Drukuj

Wojewódzkie Wydziały Sędziowskie

włącz .

Lp.WojewództwoSkład Wydziału Sędziowskiego
1. zachodniopomorskie

Marcin Kolano – Przewodniczący WS
Joanna Radecka – Vice Przewodniczący (referat obsad sędziowskich)
Mateusz Saładziak – Vice Przewodniczący (referat szkolenia)
Grzegorz Sołtysiak – Vice Przewodniczący (referat siatkówki plażowej)
Magdalena Stępińska – Sekretarz (referat szkolenia)
Barbara Kijowska – Skarbnik
Paweł Sołtysiak (referat obsad)
Janusz Janicki (referat szkolenia)
Zuzanna Janicka (referat szkolenia)

2. pomorskie Piotr Skowroński - Przewodniczący WS
Mariusz Sasień - v-ce Przewodniczący WS, 
Rafał Murczkiewicz - Przewodniczący Referatu Obsad i Dyscypliny, 
Piotr Świderski - Przewodniczący Referatu Szkolenia i Kwalifikacji, 
Jerzy Zygadło - Przewodniczący Referatu Organizacyjnego 
Władysław Kaczmarek - Sekretarz
3. warmińsko - mazurskie

Marcin Walerzak - Przewodniczący WS, Przewodniczący Komisji Szkolenia
Barbara Puchalska - Wiceprzewodniczący WS,
Zenon Czajkowski - Sekretarz WS
Tomasz Bałabiński - Przewodniczący Komisji Organizacyjnej
Piotr Stasiewicz - Przewodniczący Referatu Siatkówki Plażowej
Bartosz Kikul - Przewodniczący Komisji Dyscypliny
Magdalena Gago - Przewodniczący Referatu Obsad
Andrzej Kileński - Członek Komisji Szkolenia
Adam Awiżeń - Członek Referatu Obsad
Michał Nasiłkowski - Członek Komisji Organizacyjnej
Mateusz Rutynowski - Członek Komisji Organizacyjnej
Mariusz Wesołowski - Członek Referatu Siatkówki Plażowej

4. podlaskie

Mirosław Beń – Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego POZPS
Tomasz Lisiecki – przewodniczący komisji szkolenia
Tomasz Grzegorek – przewodniczący komisji organizacyjnej, referat obsad, , członek komisji szkolenia i komisji dyscypliny sędziowskiej
Agnieszka Dąbrowska – referat obsad
Marta Aneszko – referat obsad, komisja dyscypliny sędziowskiej
Albert Błażewicz – przewodniczący komisji dyscypliny sędziowskiej, członek komisji szkolenia
Michał Łukaszewicz – komisja szkolenia, referat obsad
Karol Skalimowski – komisja szkolenia piłka siatkowa plażowa i referat obsad piłka siatkowa plażowa

5. lubuskie

Bartosz Słowik - Przewodniczący WS
Zbigniew Wolski - Zastępca Przewodniczącego WS, Przwodniczący Komisji Kwalifikacji
Jakub Dzikuć - Przewodniczący Komisji Obsad
Rafał Szymański - Przewodniczący Komisji Organizacji
Michał Markowski - Przewodniczący Komisji Szkolenia
Andrzej Maciejewski - Sekretarz WS
Aleksandra Kurowska - Członek Komisji Szkolenia, Osoba odpowiedzialna za sprawy Siatkóki Plażowej
Zenon Czajkowski - Członek Komisji Kwalifikacji
Zbigniew Hamulski - Członek Komisji Kwalifikacji
Marek Słowik - Członek Komisji Kwalifikacji
Dariusz Wolski - Członek Komisji Kwalifikacji
Rafał Popiołek - Członek Komisji Obsad
Tomasz Zajkowski - Członek Komisji Obsad
Mateusz Haszto - Członek Komisji Organizacji
Maciej Flejsierowicz - Członek Komisji Organizacji
Justyna Cichoń - Członek Komisji Szkolenia
Maciej Maciejewski - Członek Komisji Szkolenia

6. wielkopolskie

Tomasz Manszewski - Przewodniczący WS
Mateusz Broński - Zastępca Przewodniczącego WS
Mariusz Frąckowiak
Dominik Janik
Piotr Karbowiak
Mateusz Kolan
Łukasz Mischke
Paweł Morawski
Bartosz Świst
Arleta Żerdzińska
Sylwester Żerdziński

7. kujawsko - pomorskie

Patryk Frąckiewicz - Przewodniczący WS
Marek Mianowski - Z-ca Przewodniczącego WS
Małgorzata Armknecht- Przewodnicząca Komisji Szkolenia i Kwalifikacji
Agnieszka Fibor - Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji
Agnieszka Michlic - Koordynator ds. Szkolenia
Michał Glinkowski - Przewodniczący Komisji Obsad
Patrycja Rojek - Członek Komisji Obsad
Wojciech Mikulski - Członek Komisji Obsad, Członek Komisji Organizacyjnej
Bartosz Wojtczak - Członek Komisji Obsad (ligi szkolne)
Patrycja Rojek - Członek Komisji Siatkówki Plażowej
Anna Czywczyńska - Członek Komisji Organizacyjnej
Krystian Orzechowski - Członek Komisji Organizacyjnej

8. mazowieckie

Marcin Myszkowski - Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego MWZPS
Jacek Naduk - Sekretarz, Członek Komisji Obsad
Magdalena Niewiarowska - Zastępca Przewodniczącego, Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji
Leszek Papież - Przewodniczący Komisji Obsad
Martyna Jakubowska - Przewodnicząca Komisji Organizacyjnej
Agnieszka Myszkowska - Przewodnicząca Komisji Siatkówki Plażowej
Maciej Twardowski - Przewodniczący Komisji Etyki i Dyscypliny, Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji
Łukasz Makowski - Skarbnik
Zbigniew Kułak - Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji, Członek Komisja Etyki i Dyscypliny
Wojciech Głód - Przewodniczący Komisji Szkolenia i Kwalifikacji, Członek Komisji Obsad
Andrzej Kaznowski - Członek Komisja Etyki i Dyscypliny
Justyna Kuskowska – Członek Wydziału Sędziowskiego MWZPS

9. lubelskie

Artur Janczarek - Przewodniczący WS
Robert Bronisz
Szymon Marciniak
Bartłomiej Mochol
Konrad Pawlik
Paweł Siepsiak
Olga Szewczuk-Kozioł

10. dolnośląskie

Jacek Hojka - Przewodniczący WS
Radosław Kaczor - Wiceprzewodniczący WS, Przewodniczący Komisji Szkolenia i Kwalifikacji Sędziów
Katarzyna Sokół - Wiceprzewodnicząca WS, Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji Sędziów
Konrad Pawluk - Przewodniczący Komisji Obsad Sędziowskich i Analiz, Przewodniczący Komisji Legislacji i Etyki Sędziowskiej
Jakub Mikołajczyk - Sekretarz WS, Przewodniczący Komisji Organizacyjnej
Marek Drzazga - Przewodniczący Komisji Informatycznej Obsługi Sędziów i Komunikacji
Piotr Kowalski - Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji Sędziów
Tomasz Sobolewski - Członek Komisji Obsad Sędziowskich i Analiz
Mariusz Olszewski - Członek Komisji Obsad Sędziowskich i Analiz
Maciej Jakubaszek - Członek Komisji Obsad Sędziowskich i Analiz
Mateusz Pawlak - Członek Komisji Organizacyjnej
Michał Niewiadomski - Członek Komisji Organizacyjnej
Maciej Hojka - Członek Komisji Informatycznej Obsługi Sędziów i Komunikacji

11. łódzkie

Andrzej Czerwiński - Przewodniczący WS
Jacek Kisiel - V-ce Przewodniczący
Aneta Olszycka - Członek WS
Katarzyna Mencel - Członek WS
Krzysztof Wojtunik - Członek WS
Piotr Bilkowski - Członek WS
Marcin Sawoniuk - Członek WS
Michał Brzeziński - Członek WS
Henryk Kopacz - Członek WS
Janusz Plajzer - Członek WS
Miłosz Marynowski - Członek WS
Zdzisław Kadziak - Członek WS

12. świętokrzyskie

Michał Malinowski - Przewodniczący WS, Przewodniczący Komisji Obsad
Bartłomiej Adamczyk - Zastępca Przewodniczącego WS, Przewodniczący Komisja Szkolenia i Kwalifikacji
Agnieszka Żytniewska - Sekretarz Wydziału Sędziowskiego
Marcin Rek - Przewodniczący Komisji sędziów siatkówki plażowej, Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji
Marcin Jamróz - Przewodniczący Komisji Organizacyjnej, Członek Komisji sędziów siatkówki plażowej
Karolina Pokusa - Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji, Członek Komisji Organizacyjna
Jacek Myślak - Członek Komisji Obsad
Piotr Ogonowski - Członek Komisji Organizacyjnej

13. opolskie

Michał Gruszczyński – Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego, Przewodniczący Komisji Szkolenia i Oceny Sędziów;
Aleksandra Szydełko – Wiceprzewodnicząca Wydziału Sędziowskiego, Przewodnicząca Komisji Nominacji Sędziowskich i Analiz;
Tomasz Poznański – Sekretarz Wydziału, Przewodniczący Komisja Organizacyjnej;
Mirosław Zborowski – Przewodniczący Komisji Etyki;
Marek Dudek – Przewodniczący Komisji ds. siatkówki plażowej;
Dawid Wanecki – Komisji ds. komunikacji elektronicznej;
Remigiusz Witos – Członek Wydziału Sędziowskiego.

14. śląskie

Marek Lagierski – Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego
Wojciech Maroszek – Zastępca Przewodniczącego
Marek Krupski – Zastępca Przewodniczącego
Wojciech Targosz – Sekretarz WS
Mariusz Fiutek – Członek WS, Przewodniczący Referatu Obsad
Urszula Jędrys-Szynkiel
Bogusław Bober
Piotr Kapa
Paweł Kapica
Łukasz Szczepankiewicz

15. małopolskie

Andrzej Nowakowski - Przewodniczący WS
Gabriela Ferenczak - v-ce Przewodniczący Wydziału
Rafał Pawłowski - Sekretarz Wydziału
Paweł Burkiewicz - Członek przew Komisji Szkolenia
Jakub Chudziński - Członek przew. Komisji ds. Młodych Sędziów
Piotr Habel - Członek
Stanisław Jacher - Członek przew. Komisji Kwalifikacji
Piotr Kasprzyk - Członek prze. Komisji Siatkówki Plażowej
Mateusz Kopecki - Członek przew. Komisji Organizacyjnej
Zdzisław Wojnarowski - Członek

16. podkarpackie

Mirosław Pałka - Przewodniczący WS
Grzegorz Janusz - Z-ca Przewodniczącego
Damian Lic - Przewodniczący Komisji Szkolenia i Kwalifikacji
Marek Litwiński - Przewodniczący Komisji Obsad
Leszek Kapłon - Przewodniczący Komisji Organizacyjnej
Justyna Gąbka - Pachlińska - Członek Wydziału
Robert Dworak - Członek Wydziału
Mariusz Gadzina - Członek Wydziału
Marcin Lew - Członek Wydziału
Mirosław Ludera - Członek Wydziału
Patryk Wierzbowicz - Członek Wydziału
Mateusz Górnicki - Członek Wydziału