiech Łukasz | II Lew Marcin | KW Kasprzyk Wojciech |
57
|
2023-11-26
12:00 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Kazała Michał | II Kapłon Leszek | KW Hojka Jacek |
58
|
2023-11-25 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Janczarek Artur | II Jakubowska Martyna | KW Kileński Andrzej |
59
|
2023-11-25 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Nowicka Anna | II Szynczewska Monika | KW |
60
|
2023-11-25 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Skalimowski Karol | II Szewczuk-Kozioł Olga | KW |
61
|
2023-11-25 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Kozioł Piotr | II Rybicki Zbigniew | KW |
62
|
2023-11-25 |
MKS COPCO Imielin |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Pasterz Michał | II Lemiech Łukasz | KW |
63
|
2023-10-26 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Szynczewska Monika | II Dobrzański Marcin | KW |
64
|
2023-12-03 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Mischke Łukasz | II Manszewski Tomasz | KW Kileński Andrzej |
65
|
2023-12-02 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Dzikuć Jakub | II Szymański Rafał | KW Jacyna Grzegorz |
66
|
2023-12-03
12:00 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Kaczmarek Hubert | II Radecka Joanna | KW Hojka Jacek |
67
|
2023-12-02 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Sosnowski Paweł | II Zielińska Joanna | KW |
68
|
2023-12-02 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Nowicka Anna | II Targosz Wojciech | KW |
69
|
2023-12-02 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Lew Marcin | II Kazała Michał | KW |
70
|
2023-12-02 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Szewczuk-Kozioł Olga | II Janczarek Artur | KW Kuchna Andrzej |
71
|
2023-12-09 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Krzyżanowski Sebastian | II Zielińska Joanna | KW Kileński Andrzej |
72
|
2023-12-09 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Kajko Adam | II Skalimowski Karol | KW |
73
|
2023-12-09 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Armknecht Małgorzata | II Włodarczyk Marcin | KW |
74
|
2023-12-09 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Szymański Rafał | II Markowski Michał | KW Kuchna Andrzej |
75
|
2023-12-09 |
MKS COPCO Imielin |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Lemiech Łukasz | II Pasterz Michał | KW Hojka Jacek |
76
|
2023-12-09 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Janczarek Artur | II Szewczuk-Kozioł Olga | KW |
77
|
2023-12-10
14:00 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Kaczmarek Hubert | II Radecka Joanna | KW |
78
|
2023-12-16 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Aneszko Marta | II Kajko Adam | KW |
79
|
2023-12-12 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Dzikuć Jakub | II Szymański Rafał | KW |
80
|
2023-12-03 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Szynczewska Monika | II Dobrzański Marcin | KW Jacyna Grzegorz |
81
|
2023-12-16 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Bilkowski Piotr | II Myślak Jacek | KW |
82
|
2023-12-06 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Kielar Tomasz | II Lemiech Łukasz | KW |
83
|
2023-12-15 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Targosz Wojciech | II Cieślik Benedykt | KW Hojka Jacek |
84
|
2023-12-17
12:00 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Sosnowski Paweł | II Kuchna Filip | KW Kileński Andrzej |
85
|
2023-12-20 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Skalimowski Karol | II Aneszko Marta | KW Kileński Andrzej |
86
|
2023-12-20 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Zielińska Joanna | II Kuchna Filip | KW |
87
|
2024-01-30 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Jakubowska Martyna | II Bilkowski Piotr | KW |
88
|
2023-12-20 |
MKS COPCO Imielin |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Myślak Jacek | II Kozioł Piotr | KW Kuchna Andrzej |
89
|
2023-12-20 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Kapłon Leszek | II Lew Marcin | KW |
90
|
2024-03-21 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Manszewski Tomasz | II Mischke Łukasz | KW |
91
|
2023-12-06
18:00 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Manszewski Tomasz | II Mischke Łukasz | KW |
92
|
2024-01-06 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Kuchna Filip | II Zielińska Joanna | KW |
93
|
2024-01-06 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Dzikuć Jakub | II Szymański Rafał | KW |
94
|
2024-01-22 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Armknecht Małgorzata | II Włodarczyk Marcin | KW Kuchna Andrzej |
95
|
2024-01-06 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Rybicki Zbigniew | II Kozioł Piotr | KW |
96
|
2024-01-07 |
MKS COPCO Imielin |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Kazała Michał | II Lemiech Łukasz | KW Jacyna Grzegorz |
97
|
2023-11-26 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Lemiech Łukasz | II Pasterz Michał | KW |
98
|
2024-01-05
18:30 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Kielar Tomasz | II Lew Marcin | KW |
99
|
2024-01-13 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Krzyżanowski Sebastian | II Sosnowski Paweł | KW |
100
|
2024-01-15 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Zielińska Joanna | II Bilkowski Piotr | KW |
101
|
2024-01-13 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Szewczuk-Kozioł Olga | II Janczarek Artur | KW Kileński Andrzej |
102
|
2024-01-13 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Targosz Wojciech | II Szynczewska Monika | KW |
103
|
2024-01-13 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Pasterz Michał | II Kapłon Leszek | KW |
104
|
2024-01-14 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Cieślik Benedykt | II Dobrzański Marcin | KW |
105
|
2024-01-14 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Kajko Adam | II Jakubowska Martyna | KW Hojka Jacek |
106
|
2024-01-21 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Aneszko Marta | II Skalimowski Karol | KW Kileński Andrzej |
107
|
2024-01-21 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Zielińska Joanna | II Kuchna Filip | KW Jacyna Grzegorz |
108
|
2024-01-20 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Szymański Rafał | II Radecka Joanna | KW |
109
|
2024-01-20 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Manszewski Tomasz | II Mischke Łukasz | KW |
110
|
2024-01-20 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Cieślik Benedykt | II Nowicka Anna | KW |
111
|
2024-01-20
18:00 |
MKS COPCO Imielin |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Markowski Michał | II Dzikuć Jakub | KW Kuchna Andrzej |
112
|
2024-01-20 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Bilkowski Piotr | II Rybicki Zbigniew | KW Hojka Jacek |
113
|
2024-03-17 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Kazała Michał | II Kielar Tomasz | KW |
114
|
2024-01-28 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Aneszko Marta | II Bilkowski Piotr | KW |
115
|
2024-01-29 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Włodarczyk Marcin | II Armknecht Małgorzata | KW |
116
|
2024-01-30 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Kajko Adam | II Jażdżewski Sławomir | KW |
117
|
2024-01-27 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Nowicka Anna | II Targosz Wojciech | KW Jacyna Grzegorz |
118
|
2024-02-02 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Szymański Rafał | II Markowski Michał | KW |
119
|
2024-01-30
17:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Myślak Jacek | II Rybicki Zbigniew | KW |
120
|
2024-02-03 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Szynczewska Monika | II Cieślik Benedykt | KW Kileński Andrzej |
121
|
2024-02-03 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Kuchna Filip | II Kajko Adam | KW |
122
|
2024-02-03 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Sosnowski Paweł | II Krzyżanowski Sebastian | KW Jacyna Grzegorz |
123
|
2024-02-18 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Markowski Michał | II Dzikuć Jakub | KW |
124
|
2024-02-04 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Radecka Joanna | II Kaczmarek Hubert | KW Kiszczak Andrzej |
125
|
2024-02-03 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Szewczuk-Kozioł Olga | II Janczarek Artur | KW |
126
|
2024-02-03 |
MKS COPCO Imielin |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Dobrzański Marcin | II Nowicka Anna | KW |
127
|
2024-02-10 |
MKS COPCO Imielin |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Kapłon Leszek | II Kielar Tomasz | KW Hojka Jacek |
128
|
2024-02-13 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Kozioł Piotr | II Rybicki Zbigniew | KW |
129
|
2024-01-31 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Lemiech Łukasz | II Szewczuk-Kozioł Olga | KW |
130
|
2024-03-11 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Pasterz Michał | II Kazała Michał | KW |
131
|
2024-01-17 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Włodarczyk Marcin | II Armknecht Małgorzata | KW |
132
|
2024-02-28 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Jakubowska Martyna | II Myślak Jacek | KW Kuchna Andrzej |
133
|
2024-02-11 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Mischke Łukasz | II Manszewski Tomasz | KW |
134
|
2024-02-17 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Sosnowski Paweł | II Krzyżanowski Sebastian | KW |
135
|
2024-02-17 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Szewczuk-Kozioł Olga | II Jakubowska Martyna | KW |
136
|
2024-02-17 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Dobrzański Marcin | II Nowicka Anna | KW Hojka Jacek |
137
|
2024-02-18 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Kajko Adam | II Skalimowski Karol | KW Jacyna Grzegorz |
138
|
2024-02-17 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Kuchna Filip | II Zielińska Joanna | KW |
139
|
2024-02-29 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Dzikuć Jakub | II Markowski Michał | KW |
140
|
2024-02-18 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Jakubowska Martyna | II Szewczuk-Kozioł Olga | KW |
141
|
2024-02-24 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Nowicka Anna | II Dobrzański Marcin | KW |
142
|
2024-02-15 |
MKS COPCO Imielin |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Pasterz Michał | II Lemiech Łukasz | KW |
143
|
2024-02-22 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Kielar Tomasz | II Kapłon Leszek | KW |
144
|
2024-01-07 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Aneszko Marta | II Skalimowski Karol | KW |
145
|
2024-02-26 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Manszewski Tomasz | II Mischke Łukasz | KW Kileński Andrzej |
146
|
2024-02-25 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Janczarek Artur | II Bilkowski Piotr | KW |
147
|
2024-02-21 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Lew Marcin | II Kazała Michał | KW |
148
|
2024-03-02 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Nowicka Anna | II Szynczewska Monika | KW |
149
|
2024-03-03
12:00 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Sosnowski Paweł | II Krzyżanowski Sebastian | KW |
150
|
2024-03-02 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Skalimowski Karol | II Aneszko Marta | KW |
151
|
2024-02-18 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Krzyżanowski Sebastian | II Sosnowski Paweł | KW |
152
|
2024-02-28 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Dzikuć Jakub | II Markowski Michał | KW |
153
|
2024-03-02 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Kaczmarek Hubert | II Armknecht Małgorzata | KW |
154
|
2024-03-02 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Włodarczyk Marcin | II Kajko Adam | KW |
155
|
2024-03-13 |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Kaczmarek Hubert | II Radecka Joanna | KW |
156
|
2024-03-12 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Dobrzański Marcin | II Szynczewska Monika | KW |
157
|
2024-03-20 |
MKS COPCO Imielin |
- |
Enea Energetyk Poznań |
I
Kazała Michał | II Kapłon Leszek | KW |
158
|
2024-03-13 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Lew Marcin | II Lemiech Łukasz | KW |
159
|
2024-03-09
12:00 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Sosnowski Paweł | II Zielińska Joanna | KW |
160
|
2024-03-22 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Kazała Michał | II Pasterz Michał | KW |
161
|
2024-03-22 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Bilkowski Piotr | II Szewczuk-Kozioł Olga | KW |
162
|
2024-03-15 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Kapłon Leszek | II Kielar Tomasz | KW |
163
|
2024-03-16 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Targosz Wojciech | II Szynczewska Monika | KW |
164
|
2024-03-16 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Lemiech Łukasz | II Pasterz Michał | KW |
165
|
2024-03-16 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Kozioł Piotr | II Myślak Jacek | KW |
166
|
2024-03-16 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Kajko Adam | II Sosnowski Paweł | KW |
167
|
2024-03-16 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Armknecht Małgorzata | II Włodarczyk Marcin | KW |
168
|
2024-03-17
15:00 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Markowski Michał | II Szymański Rafał | KW |
169
|
2024-03-24 |
Enea Klub Siatkarski Piła |
- |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
I
Krzyżanowski Sebastian | II Sosnowski Paweł | KW |
170
|
2024-03-23 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Szymański Rafał | II Dzikuć Jakub | KW |
171
|
2024-03-07 |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
- |
Sokół & Hagric Mogilno |
I
Rybicki Zbigniew | II Kozioł Piotr | KW |
172
|
2024-03-23 |
MKS COPCO Imielin |
- |
Karpaty - PANS Krosno |
I
Rybicki Zbigniew | II Kozioł Piotr | KW |
173
|
2024-03-24 |
SMS PZPS Szczyrk |
- |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
I
Szynczewska Monika | II Targosz Wojciech | KW |
174
|
2024-03-23 |
PMKS Nike Węgrów |
- |
UJ-CM Solna Wieliczka |
I
Skalimowski Karol | II Aneszko Marta | KW |
175
|
2024-03-24
12:00 |
LTS Legionovia Legionowo |
- |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
I
Cieślik Benedykt | II Dobrzański Marcin | KW |
176
|
2024-03-27 |
ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki |
- |
LTS Legionovia Legionowo |
I
Bilkowski Piotr | II Jakubowska Martyna | KW |
177
|
2024-03-27 |
KS BAS Kombinat Budowlany Białystok |
- |
PMKS Nike Węgrów |
I
Szewczuk-Kozioł Olga | II Janczarek Artur | KW |
178
|
2024-03-27 |
UJ-CM Solna Wieliczka |
- |
SMS PZPS Szczyrk |
I
Kapłon Leszek | II Lew Marcin | KW |
179
|
2024-03-27 |
Trans-Ann Płomień Sosnowiec |
- |
MKS COPCO Imielin |
I
Szynczewska Monika | II Nowicka Anna | KW |
180
|
2024-03-27
17:00 |
Karpaty - PANS Krosno |
- |
MKS SAN-Pajda Jarosław |
I
Kazała Michał | II Kielar Tomasz | KW |
181
|
2024-03-27 |
Sokół & Hagric Mogilno |
- |
GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca |
I
Szymański Rafał | II Markowski Michał | KW |
182
|
2024-03-27 |
Enea Energetyk Poznań |
- |
Enea Klub Siatkarski Piła |
I
Mischke Łukasz | II Manszewski Tomasz | KW |