Drukuj

Wojewódzkie Wydziały Sędziowskie

włącz .

Lp.WojewództwoSkład Wydziału Sędziowskiego
1. zachodniopomorskie

Jarosław Makowski – Przewodniczący WS
Joanna Stępińska – Vice Przewodniczący, Referat Obsad
Grzegorz Sołtysiak - Vice Przewodniczący, Referat Plażówki
Katarzyna Pogoda-Błaziak – Sekretarz Wydziału, Referat Admistr./Org.
Hubert Kaczmarek – Referat Szkolenia
Barbara Kijowska - Członek WS
Marcin Kolano - Członek WS
Mateusz Saładziak - Członek WS
Paweł Sołtysiak - Członek WS
Norbert Ulita - Członek WS

2. pomorskie Piotr Skowroński - Przewodniczący WS
Mariusz Sasień - v-ce Przewodniczący WS, 
Rafał Murczkiewicz - Przewodniczący Referatu Obsad i Dyscypliny, 
Piotr Świderski - Przewodniczący Referatu Szkolenia i Kwalifikacji, 
Jerzy Zygadło - Przewodniczący Referatu Organizacyjnego 
Władysław Kaczmarek - Sekretarz
3. warmińsko - mazurskie

Marcin Walerzak - Przewodniczący WS, Przewodniczący Komisji Szkolenia
Barbara Puchalska - Wiceprzewodniczący WS,
Zenon Czajkowski - Sekretarz WS
Tomasz Bałabiński - Przewodniczący Komisji Organizacyjnej
Piotr Stasiewicz - Przewodniczący Referatu Siatkówki Plażowej
Bartosz Kikul - Przewodniczący Komisji Dyscypliny
Magdalena Gago - Przewodniczący Referatu Obsad
Andrzej Kileński - Członek Komisji Szkolenia
Adam Awiżeń - Członek Referatu Obsad
Michał Nasiłkowski - Członek Komisji Organizacyjnej
Mateusz Rutynowski - Członek Komisji Organizacyjnej
Mariusz Wesołowski - Członek Referatu Siatkówki Plażowej

4. podlaskie

Mirosław Beń – przewodniczący Wydziału Sędziowskiego POZPS
Tomasz Lisiecki – przewodniczący komisji szkolenia
Tomasz Grzegorek – przewodniczący komisji organizacyjnej, referat obsad, , członek komisji szkolenia i komisji dyscypliny sędziowskiej
Agnieszka Dąbrowska – referat obsad
Marta Aneszko – referat obsad, komisja dyscypliny sędziowskiej
Albert Błażewicz – przewodniczący komisji dyscypliny sędziowskiej, członek komisji szkolenia
Michał Łukaszewicz – komisja szkolenia, referat obsad
Karol Skalimowski – komisja szkolenia piłka siatkowa plażowa i referat obsad piłka siatkowa plażowa

5. lubuskie

Zbigniew Wolski - Przewodniczący WS
Bartosz Słowik - Wiceprzewodniczący, przewodniczący komisji obsad
Maciej Maciejewski - Przewodniczący komisji szkolenia
Rafał Szymański - Przewodniczący komisji organizacyjnej, członek komisji szkolenia
Piotr Flis - Członek komisji obsad
Zdzisław Hamulski - Członek komisji szkolenia
Michał Markowski - Członek komisji szkolenia
Rafał Popiołek - Członek komisji obsad
Krzysztof Ostrowski - Członek komisji organizacyjnej
Łukasz Przybylski - Członek komisji organizacyjnej
Marek Słowik - Członek komisji obsad
Dariusz Wolski - Członek komisji szkolenia
Tomasz Zajkowski - Członek komisji organizacyjnej

6. wielkopolskie

Dariusz Chadyniak - Przewodniczący WS
Marek Głodek - Z-ca Przewodniczącego
Paweł Morawski - Przewodniczący Komisji Szkolenia
Jacek Broński - Przewodniczący Komisji Obsad
Piotr Dębski - Przewodniczący Komisji Organizacyjnej
Piotr Karbowiak - Członek Komisji Szkolenia
Bartosz Świst - Członek Komisji Szkolenia
Dawid Trafankowski - Członek Komisji Szkolenia
Maciej Kwiatkowski - Członek Komisji Organizacyjnej
Arleta Żerdzińska - Członek Komisji Organizacyjnej
Tomasz Manszewski - Członek Komisji Obsad

7. kujawsko - pomorskie

Anna Czywczyńska - Przewodnicząca WS, Przewodnicząca Komisji Organizacyjnej,
Michał Glinkowski - Z-ca Przewodniczącego WS, Przewodniczący Komisji Obsad,
Małgorzata Grobelniak - Sekretarz WS, Członek Komisji Obsad,
Andrzej Wiśniewski - Członek Komisji Obsad (ligi szkolne),
Marek Mianowski - Przewodniczący Komisji Szkolenia oraz Komisji Kwalifikacji
Patryk Frąckiewicz - Przewodniczący Komisji Dyscypliny, Członek Komisji Szkolenia
Krystian Orzechowski - Członek Komisji Organizacyjnej,
Marcin Włodarczyk - Członek Komisji Szkolenia

8. mazowieckie

Tomasz Janik - Przewodniczący Kolegium Sędziów MWZPS
Marcin Herbik - Członek Kolegium Sędziów MWZPS
Martyna Jakubowska - Członek Kolegium Sędziów MWZPS
Andrzej Kaznowski - Członek Kolegium Sędziów MWZPS
Krzysztof Kwidziński - Członek Kolegium Sędziów MWZPS
Agnieszka Myszkowska - Członek Kolegium Sędziów MWZPS
Jacek Naduk - Członek Kolegium Sędziów MWZPS
Magdalena Niewiarowska - Członek Kolegium Sędziów MWZPS
Leszek Papież - Członek Kolegium Sędziów MWZPS
Dorota Papuda - Członek Kolegium Sędziów MWZPS
Dariusz Sokołowski - Członek Kolegium Sędziów MWZPS
Piotr Wieczorek - Członek Kolegium Sędziów MWZPS

9. lubelskie

Artur Janczarek – Przewodniczący WS, Przewodniczący Komisji Obsad
Robert Bronisz – Zastępca Przewodniczącego, Przewodniczący Komisji Etyki, Wyróżnień i Dyscypliny
Szymon Marciniak – Sekretarz,
Artur Śliwiński – Przewodniczący Komisji Organizacyjnej
Paweł Romanek – Przewodniczący Komisji Szkolenia
Sławomir Czuryłowski – Członek,
Tomasz Matyjasek – Członek.

10. dolnośląskie

Jacek Hojka - Przewodniczący WS
Radosław Kaczor - Wiceprzewodniczący WS, Przewodniczący Komisji Szkolenia i Kwalifikacji Sędziów
Katarzyna Sokół - Wiceprzewodnicząca WS, Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji Sędziów
Konrad Pawluk - Przewodniczący Komisji Obsad Sędziowskich i Analiz, Przewodniczący Komisji Legislacji i Etyki Sędziowskiej
Jakub Mikołajczyk - Sekretarz WS, Przewodniczący Komisji Organizacyjnej
Marek Drzazga - Przewodniczący Komisji Informatycznej Obsługi Sędziów i Komunikacji
Piotr Kowalski - Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji Sędziów
Tomasz Sobolewski - Członek Komisji Obsad Sędziowskich i Analiz
Mariusz Olszewski - Członek Komisji Obsad Sędziowskich i Analiz
Maciej Jakubaszek - Członek Komisji Obsad Sędziowskich i Analiz
Mateusz Pawlak - Członek Komisji Organizacyjnej
Michał Niewiadomski - Członek Komisji Organizacyjnej
Maciej Hojka - Członek Komisji Informatycznej Obsługi Sędziów i Komunikacji

11. łódzkie

Andrzej Czerwiński - Przewodniczący WS
Jacek Kisiel - V-ce Przewodniczący
Aneta Olszycka - Członek WS
Katarzyna Mencel - Członek WS
Krzysztof Wojtunik - Członek WS
Piotr Bilkowski - Członek WS
Marcin Sawoniuk - Członek WS
Michał Brzeziński - Członek WS
Henryk Kopacz - Członek WS
Janusz Plajzer - Członek WS
Miłosz Marynowski - Członek WS
Zdzisław Kadziak - Członek WS

12. świętokrzyskie

Marek Orlef - Przewodniczący WS
Michał Malinowski - Zastępca Przewodniczącego WS, Przewodniczący Komisji Obsad, Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji
Magdalena Ormiańska - Sekretarz WS
Bartłomiej Adamczyk - Przewodniczący Komisji Szkolenia i Kwalifikacji
Marcin Rek - Przewodniczący Komisji Sędziów Siatkówki Plażowej, Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji
Jacek Myślak - Przewodniczący Komisji Organizacyjnej
Paulina Boś - Członek Komisji Obsad, Członek Komisji Sędziów Siatkówki Plażowej
Jarosław Waleriańczyk - Członek Komisji Szkolenia i Kwalifikacji
Paweł Szwed - Członek Komisji Organizacyjnej

13. opolskie

Michał Gruszczyński – Przewodniczący Wydziału Sędziowskiego, Przewodniczący Komisji Szkolenia i Oceny Sędziów;
Aleksandra Szydełko – Wiceprzewodnicząca Wydziału Sędziowskiego, Przewodnicząca Komisji Nominacji Sędziowskich i Analiz;
Tomasz Poznański – Sekretarz Wydziału, Przewodniczący Komisja Organizacyjnej;
Mirosław Zborowski – Przewodniczący Komisji Etyki;
Marek Dudek – Przewodniczący Komisji ds. siatkówki plażowej;
Dawid Wanecki – Komisji ds. komunikacji elektronicznej;
Remigiusz Witos – Członek Wydziału Sędziowskiego.

14. śląskie

Wojciech Maroszek - Przewodniczący WS
Marek Lagierski - Zastępca Przewodniczącego WS
Marcin Dobrzański - Zastępca Przewodniczącego WS
Wojciech Targosz - Sekretarz WS
Jakub Malarz - Członek Wydziału, Przewodniczący Referatu Obsad
Bogusław Bober - Członek Wydziału
Marek Budzik - Członek Wydziału
Mariusz Fiutek - Członek Wydziału
Piotr Kapa - Członek Wydziału
Paweł Kapica - Członek Wydziału
Rafał Pośpiech - Członek Wydziału
Łukasz Szczepankiewicz - Członek Wydziału

15. małopolskie

Andrzej Nowakowski - Przewodniczący WS
Gabriela Ferenczak - v-ce Przewodniczący Wydziału
Rafał Pawłowski - Sekretarz Wydziału
Paweł Burkiewicz - Członek przew Komisji Szkolenia
Jakub Chudziński - Członek przew. Komisji ds. Młodych Sędziów
Piotr Habel - Członek
Stanisław Jacher - Członek przew. Komisji Kwalifikacji
Piotr Kasprzyk - Członek prze. Komisji Siatkówki Plażowej
Mateusz Kopecki - Członek przew. Komisji Organizacyjnej
Zdzisław Wojnarowski - Członek

16. podkarpackie

Mirosław Pałka - Przewodniczący WS
Grzegorz Janusz - Z-ca Przewodniczącego
Damian Lic - Przewodniczący Komisji Szkolenia i Kwalifikacji
Leszek Kapłon - Przewodniczący Komisji Organizacyjnej
Marek Litwiński - Przewodniczący Komisji Obsad
Paulina Chamerska-Lemiech - Rzecznik Dyscypliny i Etyki Sędziowskiej
Marcin Lew - Rzecznik Prasowy
Robert Dworak - Członek Wydziału
Mariusz Gadzina - Członek Wydziału
Justyna Gąbka - Koordynator ds. Siatkówki Plażowej
Bartosz Serwatko - Koordynator ds. Informatycznych