Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 6
- Jastrzębski Węgiel
- Projekt Warszawa
- Aluron CMC Warta Zawiercie
- LUK Lublin
- AT Jastrzębski Węgiel
27
|
2024-03-02 |
Jastrzębski Węgiel |
- |
LUK Lublin |
I
Adamczyk Bartłomiej | II Kolendowski Maciej | KW Dudek Piotr |
28
|
2024-03-02 |
Projekt Warszawa |
- |
Aluron CMC Warta Zawiercie |
I
Lagierski Marek | II Maroszek Wojciech | KW Dudek Piotr |
29
|
2024-03-03 |
Aluron CMC Warta Zawiercie |
- |
AT Jastrzębski Węgiel |
I
Twardowski Maciej | II Burkiewicz Paweł | KW Lemek Andrzej |
Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 5
- Jastrzębski Węgiel
- Asseco Resovia Rzeszów
- CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
- CUK Anioły Toruń
- Trefl Gdańsk SA
- LUK Lublin
- Aluron CMC Warta Zawiercie
- Projekt Warszawa
24
|
2024-02-13
20:30 |
Asseco Resovia Rzeszów |
- |
LUK Lublin |
I
Flis Tomasz | II Kasprzyk Piotr | KW |
26
|
2024-02-13
17:30 |
CUK Anioły Toruń |
- |
Projekt Warszawa |
I
Makowski Jarosław | II Skowroński Piotr | KW |
23
|
2024-02-14
17:30 |
Jastrzębski Węgiel |
- |
Trefl Gdańsk SA |
I
Lic Damian | II Gadzina Mariusz | KW |
25
|
2024-02-14
20:30 |
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec |
- |
Aluron CMC Warta Zawiercie |
I
Budzik Marek | II Fiutek Mariusz | KW |
Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 4
- CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
- CUK Anioły Toruń
- SPS Konspol Słupca
- CHKS Arka Chełm
21
|
2024-01-10
19:00 |
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec |
- |
SPS Konspol Słupca |
I
Kapica Paweł | II Szczepankiewicz Łukasz | KW |
22
|
2024-01-10 |
CUK Anioły Toruń |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Kaleński Marek | II Jażdżewski Sławomir | KW |
Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 3
- CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
- SPS Konspol Słupca
- CUK Anioły Toruń
- CHKS Arka Chełm
- MKS Będzin
- KRISHOME Września
- UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
- MKS AVIA Świdnik
20
|
2023-12-18
18:00 |
CHKS Arka Chełm |
- |
MKS AVIA Świdnik |
I
Malinowski Michał | II Rek Marcin | KW |
17
|
2023-12-20
19:00 |
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec |
- |
MKS Będzin |
I
Skowroński Grzegorz | II Szynczewska Monika | KW |
18
|
2023-12-20 |
SPS Konspol Słupca |
- |
KRISHOME Września |
I
Manszewski Tomasz | II Głodek Marek | KW |
19
|
2023-12-20 |
CUK Anioły Toruń |
- |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki |
I
Krzyżanowski Sebastian | II Sosnowski Paweł | KW |
Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 2
- SMS PZPS Spała 2
- ProNutiva SKK Belsk Duży
- CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
- SPS Konspol Słupca
- UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
- CUK Anioły Toruń
- MKS AVIA Świdnik
- CHKS Arka Chełm
- MKS Będzin
- MCKiS Jaworzno
- KRISHOME Września
- Gwardia Wrocław
- SMS PZPS Spała
- REA BAS Białystok
- BBTS Bielsko-Biała
15
|
2023-10-20
17:00 |
SMS PZPS Spała II |
- |
CHKS Arka Chełm |
I
Kapusta Krzysztof | II Kozieł Michał | KW |
9
|
2023-11-22 |
ProNutiva SKK Belsk Duży |
- |
MKS Będzin |
I
Szczykutowicz Maciej | II Lutek Magdalena | KW |
10
|
2023-11-22
19:00 |
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec |
- |
MCKiS Jaworzno |
I
Nowicki Robert | II Targosz Wojciech | KW |
11
|
2023-11-22 |
pauzuje |
- |
KRISHOME Września |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | KW |
12
|
2023-11-22 |
SPS Konspol Słupca |
- |
Gwardia Wrocław |
I
Bartłomiejczak Marcin | II Mischke Łukasz | KW |
13
|
2023-11-22
20:00 |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki |
- |
SMS PZPS Spała |
I
Minczewski Jarosław | II Walerzak Marcin | KW |
14
|
2023-11-22 |
CUK Anioły Toruń |
- |
REA BAS Białystok |
I
Czywczyńska Anna | II Frąckiewicz Patryk | KW |
16
|
2023-11-22 |
MKS AVIA Świdnik |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Wierzbowicz Patryk | II Pałka Mirosław | KW |
Puchar Polski mecze pozostałe - Etap 1
- LKS Olimpia Włodowice
- Volley kost-pol.pl Wieleń
- UKS ŻAK Krzeszyce
- Volley Team Żychlin
- Trefl Gdańsk II
- Fair Play Końskie
- UKS VT Alukoncept Bobrowniki
- CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec
- KRISHOME Września
- SPS Konspol Słupca
- UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki
- CUK Anioły Toruń
- SMS PZPS Spała 2
- BBTS Bielsko-Biała
1
|
2023-10-18 |
pauzuje |
- |
pauzuje |
I
nieobsadzony | II nieobsadzony | KW |
2
|
2023-10-18 |
LKS Olimpia Włodowice |
- |
CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec |
I
Kilijański Bartosz | II Paprzycki Piotr | KW |
3
|
2023-10-18 |
Volley kost-pol.pl Wieleń |
- |
KRISHOME Września |
I
Kolan Mateusz | II Trafankowski Dawid | KW |
4
|
2023-10-18 |
UKS ŻAK Krzeszyce |
- |
SPS Konspol Słupca |
I
Kurowska Aleksandra | II Flis Piotr | KW |
5
|
2023-10-18
17:00 |
Volley Team Żychlin |
- |
UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki |
I
Skórka Łukasz | II Kaliszczuk Mateusz | KW |
6
|
2023-10-18 |
Trefl Gdańsk II |
- |
CUK Anioły Toruń |
I
Rutynowski Mateusz | II Helac Haris | KW |
7
|
2023-10-18 |
Fair Play Końskie |
- |
SMS PZPS Spała II |
I
Jamróz Marcin | II Witkowski Rafał | KW |
8
|
2023-10-18 |
UKS VT Alukoncept Bobrowniki |
- |
BBTS Bielsko-Biała |
I
Bober Bogusław | II Błachuciński Rafał | KW |