Kluby w rozgrywkach
Wszystkie
PlusLiga
TAURON Liga
TAURON 1.Liga
I liga Kobiet
II liga Mężczyzn
II liga Kobiet
Młodzieżowe
Zespoły klubu IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice w rozgrywkach
6 | 2023-09-30 | LKS Czarni Rząśnia | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | I Błachuciński Rafał | II Chudzik Maciej | KW |
7 | 2023-10-08 | METPRIM Volley Radomsko | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | I Jarzębicka Justyna | II Skórka Łukasz | KW |
18 | 2023-10-14 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | Dr OKO Ikar Legnica | I Magiera Radosław | II Puchalski Maciej | KW Baniak Jan |
20 | 2023-10-21 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | I Dębski Piotr | II Matuszak Karolina | KW |
29 | 2023-10-28 17:45 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | I Targosz Wojciech | II Nowicka Anna | KW Hojka Jacek |
33 | 2023-11-04 17:00 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | I Drabik Marek | II Kilijański Bartosz | KW Baniak Jan |
40 | 2023-11-12 15:00 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | WKS Wieluń | I Flis Piotr | II Kurowska Aleksandra | KW Baniak Jan |
46 | 2023-11-18 18:00 | DOFU Bielawianka-Bester | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | I Kurowska Aleksandra | II Flis Piotr | KW |
51 | 2023-11-25 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | I Sajdok-Iwańska Katarzyna | II Broniszewski Michał | KW Broński Jacek |
59 | 2023-12-02 15:00 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | I Rybicki Zbigniew | II Kozioł Piotr | KW |
62 | 2023-12-09 18:00 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | I Manszewski Tomasz | II Mischke Łukasz | KW Ignatowicz Paweł |
72 | 2023-12-13 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | LKS Czarni Rząśnia | I Matuszak Karolina | II Głodek Marek | KW |
73 | 2023-12-16 18:00 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | METPRIM Volley Radomsko | I Dobrowolski Szymon | II Bors Jakub | KW |
84 | 2024-01-06 16:00 | Dr OKO Ikar Legnica | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | I Wieruszewski Jarosław | II Magiera Radosław | KW |
86 | 2024-01-13 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | I Bors Jakub | II Brzeziński Michał | KW Baniak Jan |
95 | 2024-01-17 19:00 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | I Paprzycki Piotr | II Bober Bogusław | KW |
99 | 2024-01-20 18:00 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | I Kurowska Aleksandra | II Flis Piotr | KW Baniak Jan |
106 | 2024-02-03 18:00 | WKS Wieluń | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | I Żebrowski Łukasz | II Pankowski Piotr | KW |
112 | 2024-02-17 18:00 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | DOFU Bielawianka-Bester | I Dębowski Adam | II Matuszak Karolina | KW |
117 | 2024-03-02 17:00 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | I Pakuła Barbara | II Pawluk Konrad | KW |
125 | 2024-03-16 18:00 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | I Chudy Patrycja | II Wanecki Dawid | KW |
128 | 2024-03-23 17:00 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | I Pankowski Piotr | II Żebrowski Łukasz | KW |