Tabele wyników
Młodziczki
Młodzicy
Kadetki
Kadeci
Juniorki
Juniorzy
III Liga Kobiet
III Liga Mężczyzn
II Liga Kobiet
II Liga Mężczyzn
I Liga Kobiet
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | CUK Anioły Toruń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KS Metro Family Warszawa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | WKS Wieluń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | 2024-04-26 | CUK Anioły Toruń | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 0:0 |
2 | 2024-04-26 | KS Metro Family Warszawa | - | WKS Wieluń | 0:0 |
3 | 2024-04-27 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | WKS Wieluń | 0:0 |
4 | 2024-04-27 | CUK Anioły Toruń | - | KS Metro Family Warszawa | 0:0 |
5 | 2024-04-28 | KS Metro Family Warszawa | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 0:0 |
6 | 2024-04-28 | WKS Wieluń | - | CUK Anioły Toruń | 0:0 |
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | KS Hutnik Kraków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1 | 2024-04-26 | KS Hutnik Kraków | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 0:0 |
2 | 2024-04-26 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:0 |
3 | 2024-04-27 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:0 |
4 | 2024-04-27 | KS Hutnik Kraków | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 0:0 |
5 | 2024-04-28 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 0:0 |
6 | 2024-04-28 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Hutnik Kraków | 0:0 |
1 | 2024-04-05 | CUK Anioły Toruń | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3:1 (25:15, 18:25, 25:17, 25:16) |
2 | 2024-04-06 | CUK Anioły Toruń | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3:0 (25:18, 25:15, 25:14) |
3 | 2024-04-13 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | CUK Anioły Toruń | 2:3 (22:25, 25:18, 15:25, 25:13, 13:15) |
4 | 2024-04-14 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | CUK Anioły Toruń | 0:0 |
5 | 2024-04-17 | CUK Anioły Toruń | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 0:0 |
1 | 2024-04-05 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | Enea Energetyk Poznań | 3:2 (16:25, 25:15, 20:25, 25:16, 15:11) |
2 | 2024-04-06 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | Enea Energetyk Poznań | 1:3 (25:21, 21:25, 21:25, 17:25) |
3 | 2024-04-13 | Enea Energetyk Poznań | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 0:3 (23:25, 19:25, 26:28) |
4 | 2024-04-14 | Enea Energetyk Poznań | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 1:3 (19:25, 25:20, 21:25, 22:25) |
5 | 2024-04-17 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | Enea Energetyk Poznań | 0:0 |
1 | 2024-04-05 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | NECKO Augustów | 3:0 (25:20, 25:11, 25:15) |
2 | 2024-04-06 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | NECKO Augustów | 3:0 (25:17, 25:15, 25:22) |
3 | 2024-04-13 | NECKO Augustów | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 1:3 (27:25, 15:25, 21:25, 21:25) |
4 | 2024-04-14 | NECKO Augustów | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:0 |
5 | 2024-04-17 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | NECKO Augustów | 0:0 |
1 | 2024-04-06 | KS Metro Family Warszawa | - | Enea KKS Kozienice | 3:2 (29:27, 25:20, 20:25, 21:25, 15:12) |
2 | 2024-04-07 | KS Metro Family Warszawa | - | Enea KKS Kozienice | 3:1 (21:25, 25:16, 25:23, 25:18) |
3 | 2024-04-13 | Enea KKS Kozienice | - | KS Metro Family Warszawa | 3:0 (25:22, 25:20, 25:16) |
4 | 2024-04-14 | Enea KKS Kozienice | - | KS Metro Family Warszawa | 2:3 (23:25, 25:21, 21:25, 25:23, 14:16) |
5 | 2024-04-17 | KS Metro Family Warszawa | - | Enea KKS Kozienice | 0:0 |
1 | 2024-04-06 | WKS Wieluń | - | Dr OKO Ikar Legnica | 3:1 (19:25, 25:22, 25:23, 25:15) |
2 | 2024-04-07 | WKS Wieluń | - | Dr OKO Ikar Legnica | 3:0 (25:14, 25:18, 32:30) |
3 | 2024-04-13 | Dr OKO Ikar Legnica | - | WKS Wieluń | 3:1 (20:25, 25:20, 25:19, 25:19) |
4 | 2024-04-14 | Dr OKO Ikar Legnica | - | WKS Wieluń | 0:3 (17:25, 12:25, 15:25) |
5 | 2024-04-17 | WKS Wieluń | - | Dr OKO Ikar Legnica | 0:0 |
1 | 2024-04-06 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | DOFU Bielawianka-Bester | 3:0 (25:20, 25:22, 25:16) |
2 | 2024-04-07 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | DOFU Bielawianka-Bester | 3:0 (25:18, 25:16, 25:14) |
3 | 2024-04-13 | DOFU Bielawianka-Bester | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 0:3 (17:25, 21:25, 19:25) |
4 | 2024-04-14 | DOFU Bielawianka-Bester | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 0:0 |
5 | 2024-04-17 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | DOFU Bielawianka-Bester | 0:0 |
1 | 2024-04-06 | KS Hutnik Kraków | - | Karpaty - PANS Krosno | 3:0 (25:23, 25:22, 25:20) |
2 | 2024-04-07 | KS Hutnik Kraków | - | Karpaty - PANS Krosno | 3:0 (25:15, 25:21, 25:20) |
3 | 2024-04-13 | Karpaty - PANS Krosno | - | KS Hutnik Kraków | 2:3 (25:21, 25:20, 15:25, 14:25, 14:16) |
4 | 2024-04-14 | Karpaty - PANS Krosno | - | KS Hutnik Kraków | 0:0 |
5 | 2024-04-17 | KS Hutnik Kraków | - | Karpaty - PANS Krosno | 0:0 |
1 | 2024-04-05 | MKS Andrychów | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 3:2 (17:25, 26:24, 22:25, 25:19, 15:10) |
2 | 2024-04-06 | MKS Andrychów | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 1:3 (20:25, 19:25, 25:20, 23:25) |
3 | 2024-04-13 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | MKS Andrychów | 3:1 (30:28, 25:18, 21:25, 25:22) |
4 | 2024-04-14 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | MKS Andrychów | 1:3 (17:25, 20:25, 26:24, 22:25) |
5 | 2024-04-17 | MKS Andrychów | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 2:3 (22:25, 19:25, 25:21, 25:19, 13:15) |
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | CUK Anioły Toruń | 22 | 57 | 20 | 61 | 18 | 1884 | 1535 |
2 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 22 | 47 | 15 | 52 | 26 | 1849 | 1694 |
3 | Enea Energetyk Poznań | 22 | 45 | 17 | 57 | 35 | 2080 | 1970 |
4 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 22 | 41 | 13 | 48 | 34 | 1853 | 1823 |
5 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 22 | 40 | 12 | 47 | 35 | 1890 | 1767 |
6 | KRISHOME Września | 22 | 39 | 13 | 46 | 37 | 1898 | 1824 |
7 | Volley Team Żychlin | 22 | 34 | 11 | 44 | 44 | 1984 | 1959 |
8 | Lotnik Łęczyca | 22 | 27 | 9 | 33 | 47 | 1703 | 1773 |
9 | Trefl Gdańsk II | 22 | 21 | 7 | 32 | 51 | 1787 | 1852 |
10 | SPS Konspol Słupca | 22 | 20 | 7 | 33 | 55 | 1863 | 2026 |
11 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 22 | 18 | 6 | 30 | 56 | 1756 | 1978 |
12 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 22 | 7 | 2 | 17 | 62 | 1573 | 1919 |
1 | 2023-09-30 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 1:3 (22:25, 25:15, 22:25, 19:25) |
2 | 2023-10-03 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | Trefl Gdańsk II | 3:0 (25:21, 25:23, 25:14) |
3 | 2023-09-30 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Volley Team Żychlin | 1:3 (26:24, 18:25, 20:25, 18:25) |
4 | 2023-09-30 | SPS Konspol Słupca | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 0:3 (19:25, 14:25, 21:25) |
5 | 2023-09-30 | Enea Energetyk Poznań | - | KRISHOME Września | 2:3 (25:20, 18:25, 15:25, 25:11, 10:15) |
6 | 2023-09-30 | Lotnik Łęczyca | - | CUK Anioły Toruń | 1:3 (21:25, 17:25, 25:21, 23:25) |
7 | 2023-10-07 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | Lotnik Łęczyca | 3:0 (25:22, 25:23, 25:23) |
8 | 2023-10-07 | KRISHOME Września | - | CUK Anioły Toruń | 0:3 (21:25, 23:25, 20:25) |
9 | 2023-10-07 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | Enea Energetyk Poznań | 2:3 (25:19, 25:15, 22:25, 25:27, 12:15) |
10 | 2023-10-07 | Volley Team Żychlin | - | SPS Konspol Słupca | 3:2 (25:22, 18:25, 28:26, 17:25, 15:13) |
11 | 2023-10-07 | Trefl Gdańsk II | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 2:3 (25:21, 22:25, 25:15, 19:25, 10:15) |
12 | 2023-10-07 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 1:3 (25:23, 21:25, 18:25, 20:25) |
13 | 2023-10-14 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3:0 (25:22, 25:21, 25:14) |
14 | 2023-10-14 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 2:3 (22:25, 25:22, 23:25, 25:16, 10:15) |
15 | 2023-10-14 | SPS Konspol Słupca | - | Trefl Gdańsk II | 3:1 (15:25, 25:16, 25:23, 29:27) |
16 | 2023-10-15 | Enea Energetyk Poznań | - | Volley Team Żychlin | 3:2 (20:25, 20:25, 25:16, 25:20, 15:12) |
17 | 2023-10-14 | CUK Anioły Toruń | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3:1 (25:23, 25:19, 25:27, 25:15) |
18 | 2023-10-14 | Lotnik Łęczyca | - | KRISHOME Września | 3:1 (25:17, 19:25, 25:13, 25:23) |
19 | 2023-10-21 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | KRISHOME Września | 2:3 (25:23, 18:25, 18:25, 25:23, 9:15) |
20 | 2023-11-12 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | Lotnik Łęczyca | 0:3 (17:25, 23:25, 19:25) |
21 | 2023-10-21 | Volley Team Żychlin | - | CUK Anioły Toruń | 2:3 (30:28, 19:25, 17:25, 25:21, 13:15) |
22 | 2023-10-21 | Trefl Gdańsk II | - | Enea Energetyk Poznań | 1:3 (23:25, 18:25, 25:22, 22:25) |
23 | 2023-10-21 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | SPS Konspol Słupca | 1:3 (25:20, 23:25, 19:25, 24:26) |
24 | 2023-10-21 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3:0 (25:22, 25:17, 25:13) |
25 | 2023-10-28 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 1:3 (17:25, 21:25, 25:22, 23:25) |
26 | 2023-10-28 | SPS Konspol Słupca | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 1:3 (16:25, 23:25, 25:14, 21:25) |
27 | 2023-10-28 | Enea Energetyk Poznań | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3:0 (25:16, 25:18, 25:22) |
28 | 2023-10-28 | CUK Anioły Toruń | - | Trefl Gdańsk II | 3:0 (25:20, 25:19, 25:12) |
29 | 2023-10-28 | Lotnik Łęczyca | - | Volley Team Żychlin | 3:2 (27:29, 25:19, 25:21, 27:29, 15:8) |
30 | 2023-10-28 | KRISHOME Września | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 1:3 (25:10, 22:25, 19:25, 21:25) |
31 | 2023-11-04 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 1:3 (23:25, 25:20, 21:25, 19:25) |
32 | 2023-11-04 | Volley Team Żychlin | - | KRISHOME Września | 1:3 (25:27, 25:21, 20:25, 22:25) |
33 | 2023-11-04 | Trefl Gdańsk II | - | Lotnik Łęczyca | 3:0 (25:22, 25:15, 25:17) |
34 | 2023-11-04 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | CUK Anioły Toruń | 0:3 (19:25, 16:25, 18:25) |
35 | 2023-11-04 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | Enea Energetyk Poznań | 3:1 (25:21, 25:15, 18:25, 25:22) |
36 | 2023-11-04 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | SPS Konspol Słupca | 3:2 (25:22, 18:25, 19:25, 25:21, 15:11) |
37 | 2023-11-11 | SPS Konspol Słupca | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 0:3 (17:25, 23:25, 18:25) |
38 | 2023-11-11 | Enea Energetyk Poznań | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3:0 (25:12, 25:20, 25:18) |
39 | 2023-11-11 | CUK Anioły Toruń | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3:1 (21:25, 25:23, 25:21, 25:23) |
40 | 2023-11-11 | Lotnik Łęczyca | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3:1 (18:25, 25:14, 25:12, 26:24) |
41 | 2023-11-11 | KRISHOME Września | - | Trefl Gdańsk II | 3:1 (25:20, 23:25, 25:23, 25:17) |
42 | 2023-11-11 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | Volley Team Żychlin | 3:0 (25:23, 25:16, 25:17) |
43 | 2023-11-18 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | Volley Team Żychlin | 3:1 (26:24, 25:20, 23:25, 25:22) |
44 | 2023-11-18 | Trefl Gdańsk II | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3:2 (25:23, 25:18, 23:25, 10:25, 17:15) |
45 | 2023-11-18 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | KRISHOME Września | 0:3 (23:25, 27:29, 24:26) |
46 | 2023-11-18 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | Lotnik Łęczyca | 3:0 (25:19, 25:18, 25:16) |
47 | 2023-11-18 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | CUK Anioły Toruń | 1:3 (20:25, 18:25, 25:23, 20:25) |
48 | 2023-11-18 | SPS Konspol Słupca | - | Enea Energetyk Poznań | 2:3 (26:24, 25:20, 19:25, 23:25, 14:16) |
49 | 2023-11-25 | Enea Energetyk Poznań | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3:1 (21:25, 25:21, 28:26, 25:23) |
50 | 2023-11-25 | SPS Konspol Słupca | - | CUK Anioły Toruń | 0:3 (19:25, 20:25, 17:25) |
51 | 2023-11-25 | Lotnik Łęczyca | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3:0 (25:17, 25:21, 25:13) |
52 | 2023-11-25 | KRISHOME Września | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 0:3 (21:25, 26:28, 23:25) |
53 | 2023-11-25 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3:0 (25:15, 25:21, 25:21) |
54 | 2023-11-25 | Volley Team Żychlin | - | Trefl Gdańsk II | 1:3 (21:25, 25:17, 23:25, 23:25) |
55 | 2023-10-29 | Trefl Gdańsk II | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3:2 (21:25, 19:25, 25:13, 25:18, 19:17) |
56 | 2023-12-02 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | Volley Team Żychlin | 1:3 (18:25, 22:25, 25:22, 21:25) |
57 | 2023-12-02 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3:0 (25:22, 27:25, 25:16) |
58 | 2023-12-02 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | KRISHOME Września | 3:2 (25:15, 25:23, 22:25, 24:26, 17:15) |
59 | 2023-12-02 | SPS Konspol Słupca | - | Lotnik Łęczyca | 1:3 (25:27, 16:25, 26:24, 20:25) |
60 | 2023-12-12 | Enea Energetyk Poznań | - | CUK Anioły Toruń | 1:3 (25:22, 20:25, 23:25, 21:25) |
61 | 2023-12-09 | CUK Anioły Toruń | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3:0 (25:20, 25:13, 25:15) |
62 | 2023-12-09 | Lotnik Łęczyca | - | Enea Energetyk Poznań | 2:3 (23:25, 29:27, 15:25, 25:21, 12:15) |
63 | 2023-12-09 | KRISHOME Września | - | SPS Konspol Słupca | 2:3 (25:22, 29:27, 32:34, 22:25, 9:15) |
64 | 2023-12-09 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3:0 (25:16, 25:19, 25:21) |
65 | 2023-12-09 | Volley Team Żychlin | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3:0 (25:23, 25:23, 25:21) |
66 | 2023-12-09 | Trefl Gdańsk II | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) |
67 | 2023-12-13 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3:1 (30:32, 28:26, 25:15, 25:19) |
68 | 2023-12-13 | Trefl Gdańsk II | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3:1 (26:24, 23:25, 31:29, 25:21) |
69 | 2024-03-09 | Volley Team Żychlin | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3:2 (29:31, 25:17, 21:25, 25:18, 15:9) |
70 | 2023-12-13 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | SPS Konspol Słupca | 3:1 (24:26, 25:16, 25:20, 25:15) |
71 | 2023-12-13 | KRISHOME Września | - | Enea Energetyk Poznań | 3:1 (25:20, 25:27, 25:20, 25:19) |
72 | 2024-02-10 | CUK Anioły Toruń | - | Lotnik Łęczyca | 3:0 (25:14, 25:14, 25:20) |
73 | 2023-12-16 | Lotnik Łęczyca | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 0:3 (22:25, 19:25, 17:25) |
74 | 2023-12-16 | CUK Anioły Toruń | - | KRISHOME Września | 3:1 (25:14, 25:17, 23:25, 25:16) |
75 | 2023-12-16 | Enea Energetyk Poznań | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3:2 (20:25, 27:25, 25:27, 25:23, 15:10) |
76 | 2023-12-16 | SPS Konspol Słupca | - | Volley Team Żychlin | 1:3 (23:25, 27:25, 17:25, 14:25) |
77 | 2024-03-14 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Trefl Gdańsk II | 3:1 (25:21, 23:25, 25:20, 25:16) |
78 | 2023-12-16 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3:0 (25:19, 25:23, 25:18) |
79 | 2024-02-10 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3:2 (22:25, 26:28, 25:23, 25:20, 15:13) |
80 | 2024-01-06 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3:0 (26:24, 25:17, 25:23) |
81 | 2024-01-06 | Trefl Gdańsk II | - | SPS Konspol Słupca | 2:3 (25:18, 24:26, 25:19, 21:25, 12:15) |
82 | 2024-01-06 | Volley Team Żychlin | - | Enea Energetyk Poznań | 3:1 (25:19, 25:15, 18:25, 25:16) |
83 | 2024-01-06 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | CUK Anioły Toruń | 2:3 (25:22, 21:25, 26:24, 17:25, 13:15) |
84 | 2024-01-06 | KRISHOME Września | - | Lotnik Łęczyca | 3:0 (25:22, 25:20, 25:18) |
85 | 2024-01-13 | KRISHOME Września | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3:0 (25:15, 25:20, 25:23) |
86 | 2024-01-13 | Lotnik Łęczyca | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 0:3 (24:26, 19:25, 14:25) |
87 | 2024-01-13 | CUK Anioły Toruń | - | Volley Team Żychlin | 3:0 (25:11, 25:17, 25:21) |
88 | 2024-01-13 | Enea Energetyk Poznań | - | Trefl Gdańsk II | 3:1 (22:25, 25:22, 25:15, 25:22) |
89 | 2024-01-13 | SPS Konspol Słupca | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3:0 (25:20, 26:24, 25:19) |
90 | 2024-01-13 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 1:3 (23:25, 25:23, 19:25, 27:29) |
91 | 2024-01-07 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3:0 (29:27, 25:16, 25:22) |
92 | 2024-01-27 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | SPS Konspol Słupca | 3:0 (25:17, 25:20, 29:27) |
93 | 2024-02-18 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | Enea Energetyk Poznań | 2:3 (21:25, 28:26, 32:34, 28:26, 9:15) |
94 | 2024-01-17 | Trefl Gdańsk II | - | CUK Anioły Toruń | 0:3 (21:25, 17:25, 22:25) |
95 | 2024-01-17 | Volley Team Żychlin | - | Lotnik Łęczyca | 3:1 (25:21, 19:25, 25:16, 25:23) |
96 | 2024-01-17 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | KRISHOME Września | 3:0 (26:24, 25:17, 25:15) |
97 | 2024-01-20 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 3:1 (21:25, 25:21, 25:15, 25:23) |
98 | 2024-01-20 | KRISHOME Września | - | Volley Team Żychlin | 3:0 (25:23, 26:24, 25:23) |
99 | 2024-01-20 | Lotnik Łęczyca | - | Trefl Gdańsk II | 3:0 (25:17, 25:18, 25:18) |
100 | 2024-01-20 | CUK Anioły Toruń | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3:0 (25:16, 25:11, 25:14) |
101 | 2024-01-20 | Enea Energetyk Poznań | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3:0 (25:16, 25:19, 25:18) |
102 | 2024-01-20 | SPS Konspol Słupca | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3:2 (22:25, 24:26, 25:23, 25:20, 15:10) |
103 | 2024-02-03 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | SPS Konspol Słupca | 3:0 (25:18, 25:20, 25:19) |
104 | 2024-02-03 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Enea Energetyk Poznań | 1:3 (20:25, 25:21, 23:25, 19:25) |
105 | 2024-02-03 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | CUK Anioły Toruń | 2:3 (19:25, 25:12, 25:18, 12:25, 11:15) |
106 | 2024-02-03 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | Lotnik Łęczyca | 2:3 (19:25, 25:20, 25:20, 14:25, 6:15) |
107 | 2024-02-03 | Trefl Gdańsk II | - | KRISHOME Września | 1:3 (22:25, 20:25, 32:30, 19:25) |
108 | 2024-02-03 | Volley Team Żychlin | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3:1 (25:21, 25:23, 23:25, 26:24) |
109 | 2024-02-17 | Volley Team Żychlin | - | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | 1:3 (22:25, 21:25, 25:12, 22:25) |
110 | 2024-02-17 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | Trefl Gdańsk II | 3:0 (25:23, 25:20, 25:19) |
111 | 2024-02-17 | KRISHOME Września | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3:0 (25:16, 28:26, 25:22) |
112 | 2024-02-17 | Lotnik Łęczyca | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 3:1 (25:23, 19:25, 25:22, 25:21) |
113 | 2024-03-10 | CUK Anioły Toruń | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3:0 (25:15, 25:8, 25:12) |
114 | 2024-02-17 | Enea Energetyk Poznań | - | SPS Konspol Słupca | 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 25:21) |
115 | 2024-03-02 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | Enea Energetyk Poznań | 2:3 (24:26, 25:19, 25:20, 20:25, 10:15) |
116 | 2024-03-02 | CUK Anioły Toruń | - | SPS Konspol Słupca | 3:0 (25:22, 25:11, 25:23) |
117 | 2024-03-02 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Lotnik Łęczyca | 3:0 (25:17, 25:13, 25:16) |
118 | 2024-03-02 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | KRISHOME Września | 3:0 (25:19, 25:21, 26:24) |
119 | 2024-03-02 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 1:3 (29:27, 21:25, 20:25, 21:25) |
120 | 2024-03-02 | Trefl Gdańsk II | - | Volley Team Żychlin | 1:3 (26:24, 14:25, 22:25, 22:25) |
121 | 2024-03-16 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | Trefl Gdańsk II | 3:0 (25:14, 28:26, 25:17) |
122 | 2024-03-16 | Volley Team Żychlin | - | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | 3:0 (25:22, 25:15, 25:17) |
123 | 2024-03-16 | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | - | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | 0:3 (20:25, 26:28, 21:25) |
124 | 2024-03-16 | KRISHOME Września | - | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | 3:1 (25:13, 25:14, 22:25, 25:12) |
125 | 2024-03-16 | Lotnik Łęczyca | - | SPS Konspol Słupca | 2:3 (23:25, 25:22, 25:18, 19:25, 8:15) |
126 | 2024-03-16 | CUK Anioły Toruń | - | Enea Energetyk Poznań | 1:3 (22:25, 21:25, 25:20, 22:25) |
127 | 2024-03-24 | Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wielkopolski | - | CUK Anioły Toruń | 3:0 (25:23, 25:22, 25:19) |
128 | 2024-03-23 | Enea Energetyk Poznań | - | Lotnik Łęczyca | 3:0 (25:16, 25:17, 25:19) |
129 | 2024-03-23 | SPS Konspol Słupca | - | KRISHOME Września | 1:3 (18:25, 10:25, 25:22, 19:25) |
130 | 2024-03-23 | Stoczniowiec Politechnika Gdańska | - | Tubądzin Volley MOSiR Sieradz | 3:1 (26:24, 25:23, 13:25, 25:21) |
131 | 2024-03-23 | Bejenka Budownictwo LUKS WILKI Wilczyn | - | Volley Team Żychlin | 3:1 (25:23, 26:28, 25:17, 25:19) |
132 | 2024-03-23 | LBS Bank Janas Logistics KS Orzeł Międzyrzecz | - | Trefl Gdańsk II | 0:3 (18:25, 21:25, 19:25) |
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 22 | 58 | 19 | 62 | 13 | 1808 | 1454 |
2 | KS Metro Family Warszawa | 22 | 52 | 19 | 60 | 26 | 2008 | 1784 |
3 | Enea KKS Kozienice | 22 | 52 | 16 | 56 | 29 | 1967 | 1814 |
4 | NECKO Augustów | 22 | 45 | 15 | 51 | 29 | 1843 | 1726 |
5 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 22 | 34 | 12 | 41 | 41 | 1833 | 1823 |
6 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 22 | 28 | 9 | 33 | 45 | 1681 | 1792 |
7 | KS Camper Wyszków | 22 | 27 | 10 | 42 | 51 | 2045 | 2067 |
8 | POLCANEX Kobyłka | 22 | 27 | 9 | 35 | 46 | 1779 | 1816 |
9 | SMS PZPS Spała II | 22 | 26 | 9 | 32 | 43 | 1628 | 1708 |
10 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 22 | 18 | 6 | 30 | 57 | 1791 | 2029 |
11 | KS SPS Volley Ostrołęka | 22 | 18 | 5 | 27 | 52 | 1703 | 1790 |
12 | KS Błonie | 22 | 11 | 3 | 23 | 60 | 1708 | 1991 |
1 | 2023-11-15 | KS Błonie | - | NECKO Augustów | 1:3 (25:21, 23:25, 17:25, 22:25) |
2 | 2023-09-30 | KS Camper Wyszków | - | POLCANEX Kobyłka | 0:3 (25:27, 22:25, 21:25) |
3 | 2023-10-01 | KS Metro Family Warszawa | - | KS SPS Volley Ostrołęka | 3:1 (25:17, 20:25, 25:15, 25:18) |
4 | 2023-09-30 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:3 (18:25, 24:26, 18:25) |
5 | 2023-09-30 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 3:0 (25:23, 25:16, 25:23) |
6 | 2023-10-01 | SMS PZPS Spała 2 | - | Enea KKS Kozienice | 0:3 (23:25, 23:25, 16:25) |
7 | 2023-10-07 | NECKO Augustów | - | SMS PZPS Spała 2 | 3:0 (25:13, 25:15, 25:18) |
8 | 2023-10-07 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | Enea KKS Kozienice | 1:3 (16:25, 23:25, 25:20, 17:25) |
9 | 2023-10-07 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 3:0 (25:15, 25:22, 25:21) |
10 | 2023-10-08 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 0:3 (19:25, 23:25, 19:25) |
11 | 2023-10-07 | POLCANEX Kobyłka | - | KS Metro Family Warszawa | 1:3 (25:22, 23:25, 23:25, 23:25) |
12 | 2023-10-07 | KS Błonie | - | KS Camper Wyszków | 1:3 (29:27, 18:25, 21:25, 13:25) |
13 | 2023-10-15 | NECKO Augustów | - | KS Camper Wyszków | 3:1 (25:22, 25:14, 24:26, 25:18) |
14 | 2023-10-14 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Błonie | 3:2 (23:25, 23:25, 25:22, 25:18, 15:10) |
15 | 2023-10-14 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | POLCANEX Kobyłka | 3:1 (25:19, 25:23, 14:25, 25:19) |
16 | 2023-10-14 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | KS SPS Volley Ostrołęka | 3:0 (25:18, 27:25, 25:23) |
17 | 2023-10-14 | Enea KKS Kozienice | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:3 (22:25, 19:25, 15:25) |
18 | 2023-10-14 | SMS PZPS Spała 2 | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 3:0 (25:12, 25:17, 25:19) |
19 | 2023-10-21 | NECKO Augustów | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 3:0 (25:19, 25:23, 25:10) |
20 | 2023-10-25 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | SMS PZPS Spała 2 | 3:1 (25:15, 25:13, 20:25, 25:13) |
21 | 2023-10-21 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | Enea KKS Kozienice | 1:3 (15:25, 23:25, 25:10, 20:25) |
22 | 2023-10-21 | POLCANEX Kobyłka | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 3:0 (25:18, 25:15, 25:14) |
23 | 2023-10-22 | KS Błonie | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 0:3 (29:31, 17:25, 23:25) |
24 | 2023-10-21 | KS Camper Wyszków | - | KS Metro Family Warszawa | 0:3 (17:25, 21:25, 19:25) |
25 | 2023-10-28 | KS Metro Family Warszawa | - | NECKO Augustów | 3:2 (25:23, 18:25, 25:21, 22:25, 15:11) |
26 | 2023-10-28 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Camper Wyszków | 3:1 (25:19, 25:17, 19:25, 25:23) |
27 | 2023-10-28 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | KS Błonie | 3:1 (25:14, 24:26, 25:22, 25:15) |
28 | 2023-10-28 | Enea KKS Kozienice | - | POLCANEX Kobyłka | 2:3 (26:28, 22:25, 25:10, 25:19, 12:15) |
29 | 2023-10-28 | SMS PZPS Spała 2 | - | KS SPS Volley Ostrołęka | 3:1 (25:18, 25:27, 27:25, 25:19) |
30 | 2023-10-28 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 3:2 (14:25, 25:21, 20:25, 29:27, 15:10) |
31 | 2023-11-04 | NECKO Augustów | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 3:2 (25:23, 17:25, 30:28, 21:25, 15:13) |
32 | 2023-11-04 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | KS SPS Volley Ostrołęka | 1:3 (16:25, 28:26, 13:25, 19:25) |
33 | 2023-11-08 | POLCANEX Kobyłka | - | SMS PZPS Spała 2 | 3:0 (25:20, 27:25, 25:17) |
34 | 2023-11-04 | KS Błonie | - | Enea KKS Kozienice | 0:3 (22:25, 19:25, 20:25) |
35 | 2023-11-04 | KS Camper Wyszków | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 3:0 (25:8, 25:16, 25:17) |
36 | 2023-11-04 | KS Metro Family Warszawa | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 3:0 (25:23, 25:18, 27:25) |
37 | 2023-11-11 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | NECKO Augustów | 2:3 (23:25, 25:27, 25:20, 26:24, 12:15) |
38 | 2023-11-11 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | KS Metro Family Warszawa | 0:3 (9:25, 23:25, 18:25) |
39 | 2023-11-11 | Enea KKS Kozienice | - | KS Camper Wyszków | 3:1 (24:26, 25:19, 25:15, 25:20) |
40 | 2023-11-11 | SMS PZPS Spała 2 | - | KS Błonie | 0:3 (23:25, 14:25, 19:25) |
41 | 2023-11-11 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | POLCANEX Kobyłka | 3:2 (15:25, 25:21, 21:25, 25:17, 15:13) |
42 | 2023-11-12 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS SPS Volley Ostrołęka | 3:0 (25:21, 25:18, 25:18) |
43 | 2023-11-18 | NECKO Augustów | - | KS SPS Volley Ostrołęka | 3:0 (25:18, 26:24, 25:19) |
44 | 2023-11-18 | POLCANEX Kobyłka | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:3 (16:25, 16:25, 23:25) |
45 | 2023-11-18 | KS Błonie | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 3:2 (25:21, 25:23, 21:25, 21:25, 15:13) |
46 | 2024-01-11 | KS Camper Wyszków | - | SMS PZPS Spała 2 | 1:3 (29:31, 25:19, 21:25, 30:32) |
47 | 2023-11-18 | Enea KKS Kozienice | - | KS Metro Family Warszawa | 2:3 (28:26, 22:25, 25:23, 16:25, 10:15) |
48 | 2023-11-18 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 3:1 (25:9, 22:25, 25:16, 25:20) |
49 | 2023-11-25 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | NECKO Augustów | 0:3 (22:25, 19:25, 18:25) |
50 | 2023-11-25 | Enea KKS Kozienice | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 3:0 (25:23, 25:23, 25:16) |
51 | 2023-11-25 | SMS PZPS Spała 2 | - | KS Metro Family Warszawa | 0:3 (12:25, 17:25, 22:25) |
52 | 2023-11-25 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | KS Camper Wyszków | 2:3 (25:16, 27:29, 17:25, 30:28, 12:15) |
53 | 2023-11-29 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Błonie | 3:0 (25:16, 25:13, 25:8) |
54 | 2023-11-25 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | POLCANEX Kobyłka | 3:0 (25:20, 25:23, 25:14) |
55 | 2023-12-02 | NECKO Augustów | - | POLCANEX Kobyłka | 3:0 (25:23, 26:24, 25:22) |
56 | 2023-12-03 | KS Błonie | - | KS SPS Volley Ostrołęka | 3:1 (25:22, 21:25, 25:18, 25:21) |
57 | 2023-12-02 | KS Camper Wyszków | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 2:3 (25:19, 24:26, 22:25, 25:17, 12:15) |
58 | 2023-12-02 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | KS Metro Family Warszawa | 0:3 (17:25, 17:25, 23:25) |
59 | 2023-12-20 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | SMS PZPS Spała 2 | 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 25:22) |
60 | 2023-12-02 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | Enea KKS Kozienice | 1:3 (26:24, 23:25, 24:26, 17:25) |
61 | 2023-12-09 | Enea KKS Kozienice | - | NECKO Augustów | 3:0 (25:20, 25:22, 25:17) |
62 | 2024-01-27 | SMS PZPS Spała 2 | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 3:0 (25:18, 26:24, 25:19) |
63 | 2023-12-09 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 1:3 (22:25, 17:25, 25:23, 20:25) |
64 | 2023-12-09 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Metro Family Warszawa | 3:0 (25:18, 25:18, 25:22) |
65 | 2023-12-09 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | KS Camper Wyszków | 2:3 (25:13, 25:14, 18:25, 23:25, 11:15) |
66 | 2023-12-09 | POLCANEX Kobyłka | - | KS Błonie | 3:2 (25:21, 23:25, 25:17, 35:37, 15:9) |
67 | 2023-12-13 | NECKO Augustów | - | KS Błonie | 3:0 (25:18, 25:21, 25:21) |
68 | 2023-12-13 | POLCANEX Kobyłka | - | KS Camper Wyszków | 2:3 (25:23, 25:20, 19:25, 23:25, 13:15) |
69 | 2023-12-13 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | KS Metro Family Warszawa | 2:3 (25:21, 25:18, 22:25, 18:25, 13:15) |
70 | 2023-12-13 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 3:0 (25:20, 25:21, 25:16) |
71 | 2023-12-13 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 1:3 (21:25, 25:20, 23:25, 21:25) |
72 | 2023-12-13 | Enea KKS Kozienice | - | SMS PZPS Spała 2 | 3:1 (31:29, 22:25, 25:17, 25:11) |
73 | 2023-12-16 | SMS PZPS Spała 2 | - | NECKO Augustów | 3:0 (25:20, 25:16, 25:14) |
74 | 2023-12-16 | Enea KKS Kozienice | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 3:1 (25:17, 22:25, 25:19, 25:19) |
75 | 2023-12-16 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:3 (20:25, 16:25, 21:25) |
76 | 2023-12-16 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS SPS Volley Ostrołęka | 3:0 (25:22, 25:18, 25:23) |
77 | 2023-12-16 | KS Metro Family Warszawa | - | POLCANEX Kobyłka | 1:3 (19:25, 25:19, 24:26, 16:25) |
78 | 2023-12-16 | KS Camper Wyszków | - | KS Błonie | 3:1 (24:26, 25:16, 25:19, 32:30) |
79 | 2024-01-06 | KS Camper Wyszków | - | NECKO Augustów | 3:2 (21:25, 17:25, 25:22, 25:17, 15:6) |
80 | 2024-01-07 | KS Błonie | - | KS Metro Family Warszawa | 0:3 (23:25, 13:25, 17:25) |
81 | 2024-01-06 | POLCANEX Kobyłka | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 3:0 (25:17, 26:24, 25:20) |
82 | 2024-01-07 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 3:0 (25:20, 25:17, 25:20) |
83 | 2024-01-06 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | Enea KKS Kozienice | 3:0 (25:15, 25:16, 25:18) |
84 | 2024-01-06 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | SMS PZPS Spała 2 | 0:3 (17:25, 23:25, 19:25) |
85 | 2024-01-13 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | NECKO Augustów | 0:3 (26:28, 18:25, 17:25) |
86 | 2024-01-13 | SMS PZPS Spała 2 | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:3 (24:26, 17:25, 14:25) |
87 | 2024-01-13 | Enea KKS Kozienice | - | KS SPS Volley Ostrołęka | 3:0 (25:19, 25:12, 28:26) |
88 | 2024-01-13 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | POLCANEX Kobyłka | 3:0 (25:19, 25:15, 25:22) |
89 | 2024-01-11 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Błonie | 3:0 (25:22, 25:18, 25:15) |
90 | 2024-01-13 | KS Metro Family Warszawa | - | KS Camper Wyszków | 2:3 (28:30, 28:26, 25:21, 26:28, 11:15) |
91 | 2024-01-17 | NECKO Augustów | - | KS Metro Family Warszawa | 0:3 (17:25, 31:33, 22:25) |
92 | 2024-01-17 | KS Camper Wyszków | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 2:3 (25:23, 18:25, 25:20, 25:27, 7:15) |
93 | 2024-01-17 | KS Błonie | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 1:3 (27:25, 21:25, 23:25, 24:26) |
94 | 2024-01-17 | POLCANEX Kobyłka | - | Enea KKS Kozienice | 1:3 (21:25, 28:26, 16:25, 18:25) |
95 | 2024-01-17 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | SMS PZPS Spała 2 | 3:0 (25:18, 25:22, 25:23) |
96 | 2024-01-17 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 3:0 (25:14, 25:15, 25:22) |
97 | 2024-01-20 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | NECKO Augustów | 3:1 (28:26, 25:17, 24:26, 25:21) |
98 | 2024-01-24 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 1:3 (25:22, 24:26, 21:25, 20:25) |
99 | 2024-01-20 | SMS PZPS Spała 2 | - | POLCANEX Kobyłka | 3:0 (25:18, 25:15, 25:18) |
100 | 2024-01-20 | Enea KKS Kozienice | - | KS Błonie | 3:1 (25:17, 25:22, 22:25, 25:22) |
101 | 2024-01-20 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | KS Camper Wyszków | 3:1 (25:23, 25:20, 22:25, 27:25) |
102 | 2024-01-20 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | KS Metro Family Warszawa | 1:3 (23:25, 25:23, 18:25, 23:25) |
103 | 2024-02-03 | NECKO Augustów | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 3:1 (23:25, 25:15, 25:19, 25:23) |
104 | 2024-02-03 | KS Metro Family Warszawa | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 3:2 (21:25, 25:16, 27:25, 14:25, 15:13) |
105 | 2024-02-03 | KS Camper Wyszków | - | Enea KKS Kozienice | 1:3 (22:25, 25:20, 11:25, 19:25) |
106 | 2024-02-03 | KS Błonie | - | SMS PZPS Spała 2 | 2:3 (15:25, 25:19, 18:25, 25:21, 14:16) |
107 | 2024-02-03 | POLCANEX Kobyłka | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 1:3 (21:25, 25:18, 24:26, 22:25) |
108 | 2024-03-09 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:3 (16:25, 25:27, 21:25) |
109 | 2024-02-17 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | NECKO Augustów | 0:3 (22:25, 15:25, 20:25) |
110 | 2024-02-17 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | POLCANEX Kobyłka | 3:0 (25:15, 25:19, 25:19) |
111 | 2024-02-17 | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | - | KS Błonie | 3:1 (19:25, 25:22, 25:23, 25:19) |
112 | 2024-02-24 | SMS PZPS Spała 2 | - | KS Camper Wyszków | 1:3 (15:25, 25:22, 20:25, 23:25) |
113 | 2024-02-17 | KS Metro Family Warszawa | - | Enea KKS Kozienice | 3:2 (21:25, 25:18, 25:13, 22:25, 18:16) |
114 | 2024-02-17 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 3:1 (25:22, 14:25, 25:17, 25:18) |
115 | 2024-03-02 | NECKO Augustów | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 3:1 (25:21, 25:21, 14:25, 25:20) |
116 | 2024-03-02 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | Enea KKS Kozienice | 3:2 (25:27, 27:25, 23:25, 25:20, 15:13) |
117 | 2024-02-26 | KS Metro Family Warszawa | - | SMS PZPS Spała 2 | 3:0 (25:21, 25:22, 25:22) |
118 | 2024-03-02 | KS Camper Wyszków | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 2:3 (23:25, 25:16, 24:26, 25:21, 13:15) |
119 | 2024-03-13 | KS Błonie | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 0:3 (14:25, 18:25, 23:25) |
120 | 2024-03-02 | POLCANEX Kobyłka | - | KS SPS Volley Ostrołęka | 3:1 (25:17, 23:25, 25:21, 25:20) |
121 | 2024-03-16 | POLCANEX Kobyłka | - | NECKO Augustów | 0:3 (17:25, 23:25, 21:25) |
122 | 2024-03-16 | KS SPS Volley Ostrołęka | - | KS Błonie | 3:0 (28:26, 25:11, 25:15) |
123 | 2024-03-16 | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | - | KS Camper Wyszków | 3:0 (25:18, 26:24, 25:18) |
124 | 2024-03-16 | KS Metro Family Warszawa | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 3:1 (25:16, 25:15, 27:29, 25:15) |
125 | 2024-03-16 | SMS PZPS Spała 2 | - | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | 3:0 (25:17, 25:18, 25:18) |
126 | 2024-03-16 | Enea KKS Kozienice | - | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | 3:1 (25:23, 23:25, 25:22, 25:21) |
127 | 2024-03-23 | NECKO Augustów | - | Enea KKS Kozienice | 1:3 (24:26, 25:20, 21:25, 23:25) |
128 | 2024-03-23 | UKS Trójka Międzyrzec Podlaski | - | SMS PZPS Spała 2 | 3:1 (25:22, 24:26, 25:14, 25:22) |
129 | 2024-03-23 | MOS Wola Tramwaje Warszawskie | - | Lechia Tomaszów Mazowiecki II | 3:2 (25:23, 20:25, 18:25, 25:19, 15:12) |
130 | 2024-03-23 | KS Metro Family Warszawa | - | UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki | 3:1 (25:23, 25:19, 24:26, 25:14) |
131 | 2024-03-23 | KS Camper Wyszków | - | KS SPS Volley Ostrołęka | 3:2 (25:23, 19:25, 23:25, 25:19, 15:12) |
132 | 2024-03-23 | KS Błonie | - | POLCANEX Kobyłka | 1:3 (16:25, 25:23, 17:25, 18:25) |
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | WKS Wieluń | 22 | 60 | 20 | 63 | 14 | 1866 | 1496 |
2 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 22 | 54 | 18 | 59 | 21 | 1893 | 1555 |
3 | DOFU Bielawianka-Bester | 22 | 40 | 14 | 51 | 39 | 1991 | 1986 |
4 | Dr OKO Ikar Legnica | 22 | 39 | 13 | 50 | 38 | 1987 | 1896 |
5 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 22 | 37 | 14 | 47 | 40 | 1908 | 1926 |
6 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 22 | 31 | 10 | 43 | 47 | 1928 | 1990 |
7 | KPS Chełmiec Wałbrzych | 22 | 29 | 11 | 40 | 46 | 1934 | 1918 |
8 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 22 | 28 | 9 | 36 | 47 | 1771 | 1821 |
9 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 22 | 26 | 8 | 34 | 48 | 1756 | 1901 |
10 | ZAKSA Strzelce Opolskie | 22 | 22 | 7 | 28 | 48 | 1616 | 1759 |
11 | LKS Czarni Rząśnia | 22 | 22 | 6 | 33 | 52 | 1815 | 1938 |
12 | METPRIM Volley Radomsko | 22 | 8 | 2 | 18 | 62 | 1641 | 1920 |
1 | 2023-09-30 | WKS Wieluń | - | METPRIM Volley Radomsko | 3:1 (25:11, 24:26, 25:10, 25:19) |
2 | 2023-09-30 | DOFU Bielawianka-Bester | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 2:3 (25:23, 17:25, 28:26, 22:25, 11:15) |
3 | 2023-09-30 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | 3:2 (27:25, 27:29, 19:25, 25:19, 22:20) |
4 | 2023-11-05 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 1:3 (19:25, 25:17, 17:25, 21:25) |
5 | 2023-09-30 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | Dr OKO Ikar Legnica | 3:2 (25:20, 25:21, 23:25, 24:26, 17:15) |
6 | 2023-09-30 | LKS Czarni Rząśnia | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 3:1 (15:25, 25:22, 25:16, 25:21) |
7 | 2023-10-08 | METPRIM Volley Radomsko | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 0:3 (16:25, 17:25, 19:25) |
8 | 2023-10-29 | Dr OKO Ikar Legnica | - | LKS Czarni Rząśnia | 3:0 (25:23, 25:21, 25:23) |
9 | 2023-10-07 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 3:2 (17:25, 25:14, 21:25, 25:18, 15:11) |
10 | 2023-10-07 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 3:1 (21:25, 25:18, 25:23, 27:25) |
11 | 2023-10-07 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | 3:0 (25:20, 25:17, 25:20) |
12 | 2023-10-07 | WKS Wieluń | - | DOFU Bielawianka-Bester | 3:0 (25:18, 25:15, 25:18) |
13 | 2023-10-14 | DOFU Bielawianka-Bester | - | METPRIM Volley Radomsko | 3:0 (25:19, 25:21, 30:28) |
14 | 2023-10-14 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | WKS Wieluń | 1:3 (22:25, 25:17, 19:25, 22:25) |
15 | 2023-10-14 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 0:3 (15:25, 11:25, 16:25) |
16 | 2023-10-14 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | 3:0 (25:21, 26:24, 25:22) |
17 | 2023-10-14 | LKS Czarni Rząśnia | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 1:3 (25:17, 20:25, 23:25, 20:25) |
18 | 2023-10-14 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | Dr OKO Ikar Legnica | 3:1 (25:21, 12:25, 26:24, 25:18) |
19 | 2023-10-21 | METPRIM Volley Radomsko | - | Dr OKO Ikar Legnica | 0:3 (23:25, 15:25, 18:25) |
20 | 2023-10-21 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 0:3 (20:25, 23:25, 19:25) |
21 | 2023-10-21 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | LKS Czarni Rząśnia | 1:3 (25:21, 23:25, 22:25, 20:25) |
22 | 2023-10-21 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 3:1 (25:21, 25:12, 23:25, 25:20) |
23 | 2023-10-25 | WKS Wieluń | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 3:0 (25:17, 25:15, 25:15) |
24 | 2023-10-21 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | DOFU Bielawianka-Bester | 0:3 (18:25, 23:25, 20:25) |
25 | 2023-10-28 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | METPRIM Volley Radomsko | 3:0 (25:23, 25:18, 25:19) |
26 | 2023-10-28 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | DOFU Bielawianka-Bester | 3:1 (30:28, 27:25, 20:25, 25:20) |
27 | 2023-10-28 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | WKS Wieluń | 0:3 (23:25, 18:25, 15:25) |
28 | 2023-10-28 | LKS Czarni Rząśnia | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 2:3 (21:25, 25:23, 16:25, 25:19, 17:19) |
29 | 2023-10-28 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | 3:0 (26:24, 25:19, 25:18) |
30 | 2023-10-28 | Dr OKO Ikar Legnica | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 3:2 (23:25, 25:22, 21:25, 25:17, 16:14) |
31 | 2023-11-04 | METPRIM Volley Radomsko | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 1:3 (20:25, 23:25, 25:18, 22:25) |
32 | 2023-11-04 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | Dr OKO Ikar Legnica | 1:3 (14:25, 25:21, 17:25, 19:25) |
33 | 2023-11-04 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 3:0 (25:16, 25:18, 25:17) |
34 | 2023-11-04 | WKS Wieluń | - | LKS Czarni Rząśnia | 3:0 (25:16, 25:21, 25:16) |
35 | 2023-11-04 | DOFU Bielawianka-Bester | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 3:2 (25:23, 16:25, 19:25, 25:22, 15:10) |
36 | 2023-11-04 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | 3:0 (25:19, 25:18, 25:19) |
37 | 2023-11-11 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | METPRIM Volley Radomsko | 3:1 (25:22, 22:25, 25:22, 25:16) |
38 | 2023-11-11 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 3:2 (25:20, 25:17, 26:28, 20:25, 15:12) |
39 | 2023-11-11 | LKS Czarni Rząśnia | - | DOFU Bielawianka-Bester | 3:1 (25:14, 25:20, 29:31, 25:15) |
40 | 2023-11-12 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | WKS Wieluń | 0:3 (19:25, 19:25, 22:25) |
41 | 2023-11-11 | Dr OKO Ikar Legnica | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 1:3 (18:25, 25:18, 15:25, 18:25) |
42 | 2023-11-11 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | 3:0 (25:15, 25:17, 25:16) |
43 | 2023-11-18 | METPRIM Volley Radomsko | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | 0:3 (18:25, 18:25, 16:25) |
44 | 2023-11-18 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 0:3 (15:25, 23:25, 17:25) |
45 | 2023-11-18 | WKS Wieluń | - | Dr OKO Ikar Legnica | 3:1 (21:25, 25:18, 25:12, 25:20) |
46 | 2023-11-18 | DOFU Bielawianka-Bester | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 2:3 (20:25, 17:25, 32:30, 25:22, 9:15) |
47 | 2023-11-18 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | LKS Czarni Rząśnia | 3:1 (25:16, 25:15, 22:25, 25:17) |
48 | 2023-11-18 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 1:3 (25:22, 17:25, 16:25, 14:25) |
49 | 2023-11-25 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | METPRIM Volley Radomsko | 3:1 (24:26, 25:23, 25:22, 25:16) |
50 | 2023-11-25 | LKS Czarni Rząśnia | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 3:1 (25:20, 22:25, 25:13, 25:23) |
51 | 2023-11-25 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | 3:1 (21:25, 25:22, 25:23, 25:23) |
52 | 2023-11-25 | Dr OKO Ikar Legnica | - | DOFU Bielawianka-Bester | 3:2 (25:20, 25:20, 25:27, 22:25, 15:10) |
53 | 2023-11-25 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | WKS Wieluń | 0:3 (20:25, 16:25, 21:25) |
54 | 2023-11-25 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 0:3 (18:25, 14:25, 21:25) |
55 | 2023-12-02 | METPRIM Volley Radomsko | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 0:3 (13:25, 20:25, 16:25) |
56 | 2023-12-02 | WKS Wieluń | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | 3:0 (25:20, 25:18, 25:13) |
57 | 2023-12-02 | DOFU Bielawianka-Bester | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 3:2 (23:25, 25:20, 20:25, 25:21, 15:13) |
58 | 2023-12-03 | Dr OKO Ikar Legnica | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | 3:0 (25:22, 25:22, 25:22) |
59 | 2023-12-02 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 2:3 (23:25, 20:25, 25:19, 25:21, 13:15) |
60 | 2023-12-02 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | LKS Czarni Rząśnia | 3:1 (25:19, 21:25, 25:22, 25:22) |
61 | 2023-12-09 | LKS Czarni Rząśnia | - | METPRIM Volley Radomsko | 3:0 (25:23, 25:21, 25:18) |
62 | 2023-12-09 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 3:2 (12:25, 29:27, 25:18, 17:25, 15:10) |
63 | 2023-12-09 | Dr OKO Ikar Legnica | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 3:2 (25:18, 22:25, 22:25, 25:21, 15:13) |
64 | 2023-12-09 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | 1:3 (25:22, 11:25, 22:25, 13:25) |
65 | 2023-12-09 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | DOFU Bielawianka-Bester | 3:0 (25:17, 25:17, 25:23) |
66 | 2023-12-09 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | WKS Wieluń | 2:3 (25:21, 27:25, 21:25, 23:25, 10:15) |
67 | 2023-12-13 | METPRIM Volley Radomsko | - | WKS Wieluń | 0:3 (20:25, 23:25, 13:25) |
68 | 2023-12-13 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | DOFU Bielawianka-Bester | 3:1 (26:28, 25:20, 25:21, 25:19) |
69 | 2024-03-09 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | 3:0 (25:18, 25:18, 25:23) |
70 | 2024-01-21 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 0:3 (20:25, 17:25, 22:25) |
71 | 2023-12-13 | Dr OKO Ikar Legnica | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 2:3 (25:21, 24:26, 25:16, 17:25, 14:16) |
72 | 2023-12-13 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | LKS Czarni Rząśnia | 3:2 (25:18, 25:19, 15:25, 19:25, 15:9) |
73 | 2023-12-16 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | METPRIM Volley Radomsko | 3:2 (25:22, 25:22, 24:26, 17:25, 15:12) |
74 | 2023-12-16 | LKS Czarni Rząśnia | - | Dr OKO Ikar Legnica | 0:3 (22:25, 21:25, 27:29) |
75 | 2023-12-16 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 3:2 (26:28, 25:19, 25:21, 16:25, 15:11) |
76 | 2023-12-07 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | 3:1 (28:26, 25:23, 23:25, 25:13) |
77 | 2023-12-16 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 3:2 (25:22, 25:23, 13:25, 24:26, 15:13) |
78 | 2023-12-16 | DOFU Bielawianka-Bester | - | WKS Wieluń | 3:2 (25:20, 22:25, 15:25, 27:25, 15:13) |
79 | 2024-01-06 | METPRIM Volley Radomsko | - | DOFU Bielawianka-Bester | 1:3 (25:18, 20:25, 20:25, 22:25) |
80 | 2024-01-06 | WKS Wieluń | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | 3:1 (26:24, 25:19, 25:27, 25:23) |
81 | 2023-11-29 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 3:0 (25:15, 25:21, 25:19) |
82 | 2024-01-06 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 0:3 (14:25, 22:25, 23:25) |
83 | 2024-01-06 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | LKS Czarni Rząśnia | 3:0 (25:20, 25:13, 25:17) |
84 | 2024-01-06 | Dr OKO Ikar Legnica | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 3:1 (25:21, 25:15, 24:26, 25:21) |
85 | 2024-01-13 | Dr OKO Ikar Legnica | - | METPRIM Volley Radomsko | 3:1 (31:33, 25:20, 25:23, 25:18) |
86 | 2024-01-13 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 2:3 (25:19, 22:25, 25:23, 16:25, 13:15) |
87 | 2024-01-13 | LKS Czarni Rząśnia | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | 3:0 (25:22, 25:18, 25:23) |
88 | 2024-01-13 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 0:3 (11:25, 14:25, 22:25) |
89 | 2023-11-22 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | WKS Wieluń | 0:3 (6:25, 18:25, 15:25) |
90 | 2024-01-13 | DOFU Bielawianka-Bester | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | 3:1 (25:23, 25:22, 22:25, 25:22) |
91 | 2024-01-07 | METPRIM Volley Radomsko | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | 2:3 (25:22, 25:21, 25:27, 21:25, 9:15) |
92 | 2024-01-17 | DOFU Bielawianka-Bester | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 3:1 (23:25, 25:19, 25:14, 25:23) |
93 | 2024-01-17 | WKS Wieluń | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 3:0 (25:12, 25:16, 25:12) |
94 | 2024-01-17 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | LKS Czarni Rząśnia | 3:0 (25:12, 25:12, 25:14) |
95 | 2024-01-17 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 0:3 (28:30, 18:25, 20:25) |
96 | 2024-01-17 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | Dr OKO Ikar Legnica | 1:3 (22:25, 25:22, 19:25, 22:25) |
97 | 2024-01-20 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | METPRIM Volley Radomsko | 3:1 (25:19, 25:14, 23:25, 25:20) |
98 | 2024-01-20 | Dr OKO Ikar Legnica | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | 2:3 (24:26, 25:19, 25:11, 22:25, 10:15) |
99 | 2024-01-20 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 0:3 (16:25, 17:25, 22:25) |
100 | 2024-01-20 | LKS Czarni Rząśnia | - | WKS Wieluń | 1:3 (25:19, 16:25, 19:25, 22:25) |
101 | 2024-01-20 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | DOFU Bielawianka-Bester | 1:3 (25:23, 23:25, 18:25, 23:25) |
102 | 2024-01-20 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 3:0 (25:19, 27:25, 25:18) |
103 | 2024-02-03 | METPRIM Volley Radomsko | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 1:3 (19:25, 22:25, 27:25, 19:25) |
104 | 2024-02-03 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | 3:1 (25:22, 19:25, 25:20, 25:23) |
105 | 2024-02-03 | DOFU Bielawianka-Bester | - | LKS Czarni Rząśnia | 3:2 (25:22, 25:20, 22:25, 20:25, 15:13) |
106 | 2024-02-03 | WKS Wieluń | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 3:0 (25:19, 26:24, 25:23) |
107 | 2024-02-03 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | Dr OKO Ikar Legnica | 3:1 (25:23, 23:25, 25:17, 25:17) |
108 | 2024-02-03 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 3:0 (25:21, 25:17, 25:19) |
109 | 2024-02-17 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | METPRIM Volley Radomsko | 3:0 (25:21, 25:16, 25:21) |
110 | 2024-02-17 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 1:3 (18:25, 25:17, 21:25, 18:25) |
111 | 2024-02-17 | Dr OKO Ikar Legnica | - | WKS Wieluń | 3:1 (25:17, 23:25, 25:23, 25:20) |
112 | 2024-02-17 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | DOFU Bielawianka-Bester | 1:3 (24:26, 15:25, 25:17, 20:25) |
113 | 2024-02-17 | LKS Czarni Rząśnia | - | KPS Chełmiec Wałbrzych | 2:3 (18:25, 20:25, 26:24, 25:22, 10:15) |
114 | 2024-02-17 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 1:3 (24:26, 25:21, 21:25, 18:25) |
115 | 2024-03-02 | METPRIM Volley Radomsko | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 3:1 (25:15, 25:22, 20:25, 25:18) |
116 | 2024-03-02 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | LKS Czarni Rząśnia | 3:1 (25:21, 24:26, 30:28, 25:15) |
117 | 2024-03-02 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 2:3 (25:27, 25:23, 25:27, 25:19, 13:15) |
118 | 2024-03-02 | DOFU Bielawianka-Bester | - | Dr OKO Ikar Legnica | 3:0 (25:15, 25:18, 25:19) |
119 | 2024-03-02 | WKS Wieluń | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 3:0 (25:18, 25:14, 25:18) |
120 | 2024-03-02 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | 3:0 (25:16, 25:17, 25:20) |
121 | 2024-03-16 | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | - | METPRIM Volley Radomsko | 3:0 (25:15, 25:21, 25:17) |
122 | 2024-03-16 | ZAKSA Strzelce Opolskie | - | WKS Wieluń | 0:3 (23:25, 26:28, 18:25) |
123 | 2024-03-16 | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | - | DOFU Bielawianka-Bester | 0:3 (22:25, 17:25, 22:25) |
124 | 2024-03-16 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | Dr OKO Ikar Legnica | 3:1 (25:20, 25:19, 13:25, 28:26) |
125 | 2024-03-16 | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | - | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | 3:1 (25:20, 25:22, 24:26, 29:27) |
126 | 2024-03-16 | LKS Czarni Rząśnia | - | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | 1:3 (24:26, 25:18, 23:25, 19:25) |
127 | 2024-03-23 | METPRIM Volley Radomsko | - | LKS Czarni Rząśnia | 3:1 (19:25, 25:23, 25:16, 25:20) |
128 | 2024-03-23 | BS ŻAGAŃ WKS SOBIESKI ŻAGAŃ | - | IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice | 1:3 (22:25, 21:25, 25:20, 21:25) |
129 | 2024-03-23 | Eco-Team AZS STOELZLE Częstochowa | - | Dr OKO Ikar Legnica | 0:3 (14:25, 18:25, 18:25) |
130 | 2024-03-23 | KPS Chełmiec Wałbrzych | - | MLKS A.Z. Iwaniccy Gubin | 3:0 (25:21, 25:19, 25:23) |
131 | 2024-03-23 | DOFU Bielawianka-Bester | - | ZAKSA Strzelce Opolskie | 3:2 (19:25, 25:17, 22:25, 25:13, 15:9) |
132 | 2024-03-23 | WKS Wieluń | - | CM SOLEUS Klub Sportowy Rudziniec | 3:1 (25:19, 25:22, 26:28, 25:22) |
Lp. | Zespół | Mecze | Pkt | Zw. | Sety + | Sety - | pkt + | pkt - |
1 | KS Hutnik Kraków | 22 | 60 | 21 | 63 | 15 | 1897 | 1510 |
2 | MKS Andrychów | 22 | 56 | 19 | 61 | 21 | 1933 | 1721 |
3 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 22 | 49 | 17 | 52 | 27 | 1878 | 1710 |
4 | Karpaty - PANS Krosno | 22 | 42 | 15 | 52 | 37 | 2011 | 1931 |
5 | UMKS Kęczanin Kęty | 22 | 36 | 12 | 44 | 39 | 1857 | 1804 |
6 | TS Volley Rybnik | 22 | 31 | 10 | 44 | 50 | 2086 | 2138 |
7 | Tyski Klub Siatkarski | 22 | 29 | 9 | 44 | 48 | 2025 | 2054 |
8 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 22 | 28 | 10 | 38 | 44 | 1821 | 1772 |
9 | UKS Sparta Volleyball Kraków | 22 | 21 | 7 | 35 | 55 | 1835 | 2030 |
10 | AT Jastrzębski Węgiel | 22 | 21 | 6 | 31 | 51 | 1659 | 1882 |
11 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 22 | 12 | 2 | 21 | 61 | 1708 | 1935 |
12 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 22 | 11 | 4 | 22 | 59 | 1716 | 1939 |
1 | 2023-09-30 | MKS Andrychów | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 3:0 (25:21, 25:15, 29:27) |
2 | 2023-09-30 | UMKS Kęczanin Kęty | - | AT Jastrzębski Węgiel | 3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:17) |
3 | 2023-10-25 | Tyski Klub Siatkarski | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | 2:3 (25:18, 25:15, 22:25, 21:25, 12:15) |
4 | 2023-09-30 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | - | Karpaty - PANS Krosno | 1:3 (23:25, 26:24, 17:25, 18:25) |
5 | 2023-09-30 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | TS Volley Rybnik | 3:1 (21:25, 25:20, 25:23, 25:19) |
6 | 2023-09-30 | KS Hutnik Kraków | - | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 3:0 (25:16, 25:23, 25:16) |
7 | 2023-10-07 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 3:0 (25:21, 25:22, 25:20) |
8 | 2023-10-07 | TS Volley Rybnik | - | KS Hutnik Kraków | 1:3 (29:27, 33:35, 16:25, 21:25) |
9 | 2023-10-07 | Karpaty - PANS Krosno | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 1:3 (23:25, 17:25, 25:17, 13:25) |
10 | 2023-10-07 | UKS Sparta Volleyball Kraków | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 3:2 (25:23, 21:25, 25:19, 23:25, 15:9) |
11 | 2023-10-07 | AT Jastrzębski Węgiel | - | Tyski Klub Siatkarski | 2:3 (25:17, 26:28, 25:20, 22:25, 13:15) |
12 | 2023-10-07 | MKS Andrychów | - | UMKS Kęczanin Kęty | 3:1 (19:25, 25:16, 25:23, 25:17) |
13 | 2023-10-14 | UMKS Kęczanin Kęty | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 3:0 (25:19, 25:20, 25:20) |
14 | 2023-10-14 | Tyski Klub Siatkarski | - | MKS Andrychów | 1:3 (25:20, 23:25, 21:25, 23:25) |
15 | 2023-10-14 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | - | AT Jastrzębski Węgiel | 3:1 (23:25, 25:19, 26:24, 25:19) |
16 | 2023-10-14 | UKS Sparta Volleyball Kraków | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 0:3 (13:25, 18:25, 20:25) |
17 | 2023-10-14 | KS Hutnik Kraków | - | Karpaty - PANS Krosno | 3:2 (22:25, 28:26, 21:25, 25:19, 15:10) |
18 | 2023-10-14 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | - | TS Volley Rybnik | 3:2 (25:20, 25:18, 30:32, 12:25, 15:8) |
19 | 2023-10-21 | TS Volley Rybnik | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 3:2 (25:23, 25:18, 21:25, 23:25, 15:9) |
20 | 2023-10-21 | Karpaty - PANS Krosno | - | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 3:0 (25:20, 25:16, 25:20) |
21 | 2023-10-21 | UKS Sparta Volleyball Kraków | - | KS Hutnik Kraków | 1:3 (21:25, 12:25, 25:21, 11:25) |
22 | 2023-10-21 | AT Jastrzębski Węgiel | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 1:3 (16:25, 25:23, 15:25, 24:26) |
23 | 2023-10-21 | MKS Andrychów | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 3:0 (25:14, 27:25, 25:21) |
24 | 2023-10-21 | UMKS Kęczanin Kęty | - | Tyski Klub Siatkarski | 3:1 (25:12, 25:22, 17:25, 25:21) |
25 | 2023-10-28 | Tyski Klub Siatkarski | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 3:0 (25:20, 25:19, 25:22) |
26 | 2023-10-28 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | - | UMKS Kęczanin Kęty | 3:0 (25:17, 25:21, 31:29) |
27 | 2023-10-28 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | MKS Andrychów | 3:1 (26:28, 25:19, 25:17, 25:19) |
28 | 2023-10-28 | KS Hutnik Kraków | - | AT Jastrzębski Węgiel | 3:2 (20:25, 22:25, 26:24, 25:15, 16:14) |
29 | 2023-10-28 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | 3:0 (25:21, 25:11, 25:16) |
30 | 2023-10-28 | TS Volley Rybnik | - | Karpaty - PANS Krosno | 3:1 (20:25, 27:25, 25:19, 25:23) |
31 | 2023-11-04 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | Karpaty - PANS Krosno | 2:3 (21:25, 25:14, 25:18, 19:25, 18:20) |
32 | 2023-11-04 | UKS Sparta Volleyball Kraków | - | TS Volley Rybnik | 3:2 (25:21, 25:18, 22:25, 17:25, 16:14) |
33 | 2023-11-26 | AT Jastrzębski Węgiel | - | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 3:0 (25:18, 25:23, 25:22) |
34 | 2023-11-04 | MKS Andrychów | - | KS Hutnik Kraków | 2:3 (25:20, 25:22, 22:25, 24:26, 5:15) |
35 | 2023-11-04 | UMKS Kęczanin Kęty | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 0:3 (21:25, 23:25, 22:25) |
36 | 2023-11-04 | Tyski Klub Siatkarski | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 3:1 (25:20, 25:27, 25:14, 25:21) |
37 | 2023-11-11 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 3:2 (23:25, 25:23, 25:22, 21:25, 15:12) |
38 | 2023-11-11 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | Tyski Klub Siatkarski | 3:2 (25:18, 22:25, 25:19, 23:25, 15:11) |
39 | 2023-11-11 | KS Hutnik Kraków | - | UMKS Kęczanin Kęty | 3:0 (25:22, 25:21, 25:16) |
40 | 2023-11-11 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | - | MKS Andrychów | 0:3 (15:25, 24:26, 21:25) |
41 | 2023-11-11 | TS Volley Rybnik | - | AT Jastrzębski Węgiel | 3:2 (25:20, 20:25, 23:25, 25:15, 16:14) |
42 | 2023-11-11 | Karpaty - PANS Krosno | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | 3:0 (25:19, 25:20, 26:24) |
43 | 2023-11-17 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | 2:3 (25:22, 25:20, 21:25, 18:25, 13:15) |
44 | 2023-11-18 | AT Jastrzębski Węgiel | - | Karpaty - PANS Krosno | 0:3 (24:26, 20:25, 16:25) |
45 | 2023-11-18 | MKS Andrychów | - | TS Volley Rybnik | 3:0 (25:22, 25:18, 25:21) |
46 | 2023-11-18 | UMKS Kęczanin Kęty | - | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 3:1 (25:21, 25:17, 21:25, 25:18) |
47 | 2023-11-18 | Tyski Klub Siatkarski | - | KS Hutnik Kraków | 1:3 (25:21, 18:25, 24:26, 23:25) |
48 | 2023-11-18 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 0:3 (20:25, 26:28, 21:25) |
49 | 2023-11-25 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 3:1 (25:17, 23:25, 25:19, 27:25) |
50 | 2023-11-25 | KS Hutnik Kraków | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 3:0 (25:17, 25:16, 25:21) |
51 | 2023-11-25 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | - | Tyski Klub Siatkarski | 3:0 (27:25, 25:20, 26:24) |
52 | 2023-11-25 | TS Volley Rybnik | - | UMKS Kęczanin Kęty | 3:1 (25:23, 25:23, 24:26, 25:21) |
53 | 2023-11-25 | Karpaty - PANS Krosno | - | MKS Andrychów | 3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:17) |
54 | 2023-11-25 | UKS Sparta Volleyball Kraków | - | AT Jastrzębski Węgiel | 0:3 (22:25, 17:25, 16:25) |
55 | 2023-11-29 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | AT Jastrzębski Węgiel | 3:1 (25:18, 13:25, 26:24, 27:25) |
56 | 2023-12-02 | MKS Andrychów | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | 3:2 (25:18, 25:19, 23:25, 23:25, 15:12) |
57 | 2023-12-02 | UMKS Kęczanin Kęty | - | Karpaty - PANS Krosno | 3:0 (25:15, 26:24, 25:22) |
58 | 2023-12-02 | Tyski Klub Siatkarski | - | TS Volley Rybnik | 3:1 (23:25, 25:18, 25:18, 25:21) |
59 | 2023-12-02 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | - | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 1:3 (25:23, 17:25, 21:25, 19:25) |
60 | 2023-12-02 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | KS Hutnik Kraków | 0:3 (27:29, 18:25, 19:25) |
61 | 2023-12-09 | KS Hutnik Kraków | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 3:1 (25:16, 22:25, 25:14, 25:20) |
62 | 2023-12-09 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 1:3 (22:25, 28:26, 21:25, 21:25) |
63 | 2023-12-09 | TS Volley Rybnik | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 3:1 (19:25, 25:19, 25:19, 25:21) |
64 | 2023-12-09 | Karpaty - PANS Krosno | - | Tyski Klub Siatkarski | 3:2 (25:21, 14:25, 25:12, 22:25, 17:15) |
65 | 2023-12-09 | UKS Sparta Volleyball Kraków | - | UMKS Kęczanin Kęty | 2:3 (31:33, 25:22, 25:13, 16:25, 9:15) |
66 | 2023-12-09 | AT Jastrzębski Węgiel | - | MKS Andrychów | 0:3 (13:25, 20:25, 22:25) |
67 | 2023-12-13 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | MKS Andrychów | 0:3 (20:25, 19:25, 21:25) |
68 | 2023-12-13 | AT Jastrzębski Węgiel | - | UMKS Kęczanin Kęty | 0:3 (16:25, 29:31, 28:30) |
69 | 2023-12-13 | UKS Sparta Volleyball Kraków | - | Tyski Klub Siatkarski | 2:3 (24:26, 25:23, 25:22, 21:25, 13:15) |
70 | 2023-12-13 | Karpaty - PANS Krosno | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 3:1 (19:25, 25:20, 25:14, 25:22) |
71 | 2024-02-24 | TS Volley Rybnik | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 2:3 (31:33, 27:29, 25:23, 25:19, 14:16) |
72 | 2023-12-13 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | - | KS Hutnik Kraków | 1:3 (25:23, 26:28, 21:25, 22:25) |
73 | 2023-12-16 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 3:0 (25:15, 25:19, 25:15) |
74 | 2023-12-16 | KS Hutnik Kraków | - | TS Volley Rybnik | 3:0 (25:20, 25:23, 25:20) |
75 | 2023-12-16 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | Karpaty - PANS Krosno | 1:3 (25:22, 18:25, 23:25, 23:25) |
76 | 2023-12-16 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | 0:3 (20:25, 22:25, 21:25) |
77 | 2023-12-16 | Tyski Klub Siatkarski | - | AT Jastrzębski Węgiel | 3:2 (25:23, 25:20, 20:25, 23:25, 15:12) |
78 | 2023-12-16 | UMKS Kęczanin Kęty | - | MKS Andrychów | 2:3 (19:25, 22:25, 25:17, 25:19, 14:16) |
79 | 2024-01-06 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | UMKS Kęczanin Kęty | 0:3 (19:25, 23:25, 21:25) |
80 | 2024-01-06 | MKS Andrychów | - | Tyski Klub Siatkarski | 3:1 (17:25, 25:23, 25:22, 25:20) |
81 | 2023-12-23 | AT Jastrzębski Węgiel | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 3:0 (26:24, 25:19, 25:19) |
82 | 2024-01-06 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | 3:1 (20:25, 25:23, 25:17, 25:12) |
83 | 2024-01-06 | Karpaty - PANS Krosno | - | KS Hutnik Kraków | 0:3 (21:25, 15:25, 20:25) |
84 | 2024-01-06 | TS Volley Rybnik | - | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 3:1 (22:25, 25:21, 25:17, 25:20) |
85 | 2024-01-13 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | TS Volley Rybnik | 2:3 (25:17, 25:16, 25:27, 21:25, 10:15) |
86 | 2024-01-13 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | - | Karpaty - PANS Krosno | 3:2 (21:25, 25:20, 25:21, 26:28, 15:11) |
87 | 2024-01-13 | KS Hutnik Kraków | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | 3:0 (25:10, 26:24, 25:18) |
88 | 2024-01-13 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | AT Jastrzębski Węgiel | 3:0 (25:18, 27:25, 25:18) |
89 | 2024-01-13 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | - | MKS Andrychów | 1:3 (18:25, 25:23, 18:25, 19:25) |
90 | 2024-01-13 | Tyski Klub Siatkarski | - | UMKS Kęczanin Kęty | 2:3 (25:19, 23:25, 19:25, 25:21, 15:17) |
91 | 2024-01-17 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | Tyski Klub Siatkarski | 0:3 (21:25, 27:29, 24:26) |
92 | 2024-03-03 | UMKS Kęczanin Kęty | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 3:0 (25:14, 25:15, 25:16) |
93 | 2024-03-09 | MKS Andrychów | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 3:0 (25:20, 25:20, 25:23) |
94 | 2024-01-17 | AT Jastrzębski Węgiel | - | KS Hutnik Kraków | 0:3 (0:25, 0:25, 0:25) |
95 | 2024-01-17 | UKS Sparta Volleyball Kraków | - | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 3:2 (27:25, 15:25, 25:19, 26:28, 18:16) |
96 | 2024-01-27 | Karpaty - PANS Krosno | - | TS Volley Rybnik | 3:2 (22:25, 28:30, 25:21, 25:20, 18:16) |
97 | 2024-01-20 | Karpaty - PANS Krosno | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 3:0 (25:22, 25:17, 28:26) |
98 | 2024-01-20 | TS Volley Rybnik | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | 3:2 (25:23, 23:25, 25:22, 19:25, 15:10) |
99 | 2024-01-20 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | - | AT Jastrzębski Węgiel | 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) |
100 | 2024-01-20 | KS Hutnik Kraków | - | MKS Andrychów | 0:3 (24:26, 21:25, 19:25) |
101 | 2024-01-20 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | UMKS Kęczanin Kęty | 3:0 (25:20, 25:21, 25:17) |
102 | 2024-01-20 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | - | Tyski Klub Siatkarski | 1:3 (23:25, 24:26, 25:19, 22:25) |
103 | 2024-02-03 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 2:3 (21:25, 32:30, 25:21, 20:25, 10:15) |
104 | 2024-02-03 | Tyski Klub Siatkarski | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 3:0 (25:23, 27:25, 28:26) |
105 | 2024-02-03 | UMKS Kęczanin Kęty | - | KS Hutnik Kraków | 0:3 (18:25, 22:25, 22:25) |
106 | 2024-02-03 | MKS Andrychów | - | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 3:1 (25:17, 25:18, 25:27, 25:18) |
107 | 2024-02-03 | AT Jastrzębski Węgiel | - | TS Volley Rybnik | 3:2 (20:25, 25:21, 27:25, 21:25, 15:13) |
108 | 2024-02-02 | UKS Sparta Volleyball Kraków | - | Karpaty - PANS Krosno | 1:3 (19:25, 20:25, 27:25, 19:25) |
109 | 2024-02-17 | UKS Sparta Volleyball Kraków | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 3:0 (25:13, 25:22, 25:21) |
110 | 2024-02-17 | Karpaty - PANS Krosno | - | AT Jastrzębski Węgiel | 3:1 (25:18, 25:22, 19:25, 30:28) |
111 | 2024-02-17 | TS Volley Rybnik | - | MKS Andrychów | 1:3 (16:25, 26:24, 25:27, 16:25) |
112 | 2024-02-18 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | - | UMKS Kęczanin Kęty | 3:2 (23:25, 25:15, 26:24, 20:25, 15:13) |
113 | 2024-02-17 | KS Hutnik Kraków | - | Tyski Klub Siatkarski | 3:1 (22:25, 25:12, 25:20, 25:14) |
114 | 2024-02-17 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 3:0 (25:20, 25:15, 25:18) |
115 | 2024-03-02 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 0:3 (21:25, 20:25, 21:25) |
116 | 2024-03-02 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | - | KS Hutnik Kraków | 0:3 (21:25, 21:25, 20:25) |
117 | 2024-03-02 | Tyski Klub Siatkarski | - | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 1:3 (23:25, 17:25, 25:19, 15:25) |
118 | 2024-03-02 | UMKS Kęczanin Kęty | - | TS Volley Rybnik | 3:0 (25:16, 25:19, 26:24) |
119 | 2024-03-02 | MKS Andrychów | - | Karpaty - PANS Krosno | 3:1 (24:26, 25:22, 25:21, 25:20) |
120 | 2024-03-02 | AT Jastrzębski Węgiel | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | 3:0 (25:13, 25:19, 25:16) |
121 | 2024-03-16 | AT Jastrzębski Węgiel | - | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | 3:1 (25:16, 28:30, 25:21, 25:22) |
122 | 2024-03-16 | UKS Sparta Volleyball Kraków | - | MKS Andrychów | 1:3 (25:21, 21:25, 17:25, 22:25) |
123 | 2024-03-16 | Karpaty - PANS Krosno | - | UMKS Kęczanin Kęty | 3:2 (16:25, 19:25, 25:14, 25:14, 15:11) |
124 | 2024-03-16 | TS Volley Rybnik | - | Tyski Klub Siatkarski | 3:1 (25:22, 25:19, 14:25, 25:19) |
125 | 2024-03-16 | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | - | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | 3:0 (25:17, 25:18, 25:22) |
126 | 2024-03-16 | KS Hutnik Kraków | - | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | 3:0 (25:15, 25:14, 25:20) |
127 | 2024-03-23 | UKS VT Alukoncept Bobrowniki | - | KS Hutnik Kraków | 0:3 (12:25, 19:25, 20:25) |
128 | 2024-03-23 | AVIA Solar Sędziszów Małopolski | - | Klub Siatkarski Błękitni Ropczyce | 3:1 (25:21, 25:17, 20:25, 25:20) |
129 | 2024-03-23 | MKS "Gamrat-MOSiR" Jasło | - | TS Volley Rybnik | 1:3 (22:25, 25:27, 25:20, 28:30) |
130 | 2024-03-23 | Tyski Klub Siatkarski | - | Karpaty - PANS Krosno | 2:3 (26:28, 25:23, 22:25, 25:22, 10:15) |
131 | 2024-03-23 | UMKS Kęczanin Kęty | - | UKS Sparta Volleyball Kraków | 3:2 (21:25, 19:25, 25:14, 31:29, 15:11) |
132 | 2024-03-23 | MKS Andrychów | - | AT Jastrzębski Węgiel | 3:0 (25:19, 25:14, 25:14) |