Kluby w rozgrywkach
Wszystkie
PlusLiga
TAURON Liga
TAURON 1.Liga
I liga Kobiet
II liga Mężczyzn
II liga Kobiet
Młodzieżowe
Zespoły klubu UJ-CM Solna Wieliczka w rozgrywkach
5 | 2023-10-01 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | MKS COPCO Imielin | I Kapłon Leszek | II Pasterz Michał | KW |
11 | 2023-10-07 | MKS SAN-Pajda Jarosław | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Szewczuk-Kozioł Olga | II Janczarek Artur | KW |
2 | 2023-10-11 | GLKS Barycz Janków Przygodzki | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Kała Witold | II Pawluk Konrad | KW |
18 | 2023-10-15 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Lemiech Łukasz | II Kazała Michał | KW |
26 | 2023-10-21 | Enea Klub Siatkarski Piła | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Radecka Joanna | II Kaczmarek Hubert | KW |
31 | 2023-10-27 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | Enea Energetyk Poznań | I Kielar Tomasz | II Kazała Michał | KW Kuchna Andrzej |
41 | 2023-11-04 | Sokół & Hagric Mogilno | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Mischke Łukasz | II Manszewski Tomasz | KW Kasprzyk Wojciech |
9 | 2023-11-08 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | I Kozioł Piotr | II Kot Adam | KW |
44 | 2023-11-11 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | Karpaty - PANS Krosno | I Dobrzański Marcin | II Cieślik Benedykt | KW |
56 | 2023-11-19 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Lemiech Łukasz | II Lew Marcin | KW Kasprzyk Wojciech |
57 | 2023-11-26 12:00 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Kazała Michał | II Kapłon Leszek | KW Hojka Jacek |
70 | 2023-12-02 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | KS BAS Kombinat Budowlany Białystok | I Szewczuk-Kozioł Olga | II Janczarek Artur | KW Kuchna Andrzej |
72 | 2023-12-09 | LTS Legionovia Legionowo | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Kajko Adam | II Skalimowski Karol | KW |
83 | 2023-12-15 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | PMKS Nike Węgrów | I Targosz Wojciech | II Cieślik Benedykt | KW Hojka Jacek |
14 | 2023-12-21 17:00 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | ŁKS Commercecon Łódź | I Mituta Adam | II Ferenczak Gabriela | KW |
96 | 2024-01-07 | MKS COPCO Imielin | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Kazała Michał | II Lemiech Łukasz | KW Jacyna Grzegorz |
102 | 2024-01-13 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | MKS SAN-Pajda Jarosław | I Targosz Wojciech | II Szynczewska Monika | KW |
109 | 2024-01-20 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Manszewski Tomasz | II Mischke Łukasz | KW |
117 | 2024-01-27 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | Enea Klub Siatkarski Piła | I Nowicka Anna | II Targosz Wojciech | KW Jacyna Grzegorz |
87 | 2024-01-30 | SMS PZPS Szczyrk | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Jakubowska Martyna | II Bilkowski Piotr | KW |
122 | 2024-02-03 | Enea Energetyk Poznań | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Sosnowski Paweł | II Krzyżanowski Sebastian | KW Jacyna Grzegorz |
135 | 2024-02-17 | Karpaty - PANS Krosno | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Szewczuk-Kozioł Olga | II Jakubowska Martyna | KW |
147 | 2024-02-21 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | I Lew Marcin | II Kazała Michał | KW |
132 | 2024-02-28 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | Sokół & Hagric Mogilno | I Jakubowska Martyna | II Myślak Jacek | KW Kuchna Andrzej |
148 | 2024-03-02 | ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Nowicka Anna | II Szynczewska Monika | KW |
163 | 2024-03-16 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | LTS Legionovia Legionowo | I Targosz Wojciech | II Szynczewska Monika | KW |
161 | 2024-03-22 | KS BAS Kombinat Budowlany Białystok | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Bilkowski Piotr | II Szewczuk-Kozioł Olga | KW |
174 | 2024-03-23 | PMKS Nike Węgrów | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Skalimowski Karol | II Aneszko Marta | KW |
178 | 2024-03-27 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | SMS PZPS Szczyrk | I Kapłon Leszek | II Lew Marcin | KW |