Kluby w rozgrywkach
Wszystkie
PlusLiga
TAURON Liga
TAURON 1.Liga
I liga Kobiet
II liga Mężczyzn
II liga Kobiet
Młodzieżowe
Zespoły klubu SMS PZPS Spała w rozgrywkach
6 | 2023-10-01 | SMS PZPS Spała II | - | Enea KKS Kozienice | I Brzeziński Michał | II Jarzębicka Justyna | KW |
7 | 2023-10-07 | NECKO Augustów | - | SMS PZPS Spała II | I Puchalska Barbara | II Awiżeń Adam Jan | KW Błażewicz Albert |
18 | 2023-10-14 | SMS PZPS Spała II | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | I Bors Jakub | II Kaliszczuk Mateusz | KW |
7 | 2023-10-18 | Fair Play Końskie | - | SMS PZPS Spała II | I Jamróz Marcin | II Witkowski Rafał | KW |
15 | 2023-10-20 17:00 | SMS PZPS Spała II | - | CHKS Arka Chełm | I Kapusta Krzysztof | II Kozieł Michał | KW |
20 | 2023-10-25 19:00 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | SMS PZPS Spała II | I Orzechowski Krystian | II Wróbel Aleksandra | KW |
29 | 2023-10-28 16:00 | SMS PZPS Spała II | - | KS SPS Volley Ostrołęka | I Wieczorek Piotr | II Komornicki Robert | KW |
33 | 2023-11-08 20:00 | POLCANEX Kobyłka | - | SMS PZPS Spała II | I Kozieł Michał | II Szczykutowicz Maciej | KW |
40 | 2023-11-11 17:00 | SMS PZPS Spała II | - | KS Błonie | I Magiera Radosław | II Kuc Michał | KW |
51 | 2023-11-25 17:00 | SMS PZPS Spała II | - | KS Metro Family Warszawa | I Kozieł Michał | II Jamróz Marcin | KW |
72 | 2023-12-13 19:00 | Enea KKS Kozienice | - | SMS PZPS Spała II | I Komornicki Robert | II Wielgoszyńska Paulina | KW |
73 | 2023-12-16 16:00 | SMS PZPS Spała II | - | NECKO Augustów | I Papuda Dorota | II Wieczorek Piotr | KW |
59 | 2023-12-20 19:00 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | SMS PZPS Spała II | I Łukaszewicz Michał | II Andraka Piotr | KW Waleriańczyk Jarosław |
84 | 2024-01-06 14:00 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | SMS PZPS Spała II | I Dobrowolski Szymon | II Kryda Paweł | KW |
46 | 2024-01-11 20:00 | KS Camper Wyszków | - | SMS PZPS Spała II | I Kaliszczuk Mateusz | II Mencel Katarzyna | KW Błażewicz Albert |
86 | 2024-01-13 16:00 | SMS PZPS Spała II | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | I Dobrowolski Szymon | II Kryda Paweł | KW |
95 | 2024-01-17 18:00 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | SMS PZPS Spała II | I Helac Haris | II Rutynowski Mateusz | KW |
99 | 2024-01-20 15:00 | SMS PZPS Spała II | - | POLCANEX Kobyłka | I Brzeziński Michał | II Jabłoński Bartosz | KW |
62 | 2024-01-27 15:30 | SMS PZPS Spała II | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | I Krawczyk Małgorzata | II Stępiński Kacper | KW |
106 | 2024-02-03 17:00 | KS Błonie | - | SMS PZPS Spała II | I Wróbel Aleksandra | II Orzechowski Krystian | KW |
112 | 2024-02-24 17:00 | SMS PZPS Spała II | - | KS Camper Wyszków | I Myślak Jacek | II Szydło Katarzyna | KW |
117 | 2024-02-26 18:00 | KS Metro Family Warszawa | - | SMS PZPS Spała II | I Pokusa Karolina | II Kozieł Michał | KW Bajorek Leszek |
125 | 2024-03-16 16:00 | SMS PZPS Spała II | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | I Witkowski Rafał | II Lutek Magdalena | KW |
128 | 2024-03-23 17:00 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | SMS PZPS Spała II | I Pawlik Konrad | II Janczarek Artur | KW |