Kluby w rozgrywkach
Wszystkie
PlusLiga
TAURON Liga
TAURON 1.Liga
I liga Kobiet
II liga Mężczyzn
II liga Kobiet
Młodzieżowe
Zespoły klubu Stoczniowiec Politechnika Gdańska w rozgrywkach
3 | 2023-09-30 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Volley Team Żychlin | I Nosal Piotr | II Błażejewski Marek | KW |
11 | 2023-10-07 | Trefl Gdańsk II | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | I Nowak Jakub | II Arentowicz Mirosław | KW |
14 | 2023-10-14 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | I Fibor Agnieszka | II Glinkowski Michał | KW |
24 | 2023-10-21 19:00 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | I Helac Haris | II Rutynowski Mateusz | KW Broński Jacek |
25 | 2023-10-28 17:00 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | I Wróbel Aleksandra | II Glinkowski Michał | KW |
36 | 2023-11-04 17:00 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | SPS Konspol Słupca | I Wojciechowska Irmina | II Skórka Łukasz | KW Mianowski Marek |
38 | 2023-11-11 14:00 | Enea Energetyk Poznań | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | I Markowski Michał | II Szymański Rafał | KW Jacyna Grzegorz |
47 | 2023-11-18 17:00 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | CUK Anioły Toruń | I Skórka Łukasz | II Wojciechowska Irmina | KW |
51 | 2023-11-25 16:00 | Lotnik Łęczyca | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | I Rutynowski Mateusz | II Kajko Adam | KW |
58 | 2023-12-02 18:00 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | KRISHOME Września | I Rutynowski Mateusz | II Puchalska Barbara | KW |
64 | 2023-12-09 18:00 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | I Bors Jakub | II Brzeziński Michał | KW Nowaczyński Jan |
80 | 2024-01-06 17:00 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | I Żerdzińska Arleta | II Dębski Piotr | KW Słowik Marek |
91 | 2024-01-07 18:00 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | I Kaczmarek Hubert | II Ulita Norbert | KW |
90 | 2024-01-13 17:30 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | I Błażejewski Marek | II Walder Lidia | KW |
102 | 2024-01-20 18:00 | SPS Konspol Słupca | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | I Matuszak Karolina | II Żebrowski Łukasz | KW Mianowski Marek |
104 | 2024-02-03 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Enea Energetyk Poznań | I Kryda Paweł | II Jarzębicka Justyna | KW |
117 | 2024-03-02 17:00 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Lotnik Łęczyca | I Trafankowski Dawid | II Pankowski Piotr | KW |
69 | 2024-03-09 17:00 | Volley Team Żychlin | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | I Lubiewski Łukasz | II Wróbel Aleksandra | KW |
113 | 2024-03-10 16:00 | CUK Anioły Toruń | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | I Włodarczyk Marcin | II Orzechowski Krystian | KW |
77 | 2024-03-14 17:30 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Trefl Gdańsk II | I Zielińska Joanna | II Krzyżanowski Sebastian | KW |
124 | 2024-03-16 17:00 | KRISHOME Września | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | I Żerdzińska Arleta | II Kolan Mateusz | KW |
130 | 2024-03-23 18:00 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | I Sadowska Emilia Anna | II Awiżeń Adam Jan | KW |