Kluby w rozgrywkach
Wszystkie
PlusLiga
TAURON Liga
TAURON 1.Liga
I liga Kobiet
II liga Mężczyzn
II liga Kobiet
Młodzieżowe
Zespoły klubu GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca w rozgrywkach
12 | 2023-10-07 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | I Manszewski Tomasz | II Mischke Łukasz | KW |
18 | 2023-10-15 | UJ-CM Solna Wieliczka | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Lemiech Łukasz | II Kazała Michał | KW |
3 | 2023-10-16 | Karpaty - PANS Krosno | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Rybicki Zbigniew | II Cieślik Benedykt | KW |
48 | 2023-10-25 | SMS PZPS Szczyrk | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Pasterz Michał | II Kielar Tomasz | KW |
63 | 2023-10-26 | MKS SAN-Pajda Jarosław | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Szynczewska Monika | II Dobrzański Marcin | KW |
33 | 2023-10-29 | LTS Legionovia Legionowo | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Mischke Łukasz | II Manszewski Tomasz | KW |
38 | 2023-11-04 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | PMKS Nike Węgrów | I Radecka Joanna | II Kaczmarek Hubert | KW Kuchna Andrzej |
25 | 2023-11-05 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | KS BAS Kombinat Budowlany Białystok | I Mischke Łukasz | II Manszewski Tomasz | KW Kuchna Andrzej |
51 | 2023-12-02 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | MKS COPCO Imielin | I Armknecht Małgorzata | II Włodarczyk Marcin | KW |
64 | 2023-12-03 | ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Mischke Łukasz | II Manszewski Tomasz | KW Kileński Andrzej |
77 | 2023-12-10 14:00 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | Enea Klub Siatkarski Piła | I Kaczmarek Hubert | II Radecka Joanna | KW |
79 | 2023-12-12 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | Enea Energetyk Poznań | I Dzikuć Jakub | II Szymański Rafał | KW |
103 | 2024-01-13 | Trans-Ann Płomień Sosnowiec | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Pasterz Michał | II Kapłon Leszek | KW |
109 | 2024-01-20 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | UJ-CM Solna Wieliczka | I Manszewski Tomasz | II Mischke Łukasz | KW |
94 | 2024-01-22 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | Karpaty - PANS Krosno | I Armknecht Małgorzata | II Włodarczyk Marcin | KW Kuchna Andrzej |
116 | 2024-01-30 | KS BAS Kombinat Budowlany Białystok | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Kajko Adam | II Jażdżewski Sławomir | KW |
129 | 2024-01-31 | PMKS Nike Węgrów | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Lemiech Łukasz | II Szewczuk-Kozioł Olga | KW |
124 | 2024-02-04 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | LTS Legionovia Legionowo | I Radecka Joanna | II Kaczmarek Hubert | KW Kiszczak Andrzej |
142 | 2024-02-15 | MKS COPCO Imielin | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Pasterz Michał | II Lemiech Łukasz | KW |
139 | 2024-02-29 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | SMS PZPS Szczyrk | I Dzikuć Jakub | II Markowski Michał | KW |
154 | 2024-03-02 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | MKS SAN-Pajda Jarosław | I Włodarczyk Marcin | II Kajko Adam | KW |
155 | 2024-03-13 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | ECO HARPOON LOS Nowy Dwór Mazowiecki | I Kaczmarek Hubert | II Radecka Joanna | KW |
168 | 2024-03-17 15:00 | Enea Klub Siatkarski Piła | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Markowski Michał | II Szymański Rafał | KW |
90 | 2024-03-21 | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | - | Sokół & Hagric Mogilno | I Manszewski Tomasz | II Mischke Łukasz | KW |
170 | 2024-03-23 | Enea Energetyk Poznań | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Szymański Rafał | II Dzikuć Jakub | KW |
181 | 2024-03-27 | Sokół & Hagric Mogilno | - | GKS "Wieżyca 2011" Politechnika Gdańska Stężyca | I Szymański Rafał | II Markowski Michał | KW |